Skocz do zawartości
baracudor

Musketeer in da CAR

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze się zastanawiam, jak widzę te pozamazywane klamki, jak takiego izi-rajdera wyciągną, kiedy wpadnie do rowu. Jakieś pomysły?

Siur, strażaki to takie cwane som i majom nożyczki do paznokci, ino deczko winksze. Ale na ogół ktoś się zatrzymuje przy wysypanym do rowu dużo wcześniej niż strażacy. I co wtedy?

Nie nabijaj się, Kaeres, nie widzisz, że to sterczące z tyłu to podpórka do wożenia deski surfingowej albo nart? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - w/g mnie tylko człowiek bez gustu może sobie strzelić dwa spojlery jeden przy drugim ;/ [ale podobno o gustach się nie dyskutuje]. A co do zaspawywania klamek to o ile się orientuję to jest to niezgodne z przepisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yy dla mnie corolla jest przezrobiona, dobra robota i gosc ma gust, tylko te fele mi do gustu nieprzypadly (zlote szprychowe najlepsze 8))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yy dla mnie corolla jest przezrobiona, dobra robota i gosc ma gust, tylko te fele mi do gustu nieprzypadly (zlote szprychowe najlepsze 8))

Felgi z tego wsyzstkiego sa jeszcze najlepsze.

Po prostu te plastelinowe ultraoplywowe spojlery sa.....keke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oko bardzo zmaltretowany peugeot 406.

 

jak ja uwielbiam te modne na cala wies klapy naciagniete na reflektory, delikatne spoilery oraz wycieraczke ktora pokazuje jaka potencje ma wlasciciel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiejski tuning.. i tyle..

Prawdziwy tuning to bajery do silnika, NO2, dodanie mocy do silnika, skrzynia biegów, a nie 2400 rur rydechowych średnicy 1,5 metra i 50KG plastixów..

Nie ma to jak zdziwienie na autostradzie goscia w BMW gdy stara manta (bez bajerów z zewnątrz) lub jeszcze inne przedwojenne ustrojstwo wyprzedza go jakąc 240 na godzinę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiejski tuning.. i tyle..

Prawdziwy tuning to bajery do silnika, NO2, dodanie mocy do silnika, skrzynia biegów, a nie 2400 rur rydechowych średnicy 1,5 metra i 50KG plastixów..

Nie ma to jak zdziwienie na autostradzie goscia w BMW gdy stara manta (bez bajerów z zewnątrz) lub jeszcze inne przedwojenne ustrojstwo wyprzedza go jakąc 240 na godzinę :)

Mowisz o tuningu silnika.

Jest tez tuning wizualny i wcale nie musi byc wiejski.

Jedni wola ladny samochod a inni mocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ibiza ma zajefajne tylne swiatla...super

 

co to tunningu... ten czarny "batmobil" rzeczywiscie jest wiejski ale ta corolla i ibiza??? nie przesadzajcie...jasne ze lepiej by wpakowac kup[e kasy w silnik itd. ale kogo na to stac?? to chociaz tak mozna sie wyrozniac od innych samochodow(jak mowie - bez przesady)...

 

a po drugie macie np. seicento, AX, Uno, tico, maluszka itd. to co byscie zrobili??? przebudowali caly silnik ,dodali NOS itd.????ekhmmm...nie sadze...przeciez to byloby poronione...dlatego chociaz wizualnie mozna "podrasowac" fure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tralala a ja wczoraj pod mediamarktem widzialem lincolna CTS ludzie do niego normalnie tlumami podchodzili :) w ciagu 30min obejrzalo go z 100osub, nizej sa jego fotke ale jakosc nie ta bo padalo i telefonem zrobione

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...