Skocz do zawartości
jester

Call of Duty: United Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta gra jest do bani.

Jest narazie najgorsza gra z serii WWII.

Ja rozumiem liniowosc bo narazie w kazdej grze traktujacej o II wojnie swiatowej ona wystepuje ale to co sie dzieje w tej grze przechodzi ludzkie pojecie.

Odrazu w pierwszej misji wystarczy, ze szedlem tam gdzie gra tego nie przewidziala to ginalem od tajemniczego wybuchu.

Gdy jakims cudem umknalem tych wybuchow (na oko z 50-60 save/load co 10 krokow) to gra zaczela takie banie odstawiac, ze pialem ze smiechu.

Drzewa w powietrzu (nie powinno mnie tam byc wiec nie wazne jak jest las zaprojektowany). Misji nie skonczylbym nigdy bo niemcy wychodza w nieskonczonosc po prostu. Pewnie do czasu skonczenia wszelkiego ammo.

Ok, poddalem sie grze i szedlem po sznurku. I sznurek nie jest tutaj przenosnia. To jest doslownie sznureczek/drozka o szerokosci 5 growych metrow. Zbaczasz z drogi, zginiesz bo nagle dosiegna Cie dziala niewidzialnych niemcow.

Wytrzymalem 3 misje. Po prostu uninstal bo wyszedlem z nerw.

Ten dodatek nie zasluguje nawet na stracony czas instalacji, nie wspominajac o stracie kasy.

 

Ocena 3/10 - 2pkt za troszke akcji (nic nowego, walisz gdzie popadnie, czasami ciekawiej bo ze snajperki, to z bazooki - ale generalnie srednio).

Oczywiscie nie wspominam o grafice, bo jak na dzisiejsze czasy silnik Q3 to szmelc i powinno to chodzic z AAx4 AFx4 i wszystkim na max srednio 50-60 fps na moim sprzecie.

Gra potrafi zahaczac na najwyzszych detalach ale AAx0 i AFx0

 

Ogolnie padaka, NIE POLECAM.

Wole jeszcze raz podstawke przejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja wrzucę kamyczek.

Motto Call of duty to: "na wojnie nikt nie walczy sam" Tylko dlaczego to nie dotyczy gracza :?: Dla przykładu obrona kościoła. Mam osłaniać grupę żołnierzy aby dotarła do mnie. Okazuje się, że zbliża się duza grupa zołnierzy niemieckich i czołg. Kto ma ich powstrzymac? oczywiście ja. Biegam więc po całym domu, z góry do dołu, wszerz i wdłuż i strzelam do czołgów, do stad niemców. Ja mam osłaniac wszystkich, tylko dlaczego nikt nie osłania mnie :?: :?: Nieraz dostałem w plecy, bo przez drzwi osłaniane przez moich "wsółtowarzyszy" niedoli wpadli niemcy, w czasie gdy tamci rozkosznie stali w oknie. To po jaką @#$#@ oni tam są :?: Równie dobrze mógłbym poradzic sobie sam, przynjamniej by mi nie przeszkadzali. Ta gra głownie toczy się na tej zasadzie. Gracz to złota rączka od wszystkiego. Przestałem się już dziwić niemcom, że w całym oddziale jestem głównym celem. W końcu to dzięki mnie cała ofensywa rusza do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buck, rowniez to jest bolaczka tej gry. Dobrze zauwazyles.

W CoD bylo calkiem inaczej. Dom Pavlowa to najlepszy przyklad. Moim wspoltowarzysze walili w niemcow i sami sciagali na siebie ogien. W UO wychylam leb i dostaje prosto w oko od wszystkich niemcow jacy sa na ekranie. Po prostu poluja na mnie :)

Watpie zebym sie meczyl w ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra jest do bani.

nieeee do bani nie jest, ale faktycznie ma pare wad, chociaz u mnie drzewa nie lataly :P fakt, ze mi tez sie nie podobalo to ze to ja jestem "hero of the day" i gdyby nie ja to niemcy by dotarli do Pekinu, ale tylko single... wg mnie gra nadrabie w multi :D "zabawa" (o ile mozna tak nazwac zabijanie :|) przednia :))) i jezeli ktos sie zawiodl na singlu to na multi nie powinien (chociaz tez mozna sie przyczepic, ze np duze mapy i jak sie nie jedzie czolgiem/jeepem to trzeba dlugo isc i takie tam:/ ale ja jak narazie multi oceniam 10/10 bo jak przychodze do domu z uczeli to tylko w to gram:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma napewno kilka mankamentów ale bez przesady.

