Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mozna  grac przy 60 Hz? hehe przeciez to normalnie łzy leca po 20 minutach patrzenia na ekran w  60Hz

1626347[/snapback]

a jak ma monitor LCD ? :>

 

EDIT

 

Ghost

 

najnowsze sterowniki oczywiscie do sprzetu są ? i do dzwiekowki poprawiajace błedy tesh ?

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Ghost jaki masz monitor? LCD czy CRT?

1626356[/snapback]

 

własnie :) bo przy 60Hz przy CRT moga byc przycinki, pływanie ekranu itp ;] szczegolnei na ATI :?

 

jedynym małym minusem wg mnie w konfigu Ghosta jest chipset VIA

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pokrotce powiedzec kiedy sie odblokowuje bron ? i na jakiej zasadzie awansuje ? W Battlefield 2 Stat retriever mam juz 114% do starszego szeregowego a tu... nic ;)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pokrotce powiedzec kiedy sie odblokowuje bron ? i na jakiej zasadzie awansuje ? W Battlefield 2 Stat retriever mam juz 114% do starszego szeregowego a tu... nic ;)

pozdro

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?...d46a3f81074e782

 

Pierwsza broń jest odblokowywana po zebraniu 1 tys. punktów, druga po zebraniu 10 tys. Musisz poczekać na awans aż baza danych się zaktualizuje

 

Więcej info na tamtym forum

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac na screenie Sony CPD-E400(E) 19" CRT...

1626970[/snapback]

poje.... cie za przeproszeniem ? 60Hz ? ustaw ze 100Hz i problem moze w duzym stopniu zniknąć, do tego twoje oczy ? :blink: widzisz cos jeszce na nie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze chcesz wywolac wojne czy cos? Fajnie :blink:

 

To z tym płotem to faktycznie :lol: ale skoro np czołg ma 99% obrażen juz i przywali w niego z calej sily jeep no to czołg ma prawo wybuchnąć. Po prostu trza umić by sie cieszyć tą grą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem , że poziom gry na serwerach znacznie wzrósł , skończyły sięczasy noobów gdzie pchał się każdy pod koła mojego czołgu , albo wskakiwał do helikoptera rozbiając się po minucie , coraz lepiej wygląda również sprawa współpracy i komendowania , naprawdę czasem aż miło popatrzeć jak komendant wydaje rozkazy i wspiera aaki ostrzałem artyleryjskim , ludzie zaczeli się też specjalizować w swoich klasach i nie ma już sytuacji , że stoi koło Ciebie lekarz ty krzyczysz , żeby wyleczył a on ucieka , tak samo z amunicją także chyba idzie ku dobremu bo w pewnym momencie troche już zacząłem wątpić w tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta na DE szkoda wchodzic. Chyba ze chce sie punktow nabic.

 

Wczoraj z Andym gralismy na jakims serwie.

Startowalismy z lotniskowca. Kilku kolesi w jednym BH. Ja obsadzilem drugi i wpakowalo sie do mnie kilka osob. Po czym osiol z drugiego BH zaczol niziutko latac. Co najlepsze w moja strone. Debil jakis. Oczywiscie zaraz pokazalo sie ostrzezenie o uszkodzeniu pojazdu przyjaciela. A po kilku sekundach 4x TK

 

Wszedzie sa jakies debile ;/

Jaki kolo mial w tym cel to nie wiem ;/

 

Inny patafian oblepil samolot C4 i czekal az ktos wsiadzie.

No zenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta na DE szkoda wchodzic. Chyba ze chce sie punktow nabic.

 

Wczoraj z Andym gralismy na jakims serwie.

Startowalismy z lotniskowca. Kilku kolesi w jednym BH. Ja obsadzilem drugi i wpakowalo sie do mnie kilka osob. Po czym osiol z drugiego BH zaczol niziutko latac. Co najlepsze w moja strone. Debil jakis. Oczywiscie zaraz pokazalo sie ostrzezenie o uszkodzeniu pojazdu przyjaciela. A po kilku sekundach 4x TK

 

Wszedzie sa jakies debile ;/

Jaki kolo mial w tym cel to nie wiem ;/

 

Inny patafian oblepil samolot C4 i czekal az ktos wsiadzie.

No zenada

1629898[/snapback]

 

zagrajcie sobie na tym 64 osobowym niemieckim (w przegladarce wpiszcie EA DE i oszukajcie 64 os.) tam graja nawet dobrzy ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa, dziś grałem z niemcami na EA DE (64 osoby) i byłem commanderem. Ludzie z mojego teamu dość dobrze grali i nabijali kosmiczne liczby punktow. Dostalem az commander badge'a, myslalem ze nigdy go juz nie dostane ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Chcę założyć klan BF2 i szukam chętnych członków, najlepiej ze Szczecina.

Mile widziane osoby znające się na pisaniu stron WWW. :)

Zainteresowanych proszę o kontakt na GG nr 2881347.

 

------ Łączenie postów ------

 

Yak, napisz GG 7900358 to pomogę ci rozwiązać twoje problemy z BF'em :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko na 64 osobowych serwerach :>

1630305[/snapback]

Dokładnie nie ma to jak 64 osobowe serwery - Mój nick to "Mieciu".

Tylko coś ostatnio mam jakies częstrze rozłączanie z serwerów na mojej neo 640.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza satysfakcja ze zdobywanych gwiazdek.

Na takiem malym serwerku to szukania duzo i jakos tak monotonnie :]

 

A na duzych jest i kogo zabic, albo uleczyc.

EEE na 64 za duży chaos gdzie sie nie pojawisz tam od razu rozwałka , nie liczą się wogóle umiejętności tylko żeby lecieć w kupie i walić do wszystkiego co się rusza.

 

Ja preferuje serwery 32 osoby to tak akurat żeby nie było łyso na mapie , a i trzeba już troche lepiej grać żeby wygrywać , a na 16 wychodzi cały kunszt też je lubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam, to najlepsza rozgrywke mialem na 32 osobowym mashtur city w 60 osob

normalnie boisko pilkarskie i mordownia, ale w ten sposob mozna bylo zabic dwie osoby jednym magazynkiem

 

ps. nie gralem juz prawie miesiac :) polubilem sie z css, tam te bronie jakos przekonujaco dzialaja. choc pewnie wroce jak sie mody pojawia. vanila bf2 zdecydowanie nie jest dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj znalazlem polski serwer rankingowy tylko troche mało ludzi...

 

benchmark.pl

1633611[/snapback]

No to sie szybko chłopie zorientowałes..hehe

 

A benchmark.pl jest za przeproszeniem z [gluteus maximus] poniewaz nie ma tam najwazniejszego jak dla mnie -VOIP - bez tego w ogole nie ma mowy o graniu

Poza tym często trafią sie tam TK którzy dla "zabawy" nie maja co chyba robic :/

 

O wiele lepszy jest Aster/EA Polska - przynajmniej ludzie reprezentują tam jakis poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli nie używasz VoIP'a i akurat TK ( :evil: ) akurat sobie poszli w ch#%#@ to plusem benchmarka jest to, że łatwiej się na niego wbić niż na jakikolwiek inny polski rankingowy (a jest ich, ho ho :lol: ) bo jest mniej popularny/znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie można zalożyć sobie baner z punktami z BF2?

1635346[/snapback]

dbedzard lolu :P - wszystko jest na "naszym" forum!! :wink: :D

 

Czemu tam nie wejdziesz - wszystko ładnie pieknie jest wyjaśnione co i jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...