Skocz do zawartości
Maly01

XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gladiac

ehhh odpisali mi ze to nie są oryginalne .... :mur: a jak sie ma ten Big Ben XS do oryginalnego MS S ? warto go kupic za te 69zl?

Wiem jedno-sa rzeczy na ktorych nie warto oszczedzac!-mojego 1 xboxa mam juz kilka lat a pady caly czas dzialaja idealnie!!,zadnych problemow,zacinek czy blokad.jak bym je wyczyscil to ktos powiedzialby ze sa nowe.

dlatego mysle ze lepiej dolozyc troche grosza i miec pewniaka niz cos co rozleci sie po kilku miechach albo szybciec ;)

ps.no chyba ze rzucasz padami z nerwow o sciany,wtedy bierz podrobe bo i tak padnie a troche kasy zostanie na nastepna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Witam.Mam problem.W trakcie przerobki softmodem nie wszystko poszlo tak jak mialo pujsc i teraz po wlaczeniu konsoli pojawia sie błąd 7 (bez wzgledu na to, czy dysk jest podlaczony czy nie) Sprawdzalem tasme i zworki i nic nie pomoglo. Podlaczalem dysk do komputera, zeby sprawdzic, czy go wykrywa i tez nic. Słychac jak by dysk działał ale nie działa. Co moży dolega mojemu X-owi?

Proszę o proste odpowiedzi bo jestem laikiem.

Z góóry dzieki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem.W trakcie przerobki softmodem nie wszystko poszlo tak jak mialo pujsc i teraz po wlaczeniu konsoli pojawia sie błąd 7 (bez wzgledu na to, czy dysk jest podlaczony czy nie) Sprawdzalem tasme i zworki i nic nie pomoglo. Podlaczalem dysk do komputera, zeby sprawdzic, czy go wykrywa i tez nic. Słychac jak by dysk działał ale nie działa. Co moży dolega mojemu X-owi?

Proszę o proste odpowiedzi bo jestem laikiem.

Z góóry dzieki!!!

zalatw sobie plytke botujaca z evo orginalnym dashem itp. sformatujesz dysk i zainstalujesz wsio od poczatku.

masa takich llytek jest na allegro oraz na t....

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam nadzieje ze nie odwalilem gafy zakladajac ten temat, ale problem jest dosc indywidualny, wiec chyba nic nie powiele. Po latach gry na PC zdenerwowal mnie w koncu nieustajacy wyscig zbrojen i postanowielm zwrocic sie w inna strone. Chcialbym kupic konsolke. Problem jest taki, ze wlasciwie nie mam pojecia o tym sprzecie. Zdecydowalem sie, ze chce Xboxa. Chcialbym kupic w miare tanio, jako pierwsza konsole, zeby zobaczyc czy mi sie spodoba. Jesli sie wciagne, to pewnie poszukam next gena :). I tu prosze Was o rade... Nie wiem, na co zwrocic uwage, przy zakupie sprzetu - jakies wersje itd. Mam tu pare linkow i chcialbym, zebyscie powiedzieli, czy Waszym zdaniem to dobre oferty:

 

http://www.allegro.pl/item161607913__ideal...y_z_grami_.html

 

http://www.allegro.pl/item160732833_xbox_z...baczyc_bcm.html

 

http://www.allegro.pl/item161569935_konsol...na_26_gier.html

 

Z gory dziekuje za pomoc :).

Edytowane przez Memphis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co napisal to wnioskuje, ze chce po prostu grac (w sumie to malo napisal :P ), a jednak biblioteka gier na ps2 jest o wiele wieksza i lepsza jakosciowo (moim skromnym zdaniem :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie zauwazylem, ze przeniesliscie :D. Co do gier, to nie gralem wlasciwie ani na ps2 ani na xbox. Ogolnie wole raczej takie w stylu PC. Najmniej kreca mnie typowo japonskiej bijatyki. O ps2 myslalem, bardzo ciagnie mnie seria GT, no ale za Xbox przemawiaja wspomniane mozliwosci multimedialne... I stwierdzilem, ze biore Xa :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

jak lubisz bijatyki to na XBoxie masz tylko jedna ciekawa - Soul Calibur 2. w sumie nic wiecej do szczescia potrzebne byc nie powinno ;) ale jednak zasze lepiej miec jakis wybor. a wybor jest tylko na PS2.

podejrzewam, ze kompa nie sprzedajesz, wiec wbijanie sie w XBoxa ze wzgledu na multimedia ma sredni sens. bo multimedia bedziesz mial na kompie (chyba wyrobi?) a gry na konsoli.

przejrzyj na jakims IGNie top 100 gier na XBoxa i PS2 i zadecyduj, na ktora platforme jest wiecej Ciebie interesujacych tytulow. jesli mialbym wskazywac gre na Xa dla ktorej warto sie w niego wbic to poza Halo i Halo 2 - Ninja Gaiden. na PS2 wskazalbym znacznie wiecej interesujacych mnie tytulow - ale o gustach sie nie dyskutuje i decyzje podejmij sam.

