Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

ja piernicze czlowieku... krecisz sprzet a z gierka sobie nie mozesz poradzic :mur: po prostu SPROOBUJ!! przeciez cie nie ugryzie jak przekrecisz nie tak!

1284851[/snapback]

DOBRE bravo DarkRaven :-P

ludzie nie pytajcie o takie rzeczy po kilka razy tym bardziej że odpowiedź na to pytanie już padła :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki,ale wtraniłem sie chyba komus do posta .Właśnie kończę prince'a na poziomie HARD i naprawdę nie jest tak źle (jeśli jednak nie grałeś wcześniej na normalu to lepiej nie próbój). Poziom hard objawia się w tym, że broń starcza nam na jakieś pięć udezeń - potem trzeba zmieniać, wrogowie są bardziej żywotni i lepiej blokują ciosy a na małpoluga nie wystarcza już jedno spowolnienie(jakieś trzy). Mam tylko jeden problemik : GDZIE SĄ TE TAJEMNE BRONIE ??? ,bo do końca gry jakieś kilka godzin a o "miśkach" czy tam innych "kijach golfowych" ani widu ani słychu. Ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki,ale wtraniłem sie chyba komus do posta .Właśnie kończę prince'a na poziomie HARD i naprawdę nie jest tak źle (jeśli jednak nie grałeś wcześniej na normalu to lepiej nie próbój). Poziom hard objawia się w tym, że broń starcza nam na jakieś pięć udezeń - potem trzeba zmieniać, wrogowie są bardziej żywotni i lepiej blokują ciosy a na małpoluga nie wystarcza już jedno spowolnienie(jakieś trzy). Mam tylko jeden problemik : GDZIE  SĄ TE TAJEMNE BRONIE ??? ,bo do końca gry jakieś kilka godzin a o "miśkach" czy tam innych "kijach golfowych" ani widu ani słychu. Ktoś wie?

1289691[/snapback]

daj znac jak pokonasz Dahakke na hardzie :D koles jest po prostu nie do wykoszenia :) a bronie masz opisane powyzej gdzie sa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam problem mam odkrytą całą mapę prince ma na sobie maskę jestem w okienku pod sufitem w głównej wielkiej sali jest filmik jak dwie baby władczyni piasków i ta ubrana na czarno rozmawiają w tej sali ja mam dostać się do sali tronowej ale nie wiem jak!? obeszłem wszystkie możliwe korytarze i dalej nic!!! proszę powiedzcie jak dostać się do tej sali tronowej z tego miejsca!!!!???

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE MA nikogo kto wie jak wysadzić te drzwi w wielkim zegarze za pomocą psów

Psy po kilku trafieniach zaczynaja dymic, nastepnie wykonuja atak / biegna w strone ksiecia i eksplodują. Jedyna mozliwosc unikniecia wybuchu to zrobienie uniku w odpowiedniej chwili. Po prostu stoisz pod drzwiami (tak prawie w samym rogu) i siekasz kundle kiedy jeden zaczyna dymic przygotuj sie do ucieczki (stojac nadal pod drzwiami), jak rzuca sie w twoja strone to uciekasz po scianie/ skokiem czy jak kto woli, mozesz nawet nie uciekac jesli masz duzo zycia. Pies wybucha drzwi trzaskaja, bieg po scianie, chwyt za line, bieg z lina, bieg bez liny :) skok i stoisz po kolanka w pysznej wodzie.

 

Tak to trza z psami robic, natomiast reszty nie pamietam bo dawno juz to mialem. Sa jeszcze inne momenty gdzie trzeba wykorzystac wybuchowe wlasciwosci psow wiec doradzam trening.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam problem mam odkrytą całą mapę prince ma na sobie maskę jestem w okienku pod sufitem w głównej wielkiej sali jest filmik jak dwie baby władczyni piasków i ta ubrana na czarno rozmawiają w tej sali ja mam dostać się do sali tronowej ale nie wiem jak!? obeszłem wszystkie możliwe korytarze i dalej nic!!! proszę powiedzcie jak dostać się do tej sali tronowej z tego miejsca!!!!???

