Skocz do zawartości
dzieciol4

Hynix D43

Rekomendowane odpowiedzi

Uzyskam w końcu odpowiedź ma moje pytanie ??!! Przypomne, że brzmiało ono: "sprawdzając serię mam patrzeć na naklejkę, czy też na nadruk na kościach??"

to jest loteria ...

niewazna seria specjalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i chaosek upierdliwy i zadziorny ale racje chlop ma :]

 

sailence,nie badz burak i pisz prawde w podpisach :]

chciałem nawet zmienić, po wypowiedziach Chaosa, ale jak wchodzę do profilu to pokazuje się białe nic i koniec, nie mogę zmienić :(

 

no cóż, z tą zmianą podpisu na coś innego to chyba muszę zaczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o pamięciach:

 

Oznaczenia kosci: hynix 443A A HY5DU56822DT-D43 KOR

Oznaczenie z naklejki: hynix korea 01 PC3200U-30330 0443 512MB DDR 400MHz CL3 HYMD264646D8J-D43 AA-M

 

Tak patrzyłem, że coraz gorzej dostać te Hynixy......... Jakie inne pamięci byłyby dobre w zamian za nie?? bo nie wiem, czy jak będę je chciał kupić czy je jeszcze dostanę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem nawet zmienić, po wypowiedziach Chaosa, ale jak wchodzę do profilu to pokazuje się białe nic i koniec,  nie mogę zmienić :(

 

no cóż, z tą zmianą podpisu na coś innego to chyba muszę zaczekać

ty ..

no ale na co masz zmieniac ..

skoro ci tak chodiz pacnij tylko dowody a my cie ozłacamy i dajemy przyklejony w EXTREMALNYM

 

"Sailence i jego Hynixy 230 2-2-2-x-1T (dowody SuperPI, Prime, Goldmem i co tylko chcecie)"

jako pierwszy ci sie wpisze w topicu i pokłonie sie do pasa

 

ojajebie jaka parodia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos - ale mi nie chodzi o to, żebyś mi się pokłonił, czy coś w tym stylu, wręcz przeciwnie, uważam cię za świetnego moddera i to chyba ja cię powinienem chwailić za osiągnięcia

 

dałem informaję o tych kościach, bo chciałem pokazać, że to są najlepsze kości w tej cenie jakie można dostać ( w tym karju przynajmniej) - przeciez to oczywiste, że to nie jest moją zasługą, że one tak chodzą - ja tylko zmieniłem w biose 4 cyfrki - więc ja nie chcę rzadnych pochwał

 

tylko zdenerwowało mnie to, że założyliście że oszukuję i kłamię (Photoshop? ehhh....)

 

a takie sarkastyczne pisanie wcale nie poprawi nastrojów i naszych wzajemnych relacji

 

ps. i jeszcze ten dopisek małym maczkiem dopisany... ehh... nie chciałem, zeby moja wypowiedź wzbudziła takie emocje...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałem informaję o tych kościach, bo chciałem pokazać, że to są najlepsze kości w tej cenie jakie można dostać ( w tym karju przynajmniej) - przeciez to oczywiste, że to nie jest moją zasługą, że one tak chodzą - ja tylko zmieniłem w biose 4 cyfrki - więc ja nie chcę rzadnych pochwał

 

tylko zdenerwowało mnie to, że założyliście że oszukuję i kłamię (Photoshop? ehhh....)

 

a takie sarkastyczne pisanie wcale nie poprawi nastrojów i naszych wzajemnych relacji

 

ps. i jeszcze ten dopisek małym maczkiem dopisany... ehh... nie chciałem, zeby moja wypowiedź wzbudziła takie emocje...

ok .. EOT bo to smieszne

posiadacz jednych z najlepszych hynixów na forum jakim niewątpliwie jest VIP przy 2T wyciagal max 220 na 2-2-2 ...

przy 2T .. a ty niedosc ze twierdzisz ze masz 230 to jeszcze nie dajesz dowodów i grasz skruszona owieczke ze my takie okrutniki jestesmy .

a ja to juz wogole kawal draba co tylko sie zneca

 

SKONCZMY TO ... EOT jesli chodzi o hynixy sailence'a .. bo chlopak ma widac jeszcze mnie honoru i IQ niz lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos - ale mi nie chodzi o to, żebyś mi się pokłonił, czy coś w tym stylu, wręcz przeciwnie, uważam cię za świetnego moddera i to chyba ja cię powinienem chwailić za osiągnięcia

za kogo przepraszam ? :]] ,az mi wazelina trysnela z monitora :]]]

