Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

29marca oficjalna premiera- europa. Tak wyczytalem na jednym z serwisów.

1344347[/snapback]

:(((( Nie znosze dostawac trefnych informacji,zwlaszcza tego typu :mad: (mam namysli to co wczesniej napisalem) Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie będzie PS2.0 to potwierdzili na swoim forum. Nie ma go w żadnym Xboksie i dla tego nie będą go specjalnie pisali.  :?

 

Co do ostatniej wypowiedzi to zgadza się. Grafa jest naprawdę niezła nawet na PS1.1 ale chodzi właśnie o parallax bumpmapping. To naprawdę nieźle wygląda. A jakby był to także mógłbyś go włączyć i pograć.  :wink:

Ale z jednym się nie zgodzę! Ati nie miesza tak jak NVIDIA. Zobacz. HL2. Czy na Gforcach nie dało się pograć? Wręcz przeciwnie. Gierka na każdej maszynie działa świetnie! A NV chciała namieszać z FC ale i tak na radkach działał lepiej. Doom nawet na średnich NV działał lepiej niż na radkach 9800. Przecież to jest karygodne!  :lol:  A przy tym tytule zrobili na złość wszystkim i tyle!  :)

 

Ja kcem Parallax!!!  :cry:    :-P

 

Na oficjalnym piszą tak:

 

sm1.1 - low segment

sm3.0 - high segment

 

:blink:

 

Napisali jeszcze, że między PS1.1 i PS2.0 nie ma praktycznie żadnej różnicy!!!  :mur:

1343544[/snapback]

Khem...No ja nie twierdze że NV nie kręci ale też ATI takie czyściutkie nie jest ;). Z tym HL2 to jest tak że na kartach FX gra nie wykrywała PS2.0...niby różnica niewielka ale jednak(woda była zupełnie inna...ale to nie jest ważne bo gra się dla przyjemności a nie dla wody co nie :) ).Jednak tak jak napisałeś później to to aby mieć prawo wyboru. Jak mam FX shi*a ze skpoanymi shaderami to moja sprawa...jak karta obsługuje DX9.0 to fajnie by było mieć przynajmniej możliwość jego włączenia tym bardziej że u Radków mozna było...i nie powiesz mi że to nie był ewidentny kant ;). Co lepsze potem okazało sięże dzięki "patchom" da się uzyskać takie same efekty co na DX9 na DX8...No ale już niech będzie że ATI nie kręci :-P . Co do Dooma 3 to niby ID współpracowało z NV ale ta gra powstawała od wieków(!)...skupili się chłopcy na OpenGL i tak wyszło że w dobie DirectX GFy lepiej sobie radziły (co nie znaczy rewelacyjnie-na moim kompie w timedemo 1 miałem całe 31 FPSów....w640x480 x medium x shadows on x AA off....) Engine Doom3 jes po prostu żałosny i tyle. Jak grałem w Riddicka to też grałem w ps1.1 bo w ps2.0 to już była taka "żaba" że hej! Ale SC3 to inna para kaloszy. Tu jak nie będzie ps2.0 to nie będzie i tyle(i ani ty ani ja go nie włączymy czyli jesteśmy równi..nikt nie powie że to nie jest uczciwe). Ja też mógłbym powiedzieć to samo bo choć mam GF to sobie ps3.0 nie włącze ale mam to gdzieś. Mam to co sobie kupiłem...może i żałuję ale cieszę się że grać w te nowe gry mogę....

 