pozdro

1292699[/snapback]

hmmm.... leniuszek z ciebie :) o ile dobrze pamietam juz ktos sie o to pytal jakis czas temu :> no niewazne... musisz sie cofnac i isc przez ogrody tyle ze w tej chwili nie pamietam dokaldnie gdzie... po prostu idz przed siebie lub poszukaj tego mojego wczesniejszego posta :) to nie bylo trudne o ile pamietam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodze do pomieszczenia ( po licznych półapkah i licznych przeciwnikach). jest tam 3 kolesi z którymi walcze a w tym czasie inny kolo rzuca w nas granatami ( taki z wielką szczęką ).pokonuje tych przeciwników ale nie wiem jak sie dostac do tego wielkoluda. help me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodze do pomieszczenia ( po licznych półapkah i licznych przeciwnikach). jest tam 3 kolesi z którymi walcze a w tym czasie inny kolo rzuca w nas granatami ( taki z wielką szczęką ).pokonuje tych przeciwników ale nie wiem jak sie dostac do tego wielkoluda. help me

1295385[/snapback]

na poczatek wez slownik ortograficzny :) PUŁAPKA, PUŁAPKACH :) niewazne.... musisz stanac pod jedna ze scian w rogach ale jeszcze na podwyzszeniu. po lewej lifeupgrade, po prawej save i dzwignia(patrzac na miotacza) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. W ogrodach na zewnątrz, w miejscu gdzie jest widok na statek w oddali jest balkon, a w jednym miejscu brakuje poręczy. Skaczemy w dal ze ścianobiegiem dostajemy się do kolejnego UL.

 

5. W Wodnej Wieży w miejscu gdzie jest główna dźwignia, która otwiera pierwszą pieczęć drzwi do Sali Tronowej, nad dźwignią jest korytarz - trzeba się wspiąć po ścianach i wio do kolejnego upgrade;)

 

 

Mozecie podac scr jak sie w te miejsca dostac, bo nie mam pojecia i mecze sie tam juz dlugo? Plz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. W ogrodach na zewnątrz, w miejscu gdzie jest widok na statek w oddali jest balkon, a w jednym miejscu brakuje poręczy. Skaczemy w dal ze ścianobiegiem dostajemy się do kolejnego UL.

 

5. W Wodnej Wieży w miejscu gdzie jest główna dźwignia, która otwiera pierwszą pieczęć drzwi do Sali Tronowej, nad dźwignią jest korytarz - trzeba się wspiąć po ścianach i wio do kolejnego upgrade;)

Mozecie podac scr jak sie w te miejsca dostac, bo nie mam pojecia i mecze sie tam juz dlugo? Plz.

1302982[/snapback]

ze screenem ciezko ale postaram sie wytlumaczyc. mowa tu o lokacji gdzie uruchamiasz doplyw wody a tym samym otwierasz zamek przed sala tronowa. sa tam takie mini akwedukty ktoore mozna przestawiac za pomoca dzwigni na srodku(ale tylko 2) nastepne przesuniesz wspinajac sie na lewy akwedukt i skaczac od dzwigni do dzwigni dostaniesz sie w koncu na srodkowa sciane budynku i tam jest gloowne pokretlo, ktoore otwiera doplyw wody do akweduktoow i obok pokretla sa poolki - to jest chyba najlatwiejszy LU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze screenem ciezko ale postaram sie wytlumaczyc. mowa tu o lokacji gdzie uruchamiasz doplyw wody a tym samym otwierasz zamek przed sala tronowa. sa tam takie mini akwedukty ktoore mozna przestawiac za pomoca dzwigni na srodku(ale tylko 2) nastepne przesuniesz wspinajac sie na lewy akwedukt i skaczac od dzwigni do dzwigni dostaniesz sie w koncu na srodkowa sciane budynku i tam jest gloowne pokretlo, ktoore otwiera doplyw wody do akweduktoow i obok pokretla sa poolki - to jest chyba najlatwiejszy LU.

1303355[/snapback]

 

. W ogrodach na zewnątrz, w miejscu gdzie jest widok na statek w oddali jest balkon, a w jednym miejscu brakuje poręczy. Skaczemy w dal ze ścianobiegiem dostajemy się do kolejnego UL.

!!!!!!!!!!

 

Tylko tego nie mam, widze ten balkon, ale nie wiem jak sie tam dostac!!!!!!!

