Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego jak wlacze na high quality to mi sie menu rozplywa i robi sie bardzo niewyrazne, a na medium jest ok 

config jak w podpisie, radek 9800 pro 128 mb catalyst 4,7 i dx 9.0c 

bardzo prosze o pomoc

Mam to samo co trzeba zrobic, i jak edytowac i gdzie znalezsc doomconfig. Mam ustawione na moim sprzecie na medium 1280/1024 AA x4, moze mi zaproponujecie jakies lepsze ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas gram i musze powiedzieć ze po przejściu kolejnych leveli to ta gra coraz bardziej mnie przeraża :) Po prostu jak pogram ze 2 godziny to musze odpocząć.nie raz o mało co nie zpadłem z krzesła.Gra jest po prostu zajedwabista.A i mam do was pytanko, mianowicie czy mieliście taką sytuacje że wchodzicie do jakiegoś pomieszczenia w którym jest czarno :) świecicie latarą na schody, za schodami widać jakąś postać,a gdy ponownie świecicie to juz jej tam nie ma?Pytam bo nie wiem czy to ja mam coś z psychą po tej grze czy to specjalnie.

Byl taki motyw ze za schodami sie pokazuje potwor, a zaraz znika zeby za chwile dopasc cie na innych schodach :D

Wiec to nie twoja psycha tylko gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zrobilem sobie Timedemo i w 800x600 mam 24fps(medium) z tym, ze w timedemu gierka wygladala chodzby byl wlaczony caly czas Bullet Time :-)

 

Nie narzekam aczkolwiek przydaloby sie jeszcze 256RAM . 

 

Do gierki powinni dodawac wiadro na kal dla kogos kto lubi grac po 22:00 :-)

zapodaj sobie mojeog konfiga ktory gdzies wczesniej dawalem(link) i bedziesz mial 10razy lepsza grafike (HIGH/ULTRAHIGH-gef4ti, wszystkie mozliwe opjce grafiki juz włączylem w tym cfg) i w 1024x768 w timedemo 30fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje pliku doomconfig.cfg dla Radeona 9700. Po wklejeniu tego co na stronie 52 gra wogole sie nie uruchamia takze najlepiej jakby ktos wyslal mi na priv cala tresc tego pliku pod konfig z podpisu. Dzieki!!

 

 

tez kce :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam gierke do wczoraj...jest spoko, ale jak dla mnie......jak na tą grafike......są zdecydowanie za duze wymagania.......jak dla mnie nadal FarCry jest nr. 1, czekam na HALF-LIFE i STALKERA

 

PS. Gram 1024x768...HIGH Detal aax2 i anizox2...chodzi ok..ale czasami sie tnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

adi_k mam ten sam problem tlko ze ja utknąłem troche dalej mianowice mam przed soba coś takiego []  []  []

                                          []  []  []

                                          []  []  []

do tego jest tam taki dźwig który wyciągam takie ponumerowane klocki.Brakuje tam 2 klocków i nie wiem co ja mam z tym zrobić :( pomużcie.czytałem ze pare osób juz przeszło całego.

No własnie ja też tam błem i nie wiem co tam trzeba zrobić..kto podpowie??

heh - ja odrazu na to wpadlem,tylko nie wiem co teraz bo bladze w tych korytarzch i nie wiem gdzie isc,jak ide za pomeiszczenie ktore mnei skanuje to ide dalej i nic tam nie moge zrobic bo potrzebuje jakiejs karty i nie moge przejsc na druga strone "przepasci z pradem".Woe ktos co teraz??Wszystko chyba powlaczalem,choc moze sie myle ?:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten motyw ze schodami mnie normalnie porwalił.Wszedłem do pokoju przeleciałem po nim latarkąi kątem oka zobaczyłem "coś" pod schodami zaświeciłem jeszcze raz, juz tego nie było, i w ty momencie paranoja.Iść dalej czy nie :)Nie no gra mnie tak wciągnęa, ze chyba przez wakacje pokoczuje w domu.Dobra ide grać.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> z takiej szafy elektornicznej (jako jedyna jest otwarta) takie cóś świecące i idziesz do typa co siedzi przy kompie , potem do teeportu itd.Niestety nie powiem ci gdzie ta szafa bo troche tych tuneli było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z rada LGN77 utowrzylem plik autoexec.cfg z wpisami ze strony 52. Jednak gra nadal wychodzi do windowsa (podczas wczytywania) Autoexec dziala bo widze ile fps'ow mam (w menu, bo gra nie laduje). Bez tych wpisow wszystko chodzi. Prosze o jakies sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pomozcie, prosze

jak ustawie na high quality to mam rozmazane trzcionki w menu i gra nie wyglada ciekawie

poradzcie cos

zapodaj inne stery, u mnie w kazdym razie na cat 4.9b nie rozmywa CZCIONEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z rada LGN77 utowrzylem plik autoexec.cfg z wpisami ze strony 52. Jednak gra nadal wychodzi do windowsa (podczas wczytywania) Autoexec dziala bo widze ile fps'ow mam (w menu, bo gra nie laduje). Bez tych wpisow wszystko chodzi. Prosze o jakies sugestie.

u mnie to samo, z tym że timedemo chodzi spoko :P ... Być moze autor podpasił konfa pod maszyny z ramem > 512 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pomozcie, prosze

jak ustawie na high quality to mam rozmazane trzcionki w menu i gra nie wyglada ciekawie

poradzcie cos

zglos problem dystrybutorowi gry. najlepiej zadzwon do nich na goraca linie. numer telefonu masz w instrukcji i na pudelku.

