Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,czy ktoś ma pomysł co może być nie tak z tą gierą? Zawiesza mi się w momencie gdy przechodze skanowanie na samym początku,przechodze przez drzwi,po lewej jakiś robocik się kładzie,idę prosto i zwis.Ma ktoś jakiś pomysł???? Mam Omegi 4.5.Help!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy ktoś ma pomysł co może być nie tak z tą gierą? Zawiesza mi się w momencie gdy przechodze skanowanie na samym początku,przechodze przez drzwi,po lewej jakiś robocik się kładzie,idę prosto i zwis.Ma ktoś jakiś pomysł???? Mam Omegi 4.5.Help!!!!

wgraj nowsze stery. moze pomoze. ja mam 4.7 i chodzi choc raz musialem reinstalnac gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógł by ktos wrzucic mi na email lub na swoje ftp save z delta labs 4 bo w czasie ładowania wychodzi mi do windowsa ;/  

 

email : andersYo@interia.pl

 

z góry THX.

Ja też tak miałem pare razy. Załaduj giere od ostatniego AutoSave i graj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wszystko oki juz mi dziala powodem tego wychodzenia bylo ustawienie seta image_useCache z "0" na "1", słyszalem ze jak to sie przestawi sa jakis problemy ale jak to to zmenilem i uruchomilem autosave lub quicksave to wszystko sie załadowale i chodzilo, ale na koncu planszy i wczytywaniu nastepnego lvlu kicki do windy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mi zaraz zmiazdzy czaszke !

Zrobilem sobie przerwe bo wlasnie w polsacie leci Alien 4

Jak patrze na te korytarze w filmie to zywcem wyjete z gry.

Te drzwi, grodzie. Wiso jak w D3.

Carmack jest nadal najlepszy na swiecie.

A nierealny ma chwilowe zacmienie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy na tym co mam w podpisie pogram w tego DOOMa3??

a jesli odpali to jak to powinno chodzic i w jakich detalach ??

JEst tylko 256 mb coz z tego ze szybkiego :/ ale malo

Dajcie odpowiedz moze zainwestuje w kostke drugie 256 ...

czy czeka mnie juz diametralna zmiana sprzetu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy ktoś ma pomysł co może być nie tak z tą gierą? Zawiesza mi się w momencie gdy przechodze skanowanie na samym początku,przechodze przez drzwi,po lewej jakiś robocik się kładzie,idę prosto i zwis.Ma ktoś jakiś pomysł???? Mam Omegi 4.5.Help!!!!

 

Może zrezygnuj z kręcenia karty.Spróbuj na default'owych taktowaniach i podziel się spostrzeżeniami.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby ktos sprawdzic tego moda: http://www.gamershell.com/news/14607.html i zapodac jakies screeny

 

"This revolutionary mod applies cel shading to Doom3, giving it a cartoonish look. Using a unique custom shader algorithm by Junkguy, Cel Shader provides a fun and interesting way to experience Doom3. NOTE: This mod requires at least a Radeon 9500 or GeForce FX."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy ! Recycling sector 1 - musze przebiec po powierzni marsa, wychodze na zewnatrz (konkretnie moment kiedy dostaje sie pierwszy raz rakietnice) rozwalam dwoch kolesi ale kolejne drzwi sa zamkniete!! konczy sie tlenik i umieram - Wtf ? Hilfe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oblookaj dokladnie mapke i obadasz ze nie tylko drzwiami da sie wyjsc - co jest dosc logiczne...

 

Zagadki w tej grze sa akurat bardzo intuicyjne ;]

 

Mozna prosic o ponowne zapodanie configa - quality/performance dla radka 9700?

 

Bylem 3 dni w szklarskiej, dzien w dzien - mam 20km ;] i jakos mi topic uciekl.