 

 

Tylko tego mi brakuje LU, jak tam wejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wzoraj dorwalem ta gre i mam problem natury technicznej. Otoz wogole nie mam filmikow w tej grze. W folderze Video sa wszystkie pliki bo sprawdzalem. wie ktos jak to naprawic??? HELP PLEASE!!! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. W ogrodach na zewnątrz, w miejscu gdzie jest widok na statek w oddali jest balkon, a w jednym miejscu brakuje poręczy. Skaczemy w dal ze ścianobiegiem dostajemy się do kolejnego UL.

!!!!!!!!!!

 

Tylko tego nie mam, widze ten balkon, ale nie wiem jak sie tam dostac!!!!!!!

Tylko tego mi brakuje LU, jak tam wejsc

1303471[/snapback]

aaa... juz wiem :) musisz biec po scianie i odskoczyc na kolumne, poozniej z kolumny na sciane z balkonem chyba od razu ale nie pamietam dokladnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na gg, na to ktore masz w profilu.

 

Gdzie ty tam masz jakios slup?? Chyba ze zle kombinuje, ale chyba mowisz o tej sceneri co musimy postawic skrzynke na wlaczniku zeby sie drzwi nie zamknely? CO musimy dzwigfnie przesunanc ktora 'otwiera' pokretrla w sali gdzie jest Ten posag baby w ktorej musimy polaczyc wode zeby obnizyc posagi?

 

W tej solucji bylo jasno powiedziane ze ma byc widok na statek, widok jest. Ma byc balkon, jest balkon. ALE JAK SIE TAM DOSTAC. Raven ratuj :) i wlaz na gg czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sie dostac dalej to na scianie za ktora jest skrzynia z artworkiem jest takie cos na czym musisz sie powiesic. podnosi sie konstrukcja zwalniasz czas i nania wbiegasz u gory jest lina na ktorej musisz sie rozbujac. dalej sobie poradzisz. przed 3 godzinami to mijalem. a jesli chodzi o LU to jak jestes na dole to musisz sie opuscic w dol w miejscu gedzie nie ma poreczy. proscizna.

 

 

A propos tego poziomu: troche pozniej gdy wracasz sie do wyjscia z tego poziomu na gorze jest popekana sciana a za nia cos jest. Jak mam ja rozwalic??

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem wogole, jak ta gre przechodzilem to zdobylem tego LU a tego nie pamietam teraz.

 

Poprostu moze zrob to step by step.

 

Stoje tam gdzie musze przesunanc skrzynie zeby otwarte byly drzwi. I co teraz? Jak dostac sie do LU. Ja gre juz przeszedlem raz, teraz chce odkryc wszystkie LU. Help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten LU nie jest na balkonie tylko na dole. Ktos sie chyba pomylil. jesli chcesz to napisz do mnie na GG a podesle ci screena jak sie tam dostac.

 

 

Wlasnie przeszlem PoPa na drugim zakonczeniu (czyli zabijajac Dahake :) ) tylko filmikow nie moge obejrzec :cry: Nikt nie wie jak zrobic zeby one byly??

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem wogole, jak ta gre przechodzilem to zdobylem tego LU a tego nie pamietam teraz.

 

Poprostu moze zrob to step by step.

 

Stoje tam gdzie musze przesunanc skrzynie zeby otwarte byly drzwi. I co teraz? Jak dostac sie do LU. Ja gre juz przeszedlem raz, teraz chce odkryc wszystkie LU. Help.

1305533[/snapback]

napisz do mnie na to gg bo w 99% przypadkoow siedze na niewidocznym to pogadamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raven proboje ale cie ciagle nie ma ;)

 

Mam problem z tym 9 LU. Zdobylem miecz ktory pozwala niszczyc mi sciany ale zadnej drabiny nie widze. Help..

