Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Już próbowaliśmy Skype oraz Team Speak'a, obydwie metody wprowadzają więcej złego niż dobrego. Skype obciąża łącze, głównie upload, jedyny plus to że ma lepszą jakość dzwięku niż Team Speak. Pozatym ciągły "nasłuch" Voipowy jest całkowicie zbędny, jeśli widze że np. czołg nam się ładuje na nasze pozycje to wole go oznaczyć aby wszyscy widzieli (nie tylko mój team) na radarze, a krzyczenie do mica "czołg!!!" nie ma sensu - wszyscy z teamu się zastanawiają gdzie, jak i po co? Osobiście bardziej preferuje Voipa z gry.

 

Benchmark.pl-nowy rankingowy

Sloty: 32

Adres: 217.149.249.70

Port: default 16576

 

 

ASTER BF2 Serwer

Sloty: 32

Adres: 212.76.32.54

Port: 16567

 

 

Gamesnet

Sloty: 32

Adres: 213.218.117.244

Port: 16567

 

 

KGW

Sloty: 16

Adres: 213.218.117.226

Port: 16567

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mozecie napisac na jakich ustawieniach gracie ?.Ja jak ustawie na wyoskie detale to mam wszystko high tylko oswietlenie i tekstury na srednie nawet jak wlacze aax2 gra chodzi idealnie plynnie.A jak ustawie oswietlenie i tekstury na wysokie to przycina tak ze nieda sie grac czy to normalne ??.Mam gf6800 z odblokowanymi wszystkimi potokami 128mb i athlona 64 venice @2.7ghz i 1gb ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

historia z zycia wzieta.

mam dwa monitory, domyslnie gry odpalaja sie na secondary [ktory jest wyswietlaczem glownym], czyli na crt - battlefield chodzi spoko, bez klopotow

ale zauwazylem, ze half life 2 [czyli css] widzi mi tylko dx7 jesi gram na secondary, wiec zamienilem monitor gowny na lcd. css zasuwa jak ta lala a co robi bf2?

ano bf2 robi to, po czym kazdy zostaje nazwany piratem - odpala sie splashscreen, monitor dwa razy mruga i znowu jestem na pulpicie

 

zastanowcie sie zanim nazwiecie kogos piratem, bo najczesciej jest to pierwsza i jedyna odpowiedz jaka niektorzy z was maja, a pojecia bladego nie maja o problemie

 

podejrzewam, ze jak ustawie w grze rozdziale x*x i 60Hz to gra mi pojdzie, ale szczerze mowiac jakos mi sie nie chce sprawdzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zamieszałeś z tym postem ale chyba zrozumiałem co masz na myśli. Jednak zauważ że większość ludzi skarżących się ze im gra przestala działać to ludzie którzy są swieżo po instalacji patcha. Jak wtedy gra nie działa to chyba wszystko jasne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak ludzie ciągle pytaja : Na jakich ustawieniach gracie

to mnie to dobija , przecież tyle to chyba każdy sobie umie skonfigurować

żeby było wedle jego gustu ... nie ???

 

Dodać należy że wielu dobrych graczy ustawia celowo super niską jakość

grafiki , a to wszystko aby mieć ciągle powyzej 50FPS !!! i żeby lepiej widzieć przeciwnika , tak zresztą jest w wszystkich grach sieciowych FPP

BF2 w pełnej krasie wygląda naprawdę ładnie ,ale ciemne zaułki ,roślinność

utrudniają spostrzeżenie przeciwnika

Reasumując ,chcesz mieć dobre wyniki , grafika na Low/Medium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak ludzie ciągle pytaja  : Na jakich ustawieniach gracie 

to mnie to  dobija  ,  przecież tyle to chyba  każdy sobie  umie  skonfigurować

żeby było wedle  jego  gustu  ... nie ???

