Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dla ludzi ktorzy uzywaja Kx drivers do kart Live/Audigy polecam za czas grania w Doomka zmienic na oryginalne creativa. Sam uzywam Kx'ow i wlasnie przed chwila zainstalowalem oryginalne eax'x. Na kx'ach moglem wlaczyc w ustawieniach dooma surround speakers ale w tylnych glosnikach mialem to samo co w przednich, po zmianie na creativ drivers poziom grozy w grze wzrosl o jakies 20-30%, teraz zamykam oczy i wiem z ktorej strony idzie bestia :), naprawde robi to wrazenie. 

 

Po skonczeniu gry oczywiscie wroce do kx'ow - barczo czesto slucham muzyki, jednak na czas grania goraco polecam przesiasc sie na oryginalne eaxy

 

pozdrawiam

 

 

SS i sluchawki ruluja :D

mowisz ze na sluchawkach lepiej niz na zestawie 5 glosnikow?? musze sprawdzic, tylko ze to trzeba miec dobre sluchawki ;) (zapewne takie masz) ja mam zwykle wkladane do ucha sony od walkmana, wiec chyba w moim przypadku lepiej na zestawie ;), kurcze jak sie przesiadlem z kx'ow i dziala mi surround w grze doslownie nabrala ona innego wymiaru

jeszcze raz polecam

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...mam problem z dzwiekiem...ustawione w panelu sterowania mam glosniki 7.1(herc fortissimo 7.1 + glosniki 7.1)... a w opcjach dooma3 nie moge wlaczyc SURROUND...wypisuje mi ze nie mam wykrytego systemu 7.1 i mam sprzwdzic w panelu...co smieszniejsze gdy zmienie glosniki w 5.1 to doom 3 wykrywa surround :? :? WTF??

 

Directx 9.0b, stery oryginalne od herca..

 

pomozecie?? kto ma tez herca??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i zróznicowaniem potworków które są strasznie monotonne.

z tym sie zgodze w 100% jak gram narazie 70% walki mam z kolesiem co rzuca ognistymi kulami, pare razy latajace czaszki i te wielkie latajace kuliste potworki, a moj ulubieniec co w alphie dooma siedzi w lazience to mozna go policzyc na palcach jednej reki,

 

a co do HL2 to jasne ze czekam na niego z niecierpliwoscia duzo wieksza niz czekalem na dooma3 i teraz gdy gram w d3 utwierdzilo mnie ze HL2 bedzie mi sie bardziej podobal, jednoczesnie nie twierdzac ze D3 jest zly jest rewelacyjny ale jak to bywa za bardzo rozreklamowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi ktorzy uzywaja Kx drivers do kart Live/Audigy polecam za czas grania w Doomka zmienic na oryginalne creativa. Sam uzywam Kx'ow i wlasnie przed chwila zainstalowalem oryginalne eax'x. Na kx'ach moglem wlaczyc w ustawieniach dooma surround speakers ale w tylnych glosnikach mialem to samo co w przednich, po zmianie na creativ drivers poziom grozy w grze wzrosl o jakies 20-30%, teraz zamykam oczy i wiem z ktorej strony idzie bestia :), naprawde robi to wrazenie. 

 

Po skonczeniu gry oczywiscie wroce do kx'ow - barczo czesto slucham muzyki, jednak na czas grania goraco polecam przesiasc sie na oryginalne eaxy

 

pozdrawiam

 

 

SS i sluchawki ruluja :D

mowisz ze na sluchawkach lepiej niz na zestawie 5 glosnikow?? musze sprawdzic, tylko ze to trzeba miec dobre sluchawki ;) (zapewne takie masz) ja mam zwykle wkladane do ucha sony od walkmana, wiec chyba w moim przypadku lepiej na zestawie ;), kurcze jak sie przesiadlem z kx'ow i dziala mi surround w grze doslownie nabrala ona innego wymiaru

jeszcze raz polecam

pozdr.

Cos Ty. Mam jakies padaki z Philipsa.

