Skocz do zawartości
BiGi

far cry błedy w filmikach

Rekomendowane odpowiedzi

dostalem ostatnio radeona 9500, po modowaniu na 9700 w 3dmarkach zadnych artefaktow. problem pojawia sie gdy puszcze far cry, pojawiaja sie zielone kwadraciki, ale nie w samej grze lecz w filmikach np. ten poczatkowy producenta lub w intrze. co moze byc przyczyna?

zauwazylem takze lekkie zaciecia, ale takze tylko w filmikach, moze to wina procka (1700+@2440mhz-powietrze), za bardzo go wykrecilem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpisałem sie nie tam gdzie trzeba :evil: A jakieś problemy były bo nie mogłem wleźć na forum. To może przy okazji rozmnożyło pysznie topic. Co nie zmiena faktu że resztę można usunąć :!: Jeśli jednak w grze żadnych błędów nie widać to pewnie jakiś ster kodeka się sypie albo cuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nieźle, szósty temat taki sam. Chyba rekord pobiłeś. Ja maksymalnie widziałem trzy jak do tej pory, więc moje kongratulacje.

Weź to pousuwaj szybko póki nie ma odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja was juz wogule nei rozumiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Narzekacie ze koles zasmieca forum a wy sami robicie najwiekszy syf!!! trzeba bylo mu poprostu odpowiedziec a nie napisac 10 postów po to aby go zjechac.

Zaczynam nie lubiec tego forum, to jest forum na którym sie zadaje pytanie a nie FAq w któeym sie szuka.

Rozbrajacie mnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego sie czepiacie BiGiego, przecież nieraz już tak było że temat rozmnożył sie sam (bład skryptu).

Taki błąd nie wystepuje.

Do wszystkich, bo zarówno nowi na forum jak i tacy co siedzą tu od ponad roku to robią:

 

Jezeli podczas wysyłania nie chce wysłac i robi to bardzo powoli nie klikajcie ponownie przycisku wysyłania, bo wysle kilka razy to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo,ale nie tylko w filmikach z Far Cry,w większości gier tak jest.Jak procesor odkręciłem to jest ok i te zielone kwadraciki się nie pojawiają.Ma ktoś jakiś pomysł???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam we wszystkich filmikach z gier:

1. Nie jest to sprawa potoków - miałem to samo na R9100 i mam teraz

2. Nie ma związku ze sterownikami, na każdych jest dokładnie to samo

3. Nie ma również związku z kodekami lub zaśmiecaniem systemu - czy system ma tydzień czy rok jest tak samo.

Występuje u mnie tylko przy ustawieniu procesora na fsb 200, na 166 już nie - wartości pośrednich nie testowałem z braku ochoty :wink: Ale co ma z tym wspólnego procesor?

Żeby sprawę naświetlić, wygląda to tak. Jeżeli obraz 'stoi' położenie kropek się też nie zmienia, także ich położenie nie jest w pełni przypadkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...