Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie bynajmniej  proc jak w podpisie  , ustawiony  na  2200MHz i 2520MHz

w samej  grze  róznic nie zauważyłem  :/  dziwne  ,widać  wszystkie  nowe gry  główny nacisk  kładą na  GPU karty graficznej.

1617032[/snapback]

a jaka masz grafe ?:D moze twoja grafa nie potrzebuje takiego procka .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem podpis ,

Moja grafa to dość ostro podkręcony Radek

gram w ustawieniach High/Medium/Low

UPDATE:

przyznam sie bez bicia że po obniżeniu taktowania CPU

nieodczuwałem prawie żadnej różnicy ,

jednak spadek był jakieś 4-5 FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto i gdzie gra dzisiaj w fulla?

Już teraz mogę zagrać!

Narazie jestem starszy szeregowy i się uczę...

Mój nick to FROSTIPL

 

kto z was ma najwięcej medali i odznaczeń?

raz dostałem odznakę dla komandosów jak gościu wysiadł z pojazdu ja wsiadłem i rozwaliłem go.. i opowiedżcie z doświadczenia za co można

jeszcze dostać.

mam już cgyba 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do serverów to Ja gram na tych które mają aktualnie najniższy ping

80% z nich to servery Niemieckie , 10% U.K około 10% to polskie

Ogólnie brak polskich serverów z mapami 64 :/ bida widać takie mamy kulawe łącza , dodatkowo dziwi mnie fakt że sama gra nie widzi polskich serverów ??? bynajmniej u mnie jeszcze takowego w grze w menu Servers

nie widziałem ???

 

kolejną dziwna rzeczą jest fakt że niektóre polskie servery stoja odłogiem :

193.26.215.26:16567

217.149.249.70:16567 Benchmark .pl

 

Za to ten cały czas nabity Full

213.218.117.244:16567

Edytowane przez BenQ2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wychodzenia gry na pulpit zaobserwowałem, że w moim wypadku spowodowane jest to przez ustawienie tekstur na wysokie, na średnich teksturach jest wszystko ok ! - reszta ustawień na max.

Sprawdzone na catalyst’ach 5.7 i 5.8 w obu przypadkach objawy te same.

Mam jeszcze pytanie co do uzyskania rozdzielczości 1280x1024 przez uruchomienie gry "+menu 1 +fullscreen 1 +szx1280 +szy1024" - czy po uruchomieniu gry w opcjach grafiki nie powinno pokazywać rozdzielczości 1280x1024?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do serverów  to Ja gram  na tych które mają aktualnie najniższy  ping

80% z nich  to servery  Niemieckie , 10%  U.K  około  10%  to polskie

Ogólnie  brak  polskich serverów z mapami 64  :/  bida  widać takie mamy kulawe  łącza  ,  dodatkowo  dziwi mnie  fakt  że  sama  gra  nie widzi polskich serverów ???  bynajmniej  u mnie jeszcze  takowego w grze w menu Servers

nie widziałem ???

Jeśli chodzi o rankingowe, to są TRZY polskie serwery rankingowe, dwa 16 osobowe i jeden 32 osobowy :?

kolejną dziwna rzeczą jest fakt że  niektóre polskie servery  stoja odłogiem :

193.26.215.26:16567

217.149.249.70:16567  Benchmark .pl

Bo te są nierankingowe i najprawdopodobniej dlatego

Za to  ten  cały czas  nabity  Full

213.218.117.244:16567

Bo ten jest rankingowy i często jest okupowany przez kolesi z polskich klanów skupionych wokół Battlefield.pl

 

Polską nyndzę po prostu widać i tyle .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie juz zacofałem w temacie :/ mam nadzieje ze demo nie umarło. Od jutra jestem zdatny do grania :] Wymiana podłogi zakonczona!

1615136[/snapback]

 

Nie umarlo ale wiekszosc na Full juz jest sam zobacz na naszej stronie .

