Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko wytłumacz to klientom ...

A ze sniedzieje to fakt można by sobie polerke spokojnie darować bo i tak jest bez sensu..ale marketing to marketing :wink:

 

A co do przepuszczania cilita to ja bym wtedy jednak bloczek chyba rozebrał i traktował tym tylko spodzik

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowanie rozwiazane oto fotki, drutu starczy mi na jakies 5 kompletnych mocowan ale juz załatwiam od samhaina wieksza ilosc wiec nie bedzie problemu

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Tu beda plastikowe oringi jak je kupie ;d

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloczek wyglada swietnie i jak widac sprawuje sie rownie dobrze.

Jedno mi sie nie podoba w tym tescie - to z gory zaznaczone sceptyczne nastawienie do wszelkich produkcji Misia, czepianie sie (na sile) szczegolow (zasniedziale gwinty?? a co moze maja byc polerowane?) i ten tekst na samym poczatku : "ale po burzliwej

dyskusji z moimi redaktorami doszedłem do wniosku że go wykonamy".

No sory ale to brzmi jakby test zostal zrobiony tylko dlatego ze redaktorzy naciskali.

Szkoda ze nie ma testu wersji na gpu.

A czerwone uszczelniacze teflonowe mnie sie akurat bardzo podobaja (wlasnie dlatego ze sa czerwone a nie czarne jak gdzie indziej :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety fiero zgodze sie z Tiltem, cos strasznie subiektynie potraktowales ta ocene, czuc tym az na kilometr. Przeciez testu sie nie robi tak naprawde dla siebie i kolegow ale dla innych ktorzy oczekuja obiektywnej opinii o produkcie.

A dla misia gratulacje za solidny blok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulowalem juz na gg osobiscie ale nie zaszkodzi na forum:) gratuluje misiu bardzo ladny wyniczek :wink: szkoda ze gosc tak krytykuje naprawde [ciach!]ly np ze zasniedziale gwinty w spodzie kogo obchodza gwinty ja pieswdole no ale nic, licza sie wyniki ktore sa bardzo dobre, jeszcze raz gratulacje :) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh tera to wy sie czepiacie. Celem testu było sprawdzenie wydajności i tyle, a to że autor wspomniał o tym co go irytuje to juz jego sprawa-przeczytajcie kilka innych recenzji jego autorstwa-zazwyczaj wtrąci coś od siebie, to chyba nie jest niz łego prawda?

A pomyślcie inaczej: jesli kogos naprawde obchodzi to czy bloczek ma jakies mikroodpryski or smth to co? dla niektórych takie sprawy są ważne-dla mnie też bo jestem estetą za pewne nie jedynym.

A czy bloczek (lub autor) jest potraktowany odrazu z góry? Hmm każda nie-masowa produkcja w dopmowcyh warunkach budzi pewne obawy co do profesjonalizmu i wykonania-mam nadzieje, że to rozumiecie.

Pozdrawiam

PS Misiu-wyniki naprawde dobre :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - tekst był pisany po tym jak otrzymałem blok (wczoraj). A burzliwa dyskusja była ale bardziej na temat czy w ogóle testujemy produkcje nie z "fabryki"... niz na temat samego Misia...

Pisze tez ze blok pozytywnie mnie zaskoczyl - bo tak jest i naprawde mi sie podoba...

Co do mikro odpryskow i zasniedzialych gwintow. O ile mikro odpryski to rzeczywiscie troche sie czepiam to zasniedziale gwinty wygladaja paskudnie.... (fakt ze malo kto bedzie patrzyl od spodu po zalozeniu nie zmienia stanu rzeczy)..... W koncu taka moja rola - mam powiedziec co jest dobrze a co zle - chyba dobrze ze tylko takie wady znalazlem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne tłumaczenie, "...czy w ogóle testujemy produkcje nie z "fabryki"..." no a blok Grzecha i ten prototyp którego nazwy teraz nie pamietam to produkty seryjne ?

 

Uważam ze prywatne odczucia należy zachować dla siebie, to jest test bloków i nikogo nie intersuje czy lubisz wykonawce czy nie :| moze pora to zrozumieć wreszcie, bo jak narazie to co druga recka czegokolwiek tak wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz tak jako ze testowalem blok u siebie w domqu zanim wysłałem go na testy. Jako ze nie chce mi sie pisac tabelek i wykresów powiem tylko ze w moim tescie cube wygrywał z Urielem o średnio 3 stopnie czyli test to potwierdza

A co do testu bardzo sie ciesze ze fireblade3 prztestował dla mnie blok i chciałbym mu z tego miejsca bardzo podziekowac :-P

Nie wiem oco chodzi z tymi zasniedziałymi gwintami ale jak dostane bloczek spowrotem to zobacze ;)

Co do wyselekcjowanej sztuki bloczek nie jest jakos specjalnie wybrany tylko do polerki i szlifu sie bardziej przyłozyłem ale i tak mi nie wyszło :lol:

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dlugo mnie nie bylo i patrze... a tu test :) Nie powiem, spodziewalem sie lepszego wyniku, ale jednak moja teza o wysokosci pinow sie sprawdza :) Z drugiej strony, wynik lepszy niz niektore 'seryjne' produkcje, no a w tej cenie... najlepsze co mozna kupic... przynajmniej na razie B)

 

Taki maly OT: Jak sie ktos zna na aparatach cyfrowych, to prosilbym o PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne tłumaczenie, "...czy w ogóle testujemy produkcje nie z "fabryki"..." no a blok Grzecha i ten prototyp którego nazwy teraz nie pamietam to produkty seryjne ?

