Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do konca tak jest , na odleglosc granatnikiem niewiele mozna zrobic nie jest juz taki celny np snajper spokojnie sciaga takiego granadiera 2 strzalami albo head shotem , inne bronie na dystans tez nie sa bez szans.

zapewniam, ze nawet po krotkim treningu z botami przestaniesz sie tym przejmowac. ja tylko zaluje, ze nie moge sobie w singlu dac unlimited ammo, zeby trening byl latwiejszy, ale od czego skrzynka commandera.

 

naturalnei snajper ma przewage zasiegu wzroku i czesto lepszej pozycji, ale ja wyzwanie bym podjal i walczyl - bo nie jest to sprawa beznadziejna ani nawet szczegolnei trudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz SID Ty jestes wyszkolony w granatniku a ktos moze byc w M95 i nawet nie bedziesz wiedzial skad padl strzal.

Juz kilka razy gralem z kolesiami ktorzy tak zamiatali ta bronia ze wylacznie walka na mala odleglosc miala jakis sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...serwer jest dla graczy nie kozystajacych z zadych modyfikacji. przywroc gre do bla bla bla..."

co jest???

gre zainstalowalem na swiezo co najmniej 5 razy!!!

szlag mnie trafia. czy ktos wie czego to moze byc przyczyna?

nie moge nigdzie zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instalowalem: pierwej podstawka, potem patch do najnowszj (nie jestem pewien1.13, 1,3?? jakos tak) potem SF. o ile podstawka jeno czasami tylko sie wykrzacza, tak Sf praktycznie za kazdym razem

Edytowane przez Uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam problemy z patchmi mianowicie zaden mi sie niechce poprawnie zainstalowac. mam wolne miejsce na partycji systemowej okolo 7GB. Podczas instalacj patcha wyskakuje mi blad. przed instalacja gra dziaa mi bez rzadnych problemuw a po tej nieudanej instalacji wlancza mi sie gra pojawia mi sie czarny ekran i wychodzi z gry. Prubowalem tych sposobow z rejestrem i nic prosze o pomoc.

 

to jeszcze raz ja gram w sieci od niedawna i mam pytanie czy mozna gdzies sciagnac mapy do BF2. i jeszcze jedno do gry w wiele osub jak wlanczam filtr zeby mi szukalo tylko serweruw rankingowanych to znajduje mi tylko jeden jak wylacze wiltr tej samej wersji to pokazuja mi sie ine srewery rankingowane ale niemoge na nich grac. o co chodzi?

 

 

Ortografia, pisanie bez ładu i składu, o interpunkcji i pisaniu z wielkiej litery wyrazów rozpoczynających zdania nie wspomnę. Zamiast grać w gry kup lepiej słownik języka polskiego. // Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam problemy z patchmi mianowicie zaden mi sie niechce poprawnie zainstalowac. mam wolne miejsce na partycji systemowej okolo 7GB. Podczas instalacj patcha wyskakuje mi blad. przed instalacja gra dziaa mi bez rzadnych problemuw a po tej nieudanej instalacji wlancza mi sie gra pojawia mi sie czarny ekran i wychodzi z gry. Prubowalem tych sposobow z rejestrem i nic prosze o pomoc.

 

to jeszcze raz ja gram w sieci od niedawna i mam pytanie czy mozna gdzies sciagnac mapy do BF2. i jeszcze jedno do gry w wiele osub jak wlanczam filtr zeby mi szukalo tylko serweruw rankingowanych to znajduje mi tylko jeden jak wylacze wiltr tej samej wersji to pokazuja mi sie ine srewery rankingowane ale niemoge na nich grac. o co chodzi?

 

to jeszcze raz ja gram w sieci od niedawna i mam pytanie czy mozna gdzies sciagnac mapy do BF2. i jeszcze jedno do gry w wiele osub jak wlanczam filtr zeby mi szukalo tylko serweruw rankingowanych to znajduje mi tylko jeden jak wylacze wiltr tej samej wersji to pokazuja mi sie ine srewery rankingowane ale niemoge na nich grac. o co chodzi?

 

Ekhm... Podaj piąte słowo na czwartej stronie w instrukcji. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli sciagales z paru zrodel i patche sa dobre to powinno byc wszystko w pozadku , moze moja odpowiedz bedzie prozaiczna ale ja bym zaproponowal format i ponowne zainstalowanie systemu , chyba ze ktos Ci jakis inny pomysl podsunie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim! (to moj 1 post :D ) Wczoraj zacząłem grac w Battlefielda 2 i mam pare pytań zwiazanych z tą grą (mam nadzieję, że mi pomożecie) :

 

1. Co oznaczają te ikonki jak wcisne tab?? (celowik, kwadracik i puchar)

2. Jak zniszczyć wrogi radar lub przyczepe?? (ostrzeliwalem ja i nic :sad: )

3. Jak sprawdzic ile brakuje mi do następnego stopnia w rankingu?? Na jakiej zasadzie jest to liczone?

4. Jak gram na serverze rankingowym sanitariuszem, a potem np. komandosem to pkt. naliczają sie jakoś oddzielnie??

5.Jak zostać dowódcą?? Co robi dowódca?