 

jeszcze jakies glupie pytanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lokalizacja : delta labs lvl2

laze po tym laboratorium i nie moge dorwac dwoch kodow :(

1) do BFG

2) do PLASMY w SERVEROWNI

ktos pamieta ?

Albo pamieta kto/gdzie mial kody ? Przesluchalem i przeczytalem wszystkie wiadomosci. Ide w kimono :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak zgrać grę w avi ? Jest taka opcja 'avidemo', ale za każdym razem jak to wpisuje to wychodzi mi do menu głównego. Próbowałem też wpisać 'avidemo xxx' żeby plik utworzył się z jakąś nazwą a tu nici :( Możliwe, że było to tu gdzieś napisane, ale wybaczcie ... 53 strony przeszukać :? Pomoże mi ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam identyczny problem jak Skunek  :evil:  gra scina się po jakiś 5 minutach (robią się paski - arty)  :idea:

niewiem czy dostales odpowiedz :D ale mialem to samo.... po formacie gra teraz dziala dobrze, moze to byla wina sterownikow ?

BTW jest moze jakis program dzieki ktoremu bede mogl robic screeny ale zeby zapisywal te obrazki w formacie .jpg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten motyw ze schodami mnie normalnie porwalił.Wszedłem do pokoju przeleciałem po nim latarkąi kątem oka zobaczyłem "coś" pod schodami zaświeciłem jeszcze raz, juz tego nie było, i w ty momencie paranoja.Iść dalej czy nie :)Nie no gra mnie tak wciągnęa, ze chyba przez wakacje pokoczuje w domu.Dobra ide grać.

pzdr.

Mialem to samo. Posrany ze strachu nie chcialem tam wracac. Sie okazalo, ze tam jednak nic nie ma :P

A najbardziej mi przeszly ciarki na plecach jak na poczatku wszedlem do kibla i sie taka scenka wlacza (jakby jakies dejavu) z odbiciem w lustrze glownego bohatera ale jakby troszke ze zgnita twarza. Po prostu przestalem grac bo mi ciarki z plecow nie chcialy zejsc :)

 

 

Wlaczylem tekstury 1024 i mi wynik w timedemo podskoczyl o 4 fps w gore :)

Czyli nie dosc, ze grafa lepsza to mam jeszcze plynniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak daje na UltraHigh to tekstury nie wygladaja wcale lepiej niz na medium ,a modele sa jakies dziwne i zle wyswietlane .Czy moja grafa nie radzi sobie juz na UltraHigh :?: Na medium modele wygladaja dobrze ,ale juz na Hgh czy UltraHigh ,nie wyglada to najlepiej :twisted: Na modelach pojawiaja sie jakies przebarwienia :lol: Jade na Catach 4.7 ATI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zalatwic ostatniego BOSA wale w niego rakietami wszystkim co sie da i nic :(  please help me !

Chodzi o tego na samym koncu ?? :) musisz uzyc soul cube'a. Zauwaz, ze on co chwila wzywa jakies mniejsze potworki. Gdy zalatwisz tych mniejszych stworow 5 sztuk, to aktuwyje sie soul cube, ktorego uzywasz na wielkiego demona. I tak wkolko dopoki nie padnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkońcu dorwałem ta giere.Mój sprzęt Athlon 1900+,dual 768ddr,radek 9800>>xt na ustawieniach ultra (bez aa)gra chodzi prawie płynnie tzn sa małe zaciach podczas np. otwierania drzwi a to rzecz niewybaczalna :) Jest jakiś sposób aby jeszcze o te kilka procent zwiększyć wydajność gry??Pewnie było juz o tym pisane ale przegldac te wszystkie strony....

 

 

ps.Bo ilość ramu chyba w porzdku?Moze za słabe fsb(synchro z prockiem na 154 :( na wiecej proc nie wyrabia)Tak czy inaczej wiem ze macie w zanadrzu jakieś mody :) Ale na której stronie o tym było :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak zgrać grę w avi ? Jest taka opcja 'avidemo', ale za każdym razem jak to wpisuje to wychodzi mi do menu głównego. Próbowałem też wpisać 'avidemo xxx' żeby plik utworzył się z jakąś nazwą a tu nici  :(  Możliwe, że było to tu gdzieś napisane, ale wybaczcie ... 53 strony przeszukać  :?  Pomoże mi ktoś  ?

nie wiem jak to w doomie jest ale w quake 3 pisalo sie cl_avidemo XX gdzie XX to liczba klatek na sekunde. A obraz byl zgrywany do plikow TGA gdzie kazdy plik to oddzielna klatka. hehe. no i 1 sekunda przy 30 fps zajmowala srednio 35 MB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zalatwic ostatniego BOSA wale w niego rakietami wszystkim co sie da i nic :(  please help me !

Chodzi o tego na samym koncu ?? :) musisz uzyc soul cube'a. Zauwaz, ze on co chwila wzywa jakies mniejsze potworki. Gdy zalatwisz tych mniejszych stworow 5 sztuk, to aktuwyje sie soul cube, ktorego uzywasz na wielkiego demona. I tak wkolko dopoki nie padnie :)

8O 8O 8O pzeciez to nie jest ostatni boss , mówisz o tym w piekle ? zalatwia sie te latające potworki z latarką i potem wali sie do niego w takie okrogle cos nad nim jesli o tymmowisz to to polowa gry jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...