 

Nio i jak wy to robicie ze macie tyle tych fps, ja w 1024 shadows on high quality mam 32fps - 37second run.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy ! Recycling sector 1 - musze przebiec po powierzni marsa, wychodze na zewnatrz (konkretnie moment kiedy dostaje sie pierwszy raz rakietnice) rozwalam dwoch kolesi ale kolejne drzwi sa zamkniete!! konczy sie tlenik i umieram - Wtf ? Hilfe

Jesli to tam gdzie rozwalasz dwoch szkieletorkow strzelajacych rakietami to idz do pomieszczenia tam skad wychodzi ten na dole i po skrzynkach wspinasz sie do gory. Dalej juz powinnes trafic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mi zaraz zmiazdzy czaszke !

Zrobilem sobie przerwe bo wlasnie w polsacie leci Alien 4

Jak patrze na te korytarze w filmie to zywcem wyjete z gry.

Te drzwi, grodzie. Wiso jak w D3.

Carmack jest nadal najlepszy na swiecie.

A nierealny ma chwilowe zacmienie :D

Wiesz ja tez zerkanalem na film na polszmacie i rzeczywiscie tak jakbym gral w duma.

Najlepiej scena wychodzi jak korytarz jest zadymiony to istna gra normalnie az strach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy ! Recycling sector 1 - musze przebiec po powierzni marsa, wychodze na zewnatrz (konkretnie moment kiedy dostaje sie pierwszy raz rakietnice) rozwalam dwoch kolesi ale kolejne drzwi sa zamkniete!! konczy sie tlenik i umieram - Wtf ? Hilfe

Ja jeszcze zdazylem pozbierac itemsy :D

Pobiegaj troche po zakamarkach. Gdzieniegdzie sa nawet butle tlenowe porozrzucane wiec sobie uzupelnisz powietrze i tym samym pobyt na powierzchni marsa.

 

Swietna misja byla gdy wszedlem w taki dosc oswietlone pomieszczenie ze szklanym dachem i na ziemii pokazal sie cien kolesia. Szybki look w gore a tam ten pier**** Imp.

Prawie mialem galoty do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... wszedlem w taki dosc oswietlone pomieszczenie ze szklanym dachem i na ziemii pokazal sie cien kolesia. Szybki look w gore a tam ten pier**** Imp.

Prawie mialem galoty do wymiany ...

tez mi ta scena utkwiła w pamieci - boska jest !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... wszedlem w taki dosc oswietlone pomieszczenie ze szklanym dachem i na ziemii pokazal sie cien kolesia. Szybki look w gore a tam ten pier**** Imp.

Prawie mialem galoty do wymiany ...

tez mi ta scena utkwiła w pamieci - boska jest !

Na podstawie wlasnie tej sceny mowie qmplom, dlaczego warto grac z wlaczonymi cieniami :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze uwaga co do poziomu trudnosci, moim zdaniem jest troche slabo z balansowany choc moze gra ma przez to wiekszy urok, raz latwiej raz trudniej, w kazdym razie ostatni boss mnie zawiodl  klilka strzalow z soul cuba i po krzyku wystarczylo spierdzielac na wstecznym i kolejno eliminowac potworki i co jakis czas pociagnac z soul cuba, troche za latwo ale co tam

oops Tak walsnie myslalem. Jestem troszeczke niecierpliwy (niestety). Pozdrawiam.

 

Update:

W moim przypadku 4 razy soul cube i ostani boss przeszedl do historii.

Gierka jest naprawade super. Polecam karzdemu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oblookaj dokladnie mapke i obadasz ze nie tylko drzwiami da sie wyjsc - co jest dosc logiczne...

 

Zagadki w tej grze sa akurat bardzo intuicyjne ;]

 

Mozna prosic o ponowne zapodanie configa - quality/performance dla radka 9700?

 

Bylem 3 dni w szklarskiej, dzien w dzien - mam 20km ;] i jakos mi topic uciekl.

 

Nio i jak wy to robicie ze macie tyle tych fps, ja w 1024 shadows on high quality mam 32fps - 37second run.

Probowales uzyc mojego configa ??? Strona wczesniej. Otworz plik w katalogu doomabasedoomconfig.cfg i wklej wszystko z poprzedniej strony. Daj znac jak chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...