Skocz do zawartości
Haweł

Unreal Tournamet 2003

Rekomendowane odpowiedzi

no nieźle wymiatasz, ja narazie przeszedłem na experiant, napoczątku chciałem dać novice :), ale jakoś mi ut 2003 nie podchodzi, może jakbym więcej pograł i jak dokupie 256 ramu, a narazie kolejny raz przechodze mafie, podobnie miałem z gta3, klimat mnie wciąga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam D 1,3GHz R8500 (250/250), K7S6A 256DDR BIV 40GB - czy to normalne, że się haczy w UT 2003? W 3D Mark 2001SE mam w default 6400pkt. Inne gierki też się słabo spisują. Zainstalowałem najnowsze stery , przeinstalowałem winde i dalej to samo. Wcześniej miałem Geforce 256 i D 1,2GHz w #D marku 2001SE ok. 1700pkt. a gry chodziły całkiem dobrze - co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAAHHAHA STARY SRAJ NA 3D marka,,, ja mam ut 2k3 na kompie w konfigu i gram w 1024 bo w innych wolno chodzi, a przynajmniej nie tak aby mozna bylo komfortowe grac,, 1024 z maksem detali a i tak jak jest mlyn to zwalnia czasem do tych 10-15 klatek... wiec wiesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem na mysli ze na takim sprzecie jak mam sie spodziewalem ze bedzie chodzilo to w 1280 z maks detalem bez antialiasingu i anizo miodnie a wcale niechodzi... a w 1024 is just fine to me....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHEHEHE!

Oczywiście że mając tylko (:) ) Tyle punktów w 3dmarksiu i jeszcze

Durona( niczym kupa złomu) możesz mieć pewne zastrzeżenia

co do płyności gry:) Ale u mnie chodzi bajer i mam 11tys ze

sterownikami 40.41WHQCL

 

Athlon 1700@2100, Chaintech Apogee Deluxe, Gainward Ultra650

(rdzeń:250 na 310, pamięci 513 na 560 !! Chodzi jak modzio

bez dodatkowych radiatorków) 512mb 400mhz Wilsony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi dobrze nawet w 1280x1024 w max detalach. To na podkręconym procu do 1.9 i grafice do 300/600. W 3DMark-u mam wtedy coś koło 9800. Na niekręconym sprzęcie chodzi dobrze do rozdz. 1024x768 w max detalach, a w 3DMarku- mam wtedy ok. 8600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nieźle wymiatasz, ja narazie przeszedłem na experiant, napoczątku chciałem dać novice :), ale jakoś mi ut 2003 nie podchodzi, może jakbym więcej pograł i jak dokupie 256 ramu, a narazie kolejny raz przechodze mafie, podobnie miałem z gta3, klimat mnie wciąga :)

Congratulations :D :D

Wreszcie jeden odważny co przeszedł. :roll:

Koniecznie dokup sobie te 256Ramu wtedy zobaczysz co ta giera potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie mecze na BR-Bifrost. Nie pamietam jaka trudnosc zarzucilem ale chyba cos w srodku. Gralem juz 2,5 godziny i wynik 0:0. Skur... BOTY maja jakis radar bo gdzie bym sie nie pojawil z pilka to tam leca chmara i mnie rozpier..... Juz sie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>... i odstawilem ta gre. Fakt ze ladna graficzka.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie mecze na BR-Bifrost. Nie pamietam jaka trudnosc zarzucilem ale chyba cos w srodku. Gralem juz 2,5 godziny i wynik 0:0. Skur... BOTY maja jakis radar bo gdzie bym sie nie pojawil z pilka to tam leca chmara i mnie rozpier..... Juz sie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>... i odstawilem ta gre. Fakt ze ladna graficzka.

Pozdro

Dexter

3X Qrwa

Dokładnie podchodziłem do tej planszy kilka razy igrając po 2 godz wynik ciągle 0:0

musiałem wrzucic na novice no i przeszedłem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jA przeszedłem na adept ale co się nagrałenm to ludzkie pojęcie przechodzi

troche nie lubie tego klimatu ale mnie wciągło

chociaż raczej już nie będe przechodził

nie mam cierpliwości

wole pograć teraz w fife 2003 narazie na profesional

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...