 

Klan S.O.F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z was mi wytłumaczy jak to możliwe że mnóstwo ludzi

ma Score ponad 75 000 ! ! ! ??? ile oni godzin by musieli grać ??

300-400 ??? czy tu nie śmierdzi włamaniami do bazy E.A i przerabianiem logów ???

 

sam gram prawie co dzień 1-2 godziny

i mam dopiero 3200pkt :/

 

mój kumpel w kafeji gra 2-3 x tyle co ja i ma jakieś 10 000 pkt

po miesiącu grania

Edytowane przez BenQ2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Co do wypowiedzi Jonathana - ta, wiele takich osob jest. Np. w gunz to chyba wiecej tak nabija sobie pkt'y, niz gra normalnie. I pozniej ciesza sie ze maja wiecej czegos tam -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elbios[PL] w bf2stats retrieverze (wszystkie tracker site'y chyba nie działają...), dałem sobie siana z hardcore'owym graniem od kiedy jestem corporalem, teraz gram rekreacyjnie :razz:

http://www.bf2sr.com/ - stats retriever

http://www.republika.pl/elbios2/stats.htm - stan na dzień dzisiejszy

 

Goldstars:8

silver:22

bronze:12

Najlepiej sie je zdobywa na niemieckich serwerach, straszne lamy tam grają :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam juz nie wiem co z ta gra. 1024x768@60Hz, wszystkie opcje na high i anti-aliasing wylaczony i gra co jakis czas dosc ostro przycina. Gram na mapach 32 osobowych. Ostatnio lecialem helikopterem, gra mi przyciela no i wynik oczywisty. Sam juz nie wiem o co tutaj chodzi. Kupilem nowego proca, plyte i wiecej pamieci i oprocz tego ze nie wywala mnie juz na pulpit nie widze zbyt duzej roznicy. Chyba pozostaje tylko czekac na na nowego patcha, moze to cos zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost Konfig bardzo mocny. A jakie masz łącze netowe? Może byłeś podłączony do serwera z wysokimi pingami?

 

--------------------------

 

EDIT:

 

Grałem na serwerze rankingowym a nie doliczyło mi punktów. Dlaczego?

 

Po uruchomieniu BT2 wejdź do zakładki ze swoimi statystykami. Jesli zamiast swoich wyników zobaczysz jakieś kosmiczne liczby wyjdź z gry i uruchom ją ponownie. Rób tak do skutku aż zobaczysz swoje statystyki.

Jeśli zaczniesz grać z tymi kosmicznymi wynikami najprawdopodobniej system nie doliczy Ci punktów za rozgrywkę :?

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

To lipa - ustaw na medium moze opcje, i sprawdz czy sie tnie. Jezeli bedzie sie cielo, to cos z netem chyba, a jezeli bedzie chodzic dobrze (nie ciac sie na nizszej konfiguracji) to znaczy ze cos ze sprzetem (nie ze za slaby, moze syf w windzie [przeinstauj najlepiej]). Aha - i dobrze by bylo, jakbys odpalil gre w singlu, jezeli tam nie bedzie sie cielo, to znaczy ze net...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost coś masz skopane ... ja jak wcześniej wspominałem gram na 1280x960 full detale 4xaa+8xanizo i nie tnie na 16graczy. na 32 muszę tylko aa wyłączyć i nie ma przycinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie na 1024x768@60Hz, wszystkie opcje na medium i anti-aliasing 6x gra chodzi bez najmniejszych problemow. Mam swiezo zainstalowanego Windowsa XP Pro SP2 i sterowniki ATI 5.8. Mysle ze moj komputer nie powiniem miec problemow z ustawieniami na high w rozdzielczosci 1024x768@60Hz. AndyN na jakich ustawieniach grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie na 1024x768@60Hz, wszystkie opcje na medium i anti-aliasing  6x gra chodzi bez najmniejszych problemow. Mam swiezo zainstalowanego Windowsa XP Pro SP2 i sterowniki ATI 5.8. Mysle ze moj komputer nie powiniem miec problemow z ustawieniami na high w rozdzielczosci 1024x768@60Hz. AndyN na jakich ustawieniach grasz?

