Skocz do zawartości
Twój Pan

blok do 100zł

Ktory blok jest najwydajniejszy?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Ktory blok jest najwydajniejszy?

    • spider ex z plexa (bloki.pl)
      20
    • aisa (bloki.pl)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję bloczku na cpu za 100zł ze zlączkami. Nabardziej interesujące propozycje to aisa oraz spider ex (z plexą) z bloki.pl oraz crystal c2 z mcs. Który z tych bloków będzie najwydajnieszy?? A moze poleccie coś innego za w/w kwote?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze spider :) nawet moze lepiej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> calego z cu :) ale to juz wedle gusta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam

Dołączona grafika

 

Jest na spodzie prison. Sam jest by Kyniek niestety promocja się skończyła. Niby wzorowany troche na crystal'u ale wydajnościowo od niego dużo lepszy. A to spód Dołączona grafika chyba jedyny który jest w stanie obsłużyś ogniwa pl... bo odbiera ciepła z dużej powieżchni. Za 75 zł spokojnie go dostaniesz i to z plexą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djtomas witaj w klubie użytkowników Prison'ów. Jak ci się sprawuje :?: Dobrą robote Kyniek odwala. Niestety wieści niosą że jeszcze tylko z około miecha będą produkowane spody przez niego. Szkodaz że nie mam innego bloku to bym testy przeprowadził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja pro tego prisona jest podobno o 1-2*C lepsza od uriela ;)

 

POzdr.

 

PS. Ja mam prisona non-pro (zdjęcie powyżej) :)

dobrze ze tylko podobno :)

Jest lepsza - już w 2 odzielnych testach mi to wyszło - recka na overclockers powstaje w bólach :( i mam szczęście że Allen mnie jeszcze za jaja nie powiesił! Jeszcze mi ylko podsumowanie zostało do napisania

 

P.S. recka będzie o 3 blokach - nuke, uriel i crystal a prison pro będzie na dokładkę jako ciekawostka.... naprawdę można w domu coś lepszego od uriela zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...