Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

to jest 1 akt - wystarczy kliknac brame :)

to nie to . kurde zeby nikt nie wiedzial. musze sie tam dostac. przeszedlem ta gre joz na wszytkich poziomach trodnosci ale za ta brama jeszcze nie bylem .help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie ta brame. jest takie miejsce w 1 epizodzie gdzie wyskakoje napis "wkraczasz do klasztornej bramy". widac wielka brame i droge za nia, ale nie mozna jej otworzyc. wiem ze sie otwiera wszystkie klikajac na nie, ale nie ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pisze "Wkraczasz do klasztornej bramy" to po co ci jeszcze coś otwierać 8O Przeszedłem Diablo2 wiele razy i jeżeli coś widać i nie da się tam wejść to raczej dałbym sobie spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bramka to ozdubka na prawo w dol od prawdziwego wejcia (napis sie pojawia bo lokacja klasztorna brama jest podłużna (czyt. wzdloz muru) Nie wymyslajmy rewelacji w stylu cow level (1 czesc ofkorz :-) ) a jak nie wiezysz sprobuj czarodziejka sie wteleportowac tak jak w sciane nie da sie :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam diablo 2 i bawiłem się trochę w shadowmasterze i teraz jak chce załadowac grę to wyświetla mi się "Nie można uruchmić gry. Niewłaściwy najemnik" - o co w tym chodzi, czy wiecie jak ponownie przywrócić do życia moją postać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem co za blad

nigdy sie nie baw tymi najemnikami bo tak sie robi

a teraz jak go rozwiazac: jest na to tylko jeden sposob:

musisz przywrocic imie i level (normal, koszmar, hell) oraz jego klase, czyli jednym slowem jak miales np barbarzynce z normala to dajesz z powrotem barbarzynce z normala, a jak miales pala to dajesz pala z danego levelu - ale pamietaj aby ustawic ta sama umiejetnosc np. ogien

a co do imienia to chyba nie musisz dawac takiego jak bylo, ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co ci to było? Nie więcej satysfakcjii z grania jest bez oszukiwania? Ja przeszedłem niedawno całe Diablo 2, teraz kończę dodatek- nie ma nic fajniejszego jak dorwać jakiś fajny artefakt np. rękawice ze skóry demona ( + 35 do obrony ;)) itp. a cheety rójnują cała grywalność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest część misji. Musisz rozwalić 5 jego oddziałów. Będzie po kolei je na ciebie nasyłał. Po rozwaleniu całego 5 oddziału Ball ucieka za portal. Wchodzisz za nim i się naparzacie :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baal jest chyba latwiejszy od bossa 5 grupy uderzeniowej :) Jak on mial Lister ?? Ciezki jest, wszczegolnosci na pozimie pieklo.

Pozdro

Dexter

No koleś jest ciężki ale czarodziejka z zamarzniętą kulą daje radę.

P.S

Ball to jest cieńki bolek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kostce tramsmutujesz noge wirta i księgę miejskiego portalu.

noge wirta znajdziesz w Trisram. a transmutowac musisz w 1 akcie. i jeszcze porada, jak bedziesz w krowim lewelu to postaraj sie nie zabijac krola krow, dopoki go ni zabijesz to bedziesz mogl brac noge wirta dowoli otwierac sobie krowi lewel. a w nim wlasnie rosnie sporo poziom, najlepiej jest na piekle. walisz furie blyskawic i polowa krow lezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i grę skończyłem.......pozostało czekać na III .......tak za 10 lat :P

 

PS- Barbarzyńca poziom 36 RULEZ :twisted:

 

Update-ups, jak zobaczyłem rzeźników o sile 253 poziom 120 i więcej, to aż mi się odechciało grać po necie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymm poziom 120 ?? to chyba cos ci sie pomylilo bo max mozna miec 99 :P

Ja gram po Battlenecie oczywiscie zamknietym mam 2 gostkow czarka 81 niezle wymiata i najlepsza postac amka na 85 lvl poprostu zamiatam wsytko co wleci mi pod ogiem ponad 380 zrecznosci i 150 sily :P

z "wf" damage dochodzi do 5-6 tys

 

ps: widzialem kolesia co mial damage przeszlo 10tys z aura :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja mam 99 lvl czarką. Ja to dopiero wymiatam pojade was wszystkich razem wzietych:D

ja mam 99 amke, ciekawy jestem czy pojedziesz nas wszystkich :D
Amka to najlepsza postać PvP. Masz burke czy WF, a może cuś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...