Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy ktos moglby podzielic sie mini image do BF2?

 

Bo plytka zaczyna wygladac nieciekawie, a na googlach znalazlem tylko niedzialajace... :huh:

 

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez okruch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję DVD BF2 (gra używna) - problem w tym, że nie mam napędu DVD :)

 

Czy jeśli zainstalują wersję DVD ściągniętą z netu, a do odpalania wykorzystam mini-image - nie grozi mi żaden ban na oryginalne konto do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dlaczego na niektórych serwerach zdarzaja się takie sytuacje ,że członkowie twojej grupy maja czerwony NIK .Odradzasz się patrzysz z boku żołnierz i świeci nik na czerono (to chyba nieprzyjaciel) , strzelasz do niego zabijasz i zostajesz ukarany z zabicie kolegi :mur: .Przewaznie dzieje sie tak na serwerach z jakiś Klanów .Nie chciałbym tu nikomu urągac ,ale czy tam się przypadkiem nie oszukuje ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jak wam chodzi Battlefield 2 na karcie GF6600GT bo ja mam i na średnich opcjach tak sobie:/ co należy wyłączyć oraz jakie są najlepsze sterowniki aby można było rozwinąć skrzydła na tej gierce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

Do tej pory BF2 mialem ustawiony na 1024x768, wszystko high oprocz Textures (medium) i AA x4 (czasami rowniez AF). Ladnie chodzilo na 1GB RAM. Ostatnio wsadzilem 2GB i kicha. Wlaczam Textures na high i dalej szarpie tak samo jak przy 1GB (nie da sie pograc). Testowalem wczoraj na: proc 2500MHz, karta 350/800, wylaczylem nawet AA i nic nie pomaga. Czy jednak tutaj ograniczeniem jest grafika z tylko 128MB pamieci?

 

Ma ktos moze podobna karte (128MB) i 2GB pamieci, komu BF2 chodzi dobrze na wszystkim High?

 

ps. Patcha nie mam zainstalowanego.

Juz jestem z powrotem :) Zwiekszenie AGP aperature size na 512MB rozwiazalo problem (tylko nie wiem z ilu, chyba mialem 256, a moze jednak 128?). Spokojnie mozna smigac na 1280x960 wszystko high.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dodatek Battlefield 2: Jednostki specjalne mozna tylko z netu sciagnac za ile ???

A probowal juz ktos pirata Jednostki specjalne na oryginal zainstalowac bo oryginala niedawno kupilem a narazie na dodatek mnie nie stac ???

musze nazbierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dodatek Battlefield 2: Jednostki specjalne mozna tylko z netu sciagnac za ile ???

A probowal juz ktos pirata Jednostki specjalne na oryginal zainstalowac bo oryginala niedawno kupilem a narazie na dodatek mnie nie stac ???

musze nazbierac

Na piracie nie pograsz, zbieraj na orginal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

jim, jak pikaja to niech pikaja... ale chyba sie zapominasz, nie wolno gadac o piratach - cos o tym wiem ;)

 

Co do odblokowania broni - mozna odblokowac te fleshe itp?

mozliwe ze kupie znowu bf jak bede mial kase, to odblokuje ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to jak mozna odblokowac te bronie i podajcie jakies ip na ktorych moglbym sobie z wami pograc najlepiej jakies polskie

Bronie z dodatku odblokujesz wchodzac na dowolny rankingowy serwer SF, zdobywasz pare punktów, czekasz az EA zaktualizje konta uzytkowników i takie tam pier.doły. Wchodzisz do podstawki i powinienes mieć juz mozliwość odblkowania.

 

 

Polskie serwery BF2

Edytowane przez Metz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz dodatku, a chcesz mieć możliwość używania broni ze Special Forces grając w podstawkę to musisz podać swój login i hasło do konta komuś kto ma dodatek. Osoba ta wejdzie na jakiś serwer Special Forces, zdobędzie kilka pkt. i odblokuje ci bronie. Potem mozesz ich używać na każdym serwerze.

 

Dzis mogę odblokować giwery paru osobom, więc się zgłaszać.

