Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

dobra ja juz nie komentuje zadnych wypowiedzi tylko gram i sie smieje z niskiej wydajnosci ATI w OpenGL  :lol:  radek 9500PRO giń  :twisted: 

ja juz nic nie mowie ;]

 

posiadacze gef4ti grajmy  :D  :twisted:

To sie ciesz dopoki ATI Catow 4.9 nie wydalo :P

i wtedy zobaczymy

 

bo juz o HL2 nie wspomne

ATI ma przewage nad NV ~30% w tej gierce :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A poza tym... umiecie czytać? Co jest w nagłówku?

 

>>> DOOM 3 - THE LEGACY <<<

 

Więc tegio się trzymać...  :evil:

Nie wiem, nie wiem, moze sie nie znam... ale wg. mnie LEGACY znaczy SPADEK, a nie to co ty miales na mysli ;] ;] ;]

DOOM już mi chyba mózg wyżarł bo nie wiem o co Ci chodzi... :)

Chciałem zauważyć że taki jest temat tego wątku jak i gry - o to też mi chodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze Kaeres:

Omegi na Catach 4,7, w sterach pasek jakosci na srodku, plik CFG jest dziewiczy, cienie wlaczone.

8 potokow

high 31.6

med 32.8

low 33.2

4 potoki

h 18.5

m 19.7

l 19.8

 

po tych testach tym bardziej nie wierze w te wyniki na $ti, zreszto przedwczoraj widzialem jak to chodzi u PowerByAmd wiec mi tu nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lcie. moze dodatkowe 256DDR pomoze, ale to sprawdze jak pozycze od PBA jedna kostke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja reflaksja na temat gry:

Co by niemówić ostnia gra która miała równie dobry klimat grozy to Alien vs. Predator 2, a od premiery tamtej gierki minęły już prawie 3 lata.

Absolutnie się z tobą zgadzam, wyjąłeś mi to z ust. CHłopaki nie gadajcie już że doom niczym nie zaskoczył itd. bo ma NIESAMOWITY KLIMAT jak się przechodziło na zewn. tzn przez marsa z pomieszczenia do pomieszczenia to się tak wczułem jakby mi tlenu brakowało hehehe :) nie mówiąc już o pomieszczeniach gdzei tylko z latarką widać po prostu czad KLIMAT i cieszmy się tym bo to najlepsze w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja juz nie komentuje zadnych wypowiedzi tylko gram i sie smieje z niskiej wydajnosci ATI w OpenGL  :lol:  radek 9500PRO giń  :twisted: 

ja juz nic nie mowie ;]

 

posiadacze gef4ti grajmy  :D  :twisted:

Jestes tak denny, ze narzuce pare smaczkoof z twojego configa "ultra" - powered by lukasrz " :D :evil: :lol:

 

 

seta g_showPlayerShadow "0" :twisted:

 

 

seta image_ignoreHighQuality "1" :twisted: :!: :twisted: :!: 8O :lol:

 

seta image_downSizeBumpLimit "256" :evil: :twisted:

seta image_downSizeSpecularLimit "64" :twisted:

seta image_downSizeBump "1" :twisted:

seta image_downSizeSpecular "1" :twisted:

seta image_usePrecompressedTextures "1" :twisted:

seta image_useNormalCompression "1" :twisted:

seta image_useCompression "1" :twisted:

 

 

...

(seta r_customHeight "486"

seta r_customWidth "720"

[Co do tych ustawien nie mam absolutnej pewnosci, ale w Q]I[ odpowiadalo to za rozdzialke :twisted:] )

...