1623931[/snapback]

1280*1024 (jak ustawić było), wszystkie opcje wysoka jakość, antyaliasing x4. Wiekszość czasu grm czołgiem więc perspektywa ograniczona->nie przycina. Gdy latam jako copilot (wielkie perspektywy) wtedy trochę przycina (liczba klatek spada poniżej 20) -> mowa o ustawieniach default kompa, bez OC. Z OC jeszcze nie sprawdzałem :oops:

 

Liczba klatek mierzona poleceniem: renderer.drawfps 1

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No to skoro na srednich ci nie przycina, moze masz jakiegos innego kompa niz w podpisie? Moze ktos ci wsadzil jakas karte/procka innego... moze zainstaluj stery omegi, i podkrec lekko karte. W sumie na medium gra tez niezle wyglada... hm... zrob screenshota z nazwami twojego sprzetu (sa takie programy co wyswietla ci wszystko co masz w kompie), nigdy nie wiadomo co tam jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Qrde nartostrada mi lacze obciela i nie moge pykac ;/

ale za to mam pytanko/a

 

Jak mozna sprawdzic czy dany serwer jest rankingowy czy nie - przed wejsciem na niego...

 

wam tez zaraz po wejsciu do gry lazy sie automatucznie z jakims serwerem ??

 

i ostatnie pytanie :) czy jak wyjdzie nowa lata do gry to sama sie zainstaluje czy jakos tam powiadomi czy nie bardzo i trzeba co jakis czas zagladac na stronke EA ??

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Qrde nartostrada mi lacze obciela i nie moge pykac ;/

ale za to mam pytanko/a

Jak mozna sprawdzic czy dany serwer jest rankingowy czy nie - przed wejsciem na niego...

wam tez zaraz po wejsciu do gry lazy sie automatucznie z jakims serwerem ??

i ostatnie pytanie :) czy jak wyjdzie nowa lata do gry to sama sie zainstaluje czy jakos tam powiadomi czy nie bardzo i trzeba co jakis czas zagladac na stronke EA ??

Jutro nowy limit dla neo się zaczyna ;)

ad.1. W filtrach przeglądarki ustawiasz żeby wyświetlała tylko rankingowe. Na liście serwerów serwer rankingowy obok nazwy ma te żółte "baretki"/"trójkąty"(?)

ad.2. Nie, sam wybieram serwer i się z nim łączę

ad.3. Z patchem 1.01 i 1.02 było tak, że uaktualnić trzeba było ręcznie znajdując wcześniej o nich info. Z 1.03 pewnie będzie podobnie. Ale pewnie w zainteresowanych kręgach o nowym patchu będzie głośno;) To nie HL2 i jego Steam ;)

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro na srednich ci nie przycina, moze masz jakiegos innego kompa niz w podpisie? Moze ktos ci wsadzil jakas karte/procka innego...  moze zainstaluj stery omegi, i podkrec lekko karte. W sumie na medium gra tez niezle wyglada... hm... zrob screenshota z nazwami twojego sprzetu (sa takie programy co wyswietla ci wszystko co masz w kompie), nigdy nie wiadomo co tam jest ;)

1624368[/snapback]

Kompa skladalem sam wiec wiem dokladnie co w nim jest ale jesli ktos by mial watpliwosci co do mojego podpisu to podaje screena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Mysle ze moj komputer nie powiniem miec problemow z ustawieniami na high w rozdzielczosci 1024x768@60Hz.

1623931[/snapback]

Jak mozna grac przy 60 Hz? hehe przeciez to normalnie łzy leca po 20 minutach patrzenia na ekran w 60Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...