Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie chyba tez, ale mysle ze to normlane. Masin - chodzi ci o restart komputera? Tzn wylacza sie bf2 i reset kompa sie robi. Wlasnie cos takiego mialem przed chwila. Pierwszy raz. Tez tak miales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe... ale to mi sie pierwszy raz stalo. Jutro moze sie zebiore i reinstal trzasne, zobaczymy jak bedzie chodzic.

Obawiam się ze reinstall systemu nie pomoze ja miałem restarty na Radku 9600 pro czesto , na 9800 pro sporadycznie , dopiero na tej karcie co mam teraz wszystko chodzi jak nalezy szybko i bez zwiech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reset kompa ...

odpal sobie bf-a wejdz sobie ALT-TAB do puliptu (ale najpierw polacz sie z byle jakim serwerem nie musisz nawet grac byle bys byl polaczony) i po chwili zobaczysz piekne okienko z odliczaniem sekundowym do restartu kompa

tak jak pisalem gram w bfa 2 od daty wydania i nie mialem tego problemu zaczelo sie wczoraj wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm masin te odliczanie to wina wirusow. Zara wejde i zobacze czy bedzie mi cos odliczal, ale watpie. Jezeli tak jest to tylko format pomoze badz jakis antywir. Zara napisze i dam update. To nie to. Gralm z 5 minut na servie zminimalizowalem gre i nie widzialem odliczania. Mozliwe ze poprostu karta nie wyrabiala juz i komp sie zresetowal dla bezpieczenstwa ;)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, powiedzcie mi wymiatacze czy pogram sobie w BF 2 przez neta na takim o "sprzecie" ;)

AXP 1800, 1GB RAM oraz lekko podkreconyR9550XT, mam na mysli komfortowa gre i nie w najnizszych ustawieniach?

Bo nie wiem czy mam kase wydawac na 2x512 ram

 

pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe tylko ze ten screen to pokazuje pustą prawie jednolitą przestrzeń...ciekawe ile by bylo fps gdyby kolo patrzyl na np: przelatujacy heli, albo pare samolotow + heli + screen robiony z wiezyczki czolgu/jeepa

 

jesli chodzi o wymagania do komfortowej gry to imho

 

-RAM -duuuuzo ramu (ja mam tylko 512 :( i pomimo wykreconego procka i nielichej grafy ;) to moge grac komfortowo na medium,a na hard to juz sie zdazaja przycinki,a jak jeszcze dojdzie aa + lighting to klatka trwa ok 2-3s :D )

 

-grafa

-procek(jesli masz 1,5giga ramu i dobra grafe, to nawet amd 2000+ dalby rade,ale to tylko moje zdanie)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...