 

 

Tutaj jest doglebnie pokazane jak lukasrz gra w "ultra"

Czesc tego wyciagu z cfg'a dawal juz kto inny, ja tylko uzupelniam :twisted:

 

I prosze mi tu na drugi raz nie obrazac r9500 pro :twisted: :lol: i nie porownywac z Ti4200,

bo to jakby porownywac goofno do twarozku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja juz nie komentuje zadnych wypowiedzi tylko gram i sie smieje z niskiej wydajnosci ATI w OpenGL  :lol:  radek 9500PRO giń  :twisted: 

ja juz nic nie mowie ;]

 

posiadacze gef4ti grajmy  :D  :twisted:

Jestes tak denny, ze narzuce pare smaczkoof z twojego configa "ultra" - powered by lukasrz " :D :evil: :lol:

 

 

seta g_showPlayerShadow "0" :twisted:

 

 

seta image_ignoreHighQuality "1" :twisted: :!: :twisted: :!: 8O :lol:

 

seta image_downSizeBumpLimit "256" :evil: :twisted:

seta image_downSizeSpecularLimit "64" :twisted:

seta image_downSizeBump "1" :twisted:

seta image_downSizeSpecular "1" :twisted:

seta image_usePrecompressedTextures "1" :twisted:

seta image_useNormalCompression "1" :twisted:

seta image_useCompression "1" :twisted:

 

 

...

(seta r_customHeight "486"

seta r_customWidth "720"

[Co do tych ustawien nie mam absolutnej pewnosci, ale w Q]I[ odpowiadalo to za rozdzialke :twisted:] )

...

 

 

Tutaj jest doglebnie pokazane jak lukasrz gra w "ultra"

Czesc tego wyciagu z cfg'a dawal juz kto inny, ja tylko uzupelniam :twisted:

 

I prosze mi tu na drugi raz nie obrazac r9500 pro :twisted: :lol: i nie porownywac z Ti4200,

bo to jakby porownywac goofno do twarozku.

ciekawe ;] tylko ze on teraz wyglada calkowicie inaczej :] nawet tematu dokaldnie nie czytasz.

 

wiem ze gef4ti nie powinno sie porownywac do radka 9500pro bo 9500pro jest zepsutym twarozkiem :lol: a w opengl i tak wymieka z NV :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze Kaeres:

Omegi na Catach 4,7, w sterach pasek jakosci na srodku, plik CFG jest dziewiczy, cienie wlaczone.

8 potokow

high 31.6

med 32.8

low 33.2

4 potoki

h 18.5

m 19.7

l 19.8

 

po tych testach tym bardziej nie wierze w te wyniki na $ti, zreszto przedwczoraj widzialem jak to chodzi u PowerByAmd wiec mi tu nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. moze dodatkowe 256DDR pomoze, ale to sprawdze jak pozycze od PBA jedna kostke.

To jest rozdz. 1024x768 ?

Zrob testy bez AF bo wiadomo, ze nawet 10 fps nie przekrocze na High :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. Jedno mnie zastanawia na tym kong. co jest u mnie w podpisie w rozd. 1024 i ustawieniem na high i aax2, w teście mi wychodzi zaledwie 32klatki, natomiast bez aax2 około 39, a z tego co pamiętam to na tej stronce tam gdzie jest ten duży test konfiguracji wychodziło mi średnia około 47.2, na radku 9800pro a wiec znacznie więcej niż mi, w czym jest problem ze mam o około 8 fps mniej niż oni??

MOze dlatego ze oni testowali na 3ghz< monsterah

nie sądze. procek w tej grze nie ma aż takiego znaczenia. znaczenie moze mieć to jaką masz karte muzyki stery ...

ciekawe...powiedz mi co ci po szybkiej grafie jak nie masz mocnego proca i wlasnie ten proc bedzie waskim gardlem dla karty?Musi isc w parze i procek i grafa, nie ma sily grafika nie ciagnie sztucznej inteligencji, dziweku itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja juz nie komentuje zadnych wypowiedzi tylko gram i sie smieje z niskiej wydajnosci ATI w OpenGL  :lol:  radek 9500PRO giń  :twisted: 

ja juz nic nie mowie ;]

 

posiadacze gef4ti grajmy  :D  :twisted:

...Moja zacna wypowiedz kilka postow wyzej :D ...

 

.

ciekawe ;] tylko ze on teraz wyglada calkowicie inaczej :] nawet tematu dokaldnie nie czytasz.