 

Chyba raczej wedle posiadanego sprzętu niż gustu :wink:

 

Dodać należy  że  wielu  dobrych graczy  ustawia celowo  super niską  jakość

grafiki  ,  a to wszystko  aby mieć  ciągle  powyzej  50FPS !!! i  żeby lepiej widzieć przeciwnika  ,  tak  zresztą jest w wszystkich grach sieciowych FPP

BF2 w pełnej krasie  wygląda  naprawdę ładnie  ,ale  ciemne zaułki  ,roślinność

utrudniają  spostrzeżenie  przeciwnika

Reasumując  ,chcesz mieć  dobre wyniki  , grafika  na  Low/Medium

1636775[/snapback]

:blink: No dobra - to co powiesz o taki osobach które mają lepsze podzespoły w kompie - też maja brać na niższe detale? bzdura - ja mam wszystko na maxa z AAx8 i nie mam problemów z "spostrzeżeniem przeciwnika" a i wyniki mam całkiem zadawalające. Naprawde lepiej widzieć postać niż latającego klocka. Po za tym, granie dla samych wyników a nie własnej przyjemności i satysfakcji z grania to jak dla mnie kompletne nieporozumienie, punkty są "przy okzaji" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metz dobrze mówi. Ja wole już nie zobaczyć jakiegoś kolesia (np snajpera w trawie) a cieszyć się doskonałą grafiką. Ostatnio zacząłem bardzo zwracać na nią uwagę jak gram, po prostu czysta przyjemność jak się na to wszystko patrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mozecie napisac na jakich ustawieniach gracie ?.Ja jak ustawie na wyoskie detale to mam wszystko high tylko oswietlenie i tekstury na srednie nawet jak wlacze aax2 gra chodzi idealnie plynnie.A jak ustawie oswietlenie i tekstury na wysokie to przycina tak ze nieda sie grac czy to normalne ??.Mam gf6800 z odblokowanymi wszystkimi potokami 128mb i athlona 64 venice @2.7ghz i 1gb ramu.

Przy wysokiej rozdzielczości i z max detalami 1GB to na pewno za mało (u niektórych w peaku użycie pamięci w BT2 sięga 1,25 GB - może 1,5 GB wystarczy):

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?...17507891f06fa92

 

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=11018&start=30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał może ktoś kupi, do orginałow nie mam przekonania :P

 

Też macie taki problem że wam się czesto spadochron nie otwiera? Jak skacze z samolotu czy heli to spoko, ale jeżeli skacze z budynku to na 90% zaliczam glebe :/

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie taki problem że wam się czesto spadochron nie otwiera? Jak skacze z samolotu czy heli to spoko, ale jeżeli skacze z budynku to na 90% zaliczam glebe :/

1636993[/snapback]

nom :/

 

albo otwiera sie 1m przed ziemią :/ mama wrazenie ze to wina wolnych serwerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne , Ja też wole grać w BF2 w maxymalnych jak na mój sprzęt detalach i wole mieć lepszą grafike w grze niż wyniki.

Tyle że jest w necie mnustwo maniaków którzy kombinują z obcinaniem detali żeby uzyskać lepsze wyniki , kiedyś grałem po sieci w Quake3 z kolesiem

który dla lepszych wyników grał w najniższych z mozliwych ustawień grafiki

w efekcie czego widział przeciwnika we mgle czy ciemnych zakamarkach

moim skromnym zdaniem takie sposób na grę o d u p e rozbić

a tego typu ludzi odizolować od reszty graczy.

 

Ciekaw jestem czy na organizowanych w świecie zawodach typu QuakeCon

takie zmienianie ustawień detali jest dopuszczalne , przypuszczam że nie .