XBox ma troche lepsza grafike tak na marginesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak lubisz bijatyki to na XBoxie masz tylko jedna ciekawa - Soul Calibur 2. w sumie nic wiecej do szczescia potrzebne byc nie powinno ;) ale jednak zasze lepiej miec jakis wybor. a wybor jest tylko na PS2.

podejrzewam, ze kompa nie sprzedajesz, wiec wbijanie sie w XBoxa ze wzgledu na multimedia ma sredni sens. bo multimedia bedziesz mial na kompie (chyba wyrobi?) a gry na konsoli.

przejrzyj na jakims IGNie top 100 gier na XBoxa i PS2 i zadecyduj, na ktora platforme jest wiecej Ciebie interesujacych tytulow. jesli mialbym wskazywac gre na Xa dla ktorej warto sie w niego wbic to poza Halo i Halo 2 - Ninja Gaiden. na PS2 wskazalbym znacznie wiecej interesujacych mnie tytulow - ale o gustach sie nie dyskutuje i decyzje podejmij sam.

XBox ma troche lepsza grafike tak na marginesie.

No wlasnie z multimediami to jest tak, ze mam dosyc maly monitor w komputerze i chcialbym sobie ogladac filmy DVD na telewizorze. Pomijam tez to, ze ogladanie filmu na krzesle, przy biurku przestalo mi odpowiadac. Wole sie rozsiasc na kanapie :). Bijatyki wlasnie najmniej lubie. Bardziej interesuja mnie wyscigi i jakies platformowki, moze RPG. Na ps2 rzeczywiscie jest wiecej gier, ale stwierdzilem, ze wole Xbox, bo nie bede musial kupowac stacjonarnego odtwarzacza DVD. Poza tym kusi wbudowany dysk twardy i mozliwosci emulacji innych platform. Jedyne co mnie martwi to to, ze nie wiem czy sa jakies fajne gry na Xbox, w ktore mozna pograc w dwie i wiecej osob na jednej konsolce ? No i slaba dostepnosc gier na Allegro. Cos tam niby jest, ale troche malo. I co to jest IGN... ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.ign.com ;)

 

Tytulem wyjasnienia: PS2 rowniez ma mozliwosc odtwarzania DVD i emulacji innych platform (choc z tym jest troche cienko), wymieka dopiero przy DivX (cos tam moze, ale w porownaniu z Xboxem to jest nic).

Do PS2 (grubej) rowniez mozna wsadzic HDD i wrzucac na niego gry, ale obsluga HDD w PS2 nie jest tak dobra jak w Xboxie - jest to akcesorium, a nie standard, i Sony ma HDD w glebokim powazaniu. W efekcie wszystkie programy do HDD to homebrew, czyli partyzantka.

 

Z wyscigow na Xboxa masz Burnouta, Flatout, PGR, Forze.

Z platformowek jest genialny Conker, z erpegow najszybciej przychodzi mi na mysl Fable i Morrowind.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyscigow na Xboxa masz Burnouta, Flatout, PGR, Forze.

co ci powinno w zupełności wystarczyć ;)

a jak nie to jeszcze masz cos z rajdówek : Rallisport Challenge, Coliny

jest jeszcze MotoGP, NASCAR, Toca, NFSy

 

Burnout i tak niszczy wszystko ;)

 

Z platformowek jest genialny Conker

moze jeszcze Psychonauts, Blinx

 

z erpegow najszybciej przychodzi mi na mysl Fable i Morrowind.

jak RPG na iksa to przede wszystkim KOTOR! :)

no i jest jeszcze Jade Empire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

jak RPG na iksa to przede wszystkim KOTOR! :)

o to to to :)

reszta to po[ciach!]lki, a w starciu z gigantami jrpg z PS2 to nic nie znaczace tytuly, ktorych nawet nie warto zaczynac ;)

tylko KOTOR jakos tam dorownuje. ewentualnie jeszcze Morrowind - ale tutaj to juz trzeba liczyc na homebrew, bo na podstawce gra sie niefajnie.

z gier dla dwoch na jednej konsoli - HALO i nic wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to to to :)

reszta to po[ciach!]lki, a w starciu z gigantami jrpg z PS2 to nic nie znaczace tytuly, ktorych nawet nie warto zaczynac ;)

tylko KOTOR jakos tam dorownuje. ewentualnie jeszcze Morrowind - ale tutaj to juz trzeba liczyc na homebrew, bo na podstawce gra sie niefajnie.

z gier dla dwoch na jednej konsoli - HALO i nic wiecej :)

Kurde, no to syf. Teraz sam nie wiem co robic. Za to na ps2, wiekszosc gier, jakie widzialem to japonskie mangopodobne gniotki, ktore nijak mi nie podchodza. Poza tym kupujac ps2, musialbym kupic jeszcze odtwarzac dvd i potem zaglowac kablami, kiedy tylko chcialbym obejzec film/pograc. Tak zle i tak niedobrze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...japonskie mangopodobne gniotki...