 

wiem ze gef4ti nie powinno sie porownywac do radka 9500pro bo 9500pro jest zepsutym twarozkiem :lol: a w opengl i tak wymieka z NV :lol:

Co ty pier...sz, publikujesz wyniki time demo i dajesz linka do swojego cfg'a w "ultra", a teraz cos sciemniasz mocno, a temat czytam dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja reflaksja na temat gry:

Co by niemówić ostnia gra która miała równie dobry klimat grozy to Alien vs. Predator 2, a od premiery tamtej gierki minęły już prawie 3 lata.

Absolutnie się z tobą zgadzam, wyjąłeś mi to z ust. CHłopaki nie gadajcie już że doom niczym nie zaskoczył itd. bo ma NIESAMOWITY KLIMAT jak się przechodziło na zewn. tzn przez marsa z pomieszczenia do pomieszczenia to się tak wczułem jakby mi tlenu brakowało hehehe :) nie mówiąc już o pomieszczeniach gdzei tylko z latarką widać po prostu czad KLIMAT i cieszmy się tym bo to najlepsze w grze :)

Nie gadajcie? A to niby dlaczego?Kazdy ma prawo to wypowiedzi...moja jest taka, ze mialem naprawde duze nadzieje co do dooma, mialo byc tak pieknie, a jest tylko dobrze.Klimat jest fajny, w nocy mozna sie nezle przestraszyc ALE dlaczego sa to tylko marne skrypty? Z zapowiedzi mialo byc inaczej.Przeciwnik mial zaskakiwac, raz wyskoczy przez sciane raz nas obejdzie itp?Niestety tego nie ma.Same skrypty i tyle wiec gra niestety do jednorazowego uzytku:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedzierajac sie przez ten caly watek trzeba przyznac, ze niektorzy prezentuja poziom piaskownicy.Czasami nie przypomina to dyskusji, a niestety tylko zwykla przepychanke(nie powiem jakich ludkow).

A pisanie ze doom nie bedzie wygladal lepiej niz to co zaprezentuje na gf3 to juz kompletny lol.

Przeciez wraz z wyjsciem kart z 512 mb juz doom dostanie lekkiego kopa bo beda tekstury nieskompresowane w cale.Poza tym co to za porownanie dx8 vs dx9.Tak jak jedna osoba piszaca o swoim gf4ti vs 9500pro..lol.

Przeciez ten pierwszyz miejsca ma ulatwione zadanie bo mniej detali bedzie wyswietlal.Wiec nie ma sie co dziwic ze nieraz szybkosc na przestarzalym juz 4Ti moze byc porownywalna do nowszych kart(dx9).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seta image_downSizeLimit "1024"seta image_ignoreHighQuality "0"seta image_downSizeBumpLimit "1024"seta image_downSizeSpecularLimit "1024"seta image_downSizeBump "0"seta image_downSizeSpecular "0"seta image_useCache "0"seta image_cacheMegs "96"seta image_cacheMinK "200"seta image_usePrecompressedTextures "0"seta image_useNormalCompression "0"seta image_useCompression "0"seta image_roundDown "1"seta image_forceDownSize "0"seta image_downSize "0"seta image_lodbias "0"seta image_anisotropy "0"seta image_filter "GL_LINEAR_MIPMAP_NEAREST"

Tak mniej wiecej wyglada config dla UH bez aniso (być może się myle), załadowałem to dla r8500 :D, średnia ilośc klatek na s. nie liczac mielenia swapa (256mbram, czyt. 1fps) :), średnio po ~30 (od ~5 do ~60) :D

podczas gry cały swap obejmował ponad 1gb przestrzeni :D

 

 

www.soul.enterpol.pl/duh.jpg

www.soul.enterpol.pl/d1.jpg

www.soul.enterpol.pl/d2.jpg

www.soul.enterpol.pl/d3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dorwałem do testów 6800 i pomęczyłem go troche na 400/900, stery 61.76 (potraktowane nvstrapem ;) oto wyniki:

1024 HIGH - za drugim razem 77.1

1024 ULTRA HIGH - 72.7

1024 ULTRA HIGH AA4x AF8x - 38.9

 

teraz spróbuje rozpakować paki i zrobić w 1024 i 1280 ;) dam znać za chwile.