 

hynixy to zadne tam wybitne pamieci, jesli rozmawaiamy o timingach ,wiec nie kumam po jakiego grzybka coniektorzy staraja sie udowodnic ze jest inaczej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos - ale mi nie chodzi o to, żebyś mi się pokłonił, czy coś w tym stylu, wręcz przeciwnie, uważam cię za świetnego moddera i to chyba ja cię powinienem chwailić za osiągnięcia

za kogo przepraszam ? :]] ,az mi wazelina trysnela z monitora :]]]

moddera? w sensie od slowa modowac? to moja buda wcale jakas super nie jest ..

a jesli chodzi o bycie moderatorem to nigdy nie bylem

jakbys nie zauwazyl pod moim nickiem pisze UCZESTNIK (w kazdym razie u mnie tak pisze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[vip zaloz okulary] u nas jest "MISZCZU" [/vip mozesz zdjac okulary] :]

 

a ja mam takie pytanko, jezeli mamy 1 kosc ktora dziala na jakims fsb i druga ktora dziala na podobnym to czy mamy gwarancje ze pojda na tym samym fsb obie naraz (w single i nie liczac przypadku z 2x512) bo mam 512 hynixa i 256 goodrama i sie zastanawiam czy goodrama nie wymienic i nie wiem czy jest wogole sens bawic sie na jednym hynixie biosami i ustawieniami bo to jednak sporo roboty i nie wiem czy jak doloze 2 kosc to czy sie cala sytuacja nie zmieni i nie bede musial zabawy od nowa zaczyanc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz kosci Hynix'a dokladnie ten model HYMD264646D8J-D43 AAM i sa teraz duuuze problemy Not Very Well Zaczne od mojej obecnej plyty glownej Gigabyte 7NF-RZ (kicha Mad ) http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13364 wiec po pierwsze Ramki nie chca sie uruchomic na 400mhz FSB Not Very Well W instrukcji pisza ze dla ramow 400mhz nalezy ustawic OC w biosie, tak tez robie, to komp nie rusza... Moze wiecej napiecia potrzeba, ale... Ta plyta nie ma regulacji napiec Not Very Well Dobra lecimy dalej, RAMki smigaja na 333mhz niestety Not Very Well Na timingach CL2,5 3.3.8 bo jak zjade nizej to znow sie nie uruchamia komp Not Very Well Wiec to wina plyty... Wybralem sie do sklepu do znajomego, pozyczyl mi plytke Gigabyte 7N400-L http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7668 ta tez nie wyrabia tak jak nalezy... Co prawda ramy juz dzialaja na 400mhz FSB razem z Bartonem 2500, ale... Zeby zjechac na timingi CL2 3.3.8 musialem a to raz podniesc o 0,1V a to za chwile 0,2V... Raz sie uruchamialo tak raz tak Not Very Well Sadze... ze to wszystko wina tych ch**** plyt glownych Not Very Well Moge sobie teraz wybrac plyte glowna pod te pamieci, co polecacie? Wiem ze DFI itd, ale LAN PARTY jest drogie i ciezko dostepne, za bardzo wypasione, ja potrzebuje stabilnej plyty z dobrym OC, Serial ATA i RAID mi niepotrzebne (mam kontroler na PCI) ABIT odpada z racji zlego ustawienia wszystkiego na plycie, grafa bedzie mi chaczyc o kable IDE Confused DFI Infinity jest tez niepotrzebnie tak wypasiona. Jedyne co mi chyba pozostaje to chyba ASUS Neutral Poradzcie w tym jakze niecodziennym problemie, jaka kupic plyte... do 400 zyli, tak zeby Hynix smigal na 400mhz w dualu na timingach CL2 2.2.6 no i zeby byla jeszcze rezerwa FSB niekoniecznie na tych samych timingach, co radzicie? Wacham sie miedzy tymi mobo Asus A7N8X-E Deluxe http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10951 oraz Asus A7V880 Via KT 880 http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12726 jakies sugestie, rady, moze macie gdzies linki do testow tych plyt glownych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABIT odpada z racji zlego ustawienia wszystkiego na plycie, grafa bedzie mi chaczyc o kable IDE Confused DFI Infinity jest tez niepotrzebnie tak wypasiona. Jedyne co mi chyba pozostaje to chyba ASUS Neutral Poradzcie w tym jakze niecodziennym problemie, jaka kupic plyte... do 400 zyli

Ostatnio na allegro DFI infinity ultra-b poszla za 330zl wiec czlowieku nad czym sie jeszcze zastanawiasz :o Chcesz plyty do o/c a nie chcesz wypasnej plyty ? to co ty wkoncu chcesz ;o w sklepie infinity dostaniesz za 350zl wiec czego wiecej chciec :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gemini

 

Nawaliles 1kb tekstu o twoich problemach z zakupem mobo a tu gadamy o ramie hynixa jak mi sie wydaje ;)

 

A wracajac to hynixowego tematu. Kupowal ktos ostatnio na Allegro u zbychu00 kosci z tej partii?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=37890223

