Skocz do zawartości
n0rbi

[Propozycja] Weryfikacja uzytkownikow :P

Czy jestes za wstepna weryfikacja uzyszkodnikow ?  

  1. 1. Czy jestes za wstepna weryfikacja uzyszkodnikow ?

    • Tak
      18
    • Nie
      11


Rekomendowane odpowiedzi

muialo być modelatorów żeby robić

Czlowieku, ty jestes jakis niereformowalny? Nie MODELATORÓW, tylko MODERATORÓW pochodzi to od wyrazu MODEROWAĆ, a nie MODELOWAĆ.

dopshh ze nie modulatorow :P

bo jeszcze zrobilby sie OT o modulacji :P albo ondulacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee zly pomysl  :roll:  

bo nie kazdy zna sie na komputerach i oc itd.

lepsze by bylo wprowadzenie tygodniowego zakazu zakladania tematow , mozliwe ze w tym czasie uzytkownik juz zdazy znalesc odpowiedz na swoje pytanie. zreszta juz gdzies ten problem byl poruszany

 

 

imo nie da sie tego powstrzymac  :evil:

eeeeeee bez sensu...

Nie mozemy zakaldac ze kazdy poczatkujacy to duren debil ............

Ktos ma kilka rpoblemow rejestruje sie troszke poszuka "szukajka" ktora zreszta jest antysprytna..... postanowi zalozyc jakis temat i ZONK, ma blokade natydzien, to sie zrazi i pujdzie do konkurencyjnego serwisu.

Trzeba jednak pomagac niedoswiadczonym kolegom, raz zrobi cos glupiego, "podreguluje" sie kolesia :) i juz dojdzie do tego jakie sa tu zwyczaje i zasady. A jak nie to jest w rekach moderatorow....

Trzeba sie liczyc z tym ze statystycznie 1 na "n" to duren i zadne tesciki tu nie pomoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RS masz absolutna racje. Poza tym mysle, ze Lisek nigdy sie nie zgodzi na takowe rozwiazanie. Co jak co, ale zalezy mu na popularnosci serwisu i forum, a w ten sposob podcinalby tylko sobie skrzydla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wprowadzić rejestracje jak na allegro :) na własny koszt i ze skanem dokumentu tożsamosci i odciskami palców :lol:

 

 

Sama idea jest dobra i ją popieram, jednak jeszcze idee trzeba zrealizować co praktycznie jest nie mozliwe, coś takiego przeszłoby w serwisie komercyjnym bo lolki nie traciliby pieniedzy po to zeby ludzi denerwować ( zawsze sie znajdzie jakis jeden jak wszedzie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, shitlistę powołać - zacnie, zacnie. Taki pręgierzyk niewinny pt. "Fatalne skutki odinstalowania mózgu" :>

Tylko znów - na jakich zasadach i kto decyduje, bo będzie "eeej fak, nic nie zrobiłem, a jakiś [ciasteczkowy potwór] umieścił mnie na tej [więcej ciasteczek] liście".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może na zasadzie:

 

:arrow:  propozycję durnego topicu/postu zgłaszają moderatorzy

:arrow:  głosowanie użytkowników Tweak'a

:arrow:  co jakiś czas aktualizowana lista 10 najbardziej "zdolnych" userów

Wpadlem na hiper mega genialny pomysl.

topicki pojawiac sie beda z opoznieniem 5 - 10 minutowym ale tylko topicki nie odpowiedzi no i w tym czasie moderatorzy beda moderowac.

genialny jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem na hiper mega genialny pomysl.  

topicki pojawiac sie beda z opoznieniem 5 - 10 minutowym ale tylko topicki nie odpowiedzi no i w tym czasie moderatorzy beda moderowac.  

genialny jestem.

lol to zatrudnij 666 moderatorów i płać im 200 zł za cały dzień spędzony przy forum oO n/c...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

do zalozyciela tematu

stary zmien tytul topicu i napisz w koncu poprawnie uzytkownikow a nie uzyszkodnikow ktorzy kojarza sie ze szkodnikami

i nie wyjezdzaj mi z textem ze to specjalnie tak napisane gdyz obrazisz duza czesc forumowiczow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sawicki - ty to normalnie z tymi pomysłami to byś w Sejmie mógł pracować...  :lol:  :lol:  :lol:

Pamiętacie przemówienie Pawlaka :?: to w którym o mało papieru nie zabrakło w sejmie :lol:

 

A może do tych postów Sawickiego zatrudnić, ciekawe jak długo by wytrzymał :wink:

 

Bez urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może na zasadzie:

 

:arrow:  propozycję durnego topicu/postu zgłaszają moderatorzy

:arrow:  głosowanie użytkowników Tweak'a

:arrow:  co jakiś czas aktualizowana lista 10 najbardziej "zdolnych" userów

Wpadlem na hiper mega genialny pomysl.

topicki pojawiac sie beda z opoznieniem 5 - 10 minutowym ale tylko topicki nie odpowiedzi no i w tym czasie moderatorzy beda moderowac.

genialny jestem.

Nie niestety rozczaruję cię, nie jesteś genialny, już wielu przed tobą wpadło na taiki/podobny pomysł - nazwano to cenzurą. A cenzura jest be, bo ogranicza wolność jednostki.

Sawicki już ma posadę modera, na forum skarg i zażaleń...  

Paranoik już nad tym pracuję

Kto smaruje ten jedzie.... :?

 

PS. Sawicki cały czas wyjeżdzasz o obrażaniu uczuć użytkowników - to zmień av bo mnie się nie podoba :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może na zasadzie:

 

:arrow:  propozycję durnego topicu/postu zgłaszają moderatorzy

:arrow:  głosowanie użytkowników Tweak'a

:arrow:  co jakiś czas aktualizowana lista 10 najbardziej "zdolnych" userów

Wpadlem na hiper mega genialny pomysl.

topicki pojawiac sie beda z opoznieniem 5 - 10 minutowym ale tylko topicki nie odpowiedzi no i w tym czasie moderatorzy beda moderowac.

genialny jestem.

Nie niestety rozczaruję cię, nie jesteś genialny, już wielu przed tobą wpadło na taiki/podobny pomysł - nazwano to cenzurą. A cenzura jest be, bo ogranicza wolność jednostki.

Sawicki już ma posadę modera, na forum skarg i zażaleń...  

Paranoik już nad tym pracuję

Kto smaruje ten jedzie.... :?

 

PS. Sawicki cały czas wyjeżdzasz o obrażaniu uczuć użytkowników - to zmień av bo mnie się nie podoba :P .

 

Wiem ze tego typu mechanizm jest trudny do wprowadzenia ale bylby bardzo ale to bardzo skuteczny.To tak jak w norton personal firewall gdzie na kompie tworzone jest proxy przez ktore wszystko przechodzi i jest filtrowane to tutaj moderatorzy byliby filtrami w proxy.

A co do avatara to co rani twoje uczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejdzie.Jak sobie wyobrazasz taki test?Weryfikacje uzyszkodnikow:PPPPodobno byli tacy co zakladali po 100 kont.Dla mnie algorytmy weryfikacji niemozliwe do napisania.Moze za kilkadziesiat lat jak przy kompie bedzie czytnik wzoru siatkowki i linii papilarnych to wtedy jeden czlowiek jedno konto.zadnych oszustw.

lepszy nie jestes :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos - hmm do 300 postow to troche duzo, powiedzmy do 50 to bedzie lepiej, jak ktos nie bedzie aktywnie uczestniczyl w forum to i tak niezbierze tych 50, pozatym nie tylko na oslej bydlo sie robi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I będzie śmietnik na innych podforach, bo trzeba przecież jakoś się dostać do tej mistycznej i owianej legendą Oślej, o której weterani opowiadają od niechcenia, zaciągając się markowymi cygarami z samosiejki lub pociągając Alpagę de la Patique z podwójną siareczką, rocznik 1989.

 

Zaofftopiczę jeszcze: genghiskhan, mój ty mały Sherlocku Holmesie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...