Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam stery 4345, czy do tej gry powinenem zinstalować nowsze?

Mimo podmiany Configa ręce mam cały czas żylaste(patrz wyżej)

I jeszcze jedno, lukasrz na twoich screenach masz 59 fps.

Jest tak cały czas? U mnie też tyle poleciała, ale przy pracujących maszynach i dużych pomieszczeniach czasami sapda poniżej 10

 

p.s.

Zmiana w sterach nie pomogła, ale ja używał refreshlock'a

Zainstaluj sobie najnowsze tj. 6177 :!:

 

Bylo o tym juz wczesniej ale po co czytac, lepiej zadawac pytania na ktore padla juz kilka razy odpowiedz :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego ręce wyglądają tak jak wyglądają?

A jak masz w sterownikach ustawione, na wydajnosc czy na jakosc?

Jesli na wydajnosc to zmien na jakosc i bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iverace tzn jak zalatwic? Chcesz sobie zamowic z zagranicy przez kogos? ;) Jeszcze z kaza wyskakuje, litosci :(

 

 

 

Pain --> Co do kodu w Monorail to sprobuj jednego z tych :)

 

Charles Hollies Monorail EAP Director General General Access

Cabinet #054 code: 142   

Karl Cullen Monorail Security Personnel Delta Security

Two cabinets adjecent to security office, code: 364

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie skad wy bierzecie te kody, ktore sie wpisuje do takich duzych szaf z amunicja i bronia (domniemuje), podchodzi sie do niej i jest taka konsolka i trzeba wpisac 3 cyfrowy kod, ale skad go sie bierze ???? i jeszcze jedno zna ktos jakies configi optymalizowane pod RV360? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na forum jakaś osoba , która może mi załatwić orginalnego dooma 3 ??  Na kazzie jest dużo linków do dooma 3 , czy któryś jest prawdziwy , który ? 

Pozdrawiam !!

www.ultima.pl <== tp jest dobry link... a tak po za tym to miło sie rozmawiało :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie skad wy bierzecie te kody, ktore sie wpisuje do takich duzych szaf z amunicja i bronia (domniemuje), podchodzi sie do niej i jest taka konsolka i trzeba wpisac 3 cyfrowy kod, ale skad go sie bierze ???? i jeszcze jedno zna ktos jakies configi optymalizowane pod RV360? 8)

Sa czesto w mailach, nagraniach audio itd :D Albo mozna z netu sciagnac wszystkie kody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor Spirit Driver umiescil w necie takiego autoexeca... Zobaczcie jak to dziala u was, ja juz usunalem gre :D

//best quality and best performance for R3XX/R4XX by knyz , bonne qualité et bonne //performance for R3XX/R4XX par knyz 

 

seta image_downSize "1"

seta image_forceDownSize "1"

seta image_lodbias "-2"

...

...

seta image_downSizeBump "512"

seta image_downSizeSpecular "64"

Wlasnie przetestowalem i sie przestraszylem wlasnego cienia buhahah ale ze mnie lol :lol:

Co do jakosci to chyba ale niewiele sie polepszylo i lepiej smiga jak duzo potworow jest naraz nie tnie tak. To tyle lece testowac dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na jednej stronie , odnosnik na Rage3D -chyba ,

jaka jest ogromna różnica w trzecim Doomie gdy ustawimy w sterownikach opengl jakość Vs wydajnosć

to tak jak by były dwie różne gry , przy najsłabszych jakosciowo ustawieniach Doom3 wyglądał jak by miał tekstury z czasów Quake2 :) o dziwo sprawdzałem w FAR CRY tam takiej różnicy nie było ,owszem to gra pisana pod DX9.0 ale czy to by miało oznaczać że w Doom3 i ogólnie w OpenGL oszukiwano /zaniżano jakosć textur

 

Dodam że owy test / zmiana ustawień przeprowadzana była

tylko z poziomu ustawień sterownika OpengL w konfigu doom3 wszystko było w ustawieniach HighQuality !!!

czyli jakie to HighQuality skoro z poziomu sterownika

mozna zaniżyć jakość textur a tym samym zwiększyć framerate nawet od 30-40% ,>????

był taki cudak co to na GF 4200/4400

grał ? ( chyba oglądał sciany) w Ultra ustawieniach :) :)

czytam o tej grze od 5 dni na wielu stronach ale drugiego takiego "cudaka" nie trafiłem

Cudak ten pewnie ustawił w Doom3 UltraQuality potem zszedł na minimum w ustawieniach jakosci z poziomu sterowników ,

trza mieć nasrane w głowie ,albo być całkiem zielonym

żeby takie cuda wyprawiać a potem o nich pisaćna poważnym Forum

 

