Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

Ludki wyczytalem z recenzji SP w CDA ze tryb vs. mode bedzie oparty na enginie PandoryTomorrow. Prawda to?? Grał ktos juz na necie, jakie wrazeina? Warto kupic ja aby sobbie pograc z ludkami :>

1392539[/snapback]

Tak to prawda. Grałem w Versus Bete ale tylko tyle co po treningu i pochodziłem sobie po dwóch mapkach(nie miałem "klucza" bo się nie zarejestrowałem a demko mam z torrenta). Jest tam ten sam Engine co w multi w PT więc nie ma praktycznie żadnych różnic w grafie (ot małe szczegóły). Czy warto, pewnie że warto. Siłe multi nie tkwi tylko w grafie ale w grywalności a ta (zakładam) jest tak samo dobra co w PT. Zresztą liczba serwerów w PT mówi sama za siebie...wszyscy już się przeżucili na nowego SC bo mają więcej tego samego. Niektóre ruchy z coopmode są również dostępne w Versusie(dla Spysów of coures ;) ) co już rozszeża sposób rozgrywki. Najemnicy też dostali nowe ruchy (obrót wokół własnej osi z damgem szpiegów oraz "finishing move" czyli dobicie leżącego szpiega). Do tego parę nowych gadżetów i już masz obraz zajefajnej rozgrywki. O bardziej rozbudowanych mapkach mówić nie muszę no nie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, już tylko kilka dni i gra jest nasza :D A do tego czasu żeby się nie nudzić, polecam zabawę w rozwiązywanie testów na znajomość gry Splinter Cell. Są dwa testy, prostszy i trudniejszy. Niedługo pojawi się też taki mega-test na 50 pytań :D Życzę miłej zabawy.

 

test nr.1

test nr.2

 

I jeszcze ciekawa sprawa, a mianowicie różnice pomiędzy wersjami konsolowymi i PC. Oglądając te obrazki ciężko uwieżyć że to ta sama gra. PC rulez :D Wiem jednak że są na tym forum konsolowi fanatycy, więc dodam że lubię konsole i gry na te platformy i niewyśmiewam się z niczego. Po prostu gra wygląda najlepiej na PC i już.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadmundo zgadzam sie z Toba w 100% i tez chce zaznaczyc,ze wole gry konsolwe od pecetowych,ale sami widzicie - kazda gra ktora jest na konsoli - na peceta jest poprostu lepsza i tyle.

Update - Nadmundo niezle testy.70/100 i 20/100 :P a chce zaznaczyc ze ukonczylem wszystkie Splinter Celle :oops:

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno jest pewne. Jak nadejdą nowe konsole, to skończą się takie drastyczne różnice a GTA zyska zupełnie nową oprawę i wgniecie wszystkich w fotele :D

Nie mówiąc już o innych gierkach, naprzykład Silent Hill 5, czy MGS4.

 

Aha, zapomniałem jeszcze o jednym. Video-recenzja nowego Splinterka...

 

oglądaj video-recenzję

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakim kompie robiono te screeny ale różnice pomiędzy PC a XBOX są minimalne a do tego jak się załączy tą samą rozdziałkę i PS1.1 to różnic nie powinno być w ogóle. Ale nie o tym miało być. Myślicie, że w dniu premiery gierka będzie już w EMPIKU? Tam gdzie mieszkam nie ma praktycznie żadnego slkepu z grami i muszę jechać albo do hipermarketu albo właśnie do EMPIKU zajrzeć (poszedłbym prosto z uczelni :D ). Inaczej gierę dorwę dopiero w weekend (30.04-1.05) a czekać nie chcę ;).

 

Gra podobno ma TYLKO 4 misje Coop...liczyłem na tochę więcej :?...no ale cush...I teraz najważniejsze:

 

APEL:

 

 

Pewnie niektórzy już grają ale inni czekają na Polską wersję (jak ja np.). Mam więc prośbę do wszystkich którzy nabędą tą grę w dniu premiery (albo wcześniej) aby nie pisali o tym co się w grze dzieje aby nie psuć zabawy tym którzy jeszcze gry nie mają. Jeżli macie już o tym pisać to proszę aby było to WYRAŹNIE zaznaczone na początku postu (*SPOILERS*). Nie każę wam oczywiście przestrzegać tej zasady do końca trwania tego postu ;) ale przez pierwszy tydzień, możę dwa tygodnie po premierze. Byłbym wdzięczny i pozdrawiam wszystkich. Narka.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy

Jezeli ktoś wie jak uruchomic komputer w 4 misji to prosze o pomoc.

Wersja na PS 2.

 

:mur:

1396075[/snapback]

 

 

ta gra jest na tyle prosta że nie ma tam praktycznie zagadek.

 

komputery uruchamiasz poprzez haslo dostępu które sam rozszyfowujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedłóg oficjelnej strony splintera3 plansz do potyczek Versus bedzie 11 (z tego aż 4 niedostepne na PS2...ale i tak posiadacze PS2 mają fajnie bo przynajmniej sobie w Versusa pograją...nie to co na GC :/ ). Trochę mnie to uspokoiło po informacji o jedynie 4 misjach Coop....będzie w co szpilić :D :D :D....8 days remaining.

