Skocz do zawartości
poca

Colin McRae Rally 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem jeszcze jeden powazny blad.

Jak juz dobiore ustawienia samochodu to nie moge potem ich juz zmieniac jak sie zorietuje, ze mi cos nie pasuje :/

Trzeba przejechac 3 odcinki na zje**** ustawieniach.

wlasnie po to jest shakedown aby sie zorientowac, ze cosik jest nie tak:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezt mozliwosc wozenia sie czyms innym niz focus w trybie mistrzostw. Ta instrukcje dostalem od jednego z forumowiczow i musze przyznac, ze dziala :) Jest napisana na przykladzie Xsary, ale dziala z kazdym wozkiem :)

 

Colin McRae Rally 3DataCarsFor_focw  wejdz do tego folderu  For_focw - to jest nazwa katalugu w nim jest focus ktorym jezdzisz Colin McRae Rally 3DataCarsCit_xsa pozniej wejdz tu i skopiuj wszystkie pliki i wklej do For_focw tylko nei usuwaj pliku vssver.scc z  For_focw i teraz zamien nazwy z Xsara na FocWRC.i to samo w folderze Two_play - tu jest samochod ktorym jedzieszz na super specjalutylko w tych 2 plika zmien i w 2 plikach w folderze Two_playpousuwaj co nie potrzebne i probuj czy dziala xsara wrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem jeszcze jeden powazny blad.

Jak juz dobiore ustawienia samochodu to nie moge potem ich juz zmieniac jak sie zorietuje, ze mi cos nie pasuje :/

Trzeba przejechac 3 odcinki na zje**** ustawieniach.

Jak sie nie umie ustawiac samochodu to lepiej sie za to nie brac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> mac 10 temat o tej grze  :evil:  :evil:  :evil: 

tak colin nie ma multi w zadnym wydaniu

Co znaczy w zadnym wydaniu? :)

chodzillo mi , ze nie ma split-screena, gry przez net, anie LAN

 

zaraz poprawie posra, ze chodzi tylko o CMR3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kiera do tej arcadowki jest zbedna i na dodatek gorsze na niej czasy niz z klawiatury LOL ( jak w prawdziwym aucie WRC :P sterowanie z klawiaturki rules :P )

 

2. Gdy bedziesz ustawial sterowanie to gdy masz wcisnac hamulec to wcisnij gaz i odwrotnie z gazem :)

 

3. Wyjeb ten shit i zainstaluj sobie Rally Trophy :D Lub F1 2002 i mody do niej , no albo Nascar Racing :D Tam masz kontrole nad autem a nie poduszkowcem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.. otóż mam problem z Colinem

 

Właśnie go zainstalowałem i nie wiem czy tylko ja mam taki problem.... odpalam grę, wyświetla się napis : "press return to continue" klikam i przechodzi mi do Windozy . Musze powalczyć z tą gierką... Mam Windows 98 pierwszą edycję...

 

POZDRO

DEX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem Mianowicie chce ustawic klawisze dla drugiego gracza i nie da sie :!: Klawisze sa przypisywane graczowi numer 1 :( I jak chcemy sobie zagrac we 2 na jednej kalwiaturze to g.ow.n.o nie idzie :( Wie ktos jak to zmienic ?? W opcjach juz probowalem ale jakos mi to nie wyszlo. A moze robie cos zle :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj sprzet to P4 1,6 256DDR. XP bez SP1. mam nadzieje ze masz win xp professional a nie home. detonatory mam 44.65. jedynie co mnie wkurza to dzwiek. taki jakis skopany jest (szczegolnie dzwiek silnika) - SB Live 5.1, Creative 5.1 5300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem Mianowicie chce ustawic klawisze dla drugiego gracza i nie da sie  :!: Klawisze sa przypisywane graczowi numer 1 :( I jak chcemy sobie zagrac we 2 na jednej kalwiaturze to g.ow.n.o nie idzie :( Wie ktos jak to zmienic ?? W opcjach juz probowalem ale jakos mi to nie wyszlo. A moze robie cos zle :?:

Heh, tez mam ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezt mozliwosc wozenia sie czyms innym niz focus w trybie mistrzostw. Ta instrukcje dostalem od jednego z forumowiczow i musze przyznac, ze dziala :) Jest napisana na przykladzie Xsary, ale dziala z kazdym wozkiem :)

 

Colin McRae Rally 3DataCarsFor_focw  wejdz do tego folderu  For_focw - to jest nazwa katalugu w nim jest focus ktorym jezdzisz Colin McRae Rally 3DataCarsCit_xsa pozniej wejdz tu i skopiuj wszystkie pliki i wklej do For_focw tylko nei usuwaj pliku vssver.scc z  For_focw i teraz zamien nazwy z Xsara na FocWRC.i to samo w folderze Two_play - tu jest samochod ktorym jedzieszz na super specjalutylko w tych 2 plika zmien i w 2 plikach w folderze Two_playpousuwaj co nie potrzebne i probuj czy dziala xsara wrc

fakt, wyglad np. xary jest ale osiagi sa nadal focusa. Jak ktos wie jak procz wygladu jeszcze osiagi zmienic niech napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszce jedno ma ktos spis wszystkich aut jakie sa ukryte w tej grze :?: Bo chyba znajde tam mojego kochanego peugeota 206 WRC :?:

Niestety Peugeota 206 nie ma w tej grze, a szkoda :( :( :(

To to jest g.o.w.n.o a nie gra :!: Chyba wydali ta gre z przymusu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...