Posrany ze strachu na sluchawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quadysz

 

Satysfakcje z gry mam już za sobą ,z tego co doczytałem to jestem w 95% gry , bez cheatów ale za to quicksave

to uzywałe m z 200razy ;) to co siedzieje na końcu mnie juz męczy ,pewnie bym dał rade przejścdo końca na czysto

ale już mi sie poprostu nie chce ,zmęczył mnie Doom3 oj zmęczył bardziej niz FAR CRY , poświeciłem dla tej gry 3 dni urlopu :) grałem około 25-30godzin , myślę że czas sie teraz zabrać za DooM3 Multiplayer ,przecież po to zainwestowałem

wraz z kumplem w orginalną wersję

więc zaraz będzie Give all i kończę D3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quadysz

 

Satysfakcje z gry mam już za sobą ,z tego co doczytałem to jestem w 95% gry , bez cheatów ale za to quicksave

to uzywałe m z 200razy ;) to co siedzieje na końcu mnie juz męczy ,pewnie bym dał rade przejścdo końca na czysto

ale już mi sie poprostu nie chce ,zmęczył mnie Doom3 oj zmęczył bardziej niz FAR CRY , poświeciłem dla tej gry 3 dni urlopu :) grałem około 25-30godzin , myślę że czas sie teraz zabrać za DooM3 Multiplayer ,przecież po to zainwestowałem

wraz z kumplem w orginalną wersję

więc zaraz będzie Give all i kończę D3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długiej rozłące. Napisze kilka słów odnośnie gry jaką jest Doom trzeci.

- Po pierwsze gra graficznie prezentuje sie znośnie, lecz nie rewelacyjnie jak oznajmiali nam to panowie z id

(grafa padliniasta, goście z id zrobili nas w konia)

- Gra przedstawia się dość ciemno.

[ciach!]o widać , nawet nie wiem w co strzelam

- muzyka dość interesująca lecz niekiedy przytłacza

Po prostu gra w pewnych momentach przesadza z ilością efektów dźwiękowych i obsrywa mnie z każdej strony

- grywalnośc prezentuje się przez pierwsze 20 min interesująco, potym czasie gra zaczyna się schematyczna i nudna

po tych 20 min padliniasta i nudna, przejdę ją z musu

- animacja prezentuje się w miarę dobrze lecz nie rewelacyjnie, ale to co zobaczyłem widziałem już w innych grach, fizyka jest z czasów q1

animacja ujdzie, fizyka to wielkie [ciach!]o nie mogę patrzeć jak te poczwary padają, nic nie da się zniszczyć

- bronie prezentują średni poziom

ze szpadlem bym wolał chodzić niż z tymi zabawkami( za trzy dni u mnie odpust, ide se kupić)

- gra zapowiadana przez pana carmaca jako horror lub coś w tym stylu jest tylko marną imitacją

czytając niektórych forumowiczów posty że gra jest nie wiadomo jaka straszna i że "idą zmienić pieluchy" jest śmiechu warte, straszny to był silent hill i avp1 a nie te [ciach!]o. Niektórzy tez piszą że avp2 jest straszne, gdzie to jest straszne po kilku minutach gra jest wtórna i wręcz śmieszna. Jeśli te dwie gry są dla was straszne to wy chyba z chaty nie wychodzicie maminsynki

 

Podsumowując gra jest ciemna jak [gluteus maximus] u afroamerykanina ( nie jestem rasistą) i cienka jak [gluteus maximus] węża.

Polecam dzieciom poniżej trzech lat i lubiących kino familijne.

KONIEC

 

MeHow co ty inny jesteś, wywnioskowałem to po twoich licznych i bezsensownych wypowiedziach, ciągle trujesz _nie piszcie tego bo bana dostaniecie_ , _skasujcie to bo ban_ itp. Ta dziewczyna koło ciebie w tym avatarku to pewnie twoja siostra, a jak dziewczyna to jej współczuje.

 

W powyższych wypocinach nie chciałem nikogo obrazić

Koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długiej rozłące. Napisze kilka słów odnośnie gry jaką jest Doom trzeci.

- Po pierwsze gra graficznie prezentuje sie znośnie, lecz nie rewelacyjnie jak oznajmiali nam to panowie z id

(grafa padliniasta, goście z id zrobili nas w konia)

- Gra przedstawia się dość ciemno.