 

update:

1280 HIGH AA4x AF8x - 36.0

 

1024 ULTRA HIGH AA4x AF8x @325/700 - 31.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm odpowie mi ktoś na pytanie na czym bede miał lepsze wyniki

Catalyst beta 4.9 for DOOM3 (na których nie moge krecić grafą)

czy na Omegach(4.7) na których moge przywalić 375/300

 

No chyba ze ktoś wie jak zrobić zebym mógł krecić grafą na catalystach

(ta opcja mnie bardziej interesuje)

Jak próbuje dać wiecej na orginalnych sterach to zaraz mi resetuje grafe GPUrecorvery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy państwo... po pierwsze, przeszedłem grę dzisiaj w okolicach godziny 15 i gdy już ochłonąłem, wziąłem prysznic 3 razy, pozbierałem wszystkie zęby z podłogi postanowiłem napisać tego posta.

 

1. Gra jest niesamowita, tak dobrej gry dawno nie widziałem. Ostatnią, która tak bardzo mnie wciągnęła (oczywiście FPP) był HL. Nadmienię też, że Doom czerpie wyjątkowo wiele z innych gier: ukośnia winda (nie wiem jak to nazwać) prosto z HL, apteczki na ścianie, prosto z HL, zapisywanie kodów do skrzynek z amunicją w mailach prosto z System Shock 2, nastrój grozy i charakterystyczna broń potworów - klucz francuski, prosto z System Shock 2. Można by takich podobieństw znaleźć więcej. Jednakże uważam, że czyni to tą grę wyjątkową, gdyż pozbierała wiele interesujących rzeczy z poprzednich "dzieł komputerowych".

 

2. Teraz smutne... co do Lukasrz... to znowu wyszło, że ściemniałeś... niestety jest to przykre, ale jakże prawdziwe... Sam jestem posiadaczem GF4Ti i nie mogę go porównywać z Radkiem9800Pro, tak jak ty to robiłeś. Natomiast nazywanie GF4Ti [ciach!]em jest lekko nie na miejscu, gdyż karta ta jest moim zdaniem bardzo dobra do dooma.

 

3. Pobawiłem się i zrobiłem mały test jakości pomiędzy LOW, MED, HIGH, ULTRA. Wnioski są zadziwiające... mam wrażenie jakoby każde z tych ustawień było identyczne... może w tym jest sekret ULTRA na GF4Ti . (zaraz się wezmę za ustawienia configa podane przez sOuL)

 

Ustawienia - wyłączone ANIZO wyłączone AA

 

Oto porównania: PIERWSZA KATEGORIA :>

http://paranoya.org/~mehow/d3_test/1/ult1.jpg <- ULTRA

http://paranoya.org/~mehow/d3_test/1/hig1.jpg <- HIGH

http://paranoya.org/~mehow/d3_test/1/med1.jpg <- MEDIUM

http://paranoya.org/~mehow/d3_test/1/low1.jpg <- LOW

 

DRUGA KATEGORIA :>

http://paranoya.org/~mehow/d3_test/2/ult2.jpg <- ULTRA

http://paranoya.org/~mehow/d3_test/2/hig2.jpg <- HIGH

http://paranoya.org/~mehow/d3_test/2/med2.jpg <- MEDIUM

http://paranoya.org/~mehow/d3_test/2/low2.jpg <- LOW

 

I na koniec mam prośbę... niech ktoś mi pokaże różnice, bo ja może mam marny monitor i tego nie widzę :/ :/ :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja juz nie komentuje zadnych wypowiedzi tylko gram i sie smieje z niskiej wydajnosci ATI w OpenGL  :lol:  radek 9500PRO giń  :twisted: 

ja juz nic nie mowie ;]