To co mnie zastanawia to to że miłośnicy ATI (czyt. "Radkowicze") czują się chyba jacyś gorsi bo na każdym kroku besztają z błotem NV i stawiają swoje karty nad wszystko inne(GF w tym wypadku) tak jaby chcieli ten obraz zamazać, jakby mieli jakies kompleksy :blink: . A przecież Radosławy to zaje***te karty i każdy to wie. Po co tak robić? To że podczas startu gry nie wiedać napisu "Powered by ATI" (czy coś w tym stylu) za to widać napis " nVdia..the way..." to nic nie znaczy. Nie oznacza to że ktoś lekceważy ATI i ich klientów. Ten slogan nVidii nie oznacza też że na kartach NV będzie chodzić lepiej tylko to że NV dopełniło starań aby na krtach nVidii nie było problemów z artefaktami, bugami itp. (zwróćcie uwagę że w większosci nowych gier mając nawet stare sterowniki gra działa bez błądów; nowe tylko mogą poprawic nieco wydajność albo wyeliminować błądy które wyszły w praniu podczas gdy przy radziach praktycznie co nowa gra to i nowy pakiet sterów....o ile się nie mylę :unsure: :) ). Także MAKE LOVE NOT WAR!!

 

Pozdrwiam i czekam na SC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no Prawdziwy VanDalu :lol:

Chyba nie doczytałeś uważnie! :-P Przecież nie prowadzę żadnej wojny ani PS2.0 mnie nie interesuje tak jak parallax!!! Tylko o tym mówię bo to naprawdę fajny efekt jest. :-P I kompeksów też nie mam. A w riddicka to mogę sobie pograć w 1152x864 AF Full i PS2.0 i nigdy poniżej 26FPS mi nie spada (mam przerobiony na 9800XT). I mit ze sterami nie dotyczy kart od r300 wzwyż. Jedyny problem z ATI jaki widziałem w wakacje na radku i nie wiem, czy to już nie poprawili to u kumpla na 9100 w farcry teksturki na drzewkach były jakieś takie kolorowe. Ale nic pozatym. Mam już trzecią kartę ATI i będzie i następna jeśli kanadyjczycy utrzymają poziom. :wink: Nigdy ja osobiście nie miałem problemu z radkami a tymbardziej ze swoim 9800Pro więc jak mogę nie kupić następnej? Jeśli by coś nie działało to napewno odszedł bym od ATI ale nie muszę bo jest ok. A to, że radkowicze ciągle gadają o NV to tylko dla tego, że NV wszędzie macza swoje palce. ;) Tak było od początku i nic się nie zmieniło i chyba nie zmieni. :huh: Zauważ, że wszędzie jest nagonka na NV a o ATI prawie nikt nie mówi. Nie będę się tu przepychał bo prawda zawsze leży po środku. :wink: Ja chciałbym mieć tylko możliwość włączenia Parallaxu. To mi wystarczy dla tego, że gierka i tak prezentuje wysoki poziom graficzny no i ta grywalność. Demo bardzo mi się podobało. :-P

 

Także czekamy na fulla. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(((( Nie znosze dostawac trefnych informacji,zwlaszcza tego typu  :mad: (mam namysli to co wczesniej napisalem)

1344351[/snapback]

no ok. ale ja napisalem to co wyczytalem.

nie rozumiem twojej zlosci.

Jak masz jakies lepsze info to ujawnij.

Ja na Ciebie patrze troche inaczej i bardzo wkurzylo mnie cos takiego jak napisales.. podaj dokladniej a nikt nie bedzie sie czepail.. btw. jak tam Burnout 3 na emulatorze PS2? bez urazy i ofensywy, ale rozumiesz co chce przez to wyrazic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

no ok. ale ja napisalem to co wyczytalem.

nie rozumiem twojej zlosci.

Jak masz jakies lepsze info to ujawnij.

Ja na Ciebie patrze troche inaczej i bardzo wkurzylo mnie cos takiego jak napisales.. podaj dokladniej a nikt nie bedzie sie czepail.. btw. jak tam Burnout 3 na emulatorze PS2? bez urazy i ofensywy, ale rozumiesz co chce przez to wyrazic.