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> widać , nawet nie wiem w co strzelam

- muzyka dość interesująca lecz niekiedy przytłacza

Po prostu gra w pewnych momentach przesadza z ilością efektów dźwiękowych i obsrywa mnie z każdej strony

- grywalnośc prezentuje się przez pierwsze 20 min interesująco, potym czasie gra zaczyna się schematyczna i nudna

po tych 20 min padliniasta i nudna, przejdę ją z musu

-  animacja prezentuje się w miarę dobrze lecz nie rewelacyjnie, ale to co zobaczyłem widziałem już w innych grach, fizyka jest z czasów q1

animacja ujdzie, fizyka to wielkie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie mogę patrzeć jak te poczwary padają, nic nie da się zniszczyć

- bronie prezentują średni poziom 

ze szpadlem bym wolał chodzić niż z tymi zabawkami( za trzy dni u mnie odpust, ide se kupić)

- gra zapowiadana przez pana carmaca jako horror lub coś w tym stylu jest tylko marną imitacją

czytając niektórych forumowiczów posty że gra jest nie wiadomo jaka straszna i że "idą zmienić pieluchy" jest śmiechu warte, straszny to był silent hill i avp1 a nie te <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. Niektórzy tez piszą że avp2 jest straszne, gdzie to jest straszne po kilku minutach gra jest wtórna i wręcz śmieszna. Jeśli te dwie gry są dla was straszne to wy chyba z chaty nie wychodzicie maminsynki

 

Podsumowując gra jest ciemna jak [gluteus maximus] u afroamerykanina ( nie jestem rasistą) i cienka jak [gluteus maximus] węża.

Polecam dzieciom poniżej trzech lat i lubiących kino familijne.

KONIEC

 

MeHow co ty inny jesteś, wywnioskowałem to po twoich licznych i bezsensownych wypowiedziach, ciągle trujesz  _nie piszcie tego bo bana dostaniecie_ , _skasujcie to bo ban_ itp. Ta dziewczyna koło ciebie w tym avatarku to pewnie twoja siostra, a jak dziewczyna to jej współczuje.

 

W powyższych wypocinach nie chciałem nikogo obrazić

Koniec

To na pewno choroba sieroca. Przytulmy wszyscy cavarra :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr : musze przyznac Ci racje, jesli chodzi o "strach". W Doomie, trzaslem sie na poczatku, ale pozniej udalo sie przyzwyczaic. Od czasu, do czasu, gdy cos mnie zaatakuje z nienacka adrenalinka skacze, ale w porownaniu z silentem, gdzie czlowiek boi sie wlasnego cienia i nawet pusty pokoj czy tez inne pomieszczenie sprawia rozwarcie zwieraczy, to sie nie umywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres ty masz chorobę sierocą sam się przytul do siebie lub do mamy, obraził ciebie to sie odczep od niego. Gra jest nudna po 5 minutach grania i nic to nie zmieni. Grałem prawie we wszystkie fpp jakie powstały i doom3 jest wg. mnie średni. A prawie całe forum po wyjściu dooma poszczało sie ze strachu to jest śmieszne z deka, ;) Wszyscy poszli na reklame jaką zafundował nam pan carmack czyli mase screenów, filmików. Ludzie tak na prawde wy gracie w te filmiki i zdjęcia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres ty masz chorobę sierocą sam się przytul do siebie lub do mamy, obraził ciebie to sie odczep od niego. Gra jest nudna po 5 minutach grania i nic to nie zmieni. Grałem prawie we wszystkie fpp jakie powstały i doom3 jest wg. mnie średni. A prawie całe forum po wyjściu dooma poszczało sie ze strachu to jest śmieszne z deka, ;) Wszyscy poszli na reklame jaką zafundował nam pan carmack czyli mase screenów, filmików. Ludzie tak na prawde wy gracie w te filmiki i zdjęcia. ;)

No juz sie tak nie pchaj. Ciebie tez przytulimy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres ty masz chorobę sierocą sam się przytul do siebie lub do mamy, obraził ciebie to sie odczep od niego. Gra jest nudna po 5 minutach grania i nic to nie zmieni. Grałem prawie we wszystkie fpp jakie powstały i doom3 jest wg. mnie średni. A prawie całe forum po wyjściu dooma poszczało sie ze strachu to jest śmieszne z deka, ;) Wszyscy poszli na reklame jaką zafundował nam pan carmack czyli mase screenów, filmików. Ludzie tak na prawde wy gracie w te filmiki i zdjęcia. ;)

No juz sie tak nie pchaj. Ciebie tez przytulimy :P

:D hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres jesteś pedałem że chcesz wszystkich przytulać

Ja nie z takich( koledzy pewnie też) elmirko więc wara .

Jestes poczatkujacy wiec jest Ci darowane.

Dorosniesz to przyjme przeprosiny.

 

 

BTW.

Po jakiej komendzie z konsoli (lub bezposrednio w konfigu) widac najwieksze roznice w jakosci grafiki ?