Pozdrawiam

wszystkich takich cudaków ;)

 

I nie Grajcie w pirackie kopie DOOM3 , bo z tego co wiem

to juz wnioski o przeszukanie mieszkań piszą ,

od poniedziałku zaczynają chodzić po domach ,

w pierwszej kolejności Katowice i okolica

tu policja ponoć nadgorliwa w stosunku do piratów ;)

łatwiej skasować biednego pirata niż uzbrojonego w nóż bandziora ,nieprawdaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam identyczny problem jak Skunek  :evil:  gra scina się po jakiś 5 minutach (robią się paski - arty)  :idea:

Ja mam dokładnie to samo , próbowałem już chyba wszystkiego , zmiana sterów itp... coś mi się zdaje że to zmiana biosu z radka PRO na XP tak krzaczy się z Doom’em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

był taki cudak  co  to  na  GF 4200/4400

grał ? ( chyba  oglądał sciany) w  Ultra  ustawieniach :) :)

czytam  o tej  grze  od  5 dni na wielu stronach ale  drugiego takiego "cudaka"  nie  trafiłem

Cudak ten  pewnie  ustawił w  Doom3  UltraQuality  potem  zszedł  na  minimum w ustawieniach jakosci z poziomu sterowników  ,[

...

Dzizys, nastepny :? n/c :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam identyczny problem jak Skunek  :evil:  gra scina się po jakiś 5 minutach (robią się paski - arty)  :idea:

Ja mam dokładnie to samo , próbowałem już chyba wszystkiego , zmiana sterów itp... coś mi się zdaje że to zmiana biosu z radka PRO na XP tak krzaczy się z Doom’em.

Hmm nie bardzo mi się che od nowa flashować bios :evil: ale jak trzeba to może wieczorem zrobie . .. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iverace tzn jak zalatwic? Chcesz sobie zamowic z zagranicy przez kogos? ;) Jeszcze z kaza wyskakuje, litosci :(

 

 

 

Pain --> Co do kodu w Monorail to sprobuj jednego z tych :)

 

Charles Hollies Monorail EAP Director General General Access

Cabinet #054 code: 142   

Karl Cullen Monorail Security Personnel Delta Security

Two cabinets adjecent to security office, code: 364

ej ale to jest kod do ammo - działa :) ale chodzi mi o ten komputerek z kodem obok :) pomozesz ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz---> 

Musisz z rozpedu przeskoczyc na ta platforme!

dzieki , odpalam gre i prubuje tylko nie wiem skad mam skakac ? z gory tam gdzie jest komputerek ? na to co jest przede mna na 1 screnie ?? bo prubowalem ale nie da rady za słabo skacze ;] to nie małysz :D proboje jakby co odezwe sie jescze do ciebie, dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tego sie balem mam z 100 nie przeczytanych maili :D a co do tych konfigow to jak ?? :)

Kurde chlopie litosci, na poprzedniej stronie masz tego konfiga :?

Na poprzedniej stronie jest ale dla R3xx i R4xx a uwierz ze ja widze roznice miedzy RV3xx a R3xx jak ty nie widzisz to nie odpisuj :/

 

lukasz zeby na to wskoczyc musisz trzymac SHIFT - czyli dopalanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka pomoc:

Jestem w Delta Labs Sector 2a i mam coś zrobić z jakimś teleporterem plazmowym czy coś takiego. Siedzie jakiś doktorek i każe mi sie spieszyć, co tam trzeba zrobić bo już chodze godzine i sie nudze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shifta trzymaj, shifta trzymaj :!: :!: :D

A propos wie ktos jak wlaczyc zeby caly cas biegl bo nie chce mi sie trzymac klawisza caly czas.

IMHO Chyba sie nie da, probowałem, ale bezskutecznie,

 

jest polecenie in_alwaysrun 1, ale dziala tylko na mp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shifta trzymaj, shifta trzymaj :!: :!: :D

A propos wie ktos jak wlaczyc zeby caly cas biegl bo nie chce mi sie trzymac klawisza caly czas.

Ale na co ci to :?: przecierz w Doomie jest ten pasek stamina, i kiedy sie skonczy a dosc szybko sie konczy, trzeba troche poczekac az znow urosnie, wiec nie mozna ciagle biegac :!: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adi_k mam ten sam problem tlko ze ja utknąłem troche dalej mianowice mam przed soba coś takiego [] [] []

[] [] []

[] [] []

do tego jest tam taki dźwig który wyciągam takie ponumerowane klocki.Brakuje tam 2 klocków i nie wiem co ja mam z tym zrobić :( pomużcie.czytałem ze pare osób juz przeszło całego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...