Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

a po wyleczeniu sie z wampiryzmu dopały zostają ? bo średnio mi sie widzi wizja świata gdzie wszystkich zabije i będe sobie mógł pogadać tylko z bóstwami ;) ( jak równy z równym ) :D

Eeeee, daj spokoj. Jak jestes wampirem, jestes potezniejszy od zwyklego czlowieka, zabija Cie swiatlo i nie jestes zbytnio lubiany... Ale dzieki temu masz klimatyczna postac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jaki wymagajacy :P. Ja postaram sie wpasc do kilku klanow i metoda save/load sprawdzic, ktory daje najlepsze dopaly... Wtedy podziele sie swoimi spostrzezeniami. A moze zalozymy nowy topic - "Wampiryzm w Morrowindzie" :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam az wy stworzycie gierke :)

Ja moge byc piewszym testerem.

Taaaa, najlepiej w turbo pascalu, ktorego podstawy od biedy opanowalem. Ale jespi bym sie zdecydowal (:P) to trzymam za slowo odnosnie tego testowania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest niegupawy pomysl normalnie ;)

zeby sie tlkyo ludzie nie wqrzyli.. to by juz 4ty albo 5ty był o morro ;) poza tym te topiki już i tak żyją własnym życiem ;)

powiedz Kakarotto na którym ostatnio coś pisało zgodnie z tematem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeeeee, no ciezko powiedziec, chyba ostatnio, czyli jakies 2 tygodnie temu pisalem co w topicu "full daedric armor" o naramiennikach Fyra, a jakies 3 tygodnie podalem w tym temacie lokalizacje wszystkich czesci daedryckiej zbroi...

A tak w ogole to o Morrowindzie powstalo chyba z 10 topicow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lepiej ja ich niż oni mnie ?

a jak mam ich niby nie zabijać ? przecież oni mnie nie lubia !! jak można MNIE nie lubieć ?! przecież jestem półbogiem do uni nędzy !! wszyscy muszą mnie kochać :) albo przynajmniej bać sie :D

 

<jestem zdrowy>

 

<poniosło mnie?>

 

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko czekam na gierke do konca roku. Grafika ma nie odbiegac od tej z morrowinda. Ba!!! Ma byc ciut lepsza zeby moj sprzet ja pociagnol. Fajna fabula i wiele przedmiotow, postaci i questow.

Nie wiem czy TP7 wam sie do tego przyda :D Te vertex shadery i inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly pod dosem nie biegaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie mogąc być na razie full deadryczny, starałem się być full dwemerski :( Zauważyłem, że za każdym razie jak po quick load otwierałem tą samą skrzynkę, to są tam inne rzeczy :roll: I w ten sposób kombinując z dwoma skrzynkami udało mi się uzbierać pełną dwemerską zbroję bez prawego naramiennika i rękawic, po czym ze zmęczenia (3 godziny otwierania tej samej skrzynki) wcisnąłem quick load zamiast save. Po chwili tak się zamotałem, że zamiast quick load dałam z kolei quick save i zapisałem stan gry w jakimś abstrakcyjnym zestawie- mam buty- wyglądają zatrąbiście, tarcze, ale nie mam jeszcze ładniejszego hełmu, zbroi, etc.

Po czym odkryłem z kolei, że bez zbroi skacze się wyżej (chyba powinienem też zacząć odkrywać jakieś nowe kontynenty) i próbowałęm doskoczyś przez godzinę w jedno miejsce- bezowocnie. Powiedzcie mi, czy w tych dwemerskich ruinach koło Balmory, na końcu, po takim długim tunelu zakończonym zalanym kawałkiem, za którym było kilka pięter jest coś ciekawego???

Wogóle ktoś kto projektował artykuły pochodzenia dwemerskiego był świetny- zbroja podoba mi się okrótnie, a takiego centuriona kulistego to bym chciał mieć w domu, żeby sobie tak jeździł na tej kulce od ściany do ściany :lol: :lol: :lol:

Ale się rozpisałem- idę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tam skakałęm kiedyś przez godzine... nic tam nie ma.. albo prawie nic ;)

a co do centurionów to przyłącz sie do House Telvani.. bedzie Tfojej chaty broniło 3 takich Sphere Centurionów i jeden Steam Centurion :)

a jeden Sphere Centurion nawet bedzie sobie jezdził w Tfoim domu od ściany do ściany :D

noi ofkoz dostaniesz czar żeby sobie cudenko w każdej chwili móc stworzyć jak zatęsknisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra.. w oczekiwaniu na sejwa Jonathana wygrzebałem to czego szukaliśmy ;) czyli co sie dostaje za bycie vamp_irkiem ;)

 

no i teraz sie zastanawiam między Aundae a Quarra... hmm..

 

Aundae Mages

Berne Thieves

Quarra Fighters

 

STAT BONUS

Strength 20

Willpower 20

Speed 20

 

CLAN STAT BONUS

Audae Willpower 20

Berne Agility 20

Quarra Strength 20

 

SKILL BONUS

Sneak 30

Athletics 30

Acrobatics 30

Hand-to-Hand 30

Unarmored 30

 

CLAN SKILL BONUS

Audae Short Blade 20 Mysticism 20 Destruction 20

Berne Sneak 20 Unarmored 20 Hand-to-Hand 20

Quarra Blunt Weapon 20 Hand-to-Hand 20 Heavy Armor 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...