1345463[/snapback]

Nie,spox,to nie o to mi chodzilo,tylko o to,ze wqrza mnie,ze to info o ktorym piszesz jest prawdziwe,bo mogliby gre juz wydac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no Prawdziwy VanDalu  :lol:

Chyba nie doczytałeś uważnie!  :-P  Przecież nie prowadzę żadnej wojny ani PS2.0 mnie nie interesuje tak jak parallax!!! Tylko o tym mówię bo to naprawdę fajny efekt jest.  :-P  I kompeksów też nie mam. A w riddicka to mogę sobie pograć w 1152x864 AF Full i PS2.0 i nigdy poniżej 26FPS mi nie spada (mam przerobiony na 9800XT). I mit ze sterami nie dotyczy kart od r300 wzwyż. Jedyny problem z ATI jaki widziałem w wakacje na radku i nie wiem, czy to już nie poprawili to u kumpla na 9100 w farcry teksturki na drzewkach były jakieś takie kolorowe. Ale nic pozatym. Mam już trzecią kartę ATI i będzie i następna jeśli kanadyjczycy utrzymają poziom.  :wink:  Nigdy ja osobiście nie miałem problemu z radkami a tymbardziej ze swoim 9800Pro więc jak mogę nie kupić następnej? Jeśli by coś nie działało to napewno odszedł bym od ATI ale nie muszę bo jest ok. A to, że radkowicze ciągle gadają o NV to tylko dla tego, że NV wszędzie macza swoje palce. ;) Tak było od początku i nic się nie zmieniło i chyba nie zmieni.  :huh: Zauważ, że wszędzie jest nagonka na NV a o ATI prawie nikt nie mówi. Nie będę się tu przepychał bo prawda zawsze leży po środku.  :wink: Ja chciałbym mieć tylko możliwość włączenia Parallaxu. To mi wystarczy dla tego, że gierka i tak prezentuje wysoki poziom graficzny no i ta grywalność. Demo bardzo mi się podobało.  :-P

 

Także czekamy na fulla.  :wink:

1345426[/snapback]

A czy ja napisałem coś o tym że TY prowadzisz jakąś wojnę z NV. Fakt że NV ciągle miesza (w różnym tego słowa znaczeniu..i pozytywnie i negatywnie). Nie twerdze też że Riddick Ci źle chodzi :lol:. Nie dziwi mnie fakt że jesteś z radzia zadowolony bo jak już napisałem złego słowa na radki powiedzieć nie mogę. Ale nie zauważyłem żeby jakiś koleś co to ma GFa wrzucał coś kiedyś na ATI...sytuacja jest odwrotna, jak już ktoś na kogoś wrzuca to "radkowicze" na NV. I tylko to mi się niepodoba. W twojej pierwszej wypowiedzi (od której to wszystko zaczołem) wyraźnie postawiłeś krzyżyk na NV że to ich wina że w SC3 nie będzie PS2.0 chociaż może to tylko decyzja UBI Soft. Nawet gdybyś mógł włączyć PS2.0 to i tak Paralax Mapping nie będzie dostępny (chyba :unsure: ). NV chce wypromować PS3.0 ale jak dla mnie to nie jest powód żeby polecieć do sklepu po nową grafę (zresztą już się mówi o PS4.0 więc o co chodzi :D ) a to że ATI jest powściągliwa w wydaniu karty z PS3.0 to już ich sprawa a nie wina NV(poczekają, przeanalizują błędy NV i nie popełnią ich, tym samym znowu wznosząc swoje karty na wyżyny :) ).

 

Jestem za tym żeby zakończyć ten temat bo to do niczego nie prowadzi :).

 

BTW: Mam w ręku nowy numer "PSX Extreme" z recką SC3 na (uwaga) PS2! Podobno Ubi dało im wersję na PS2 niż na Xkloca bo "PS2 jest bardziej popularne w Polsce" :lol:. Co nie zmienia faktu że gra dostała ocenę 9- (na 10). Ale i tak im (tej gazecie) nie wybaczę jednego...w recce nie ma chyba nawet jednego screena z wersji na PS2!!!! Tylko screeny z Xboxa i to te wszystkie które na necie mozna znaleźć :? . Wyobraźcie sobie kogoś kto ogląda gazetę i myśli że teka grafa jest na PS2...kupuje grę i co...ROZCZAROWANIE!!! Wielki minus dla "PSX Extreme" oj wielki....

