Skocz do zawartości
jester

Call of Duty: United Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze keidy w moich rekach bedize call of duty 2?? kurcze jedynke przeszedlem teraz czas na dwojke a tu narazie sie na toi nie zapowiada! sadzac po sreenach moj sprzet bedzie mogl sie wykazac:D hehe licze na to ze mnie gra nie zawiedzie

1484172[/snapback]

Na co sie nie zapowiada ? Przeciez CoD 2 bedzie na Boze narodzeniee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś mógłby mi zdradzić pilnie strzeżoną tajemnicę, dotyczącą użycia karabinu maszynowego wewnątrz czołgu? Gram już jakiś czas i nie potrafię tego uruchomić.

 

Pozdrawiam

klawiszem od "basha"

 

pozdr.,

disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze o takie rzeczy powinnienem pytac gdzie indziej ale to jest forum o CoD w zwiazku z tym moze ktorys z was sie z tym spotkal

 

no wiec moj problem jest taki w czasie gry w CoD odswiezanie ekranu dla 1024x768 zmienia sie z 85Hz na 59Hz w directx ustawilem na sztywno odswiezanie dla tej ropdzielczosci ale to nic nie daje mam najnowsze stery do swojego 6600gt i nowego directx to samo mi sie dzieje jak wlaczam QIV i medal of honor gry mam orginalne wiec to nie jest wina gier w innych grach nie mam takich problemow

 

 

pomozcie blagam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij poprawke do rejestru Coolbits, zaaplikuj, restart kompa, wejdz w ustawienia sterownika nvidia i wejdz do zakladki Zmiana czestotliwosci odswiezania i tam zmien parametry odswiezania dla rozdzielczosci, ktore Cie interesuja.

Edytowane przez Soldier666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

disaster3,

 

Dzięki za pomoc. Muszę przyznać, że udało mi się odkryć tą "tajemnicę" niedługo po napisaniu postu. Znalazłem w sieci jakiś poradnik. Co nie zmienia faktu, że jestem wdzięczny za za odpowiedź na moje lamerskie pytanie. Wcześniej kilka razy zasiadłem w czołgu i próbowałem różnych kombinacji ale niestety bez skutecznie. Po części pewnie dlatego, że zazwyczaj zmieniam kombinację klawiszy, domyślny do "basha" wykorzystuję do "biegania" i jak się okazało "basha" pozostawiłem bez przypisania klawisza.

 

Odnośnie częstotliwości odświeżania również polecam "Coolbits". Używałem też innego programu, niestety nie pamiętam nazwy ale gryzł się z Battlefield 2. Po jego usunięciu i przejściu na "Coolbits" wszystko działa jak należy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam coda, wlacza sie [niby] przez kilka sekund czarny ekran, wlaczam Menadżera Zadan no i proces coduomp.exe ma "stan: brak odpowiedzi". Robilem reinstall juz dwa razy i nie dziala. Pomocy :<

 

http://img115.imageshack.us/img115/581/bladha2.jpg

 

Jestem swiezo po formacie, zainstalowalem co dopiero gre, single player sie uruchamia normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grałeś już wcześniej z tej instalki w MP ?

Bo jeżeli nie to może Ci brakować jakiegoś pliku albo coś. Miałem podobnie z CoD2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, jest tylko jeden problem, w wersji deluxe edition, którą kupiłem nie ma w cfg

Więc na razie pozostaje mi granie w 1280x1024 :(

 

to że nie ma nie oznacza ze nie możesz tego dopisać ;). Spróbuj dopisać tą linie z FOV i zobacz czy to coś daje. najważniejsze z tego pliku jest r_mode -1 bo pozwala na ustawienie dowolnej rozdzielczości.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...