 

To narazie wszystkie moje pytanie, bardzo prosiłbym o pomoc. Gra jest super, węc chce lepiej poznać jej reguły

 

P.S. Mógłby ktoś podać IP jakiś polskich serverów?? Obojętnie, czy rankingowych, czy nie.

Edytowane przez R3v4n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim! (to moj 1 post :D ) Wczoraj zacząłem grac w Battlefielda 2 i mam pare pytań zwiazanych z tą grą (mam nadzieję, że mi pomożecie) :

 

1. Co oznaczają te ikonki jak wcisne tab?? (celowik, kwadracik i puchar)

2. Jak zniszczyć wrogi radar lub przyczepe?? (ostrzeliwalem ja i nic :sad: )

3. Jak sprawdzic ile brakuje mi do następnego stopnia w rankingu?? Na jakiej zasadzie jest to liczone?

4. Jak gram na serverze rankingowym sanitariuszem, a potem np. komandosem to pkt. naliczają sie jakoś oddzielnie??

5.Jak zostać dowódcą?? Co robi dowódca?

 

To narazie wszystkie moje pytanie, bardzo prosiłbym o pomoc. Gra jest super, węc chce lepiej poznać jej reguły

 

P.S. Mógłby ktoś podać IP jakiś polskich serverów?? Obojętnie, czy rankingowych, czy nie.

1. Celownik - twoje fragi; kwadracik - punkty za teamplay (zdobywanie, obrona flagi, reanimacja medykiem, itd.); puchar - suma wszystkich punktów (o ile dobrze pamiętam).

2. Musisz użyć ładunków C4 u spec opsa (komandosa), można jeszcze nawalać z czołgu bądź heli lub z granatnika ale zabiera to dużo czasu.

3. Liczone na zasadzie sumowania zdobytych punktów w każdej rundzie, a awans zdobywasz po zdobyciu określonej ilości punktów (1 awans bodajrze 500pkt.). Aha sprawdzasz to w ekranie BFQH w głownym menu (piersza ikona po lewej);

4. Nie, mozesz zmieniać klasy w każdej chwili.

5. Jezeli masz na myśli komendanta (commandera) to wciskasz TAB, i w ekranie druzyn, w okienku Commander wciskasz APPLY, jeżeli nikt z wyższą rangą nie startuje do roli commandera to po paru sekundach pojawi się komunikat ze zostales wybrany i musisz wcisnąć pgup zeby zaakceptować. Komendant zrzuca na pole bitwy paczki, moze zapuścić skan mapy, UAV i cisnąć artylerię.

 

serwery

EA POLSKA | Aster BF2 Ranked Server 212.76.32.54:16567 (poki co nie dziala)

EA & GamesNET.pl Ranked BF2 #1 212.203.134.113:16567

EA & IMRO Ranked BF2 193.26.215.26:16567

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Jescze mam dwa pytania: 1.da się podnieść broń po zabitym przeciwniku/koledze? Jeżeli tak to jak?

2. Kiedy odblokowywują mi się dodatkowe bronie?

Edytowane przez R3v4n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Jescze mam dwa pytania: 1.da się podnieść broń po zabitym przeciwniku/koledze? Jeżeli tak to jak?

2. Kiedy odblokowywują mi się dodatkowe bronie?

1. klawisz G

2. Jeżeli zdobędziesz awans to bedziesz miał szanse odblokować 1 broń

 

 

UWAGA:

Na forum Battlefield.pl jest organizowany mecz KLANY V RESZTA GRACZY kto chce zagrać szczegóły i zapisy na: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=13578&highlight=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Jescze mam dwa pytania: 1.da się podnieść broń po zabitym przeciwniku/koledze? Jeżeli tak to jak?

2. Kiedy odblokowywują mi się dodatkowe bronie?

1. Po każdym trupie zostaje taka podłużna paczuszka z rysunkiem jego profesji. Podchodzisz do niej i przytrzymujesz klawisz G.

2. Po każdym awansie gdy wejdziesz do BFHQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAGA:

Na forum Battlefield.pl jest organizowany mecz KLANY V RESZTA GRACZY kto chce zagrać szczegóły i zapisy na: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=13578&highlight=

To bedzie rzez :D |GROM.BF2|Sztandar moj klan mnie nominował bedzie ktos z Tweaka po stronie graczy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...