Możecie jeszcze poprosić o to na forum battlefield.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem dzisiaj grę Battlefield 2 i mam problem z jej uruchomieniem. Instalacja przebiegła bezproblemowo ale potem nie byłem w stanie uruchomić gry. W pomocy technicznej wyczytałem, że problemy mogą powodować aplikacje działające w tle, więc wyłączyłem większość z nich. Udało mi się uruchomić grę, ale po wybraniu trybu dla jednego gracza, przestała ona odpowiadać. Od tamtego czasu gra w ogóle się nie włącza.

Próbowałem zainstalować patch 1.22, ale instalacja się nie udaje - pojawia się okienko "Trwa aktualizowanie, proszę czekać" i tak już zostaje, przy czym system bardzo mocno zwalnia, mimo że użycie procesora to około 5-10%. Czekałem, nawet 30 minut, ale nic się nie wydarzyło. Pobrałem patch z 2 różnych źródeł, w dalszym ciągu tak samo.

Zreinstalowałem grę całkowicie, przy wszystkich programach wyłączonych - także nie działa.

Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu... Grałem sobie z braciakiem na dwa kompy w Q2 i Q3. Jak ciężko mnie było przekonać na CS'a. Kumple mówią, te zajefajny jest graj w to po sieci i na lanie. W końcu wymiękłem i od 4 lat (z pół roczną przerwą na CS:S) docinam w cantera. Ale chyba nadszedł czas z nim skończyć. CS:S niestety mnie zawiódł, a nie chciałem tracić paru lat aż wyjdą kolejne wersje likwidujące bugi.

 

Czy są ludzie którzy byli nie malże nałogowcami w cs'a przeszli na BF2 i nie żałują?

Czy łącze około 60 kilosów downloadu i 16 kilosów uploadu wystarczy żeby godnie pograć? Tak wiem nie typowe :)

Czy jest jakies demko Multiplayer w którym można sobie troche pograć i potestować?

Podobno spora część bugów w BF2 jest już zlikwidowana. Ale z ręką na sercu powiedzcie są jakieś naprawde uciążliwe i wkurzające jeszcze?

Ile czasu potrzeba na jako takie opanowanie giery, dla osoby która gra już troche po sieci i za słowa "Ty pier, jeb, nooobie, nie po mnie" sie nie obrazi ?

 

Pewnie nie które pytania już były zadawane, ale 114 stron tekstu nie będe przeglądał. A opcja "szukaj" na nic sie zdaje w tak rozbudowanym temacie. Wybaczcie.

Edytowane przez Estwalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej ciąłem w CS'a bardzo dużo, ale po zagraniu w demko BF2 dałem sobie z CS'em spokój ;) (tak, jest demo multiplayer i można przetestować grę na mapie Gulf of Oman). Co do łącza to starczy spokojnie nawet na mapy 64osobowe. Granie opanujesz szybko, chociaż samo "obcykanie" metod radzenia sobie na polu bitwy w różnych sytuacjach przyjdzie z czasem, bo tu dzieje się dużo więcej niż w schematycznym CS'ie ;). Na pewno nikt nie nazwie cię noobem, o ile nie zaczniesz zabijać swoich.

Jeżeli chodzi o błędy, to szczerze mówiąc obecnie nie ma ich wiele, szwankuje trochę przeglądarka serwerów, ktora jest po prostu wolna, ale ja uzywam ASE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nikt nie nazwie cię noobem, o ile nie zaczniesz zabijać swoich.

Dzięki za odpowiedź :)

To wiem, ale zanim człowiek sie w tych skinach zorientuje to może przypadkiem kogoś tam postrzelić. Zreszto nawet po 4 latach grania w CS'a sie czasem zdaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :)

Do usług ;d

 

Nad "swoimi" cały czas wisi niebieski napis z xywą, więc szansa na teamkilla jest nikła. Nie znaczy to oczywiście, że tk się nie zdarzają, szczerze mówiąc są na porządku dziennym. Przy tak dużym zaludnieniu serwerów, jak ma to miejscie w BF2, co jakiś czas mają miejsce różne wypadku (jednak częściej jest to na przykład niechcące przejechanie kogoś, niż zastrzelenie gościa z teamu przez pomyłkę ;)).

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wtf ten booster? Jakies dodatkowe bronie czy cos? No i prosze EA znowu pewnie dowali taka kiche ze zmusi do kupna znowu czegos aby byly rowne szanse -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...