Poproszę chociaż o "imo" przed tym stwierdzeniem >_>

Nie sądzę, aby na PS2 nie było innych gier jak produkcje Azjatyckopodobne ;)

Nie wymieniam, gyż niechcę się wkopać w nieznajomość gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tzw. zachodnich RPG na PS2 nie ma... na dora sprawe mozna zalozyc, ze RPG na PS2 = jRPG.

 

Jak kolega Memphis mangi nie trawi, to PS2 wcale nie musi byc najlepszym wyborem.

 

Jak juz SamoDobro radzil - trzeba sie wybrac na IGN albo gamespot.com i przejrzec top100 gier na jedna i druga konsole, po czym zobaczyc ile z nich wydaje sie interesujace. W przeciwnym wypadku mozna tak radzic do przyszlego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę chociaż o "imo" przed tym stwierdzeniem >_>

Nie sądzę, aby na PS2 nie było innych gier jak produkcje Azjatyckopodobne ;)

Nie wymieniam, gyż niechcę się wkopać w nieznajomość gier.

Napisalem, ze WIEKSZOSC z tych, ktore WIDZIALEM, to azjatyckie klimaty :).

 

A od przegladania IGN, juz mnie oczy bola ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Cie poprosil jeszzce o sprecyzowanie co masz na mysli piszac "odtwarzacz DVD" - czy wylacznie DVD, czy interesuje Cie rowniez DivX?

 

Niestety dla Ciebie cala kategoria "role-playing" na PS2 to albo jRPG, albo Action RPG, ktore z porzadnym rpg maja tyle wspolnego co Diablo albo i mniej.

 

Dosc przyjemna wyszukiwarka jest na Gamespocie: LINK

 

na Xboxie z kolei jRPG w zasadzie nie ma, ale lista RPG jest bardzo krotka: KOTOR 1 & 2, Fable, Morrowind, Jade Empire, poza tym same Action RPG (patrz wyzej ;) ).

 

Szukajka z gamespot: LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem, ze WIEKSZOSC z tych, ktore WIDZIALEM, to azjatyckie klimaty :).

 

A od przegladania IGN, juz mnie oczy bola ;).

Przepraszam, uciekło mi.

Jestem przewrażliwiony z powodu "Ameryka i Niemcy to elo ziom szpan, a Japonia bajeczki to dla gópich dzieciaków".

A tak w roli ścisłości, to poprawnie było by "imo większość", gdyż ta większość, która jest dla Ciebie gniotami dla kogoś mogę być bardzo fajną grą ;)

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon: nie kazdy lubi niebieskie smoki i kolesi z odstajacymi wlosami biegnacych z czterometrowym mieczem (ja akurat lubie;p)

 

Co do wyscigow na Xboxa:

w PGR2 gralem wiecej niz we wszystkie czesci GT (no moze poza jedynka) razem wzieta. Bardzo przyjemny arcade z ladna grafika.

A potem przyszla Forza... i trzeba bylo uczyc sie od nowa jezdzic:) Gra jest na poczatku cholernie trudna (jak sie czlowiek przyzwyczai do nfsow/gt/pgr) ale potem wciaga i uzaleznia. Online jest nieziemski. Do tego przeszlo 200 wozkow, najbardziej realistyczny model jazdy z old genow i trzeba wziac chorobowe ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! ;) Mam możliwość kupienia Xbox'a z uszkodzonym "laserem" czyli po prostu napęd padł.. (cena poniżej 200zł za x'a) Chyba ew. naprawa w własnym (bądź nie własnym) zakresie nie byłaby zbyt droga? Krążą słuchy, że da się podłączyć zwykły napęd z kompa tyle, że ten nie wchodzi do obudowy.. Za 200zł jakoś przeżyje ;] Ew. to ile może kosztować org. napęd (samsunga preferowałbym) od x'a ? Ile mogłaby kosztować naprawa w jakimś serwisie? Oczekuje odpowiedzi raczej czysto teoretycznych... Aha i nie mam możliwości sprawdzić.. nie mam zamiaru na starcie wtopić 200zł i potem latać po serwisach. Ale skoro to na prawdę napęd to propozycja wydaje mi się nader kusząca.. BTW. Zawsze można sobie bez napędu poradzić ;] W końcu od czego jest twardziel i możliwość połączenia z komputerem w iksie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 200 zl kupisz bez wiekszego problemu sprawnego Xa...

Mozna podpinac naped z kompa z tym, ze o ile sie orientuje jest to troche zagmatwane, acz wykonalne bez "tajemnej wiedzy". Informacji o naprawie szukaj na forum xboxonline.pl - tam jest wszystko odnosnie serwisowania wielkiego czarnucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...