Gra jest ok. Miodność na wysokim poziomie. Tryb SP jest nastawiony na inwencję i zręczność gracza. Boty intelektem nie tryskaja ale w grze chyba nie o to chodzi. Cały klimat gry jest ok. A że walą więcej do nas niż do naszych to........... Panowie to jest gra, tryb SP. Jak potrzeba wam emocji to pobawcie się z kolegami w lesie kolorowymi kulkami z farbą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no po pierwszej kampani (levele zimowe) myslalem ,ze gra juz sie nie zmieni ,ale zaskoczyla mnie plansza ,w ktorej walczy sie w powietrzu jako "dzialowy" :P I koncowka tez jest dosc ciekawa. Choc daleko jej do tej z NOLFA gdzie trzeba bylo zlapac kolesia ze spadochronem w powietrzu :P Na razie gram zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graj dzisiaj to sie odezwe :P

no to nie bedzie takie latwe:P mam aktualnie (od polowy wakacji :///) problemy z pingami i raz mam 40-60 a nagle przez pare sekund 999 i stracone pakiety (tak sie to zwie?:) no i bardzo czesto laga na poczatku rund, ktory jest nie wiadomo czym spowodowany, bo nawet najstarsi gorale nie wiedza dlaczego tak jest :P:|, po drugie to ja gram na roznych serwerach:)))))) raz tu raz tam, raz uo, raz not-uo :D

 

 

ps. wyskoczyl mi dzis (juz xx raz, ale po dluzszej przerwie) taki blad: "cl.snap.servertime < cl.oldFrameServerTime" (rozlaczylo mnie i wyrzucilo do menu) i czy ktos moze mi powiedziec WTF is this?? szukalem na forum i na google ale nie znalazlem nic co by mi pomoglo... ustawialem rozne wartosci /snaps /rate ale to nic nie pomoglo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak. jak juz chcesz mnie znalezc to najczesciej gram na btk, tactops2, pifpaf, hmm i pare UK/Fra/Swe/Bosnia :D na niemieckich nie gram bo jakos szwaby nie lubia jak ich polacy zabijaja:| ciekawe czemu:)))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie multi już znudziło i odinstalowałem

Chce grać na polskich serwerach ale jak grałem na 4 koleśi z zagranicznego klanu +1 Polak,oczywiście były równe drurzyny tylko że ja obroniłem flage rozwaliłem 3 cxołgi i nasz doniósł flage i wygralismy na końcu w score ja miałem 40 coś za mną z mojego teamu 6 a reszta po 0 to poddziękowałem,a pozatym na 3 serwerach dostałem BANA za to że pierwszy byłem a na jednym że wiozłem flage i wygrana w kieszeni.N/C CoD umiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najbardziej mnie "Zdenerwowało" że bana dostałem na serwie klanu {BoM} a grałem z nimi w normalnego CoD-a ja właziłem i sie ludzie złazili więc pytam sie why :( co ja za dobry byłem ??? nic nie poradze że brat mnie nauczył grać i używać mózgu do zabiania głupich fragołapów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Choc daleko jej do tej z NOLFA gdzie trzeba bylo zlapac kolesia ze spadochronem w powietrzu :P ....

w ktorej czesci to bylo bo sobie nie przypominam :roll:

W pierwszej czesci BTW chyba jednej z najlepszych gier w jakie gralem ,bo druga czesc nie byla juz taka wyczesana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...