Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

no to tak.....

jak byl quest z dotarciem do urishaku camp to przechodziliscie pewnie przez super-dlugi wawoz

i tam po lewej stronie po drodze bylu dwie dwamerskie straznice

i wlasnie w tej najbardziej na polnoc od molag maar jest siedlisko vampirow

a tak wogole zeby tam wejsc trzeba okrazyc gory

znajdziecie tam tez vampiry odziane w pelny zestaw ebonitowy i pelny zestaw szklany

deadric spodenki znajduja sie w jednej ze skrzyn zabezpieczonych bodajze 60-70 lockiem ale to juz chyba nie problem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe a jak sie cofasz to pojdzie to na zrecznosc czy na szybkosc???? A jak walilem go claymorem to probowalem go trzymac na dystans. I zgadnij co mi w tym pomoglo :)

aha to Ty taki taktyk jestes :P. mi chodzilo o trudnosci w walce piers w piers a nie takie zabawy w ganianego.

 

jezeli rzeczywiscie wystapi problem z questami przy zabicu tych z dren plantation to proponuje w consoli wpisac help i odnalezc skrot uruchamiajacy skrypt "reset actors"; ja jeszcze tak daleko nie doszedlem ale...

jak nie bede mial innego wyjscia, to trzeba bedzie sprobowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie teraz będę z Throne of Bhaal kończył- wcześniej tylko czysty, i raz z The Darkest Day, ale nie podobał mi się, i zabugowany okrutnie (a miałem chyba 3 patche).

 

Pallatynów to ja nie znoszę :) Zatrudniam tylko Keldorna+Krasomira żeby pierścionek Gaxxa zgarnąć.

Najmilej wspominam przejście solo mojownik/mag/złodziej...tylko po jakimś czasie za prosto było- babeczka rozwalała wszystko, tylko z Drizztem i jego wesołą gromadką był problem. Tylko że płakałem, jak musiałęm Korgana po queście zostawić- kocham tego krasnoluda i jego +++++ w toporach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ma +++ w oburecznych mieczak i karsomira +6 i to jest potega.

Z Drizztem tez mialem niezly problem gromadka troche wymiata, ale za ktoryms razem dalem rade. Szkoda tylko ze przedmioty te same co w pierwszej czesci.

A darkest day to byla jedna wielka porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze pamietam, to u mnie mial on zwykly daedric dragger. moze sam Fyr rzucal na Ciebie czary. a tak w ogole, proponuje Ci otworzyc i przeszukac skrzynki w pomieszczeniu, w ktorym stoi Fyr. W (jesli sie nie myle) ornate chest jest nietypowy amulet. zaluz go, a potem... niespodzianka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadalismy, w ktoryms z tematow o tym, co i ile widac w butach "slepej szybkosci". znalazlem na nie dobry sposob (choc zapewne pare osob przede mna na to wpadlo). u NPC'a, ktory mial spellmaking zrobilem sobie coekawe zaklecie (ktore dowcipnie nazwalem "I don't wanna be blind :P") dajace resist magica 100% na jedna sekunde. koszt tego zaklecie nie jest za duzy - raptem 20 punktow i przy moim restoration na ok 60 mam 100% szanse na rzucenie go. ale do rzeczy... rzucam to zaklecie i dopuki jeszcze ono dziala, zakladam buty "slepej szybkosci". pokazuje sie napis "you resisted magic" i widze wszystko dokladnie tak jak powinienem. i dopuki nie zdejme butow i nie zaloze ich jeszcze raz ani troche nie jestem oslepiony :D. tak wlasnie dziala moj maly sposobik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, masz dwa wyjscia:

1. sa scrolle z zakleciem "ondusi lock braker", one otwieraja do 100 punktow (czyli do max wartosci zamkniecia, czyli otworzysz nimi wszystko)

2. umiejetnosc security (gdy jest rozwinieta :P) sprawdza sie bardzo dobrze. ja mam ja na ok. 70 i moge otworzyc zamek zabezpieczony na 100 przy pomocy appretience lockpick (czyli ten najslabszy wytrych). w twojej sytuacji radze zaopatrzyc sie w porzadne wytrychy (np. master's albo grandmaster's) i poszukac NPC, ktory poduczy cie security (wystarczy do ok. 50) i wtedy juz nie bedziesz tak sie meczyl z zamkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sproboj te pogadac z paroma ludzmi w Balmorze (konkretnie w south wall corner club i w lucky lockup)i jezeli masz troche kasy to naucz sie od nich security na ok. 50. wtedy juz nie bedziesz mial problemow z zamkami (dopuki bedziesz mial wytrychy) i nie bedziesz sie sral z tymi scrollami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, żebym to ja pamiętał... w morrowinda grałem przed wakacjami...

 

W gildii magów jest taka opcja spell creation czy jakoś tak. Jak masz gotówke, to możesz sobie określic dokładnie jaki czar tworzysz. Mój znajomy grał magiem i zrobił sobie tam jakiegoś podrasowanego fireballa, którym kładł Draemora Lordy za 3 strzałem.

 

Ja grałem fighterem o zrobiłem sobie otwieranie zamków, takie podrasowane...

 

Co do tego jak dokładnie sie tworzy to już Ci nie powiem, bo naprawdę zapomniałem (starość nie radość i skleroza już mnie bierze).

 

Nie jestem pewien, czy to nie jest opcja dostępna tylko dla Magów i Custom Class, no ale kto nie gra Custom klasą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...