 

posiadacze gef4ti grajmy  :D  :twisted:

A ja skomentuje twoja i powiem ze smieszny jestes z takimi porownaniami.Rzoumiem ze jestes jakims fanatykiem Nv i teraz jestes w siudmym niebie z powodu tego ze doom3 uwidocznil bolaczke Ati w open gl, ale zeby porownywac w taki sposob...przeciez jakosc obrazu na gf nie jest taka jak na tym radeonie wiec nie wiem po co tak zacieszac...nie wiem juz..tacy ludzie jak ty sa po to zeby zrobic mlynek na forum(nic za bardzo swoimi postami nie wnoszac)...przekonaj mnie ze jest inaczej:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm odpowie mi ktoś na pytanie na czym bede miał lepsze wyniki 

Catalyst beta 4.9 for DOOM3 (na których nie moge krecić grafą)

czy na Omegach(4.7) na których moge przywalić 375/300 

 

No chyba ze ktoś wie jak zrobić zebym mógł krecić grafą na catalystach 

(ta opcja mnie bardziej interesuje)

Jak próbuje dać wiecej na orginalnych sterach to zaraz mi resetuje grafe GPUrecorvery

Na sterach pod DOOMA nie możesz kręcić? STRANGE..... Ja bez problemu zapodaje OC... 420mhz/650mhz śmiga bez problemu....

 

UPDATE: MeHow - Albo się Tweak skopał albo masz drgawki po DOOMIE... :wink: tyle razy ten sam post.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm odpowie mi ktoś na pytanie na czym bede miał lepsze wyniki 

Catalyst beta 4.9 for DOOM3 (na których nie moge krecić grafą)

czy na Omegach(4.7) na których moge przywalić 375/300 

 

No chyba ze ktoś wie jak zrobić zebym mógł krecić grafą na catalystach 

(ta opcja mnie bardziej interesuje)

Jak próbuje dać wiecej na orginalnych sterach to zaraz mi resetuje grafe GPUrecorvery

Na sterach pod DOOMA nie możesz kręcić? STRANGE..... Ja bez problemu zapodaje OC... 420mhz/650mhz śmiga bez problemu....

 

UPDATE: MeHow - Albo się Tweak skopał albo masz drgawki po DOOMIE... :wink: tyle razy ten sam post.... :lol:

Ta to to mnie bardzo martwi pewnie musze wgrać jakiś modyfikowany bios zeby było cacy i szło na catalystach krecić, a ty tak apropo masz orginalny bios na grafie czy zmieniałeś Mój FIC pewnie jest zablokowany :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm odpowie mi ktoś na pytanie na czym bede miał lepsze wyniki 

Catalyst beta 4.9 for DOOM3 (na których nie moge krecić grafą)

czy na Omegach(4.7) na których moge przywalić 375/300 

 

No chyba ze ktoś wie jak zrobić zebym mógł krecić grafą na catalystach 

(ta opcja mnie bardziej interesuje)

Jak próbuje dać wiecej na orginalnych sterach to zaraz mi resetuje grafe GPUrecorvery

Na sterach pod DOOMA nie możesz kręcić? STRANGE..... Ja bez problemu zapodaje OC... 420mhz/650mhz śmiga bez problemu....

 

UPDATE: MeHow - Albo się Tweak skopał albo masz drgawki po DOOMIE... :wink: tyle razy ten sam post.... :lol:

Ta to to mnie bardzo martwi pewnie musze wgrać jakiś modyfikowany bios zeby było cacy i szło na catalystach krecić, a ty tak apropo masz orginalny bios na grafie czy zmieniałeś Mój FIC pewnie jest zablokowany :x

Tak, mój bios to oryginał.

Tego FICa nie kupiłeś czasem na TEJ aukcji?

Jeżeli tak to masz problem - bios ten nie daje możliwośći O/C.

