Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

O żesz k**wa!! Jak ja mógłbym przejść obojetnie wobec nowego TR :). Zwłaszcza po tym co tutaj przeczytałem. Zapowiada się gites extra cool :D. Szkoda że TR6 nie był czymś rewelacyjnym ( jak dla mnie to nie był on aż tak zły ale bezsensowne bugi + skopane sterowanie potrafiły doprowadzić do białej gorączki np. "walka" z tym "fajnym" duchem co go zabić nie mozna było a trzeba było dorwać Obscura Painting....chore! ).Teraz przestawiam się na tryb "Waiting" :).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu screenow powiem ze ta gra jest niczego sobie. Jak hydro2 chetnie na nia poczekam i w nia zagram. jesli to co pisales wczesniej to prwada to juz niedlugo bedzie grania a grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu screenow powiem ze ta gra jest niczego sobie. Jak hydro2 chetnie na nia poczekam i w nia zagram. jesli to co pisales wczesniej to prwada to juz niedlugo bedzie grania a grania  :)

1372038[/snapback]

Do lipca jeszcze kawał czasu, a jak to bywa z producentami to będą mieli jeszcze poślizg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak dla ciebie ale mi pewnie szybko to minie (nauka do egzaminu, po egzaminie World of Warcraft :-P )  :lol:

1372051[/snapback]

Mi pewnie też, w czerwcu mam cztery masakrastyczne egzaminy.

 

No nic Lara będzie w nagrodę. Nakleję ją sobie w indeksie.

 

 

UPDATED:

 

12 kwiecień 2005 http://www.tombraider.com i ...

 

i nic. :-|

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BY TRAIDER.PL"Serwis Gamespot podał informację, że premiera Tomb Raider: Legend planowana jest na 1 listopada tego roku. Warto śledzić tę stronę, bo będa się tu pojawiały wszelkie informacje prasowe dotyczące wyczekiwanej przez nas odsłony TR."

 

Czyli mowiac krotko - ale dół :(

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Tomb Raidera to nikt mnie nie oszuka.Szkoda,ze nie ma juz konkursow w stylu przejscie na czas gry.Pamietam jak byl organizowany na Traider pl i najszybsze przjscie trasy treningowej i zajazlem w nim 1 miejsce az do czasu gdy sie nie dowiedzialem,ze przedluzyli czas trwania.Ja o tym nie wiedzialem i nagroda przepadla bo mnie wyprzedzila jakas trojka osob o czym sie dowiedzialem po czasie.Chetnie bym pogral w taki,ze trza przejsc wybrany level wybranej czesci gry z wymaganym znalezieniem wszystkich sekretow na czas.Brak znalezienia, ktorego kolwiek sekretu by dyskwalifikowalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Tomb Raidera to nikt mnie nie oszuka.Szkoda,ze nie ma juz konkursow w stylu przejscie na czas gry.Pamietam jak byl organizowany na Traider pl i najszybsze przjscie  trasy treningowej i zajazlem w nim 1 miejsce az do czasu gdy sie nie dowiedzialem,ze przedluzyli czas trwania.Ja o tym nie wiedzialem i nagroda przepadla bo mnie wyprzedzila jakas trojka osob o czym sie dowiedzialem po czasie.Chetnie bym pogral w taki,ze trza przejsc wybrany level wybranej czesci gry z wymaganym znalezieniem wszystkich sekretow na czas.Brak znalezienia, ktorego kolwiek sekretu by dyskwalifikowalo :)

1386477[/snapback]

Eee tam ;). Ja to wolę się delektować każdym levelkiem niż go przejść w 30 sekund :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A...i jeszcze jedno. Patrząc na NOWĄ pania archeolog i na lokacje zastanawiam sie jaki sprzecik trzeba bedzie posiadać w LISTOPADZIE

Bo wygląda to naprawde pieknie. TE ciałko :) hehehe

1387679[/snapback]

No dla mnie to grafa w nowym TR nie jest za heyah, ale poczekamy, może będzie lepiej, a co do pani archeolog to :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie gram teraz w pelni dzialajacego i akcelerowanego Tomb Raidera 1 na W_XP dzieki jednemu z forumowiczow i gra wymiata jak 9 lat temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...