 

 

EDIT: 20.04.2005 14:32

 

Mam właśnie w ręku jeszcze cieplutki numer 'PSX Extreme' z recką SC:CT na XBOXa....ocena oczywista chyba ;) bo 9+. Jeszcze jej nie przeczytałem choć jest krótka(2 strony).Do tej oceny zgodzić się mogę w 100% (nie to co SC:PT gdzie też dostała 9+ choć ja uważam że zasłużyła góra na 8+...ale to moje skromne zdanie ;) ). Czekam dalej :D :D :D . 7 days remaining.

 

BTW. Mały OT. Dałbym wiarę że jest w chwili obecnej 14:41 ale po zedytowniu posta pisze 13:41.....wierd :). Pozdro.

 

EDIT: 21.04.2005 18.52

 

Co jest :blink: ? Czyżbyście zapomnieli o topicu ;). Jest nowy patch w wersji 1.0.2 dla amerykańców i europejczyków. Oto lista poprawek:

 

================================================================================

 

Splinter Cell Chaos Theory v1.02 Patch Contents

 

================================================================================

 

Overview

--------

 

Highlights of patch 1.02 include fixes mainly for the Coop mode.

 

Bug Fixes

---------

 

- A *LOT* of disconnections have been corrected in Coop mode.

 

- Maximum username length was inconsistent with the one used on ubi.com web

site.

 

- Fix session connection issues when connecting to an online game.

 

- Fix impossibility to join a game (and the user having to hard quit the game)

after joining a game that he was banned from.

 

- Ingame chat should now be replicated properly.

 

- Maximum timeout has been slightly increased to help low-end machines

connected to high end ones.

 

- Corrected crash when saving in a Coop game using a wrong Game Saving

functionality. Note: In order to save, you must open the Pause menu and save

from there.

 

- Fix some issues with event not happening the same way on the two computers,

thus resulting in a disconnection.

 

- Fix some issues with passworded online games.

 

General Improvements

--------------------

 

- All Seeing Eye support has been implemented.

 

6 days remaining.

 

PS. Jeszcze nic nie wymyśliłem na ten mój problem z dźwiękiem :(. Stawiam że to nie wina samej karty ale prędzej konflikt sprzętowy...albo winda coś mi mąci. Reinstall poleci ale dopiero w niedzielę, może w sobotę. Oby to coś dało bo jak nie to....... :wisielec: ;). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueVanDal ---> Niestety wątek spada bo nikt nie ma pirata :D Taka jest smutna prawda, niezłego nam psikusa zrobił UbiSoft, poprzednie części chulały po sieci a teraz jest lipton, ponoć mnóstwo ludzi trzyma już zainstalowaną grę na dysku (kopia zapasowa wersji francuskiej podobno) i czekają na ciasteczko jak na zbawienie :D Ja olałem takie coś i od dwóch miechów zbierałem kaskę na orginała. A właśnie, na Allegro pojawiła się bardzo atrakcyjna oferta, kolo wygląda uczciwie a cena gry jest najniższa ze wszystkich ofert, nawet licząc koszta przesyłki. Szczegóły tutaj

Ostatnio kupiłem sobie CDA ale recenzji Splintera nawet nie czytałem żeby sobie nie psuć. Zresztą zapowiedzi MGS3 różnież nie chcę czytać i radzę innym to samo. Spojlery zabijają przyjemność za którą w końcu płacimy, a recenzenci to [gluteus maximus] które nie umieją inteligentnie napisać recenji, bądź zapowiedzi, tak żeby minimalnie tylko zdradzić szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueVanDal ---> Niestety wątek spada bo nikt nie ma pirata  :D Taka jest smutna prawda, niezłego nam psikusa zrobił UbiSoft, poprzednie części chulały po sieci a teraz jest lipton, ponoć mnóstwo ludzi trzyma już zainstalowaną grę na dysku (kopia zapasowa wersji francuskiej podobno) i czekają na ciasteczko jak na zbawienie  :D Ja olałem takie coś i od dwóch miechów zbierałem kaskę na orginała. A właśnie, na Allegro pojawiła się bardzo atrakcyjna oferta, kolo wygląda uczciwie a cena gry jest najniższa ze wszystkich ofert, nawet licząc koszta przesyłki. Szczegóły 1402781[/snapback]

No fajnie tylko że jak dobrze pójdzie to będe miał grę w dniu premiery :lol: . Taaaa....ludziom chyba te "ciasteczka" w gardle staną jak herbatką nie popiją ;) . Ich sprawa. Ja tam mam czas (trza coś z tym dźwiękiem zrobić :mur: ). TO TYLKO 6 DNI!! a kaskę już mam :). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda wygląda tak:

temat jest freeze dla tego, że nikt nie ma pirata "cracka". B) A jak ktoś napisze o cracku to wtedy wszyscy najeżdżają na niego i zaczynają umoralniać, że to złodziej i jedzie na piracie a sami grają na piratach ale przez neta nikt im tego nie udowodni!!! :huh: Zobaczcie posty o grach, które mają cracki a jeszcze ich oficjalnie nie ma. Aż wrzy od odpowiedzi, każdy dzieli się spostrzeżeniami, pyta o porady itp. a tam gdzie nie ma cracka to niestety każdy siedzi cichutko i czeka na cud i zbytnio się nie wychyla. :?