Nie zebym narzekal na grafe ale nigdy za ladnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres jesteś pedałem że chcesz wszystkich przytulać

Ja nie z takich( koledzy pewnie też) elmirko więc wara .

Jestes poczatkujacy wiec jest Ci darowane.

Dorosniesz to przyjme przeprosiny.

 

 

Kaeres co mu darowałeś?? że gościu nowy to własnego zdania nie może mieć. Po tej wypowiedzi ośmieszyłeś się i widać że nie dorosłeś do poziomu audioholiqa :!: :!: :!: Data rejestracji na forum o niczym nie świadczy :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres co ty do mnie (i nie tylko) fikasz, chyba ty masz chorobe sierocą że chcesz się do wszystkich przytulać i zapraszasz do tego innych. To raczej po twojej stronie jest coś nie tak.

A co do młodego (audioholiq) to nie czas stażu świadczy o jego uprawnieniach więc się goń od chłopaka. Ty zacząłeś nie potrzebną kłótnie !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, net mi slabo chodzi(mam nadzieje ze nie bylo i tylko ja jestem jakis niekumaty), od 3 dni nie wiem co zrobic.. jestem w pomieszczeniu gdzie jest taki wielki laser.. i on sie uruchamia i gasnie.. otworzylem drzwi do ktorych laser strzela, wchodze do srodka i.... no wlasnie... co teraz?? nawet nie potrafie wyjsc z tego pomieszczenia, nie moge wskoczyc w okno ktorym wszedlem..

 

HELP!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, net mi slabo chodzi(mam nadzieje ze nie bylo i tylko ja jestem jakis niekumaty), od 3 dni nie wiem co zrobic.. jestem w pomieszczeniu gdzie jest taki wielki laser.. i on sie uruchamia i gasnie.. otworzylem drzwi do ktorych laser strzela, wchodze do srodka i.... no wlasnie... co teraz?? nawet nie potrafie wyjsc z tego pomieszczenia, nie moge wskoczyc w okno ktorym wszedlem.. 

 

HELP!!

na koncu pomieszczenia gdzie strzela laser-tam wszedłeś. na prawej scianie jest przycisk nacisnij go schyl sie i przeczołgaj sie przez wnękę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty zacząłeś nie potrzebną kłótnie !!!!

Ja zaczalem ? :roll:

 

Jeśli te dwie gry są dla was straszne to wy chyba z chaty nie wychodzicie maminsynki

MeHow co ty inny jesteś, wywnioskowałem to po twoich licznych i bezsensownych wypowiedziach, ciągle trujesz  _nie piszcie tego bo bana dostaniecie_ , _skasujcie to bo ban_ itp. Ta dziewczyna koło ciebie w tym avatarku to pewnie twoja siostra, a jak dziewczyna to jej współczuje.

 

Chcialem zazartowac bardziej inteligenie i przeobrazic w zart niz Cie zjechac za te brednie ktore wypisujesz. Widze jednak, ze bardziej Cie dotknelo. Czyzbys mial cos na sumieniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko , czy ktos mi moze pdoac co zmienic w configu zeby doom lepiej mi smigal ? Mam kompa jak w opisie i chcialbym pograc w detalakch na high ( teraz gram w 1024 , detale na medium i fsaa x2 ) z gory thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko , czy ktos mi moze pdoac co zmienic w configu zeby doom lepiej mi smigal ? Mam kompa jak w opisie i chcialbym pograc w detalakch na high ( teraz gram w 1024 , detale na medium i fsaa x2 ) z gory thx :)

Po pierwsze i najwazniejsze AAx2 -->AAx0

Kompresje powylaczaj w konfigu czyli umiesc przy kazdym image_costam compressed daj "1"

Ale ustaw tekstury na wielkosc 1024.

Wtedy bedziesz mial plynnie i ladnie. Compresja tekstur wiele daje plynnosci ale jednak troche pogarsza ich jakosc. Dopiero jak sie bedziesz zatrzymywal i przygladal zauwazysz roznice (na screenach). W grze bedzie Ci sie wydawalo ze masz wsio na High.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc jestem nowy na forum. Mam problem, dorwalem dzisiaj Doom3 ale nie chce mi sie zainstalowac. Na poczatku wyskakuje fatal error. Mam Win XP HE

pewnie masz piracka wersje. kup orginal, bedzie dzialal. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...