Taką karte kupił mechl!n ale on sobie z tym poradził - CZYTAJ TU!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie gdzieś tutaj kompresje???? :)

 

www.soul.enterpol.pl/d10.jpg

www.soul.enterpol.pl/d11.jpg

www.soul.enterpol.pl/d12.jpg

www.soul.enterpol.pl/d13.jpg

www.soul.enterpol.pl/d14.jpg

 

Zgadnijcie na jakiej to karcie ;D (nie na mojej :P)

gf 6800 :?: :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matko boska... mala prosba... jak robicie screeny w ultra high to zapisujcie je w dobrej jakosci, bo ten jpg w niskiej jakosci robi z ultra to wymarzone very very qrcze low :evil:

 

---EDIT---

 

sOuL ... prosiłbym o screeny z twojej kart w medium bez żadnych dodatków w postaci ANIZO i AA z tego samego miejsca, skąd są screeny moje. Jest to d3dm1 pierwsza mapka w multiku. Czasami nawet, można tam się urodzić jak się zaczyna grę.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Kazio masz calkowita racje w swoich wypowiedziach,a co do reszty to jak ktos moze porownywac GF4Ti4200 to R9500pro,to tak jakby porownac poloneza do BMW z czego polonez to oczywiscie GF :P lol,niezle z Was lolki,nbez urazy ale szkoda slow.Nie mowie tak bo jestem poisiadaczem i zwolennikiem od poczatqm istnienia ATI tylko chodzi tu o sama wydajnosc i efekty.R9500pro to bardzo podkrecony Ti4600 a w dodatq ma bardziej zaawansowana technologie wiec jak Wy mozecie co niektorzy porownywac takie karty :D :) a co do tematu,ktorego powinnismy sie 3mac to juz niedloogo mam koniec,gram sobei po 2 godzinki dziennie co by szybko gry nie ukonczyc bo jest genialna i dzieki czemu mam jeszcze ponad pol gry do przechodzenia,chodz widzialem juz ok 70% to nadal mnie wciaga,ale nie chce jeszcze ukonczyc,pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, roznica miedzy Medium, High i ultra high, to kompresja textur oraz aniso. (zreszta to bylo powiedziane:)

 

Nie widze przeszkód, aby odpalic textury bez kompresji co da jakość texturom Ultra High, ale wyłączyć aniso :D (tylko ramu trzeba miec duzo) :)...

 

Screeny ktore umieściłem przed chwilą są własnie tego efektem :D, kompresji nie ma, tak samo aniso.... i wydajnosc zadowalająca.. :D

 

P.S Screeny robionne na Radku 9000 :D (te które dawałem wcześniej)

 

 

UPDATE ------- (na moim r9100)

 

www.soul.enterpol.pl/duh.jpg

Ultra High wg. mojeg configa :D (bez aniso)

 

www.soul.enterpol.pl/dm.jpg

Medium, config gry (nie patrzec na fps, dziwnie spadly podczas zapisywania screna na hdd :D)

 

www.soul.enterpol.pl/dm2.jpg

Podobny reaktor, z misji na singlu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko - czy da radę ustawić na sztywno strafe left na strzałce w lewo, a strafe right na strzałce w prawo ?

 

brakuje mi takich ustawień, a kurcze jak chcę zastrafować to muszę się zastanawiać czy pod altem, controlem czy gdzieś indziej to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko - czy da radę ustawić na sztywno strafe left na strzałce w lewo, a strafe right na strzałce w prawo ?

 

brakuje mi takich ustawień, a kurcze jak chcę zastrafować to muszę się zastanawiać czy pod altem, controlem czy gdzieś indziej to jest

Mam podobny problem - gdy chce zmienić w opcjach te dwa przyciski to zamiat wybranych wskakuje mi ZAWSZE shift. Tylko w tych dwóch przypakach - reszta normalnie.

 

Prubowałem w konsoli pokombinować z BIND ale też nic nie daje.... :?

Ma ktoś jakieś pomysły - bo teraz jestem zmuszony grać na W,S,D,A a tego nie znosze.... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...