Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

Klient jest WYJĄTKOWO nieudolny :lol2: czemu tak myślisz ?

Czemu? Upadl mi [wyślizgnął mi się z ręki] [z wysokosci 7 cm] pentagram CU na goły rdzeń i nic sie nie stało, a upadł krzywo :wink: Poza tym jeśli normalnie przyłożył blok na rdzeń, a potem dokręcał śrubki, [nawet jak jedną wkręcisz na maxa,a drugą nie to i tak jest tam wystarczająco miejsca i blok nie dotyka rdzenia na gwałt [spr na F2S rev. 2,0, a to jest KAWAŁ miedzi na grafe] to NIE MA SIŁY by blok uszkodził rdzeń :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj cały wątek i więcej takich(podobnych) wpadek się znajdzie <_<

Śledzę ten wątek od dawna i faktycznie zdarzyło się kilka wpadek. Napisałeś "ostatnio często zdarza się", co oznaczałoby jakiś wysyp niezadowolonych klientów w ciągu np ostatnich 2-4 miesięcy, a tego nie zauważyłem.

 

no i zastanów się czy jesteś zadowolony czy nie :? a nie najpierw narzekasz a zaraz bronisz :huh:

Ja po prostu podzieliłem się spostrzeżeniami z zakupu. Nie jestem w pełni zadowolony, ale nie oznacza to że stanę w obozie przeciwników misia i będę się przyglądał jak ktoś wyolbrzymia niezadowolenie klienteli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam takie pytanie (posiadajac rez od misia i pompke hydror l20),

czy rez musi byc polozony wyzej od pompki?? czy moze byc na tej samej wyskokosci??

 

bo akurat pomysl mialem taki zeby pompa zasysala wode z reza i zeby polaczyc to wezem o dlugosci 10cm tylko na jednej wysokosci....

i zastanawiam sie czy mi pompa zassa wode z reza z taka dlugoscia weza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze byc na tej samej wyskokosci??

To jest kwestia poziomu wody. Rez na tej samej wysokosci rowniez spelni swoje zadanie, ale nie cala woda z niego bedzie wsysana przez pompke, co zreszta nie jest konieczne. Jedyna niesluszna opcja z rezem to danie go ponizej pompki, gdzie zeby ssala wode trzeba ja dodatkowo zalac i wtedy rez traci sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten napis na spodzie to zły pomysł według mnie. Osoby chcące założyć peltiera będą musiały wyrównać spód (na około liter są wybrzuszenia), bo już ogniwo 40x40 będzie na ten napis zachodziło. No chyba że to te nowe spody 60x60, ale sytuacja wtedy będzie analogiczna dla większych ogniw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, że też renomowani producenci bloków jeszcze nie wpadli na podnoszenie ich wartości przez robienie specjalnych sztuk... na przykład unikalny Cube z okazji Prima Aprilis 2006 ;) Tylko raczej ta specjalna edycja musiałaby być wtedy bardziej "specjalna" niż te wybite literki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy tak możecie:) A może misiu15go naprawdę chciał takie coś wprowadzić, a wy go tak zbesztaliście:P BTW napis nienajgorszy, ale na spodzie IMO to porażka. Na górze by wyglądał całkiem całkiem, gdyby puścić go po skosie i zrobić taki styl grunge.

 

PS Jeśli jednak to był żart - nie szkoda ci było miedzi?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja równierz mam nadzieje że to żart ;) bo mi się taki napis nie podoba:P

 

właśnie odebrałem sobie bloczek od miśka ( CPU Cube Pro Slim )

 

i muszę oznajmić ze tam jakiś brud jest w środku :/ oto zdjęcia:

 

2059011[/snapback]

Najpierw zamieść działające fotki a potem pisz zażalenia.

 

napisałem ze za 5 minut będą ;) a na początku działały ! :) a pozatym to tylko informacja a nie zażalenie ;)

Edytowane przez Alexo2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja nie narzekam ( za bardzo ;) ) tylko chce powiedziec że jeśli twoje bloczki się nie poprawią ( chodzi mi o jakość wykonania ), to myśle żę sporo klientów pójdzie do termita ! i myśle że już straciłes z 50 zamówien.

dziwie Ci się że masz tylko małe zażalenia bo taki bloczek wygląda paskudnie jak za cene jednego polskiego zielonego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie bede tutaj jakos specjalnie usprawiedliwiał Miśka, ale moze poczekajcie az on sie wypowie. Bo takie teksty na temat jakosci wykonania to są bezpodstawne. Koles ma bardzo duzo zamówień, wiec moze jakaś używka sie trafiła, bo to co pokazujesz na fotkach to nie jest nowy blok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do misia... daje głowe, że Ci wymieni na nową sztuke :)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Albo zostane bez głowy :D
Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...