Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie!! Nie wam czy zauwazyliscie, ale ja w pierwszym trailerze dopatrzylem sie celownika typowego dla gier TPP. Czy to oznacza, ze konieczne bedzie wykorzystanie myszy? Ja osobiscie wole automatyczne celowanie, ale to z TR 1-5, bo w AoD bylo spaprane. A co do walki wrecz to na trailerach widac taki fajny wykop od dolu, ktory wyrzuca przeciwnika w powietrze. Oby wiecej takich smaczkow :rolleyes:

1469837[/snapback]

Heh, tan wykop to mi Devil May Cry przypomina :D. Tam wyrzucałeś przeciwnika w powietrze przy pomocy miecza i potem dobijałeś pistoletami :D....kto grał/słyszał ten wie o co chodzi ;).

 

Czekamy czekamy. I obyśmy się doczekali czegoś naprawdę dobrego. Mi też podobały sie wszystkie TRki, jedne bardziej, drugie mniej. Nawet AOD był niezły. Grafa IMO niezła, niektóre levele klimatyczne (inne już słabsze) ale to "dziwne" sterowanie....mimo to musiało mi się fajnie grać bo 1) przeszedłem ją dwa razy (co nie zdarza się częstu u mnie ;) ) i 2) Nie pamietam abym bluzgał na ta grę jakoś strasznie :) (wyjatek - "walka" z duchem).

 

Filmiki z nowego TR pokazują że jest na co czekać. Zastanawia mnie jednak to że gra pojawi sie na PC, PS2, XBOXie i (podobno) XBOXie360. Czy oni szykują jakąś bardzo dopasioną wersję dla X360?? Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Heh, tan wykop to mi Devil May Cry przypomina :D. Tam wyrzucałeś przeciwnika w powietrze przy pomocy miecza i potem dobijałeś pistoletami :D....kto grał/słyszał ten wie o co chodzi ;).

 

Czekamy czekamy. I obyśmy się doczekali czegoś naprawdę dobrego. Mi też podobały sie wszystkie TRki, jedne bardziej, drugie mniej. Nawet AOD był niezły. Grafa IMO niezła, niektóre levele klimatyczne (inne już słabsze) ale to "dziwne" sterowanie....mimo to musiało mi się fajnie grać  bo 1) przeszedłem ją dwa razy (co nie zdarza się częstu u mnie ;) ) i 2) Nie pamietam abym bluzgał na ta grę jakoś strasznie :) (wyjatek - "walka" z duchem).

 

Filmiki z nowego TR pokazują że jest na co czekać. Zastanawia mnie jednak to że gra pojawi sie na PC, PS2, XBOXie i (podobno) XBOXie360. Czy oni szykują jakąś bardzo dopasioną wersję dla X360?? Pożyjemy zobaczymy.

1470872[/snapback]

Ja mam filmik z prezentacji E3 na X-a 360 tylko,ze troszq w slabej jakosci a co do AOD to gram intensywnie poraz 3 bo wogole zapomnialem jak ta gra wyglada i jestem juz w hali pór roku (Hall of Seasons)(wersja PL) i powiem,ze wciaga jak traba powietrzna.Klimatycznie najlepszy TR od czasow TR2 - takie moje zdanie,tylko duzo niedociagniec graficznych ale z najnowszym patchem one nie przeszkadzaja,ja polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ciesze ze jeszcze troche to premiery zostao bo troche bledow tutaj jest. Nie ma polowy animacji lary i ten filmik naprawde wyglada qre.sko :blink: :mellow:

modlmy sie zeby to dopracowali :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobaja mi sie znow te mechanizmy, zapadnie.

Strzelanina troche kijowa, Lara skacze z czestotliwoscia pchly.

Bez przesady ale jakis pasek energii powinni dawac aby nie skakac jak pojeb z automatycznym celownikiem :[

No i przesadzili z tym wskokiem o pulke skalna wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ten link mi nie dziala :( Ale to dobrze.Moze bedzie ladniej wygladalo ale nie bedize mialo tego czegos.Napewno bardziej czekam na Lare chociaz tego nie widzialem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A ja czekam na larę. Filmik był extra! Powrót do katakumb! Mniam  B)

 

PS. Pani archeolog bardziej mnie leży!  :lol:

1586009[/snapback]

Ja nie widizalem filmiki,ale z gory wiem,ze mi tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawil sie nowy filmik! Co najlepsze, juz niema tych błędów co poprzedni..Zaczyna mi sie to podobac :) tylko szkoda ze tak dziwnie sie strzela eh...

Aaaa w filmiku juz mamy dzwieki z gry :D

 

http://www.gametrailers.com/player.php?id=7139&type=wmv

 

..pozdro..

Edytowane przez OLAF_SKARPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole dobra wiadomosc.Na peceta jako jedyna z platform grea wyjdzie 4 grudnia tego roku a nie tak jak zapowiadali - ktoregos tam marca wraz z hitmanem 4.Na konsole niestety przyjdzie ludziom poczekac,ale na szczescie pecet rzadzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole dobra wiadomosc.Na peceta jako jedyna z platform grea wyjdzie 4 grudnia tego roku a nie tak jak zapowiadali - ktoregos tam marca wraz z hitmanem 4.Na konsole niestety przyjdzie ludziom poczekac,ale na szczescie pecet rzadzi :)

1636208[/snapback]

To pewne info? Jak tak to w pytę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich produkcjach jak 80 Days, Lara musi się bardzo starać.Blado przy tym wygląda.

 

1585006[/snapback]

 

imo

lara nie musi sie w ogole starac, bo z tego co widzialem na screenach i na filmach miazdzy 80 days jak chce :( nie wiem co ci sie tak podoba w tym 80 days no ale kazdy ma swoj gust i upodobania (ja tam wole dziewczyny :mrgreen:). w tym 80 days wszystko jest tak strasznie proste i sterylnie czyste ze [przynajmniej mnie] od razu od tego odpycha :( a z kolei brudne, zniszczone itp itd katakumby, wykopaliska itp itd w tr miazdza wszystko :mrgreen: cant wait :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo

lara nie musi sie w ogole starac, bo z tego co widzialem na screenach i na filmach miazdzy 80 days jak chce :( nie wiem co ci sie tak podoba w tym 80 days no ale kazdy ma swoj gust i upodobania  (ja tam wole dziewczyny :mrgreen:). w tym 80 days wszystko jest tak strasznie proste i sterylnie czyste ze [przynajmniej mnie] od razu od tego odpycha :( a z kolei brudne, zniszczone itp itd katakumby, wykopaliska itp itd w tr miazdza wszystko :mrgreen: cant wait  :wub:

1640016[/snapback]

Potwierdzam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawil sie nowy 12 minutowy filmik :) http://www.tombraiderchronicles.com/tr7/hdtv_movies.html Zapraszam do zasysania.

Edit - podalem linka do rozdzialki malej i duzej z tym ze duza nie dziala tymczasowo,ale mozecie probowac co jakis czas sciagac.Maja chyba blad na serwie

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...