 

3mta się ciepło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis bylem w jakims sklepie internetowym (ultima albo wirtus nie pamietam)..i co widze?? planowana premiera: 27 KWIETNIA!!!!!!!!!!!! jaja jakies czy co?? przeciez miala byc 1 kwietnia! fajnie pewnie znowu miech opzonienia w stosunku do zachodu...super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 kwietnia O_o.. no ja pier.... ile jeszcze mam czekac://// a myslalem ze zaraz po swietach zagram:(

TrueVanDal: Tez jestem zagorzalym czytelnikiem PE, i dopiero jak napisales to, skumalem ze rzeczywiscie wszystkie screeny są z netu i to z wersji X/PC :/// a gdzie screen z PS2?? heh.. no troszke zagalopowali:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przypadkiem nie juz tego nieoficjalnie?

TLF-Splinter_Cell_3-Chaos_Theory-iMMERSiON-CD1.[www.lala.co.il].iso

[PC.GAME.ITA].Splinter.cell.-.Splintercell.3.Chaos.Theory.-.Alcohol120.MrX.part1.rar

???

 

Skąd wziąłeś to info?

 

 

Na NFOrce nic nie ma na temat tych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tylko nie to!!!! Jak oni mogą to zrobić...27 kwietnia przecież to WIEKI :(. Ja pier***ę! Magiczna polska. W ogóle to pewnie info? Tak na marginesie to podobno wydawcą UBI został CD Project (wcześniej Cenega) może to ma jakiś związek. A potem się dziwią że ludzie sięgają po "buckupy".....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

kurcze pamietma jak grałem....na gf 2mx :) w pierwszą cześć tej gry...pomyslalem sobie ze dzisiaj sciagne to demo jak wrazenia?

grafika powaliła na kolana....tak pieknej grafiki nie widzialem jeszcze nigdy,ogolnie gra jest poprostu super,czytalem ze to ma takie ogromne parametry....ze na 800XT fps spada do 20,ale pomyslalem zobacze no i nie wiem w czym ludzie maja problem gram na 800x600 wszystko na full x4,x16, HDR, High itd.... 20-35 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800x600 wszystko na full x4,x16, HDR, High itd.... 20-35 fps

1349315[/snapback]

Celowo podkreslilem 4x i HDR.. zauwaz ze antialiasing nie dziala;)

Chociaz jest wlaczone i nie dziala:)

a u mnie na moim sprzecie okolo 30-35fps. w 1024x768 i ustawienia detali jak Ty masz.. wiec nie jest kolorowo. Czekam na full.. moze (w co watpie) cos poprawili z enginem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie rozwalają ludzi piszący o AAxmilion i hdr skoro aa nie działa razem z hdr..... I potem ploty idą. To samo zauważyłem w HL2 - aax6 u mnie nie działa, x2 i x4 jest ok. Czyżby nv nie miała wsparcia do aax6 ?

Zresztą na takim procu to musi nieźle skakać, raczej poniżej 20fps. I to ma być płynne, lol...

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to podobno wydawcą UBI został CD Project (wcześniej Cenega) może to ma jakiś związek.

1348973[/snapback]

Ale tylko tytułów na PS2 (i tych które oczywiście wcześniej mieli, np saga settlersów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko ze gra na xboxa jest doskola. Cudo nie gra od paru lat tak sie nie wciagnalem w zadna gre. Zastanawiam se jak w a gre mozna grac na pececie - maly ekran + klawiaturea i myszka. padem gra sie doskonale.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Powiem tylko ze gra na xboxa jest doskola. Cudp gie gra od paru lat tak sie nie wciagnalem w zadna gre. Zastanawiam se jak w a gre mozna grac na pececie - maly ekran + klawiaturea i myszka.  padem gra sie doskonale.

1349997[/snapback]

17 calowy ekran (95% graczy go ma) starcza w zupelnosci,a jak ktos chce wiecej to niech podlaczy kompa do TV (TV outa tez ma 95% graczy a TV 99%:) [juz mi dziala tv out-mialem zrabane euro zlacze :)]) to bedzie mial efekt doskonaly,tyle tylko,ze nie do pisania,ale do grania czy do filmow jak odjal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...