1308377[/snapback]

hmmm.... numer mam dobry wpisany na karcie ale zadnej wiadomosci od ciebie na gg :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem w jednym miejscu- uciekam przed tym stworem zaraz po tym jak dodtarłem do 1 wieży ale "nie w tym czasie"

mam nadzieję że wiecie o który moment mi chodzi wzystko staję się takie beżowe

tak więc uciekam na początku po ścianie do drabiny,zjeżdzam nią w dół odbijam się na poręcz potem na drógą potem lece po scianach bo przjścia się rozsypują i wychodzę tak jakby na zewnątrz tam przebiegam po ścianie do drabiny zjeżdzam na dół na półkę skalną przeskakuję na drugą niżej po lewej stronie tam jest chyba wejście zastawione jakimiś beczkami ale nawet niezdążam się poruszyć zaraz po przeskoczeniu stwór mnie łapie....n i dead.wszystko robię bez błędów szybko bez zatrzymywania ,może nie trzeba schodzić na tą pułkę ale z tej kamery to jedyna droga ,pomocy 2dzień się z tym męczę.

jutro postaram się zrobić screena a teraz ide spać.

Edytowane przez darch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darch; chyba wiem gdzie to, ale daj scr to Ci pomoge, dojdziesz do wprawy ze Dahaka cie nigdy nie dogoni. :) A jak sobie nie radzisz to zwalniaj czas.

 

 

 

A teraz do ogółu; Zdobyłem wszystkie 9 LU, mam water sword. Ale na moje nieszczescie nie wiem co daje bo musialem wylaczyc gre i zagram dopiero jutro albo w niedziele, a mnie ciekawosc zzera :-) Co takiego daje; powiedzcie! :) Procz tego ze walcze z dahaka i mam inny prolog.

 

 

Apropo solucji, jest niedokladna w 2-3 punktach dlatego mialem duze problemy. Ale niescislosc jest tylko w 2 LU. Moze w 3.

 

Dzieki wszystkim ktorzy mi pomogli. :) Teraz sam moge pomagac bo tajniki gry mam prawie opanowane.

Ktos pytal o ogrody co jest za ta sciana. Trzeba to sprawdzic, wiec do dziela. :)

 

PS. Dziękuje Szeli i Ravenowi za pomoc. :banana:

Edytowane przez Apock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darch; chyba wiem gdzie to, ale daj scr to Ci pomoge, dojdziesz do wprawy ze Dahaka cie nigdy nie dogoni. :) A jak sobie nie radzisz to zwalniaj czas.

A teraz do ogółu; Zdobyłem wszystkie 9 LU, mam water sword. Ale na moje nieszczescie nie wiem co daje bo musialem wylaczyc gre i zagram dopiero jutro albo w niedziele, a mnie ciekawosc zzera :-) Co takiego daje; powiedzcie! :) Procz tego ze walcze z dahaka i mam inny prolog.

Apropo solucji, jest niedokladna w 2-3 punktach dlatego mialem duze problemy. Ale niescislosc jest tylko w 2 LU. Moze w 3.

 

Dzieki wszystkim ktorzy mi pomogli. :) Teraz sam moge pomagac bo tajniki gry mam prawie opanowane.

Ktos pytal o ogrody co jest za ta sciana.  Trzeba to sprawdzic, wiec do dziela. :)

 

PS. Dziękuje Szeli i Ravenowi za pomoc.  :banana:

1309415[/snapback]

spoko :) mieczyk jak mieczyk :) fajna sprawa, oczywiscie najlepszy no i podobnie jak ten poprzedni rozwala sciany. warto tez sobie wziac Light Sword :lol: (uklon w strone G. Lucasa? :)) ale on jest dopiero w planszy z mgla :) jak bedziesz to daj znac to cie powiem gdzie jest dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze prosciej sie gra jak sie juz ma water sword :) mozliwe ze do Georga ale chyba tylko raczej z nazwy bo on sie ba to mieczy jedi jak budyn do zupy pomidorowej :lol: Nie moge znalesc tylko tego Teddy bear bo nie wiem jak sie cofnac do terazniejszosci w Watter Tower pod koniec gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakims mogicznym sposoben nie mam filmikow w grze <_< a chcialbym obejrzec zakonczenie (a raczej zakonczenia oba) i mam do was pytanie czy ktos posiada programik do nagrywania filmow z gier i moglby mi nagrac i wyslac zakonczenia?? bylbym bardzo wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, szybki problem... Z mieczem światła. Jestem w mystical caves w teraźniejszości i nie wiem, gdzie dokładnie go znaleźć... Czy w miejscu, gdzie wysuwam pierwszą kratę przyciskiem w podłodze, czy gdzieś indziej??? Ładnie proszę o screena :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...