Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest edytowane. Pierscienie Gaxxa zdobywalem z przyjemnoscia. Lubilem nawalac sie z leechami. A jezeli chodzi o ta zbroje to sa to gacie :D

W pierwszej czesci zdobywales brazowe, w drugiej srebrne i zlote a potem mogles na wyspie (chyba czarowiezy) wykuc o tego kowala ta wlasnie zbroje i jakas smieszna kusze miotajaca rakietami.

Fajnie ze mnie podejrzewasz o chetowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mogles sie tego domyslec ze jest to postac ktora gralem kilka razy po tym ze mam mlot grzmotow i cromme fyre. Oj malo spostrzegawczy :D

Na jedno wychodzi :P :P :P

Ale mówię Ci, ubawiłeś mnie tą maszyną setnie. Po prostu umarłem jak to zobaczyłem. Ja cheatuje w ten sposób, że dokładam pache poprawiające co trudniejszych przeciwników na jeszcze trudniejszych, BG2 łatwe dosyć...mój ulubiony to taki, który w podziemiach irenicusa na początku wsadza takich 4 kolesi na około 20 poziomie. Ja ich kurna mogę fireballem, a oni mi upadłego devę i neophyte galabrezu :lol:...fajna zabawa

 

Jeżeli miałbym przechodzić baldura dwa razy tą samą postacią, to na 100% wziąłbym człowieka zabójce, poczekał, aż będzie miał cios w plecy x7 i wszystkie złodziejskie na 100% poczym zatrzyamał go w rozwoju i zrobił z niego wojownika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja miala sie troche inaczej. Za pierwszym razem gralem z kumplem po cieci w jedynke i dwojke, on trojklasowcem a ja swoim palladynem (zawsze gram multiplayer). A potem gralem sam w domu. Wiec zaczolem ta swoja postacia i jak sie wkrecilem tak stuknolem cala dwojeczke z dodatkiem. A ta zborje to nasililem sie i dopiero jak za trzecim razem przechodzilem to znalazlem trzecie gacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha

Zaciekawilo Cie????

Pamietam ze brazowe dostawalo sie w pierwszej czesci w knajpie. Jakis palant dawl ci questa abys je wypral. Dalszych par nie pamietam :ooops:

Dawno juz w to nie gralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem nadzieje, ze nie zalatwiles jeszcze Treboniusa... Chyba jedyna droga, zeby zostac arcymagiem jest splenienie na niego wymagan, posiadanie tytulu master wizard i dopiero wtedy zabicie tego lamusa... Mozesz probowac wypelnic questa, ale za duzo on chyba nie wniesie i za bardzo ci w nim nie pomoge bo samemu nie chcialo mi sie go wypelniac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nalapalem okolo 20 dusz golden saintow i ascended sleeperow, przestalem lapac ich dusze... Praktycznie caly sprzet, jaki chcialem zrobic, juz zrobilem. A jak bym mial to liczyc, to przynajmniej 100 golden saintow zginelo z mojej reki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to co ja nosze, czy clalosc daedricowa? Wszystkie rzeczy (lacznie z bronia i rzeczami do naprawiania), ktore nosze waza niecale 450, daedricowa zbroja na pewno sporo wiecej. A kazda czesc daedricowej zbroi daje po 266 AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, bo butow ze zbyt duzym AC nie mam. Ale chcialby miec mozliwosc zmierzenia sie z postaciami innych graczy, np z Twoim kolezka, jak go podpakujesz... A co do strzalow, to moge je blokowac z duzym prawdopodobienstwem :P. Poza tym obrazenia od ognia w Twojej broni nic by mi nie zrobily :P.

Sorrki ale nie wiem jak wy chcesie się bić, rozmawiacie o strzałach w głowę a do obrony uzywacie butów... sorry ale moja gra nie pozwala nosić butów zamiast czapki... jakąż wy macie wersyję giry ;) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Galago De Codi, po pierwsze mowie, ze chcialbym sie zmierzyc, znaczy sie, ze nie moge tego zrobic, bo nie ma takiej mozliwosci i jest mi niezmiernie przykro z tego powodu. Po drugie, w Morrowindzie nie mozliwosci celowania w dana czesc ciala przeciwnika, trafienie ustalane jest losowo... Wiec lepsze buty (z AC 266 zamiast 25), chronia cie przed czescia ciosow, ktore ida w dolna czesc nog... coz, im wyzszy AC, tym lepsza ochrona i mniejsze obrazenia sie otrzymuje. Poza tym, nikt tu nie mowi o "noszeniu butow zamiast czapki" (sic!). Bylbym zatem niezmiernie wdzieczny o dokladniejsze czytanie slow moich i kolegow przed skomentowaniem ich...

A co do wersji gry, w ktora posiadam - "u mienia anglijskaja wersija igry" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej roznica w czasie klepania kolezki bylaby baaardzo znaczna. Ostatnio oblookalem sobie moda "Strong Umbra & companion". Otoz ani Umbra ani jego kompanion :D, nie byli godnymi mnie przeciwnikami. Gdybym od razu nie ubil tego pierwszego, to moze walka z obydwoma na raz bylaby ciekawa. Sprobuje tak zrobic, bo pojedynczo kolesie sa zdecydowanie za slabi... A moze sam znasz jakiegos ciekawego i wartego uwagi plugina? No i jak tam praca nad Twoim wlasnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly komplecik baaardzo ciezki... Zbroja niecale 100, portki 54, buty 60, naramienniki po 20 kazdy, rekawice po 15, helm z 15 chyba, a tarcza ok.50... Czyli razem bedzie cos miedzy 350-400 morrowindowych jednostek masy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biblioteke w koncu znalazlem - w biurze strazy jest klapa w podlodze (dosc slabo widoczna bo przykryta jakims dywanikiem). Tak jak mowilem byl to ostatni quest dla magow. Dostalem tez list niestety nic to nie dalo, ale przynajmniej bede mogl spac spokojnie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...