Edytowane przez BenQ2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w demie mapa 64 osobowa zero zaciachów gra jest płynna do bólu dodam że dużo latam myśliwcami nad ziemią i wszystko spoko, na poprzedniej grafie (9800se@pro 425/680) miałem zcink, gram ustawiona na max oprócz świateł (jak dam na max to kamienie i inne [ciach!]ły są jakby za szkliste, a kto widział na wojnie wypolerowane czołgi, przesadzili chyba z bumpmapingiem), i aa, też uważam że granie z minimalnymi detalami i innymi [ciach!]łami dla zwiększenia wyników jest denne, nie po to wydaje pieniadze na podzespoły żeby grać na min. detali i mieć 500fps, a ci co graja z chetami to juz wogóle palanty i nieudaczniki, co to za satysfakcja rozwalić gościa jednym strzałem jeśli on w ciebie władowałó wcześniej cały magazynek, nie wiem jak w pełnej wersji ale w demie takie sensacje się zdarzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że jest w necie mnustwo maniaków którzy kombinują z obcinaniem detali żeby uzyskać lepsze wyniki , kiedyś grałem po sieci w Quake3 z kolesiem

który dla lepszych wyników grał w najniższych z mozliwych ustawień grafiki

w efekcie czego widział przeciwnika we mgle czy ciemnych zakamarkach

moim skromnym zdaniem takie sposób na grę o d u p e rozbić

a tego typu ludzi odizolować od reszty graczy.

albo grasz dla sportu, albo for fun. nie obrazaj mnie, ktory w q3 gral moze nie dla kasy, ale dla sportu. i nie na najmniejszych mozliwych tylko na r_pcmip 5, wyzej nie wolno bylo. te manewry z grafika mialy swoj sens, bo pozwalaly kazdemu miec 125fps [w q3 to wymog] nawet jesli mial tylko gf2mx. mialy tez scisle zasady.

 

ps. ktora mapa w q3 miala dym i ciemne zakamarki? do dzis znam wszystkie na pamiec, i mam nadzieje, ze nie nazywasz dymem mgly lezacej na podlodze.

 

odpowiadajac na pytanie konczace post - tak jest dopuszczalne i sa scisle zasady, ktore tym rzadza, ustalane przed kazdym turniejem, znane DUZO wczesniej. tak samo jak to do czego sie nie odniosles, to znaczy grania na zielono, modelem kleska albo keel'a w kolorach 2222.

 

ps2. bf2 fajnie wyglada w duzych detalach, ale trzeba miec kobyle nie komputer, zeby moc w takich grac w necie. ja kiedy jeszcze gralem gralem tylko dla punktow. tylko i wylacznie i gralem na niskich, tylko rozdziala, models, lightning [widac swiatlo od strzelajacego] i max zasieg wzroku. reszta na low

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Chcę założyć klan BF2 i szukam chętnych członków, najlepiej ze Szczecina.

Mile widziane osoby znające się na pisaniu stron WWW.  :)

Zainteresowanych proszę o kontakt na GG nr 2881347.

 

------ Łączenie postów ------

 

Yak, napisz GG 7900358 to pomogę ci rozwiązać twoje problemy z BF'em  :wink:

1631030[/snapback]

Tu jest klan ktory ma jak narazie lozne stosunki miedzy graczami ale wchodzi lada dzien prawo regulaminu i beda glowy leciec .

Narazie jestesmy otwarci na wszystkich nowych czlonkow .... szukamy rowneiz aktywnych adminow i moderatorow.

 

www.battlefield-2.woox.pl

 

po zarejestrowaniu i zalogowaniu ujawnia sie kilka przydatnych funkcji np. gg ;)

 

Oryginał może ktoś kupi, do orginałow nie mam przekonania :P

 

Też macie taki problem że wam się czesto spadochron nie otwiera? Jak skacze z samolotu czy heli to spoko, ale jeżeli skacze z budynku to na 90% zaliczam glebe :/

1636993[/snapback]

 

Mi sie nigdy nie zdazylo zeby sie nie otworzyl chyba ze za nisko wyskoczylem ;P

 

Powiem wam ze jak tak skacze ze spadochornem to mam wrazenie jak bym byl batmanem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich ustawieniach powinien mi hulać BF2??Sprzęt jak w podpisie-ustawiłem wszystko na full :oops: przy roz.1024-768 i przyznam że mam może nie duże ale jak dla mnie perfidne przycinki.Mało ramu :blink: ?Za duże detale jak na grafę :blink: Jak to jest z tym BF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróbel

 

Wszystko na High tylko Textury na medium powinno być OK

Zresztą czy to takie trudne dla ciebie żeby poświęcić 30 minut

na testy ustawień ???? moze cie komputer PC poprostu przerasta ???

jeśli tak to zmień na konsole ;)

Edytowane przez BenQ2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat Patcha 1.03 , bo jest pare bugow do poprawienia , a cos sie EA nie spieszy z informacjami o tym , dla mnie dwie rzeczy koniecznie powinni poprawic

1.Punkty za wysadzenie artylerii , radaru ........ przeciwnikow

2.Zrzucanie Supplies nie powinno naprawiac wysadzonych radarow , artylerii ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z ustawieniem odpowiednich detali w tej super gierce... Mam dosc slaby sprzed zeby grac na High detalat czy nawet na medium ale potrzebuje tak ustawic zeby duzo widzial i sie nie cielo... Moj sprzet: AthlonXP 2600XP 512MB Radeon 9550 krecony do 350/480 (nie mam chlodzenia i stad slabo krece)... Prosze o informacje co i jak ustawic aby gra sie nie cieła i zebym bardzo duzo widzial tzn. na dalekie odleglosci poniewaz czesto jak walcze w powietrzu to ktos sie oddali na jakoas odleglosc a ja juz go nie widze bo jest za mgla... aa i nie chodzi mi o ten pasek (pole widzenia -czy jakos tak bo jest ustawiony na 100% chodzi mi o detale... (gra nie musi byc ladna)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z ustawieniem odpowiednich detali w tej super gierce... Mam dosc slaby sprzed zeby grac na High detalat czy nawet na medium ale potrzebuje tak ustawic zeby duzo widzial i sie nie cielo... Moj sprzet: AthlonXP 2600XP 512MB Radeon 9550 krecony do 350/480 (nie mam chlodzenia i stad slabo krece)... Prosze o informacje co i jak ustawic aby gra sie nie cieła i zebym bardzo duzo widzial tzn. na dalekie odleglosci poniewaz czesto jak walcze w powietrzu  to ktos sie oddali na jakoas odleglosc a ja juz go nie widze bo jest za mgla... aa i nie chodzi mi o ten pasek (pole widzenia -czy jakos tak bo jest ustawiony na 100% chodzi mi o detale... (gra nie musi byc ladna)..

1651444[/snapback]

 

masz malo RAMu i stad problem, widzisz tak poza tym masz nieco slabszy konfig ode mnie a ja gram na maxa jedynie dynamicznie cienie mam na niskie i swiatla na srednie - roznicy w grafice nie ma a przyrost fps jest i tak ze wszystkim oprocz wpsomianych ustawien gram na HIGH oraz widocznoscia ~80%

 

Jako ze masz "tylko" 512MB RAM a to dal tej gierki stanowczo za malo musisz ustawic sobie tekstury na MEDIUM a najlepiej zjedz ze wszystkim na MEDIUM a cienie daj na NISKIE i widocznosc włącz sobie na 80% i mysle ze powinno smigac

 

i ewnetualnie jesli wtedy plynnosc bedzie zadowalajaca mozesz podnosci poszczegolne detale ale tekstury zostaw na medium ! przy HIGH musisz miec min 1GB RAM

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio straszna posucha w tym temacie , czyżby nikt już nie grał w BF2 i wszyscy czekali tylko na dodatek <_< , no cóż ja ostatnie też zaniedbałem ale niestety sesja + zmiana karty graficznej , ale jak dostane mojego X800GT to nadrobie stracony czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio straszna posucha w tym temacie , czyżby nikt już nie grał w BF2 i wszyscy czekali tylko na dodatek  <_<  , no cóż ja ostatnie też zaniedbałem ale niestety sesja + zmiana karty graficznej , ale jak dostane mojego X800GT to nadrobie stracony czas

1659471[/snapback]

Gramy, gramy. Tylko z innej stronki WWW korzystamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...