 

Uważam ze prywatne odczucia należy zachować dla siebie, to jest test bloków i nikogo nie intersuje czy lubisz wykonawce czy nie :| moze pora to zrozumieć wreszcie, bo jak narazie to co druga recka czegokolwiek tak wyglada...

1532210[/snapback]

Po pierwsze: jestem redaktorem na jet-pc.com i jakio takiemu przysługują mi jakies bonusy :D Fireblade zgodził się zrobic test mojego bloczku równiez dlatego ze jest to ciekawa konstrukcja (cascade) A że wyniki było dobre to i test został zamieszczony.

Co do innych nie seryjnych bloczków to prototyp Pita nie jest wogóle sprzedawany i test był robiony tylko na jego potrzeby ( o ile jestem dobrze poinformowany)

 

Co do prywatnych odczuc: a czemu nie? Przeszkadza Ci to? Nie musisz tego czytac czytaj, konkrety. Ja np nie lubie sztywnych recek gdzie autor nie wtraci niczego od siebie i calosc merytorycznie przypomina instrukcje obsługi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu

 

Jakby mnie interesowały prywatne odczucia to bym sobie bloga gdzieś w sieci poczytał, tutaj mnie interesuja wykresy, fotki bloczku, a miejsce stracone na zastanwianie sie nad celowoscia testu można przeznaczyć na dokładny opis. Nie rozumiem dlaczego zamiast pracować nad poprawą jakości, u nas panuje tendencja do tego zeby zaraz sie puszyć i mieć swoją prace za Bóg wie co, jakby mnie ktoś chciał zjechać że nie wiem co pisze to odrazu uprzedzam ze redagowanie recenzji/testu nie jest mi obce.

 

Tyle z mojej strony, droga jaką wybiera serwis to już sprawa jego twórców ...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas jest raczej tendencja do ciągłego narzekania. Nie mówie, że ten test jest super hiper i wogóle trendy :lol: test jak test, a co do prywatnych odczuc autora tekstu to juz sie nie spierajmy bo to nie ma sensu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm

No wiec:

Blok Grzecha byl bo Grzecha lubie :P

Blok pita byl bo Pita lubie

Blok Misia byl bo Misia lubie

Blok Gaz'a bedzie bo Gaza Lubie

Blok Kynka moze bedzie bo Kynka lubie :P

 

Zeby nie byle ze kogos faworyzuje :P

A teraz serio.... Zawsze testy to zbior subiektywnych ocen autora. W kocnu o to w tym wszystkim chodzi. Zauwazylem 2 wady to o nich pisalem - nie chcecie nei czytajcie :P

 

Co do gwintu - Misiu spogladnij na te foteczke http://www.jet-pc.com/images/stories/01-07...is/DSCN9346.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm

No wiec:

Blok Grzecha byl bo Grzecha lubie :P

Blok pita byl bo Pita lubie

Blok Misia byl bo Misia lubie

Blok Gaz'a bedzie bo Gaza Lubie

Blok Kynka moze bedzie bo Kynka lubie :P

 

Zeby nie byle ze kogos faworyzuje :P

A teraz serio....  Zawsze testy to zbior subiektywnych ocen autora. W kocnu o to w tym wszystkim chodzi. Zauwazylem 2 wady to o nich pisalem - nie chcecie nei czytajcie :P

 

Co do gwintu - Misiu spogladnij na te foteczke 1532625[/snapback]

Lubia mnie jak fajno :D

To sa resztki pasty polerskiej w gwincie a czemu tam troszke zasniedział oto nie mam pojecia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu zdjecia widze, ze to raczej pasta polerska. Misiu polerował mocno bloczek przez testem, wiadomo chcial zeby wypadl dobrze (i troszke z tym przedobrzyl ]; ).

 

Moj czegos takiego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz serio....  Zawsze testy to zbior subiektywnych ocen autora. W kocnu o to w tym wszystkim chodzi.

1532625[/snapback]

Twoja interpretacja pojecia "test" jest rozbrajająca, ideą testu ma być własnie obiektywne przedstawienie możliwości a nie odczucia autora, jesli chcesz pisać o subektywnych odczuciach to napisz "recenzja według XXXXXX" i wtedy będzie to poprawne chociażby z punktu widzenia jezyka polskiego.

 

Nie żebym sie czepiał ale topic jest po to zeby skomentować wiec to robie, nie z powodu tego ze bloczek misia uzyskał lepszczy czy gorszy wynik tylko wskazuje na ewidentne błędy które niemal kłują w oczy. Na pocieszenie dodam że uwagi pod tym względam mam nie tylko do waszej recki ale chociażby do testu wentylatorów ( link wisi na chlodzeniu konwencjonalnym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie czepiacie że są uwagi? bez nich testy blkoów byłyby jak testy samochodów w polskiej tv - wszystko jest zajeb.ste

 

swoja groga to dobrze swiadczy o produktach misia, że trzeba się naszukać mikro odprysków i zaśniedziałych gwintów aby było do czego sie doczepić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...