Skocz do zawartości
Nameless

Pilot do kompa :D

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miałem karte telewizyjną ale niestety spaliła się z kompem :(. Ale pozostał mi po niej pilot i kabelek IR, niestety ten kabelek podłączało się do tego tunera. Czy da się go jakos przerobić żeby działał bez tej karty :?:

 

Jak by sie niedało to gdzie można znaleźć schemat do zrobienia czegoś takiego, fajnie byłoby operować kompem siedząc na kanapie :P ale niewidzi mi się wydawać 59 zł + przesyłka na głupi kabelek :?

 

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mała rada: zróbcie to na w miarę długim kablu i poprowadźcie najlepiej ścianą do sufitu, u mnie 0,5m kabla i działa idealnie. Widziałem już idiotów, którzy to montowali w osłonce wytczki RS, a później olśnienie, że nie działa, bo trzeba pilotem "zaglądać pod biurko... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mała rada: zróbcie to na w miarę długim kablu i poprowadźcie najlepiej ścianą do sufitu, u mnie 0,5m kabla i działa idealnie. Widziałem już idiotów, którzy to montowali w osłonce wytczki RS, a później olśnienie, że nie działa, bo trzeba pilotem "zaglądać pod biurko...  :lol:

Mam nadzieje ze mowisz o 3 zylowym kabelku do czujnika IR bo reszta elektroniki faktycznie miesci sie we wtyczce RS i nie ma potrzeby montowania calosci na kabelku.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...