 

Sprzedalem swoeje ramy i na gwalt potrzebuje 2x512. Tylko z tego calego zamieszania z partiami, numerami, seriami Hynixa nie wiem ktora zanabyc :( Heh chyba wybiore Kingstona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gemini

 

Nawaliles 1kb tekstu o twoich problemach z zakupem mobo a tu gadamy o ramie hynixa jak mi sie wydaje ;)

 

A wracajac to hynixowego tematu. Kupowal ktos ostatnio na Allegro u zbychu00 kosci z tej partii?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=37890223

 

Sprzedalem swoeje ramy i na gwalt potrzebuje 2x512. Tylko z tego calego zamieszania z partiami, numerami, seriami Hynixa nie wiem ktora zanabyc :( Heh chyba wybiore Kingstona

Bierz pamiątki są spoko. Ja je nabyłem od niego przez "tłikersa", który od niego kupił tą właśnie serię, ale mu na Epoxie nie chodziły więc mi sprzedał. Naprawde dobre pamięci. W Evereście na identycznych ustawieniach zapis wzrósł o 70 MB :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuna... Kicia, dokladnie od niego kupilem, bo mieszka 200m odemnie na szmulkach, a napisalem tyle tekstu bo mam takie problemy akurat z tymi pamieciami!! Potrzebna do nich jest dobra plyta z V-Ram minimum 2,8, ponoc lubia 2,9. A mi dalej nikt nie napisalem ktora plyte wybrac pod te hynixy! Potrzebna dobra stabilna mobo, ktora pociagnie minimum 216 a optymalnie 233mhz FSB, a ramom zapewni 2,8minimum, cena nie powinna byc wieksza niz 400zl. Jak cos znacie to pomozcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nadawanie na płyty Gigabyte oraz Hynix to od przedwczoraj posiadam taką konfigurację. I jak na razie jestem zadowolony bo bez zmiany napięcia na pamiątkach i procem puszczonym na 2,4GHz (VCPU - 1,815V) testuję 218MHz FSB synchro i jak na razie jest ok :) . Timingi dałem typowe czyli 8-3-3-3 i śmiga. A Gigabyte jest do rzyci a nie do OC.

Tak więc do czasu zmiany na A64 kostki z lekka będą się marnować. Na asynchro do 240MHz poszły bez zmiany napięcia. Ale to tylko ciekawostka bo używać się tego nie dało (proc na standardzie 166MHz FSB). Ogólnie jak za tą cenę to nie ma lepszych pamiątek na wysokie FSB.

Oznaczenie obydwu kości - ze stikera hynix - ......D8J-D43 AAM i z kości ......DT-D43. Serdecznie polecam :)

Acha kupione w Kraku w pewnym sklepie ale reklamy robić nie będę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle o Abit AN7 pod te Hynixy... http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10978 wydaje sie to byc rozsadna propozycja i nie bedzie mi nic zachaczac o grafe... Wiadomo ze praktycznie z miejsca musze wymienic chlodzenie na chipsecie... Jesli wrzuce tam zoltego Zalmana http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6185 + wentylatorek ... ale jaki? Jest duzo firm, a kazdy zasuwa prawie 5000/min (poj... ich, to bedzie warczec jak traktor :angry: ) no i trzeba bedzie kupic radiatorek na SB, jaki polecacie? No i chyba na mosfety rownierz, ale tutaj kupie jakis aluminiowy z allegro za 20zl i sie potnie odpowiednio. Sadzicie ze ta plytka bedzie dobra, pod Bartka 2500 i Giga Hynix'a ktore juz mam?Mysle o Abit AN7 pod te Hynixy... http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10978 wydaje sie to byc rozsadna propozycja i nie bedzie mi nic zachaczac o grafe... Wiadomo ze praktycznie z miejsca musze wymienic chlodzenie na chipsecie... Jesli wrzuce tam zoltego Zalmana http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6185 + wentylatorek ... ale jaki? Jest duzo firm, a kazdy zasuwa prawie 5000/min (poj... ich, to bedzie warczec jak traktor :angry: ) no i trzeba bedzie kupic radiatorek na SB, jaki polecacie? No i chyba na mosfety rownierz, ale tutaj kupie jakis aluminiowy z allegro za 20zl i sie potnie odpowiednio. Sadzicie ze ta plytka bedzie dobra, pod Bartka 2500 i Giga Hynix'a ktore juz mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie dowiedziec czy te pamiatki dobrze sie beda krecic ?

 

Hynix 2x256MB DDR-400 HYMD232646D8J-D43

 

Czytalem caly temat i wiem ze nie ma, konkretnej odpowiedzi, ale pytam Was forumowicze bo moze akurat ktos cos wie...

Z gory dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...