Więc nie okłamujmy się. Większość oszukuje, żeby był jako taki ład na forum no i żeby nie zostać zjechanym! :razz:

 

 

Peace :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueVanDal ---> Niestety wątek spada bo nikt nie ma pirata  :D Taka jest smutna prawda, niezłego nam psikusa zrobił UbiSoft, poprzednie części chulały po sieci a teraz jest lipton, ponoć mnóstwo ludzi trzyma już zainstalowaną grę na dysku (kopia zapasowa wersji francuskiej podobno) i czekają na ciasteczko jak na zbawienie  :D Ja olałem takie coś i od dwóch miechów zbierałem kaskę na orginała. A właśnie, na Allegro pojawiła się bardzo atrakcyjna oferta, kolo wygląda uczciwie a cena gry jest najniższa ze wszystkich ofert, nawet licząc koszta przesyłki. Szczegóły 1402781[/snapback]

Ja wlasnie sobie u tego goscia zamowilem sztuke:):):)

odliczanie normalnie mam w glowie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda wygląda tak:

temat jest freeze dla tego, że nikt nie ma pirata "cracka".  B)  A jak ktoś napisze o cracku to wtedy wszyscy najeżdżają na niego i zaczynają umoralniać, że to złodziej i jedzie na piracie a sami grają na piratach ale przez neta nikt im tego nie udowodni!!!  :huh:  Zobaczcie posty o grach, które mają cracki a jeszcze ich oficjalnie nie ma. Aż wrzy od odpowiedzi, każdy dzieli się spostrzeżeniami, pyta o porady itp. a tam gdzie nie ma cracka to niestety każdy siedzi cichutko i czeka na cud i zbytnio się nie wychyla.  :?

Więc nie okłamujmy się. Większość oszukuje, żeby był jako taki ład na forum no i żeby nie zostać zjechanym!  :razz:

Peace  :wink:

1403628[/snapback]

Za takie odkrycia to sie chyba Nobla dostaje... nie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: 21.04.2005 18.52

 

Co jest :blink: ? Czyżbyście zapomnieli o topicu ;). Jest nowy patch w wersji 1.0.2 dla amerykańców i europejczyków. Oto lista poprawek:

 

================================================================================

 

Splinter Cell Chaos Theory v1.02 Patch Contents

 

================================================================================

 

Overview

--------

 

Highlights of patch 1.02 include fixes mainly for the Coop mode.

 

Bug Fixes

---------

 

- A *LOT* of disconnections have been corrected in Coop mode.

 

- Maximum username length was inconsistent with the one used on ubi.com web

site.

 

- Fix session connection issues when connecting to an online game.

 

- Fix impossibility to join a game (and the user having to hard quit the game)

after joining a game that he was banned from.

 

- Ingame chat should now be replicated properly.

 

- Maximum timeout has been slightly increased to help low-end machines

connected to high end ones.

 

- Corrected crash when saving in a Coop game using a wrong Game Saving

functionality. Note: In order to save, you must open the Pause menu and save

from there.

 

- Fix some issues with event not happening the same way on the two computers,

thus resulting in a disconnection.

 

- Fix some issues with passworded online games.

 

General Improvements

--------------------

 

- All Seeing Eye support has been implemented.

 

1398782[/snapback]

Zapomniałeś podać linka do patcha i chłopaki nie mają skąd ściągać i dlatego taka cisza o grze :lol:

 

 

Splinter Cell Chaos Theory from v1.0 to v1.02 US Patch (77.48MB)

http://gamershell.com/download_8920.shtml

 

Splinter Cell Chaos Theory from v1.0 to v1.02 EU Patch (76.61MB)

http://gamershell.com/download_8921.shtml

 

Splinter Cell Chaos Theory from v1.01 to v1.02 US Patch (29.55MB)

http://gamershell.com/download_8922.shtml

 

Splinter Cell Chaos Theory from v1.01 to v1.02 EU Patch (29.57MB)

http://gamershell.com/download_8923.shtml

 

Splinter Cell Chaos Theory v1.02 Patch (Digital Distribution) (30.87MB)

http://gamershell.com/download_8924.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.chcialbym,zeby ktos w koncu powiedzial."Gra juz jest dostepna !!! I to jest prawda."Tylko,zeby to byla prawda.Zrobcie to dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda wygląda tak:

temat jest freeze dla tego, że nikt nie ma pirata "cracka".  B)  A jak ktoś napisze o cracku to wtedy wszyscy najeżdżają na niego i zaczynają umoralniać, że to złodziej i jedzie na piracie a sami grają na piratach ale przez neta nikt im tego nie udowodni!!!  :huh:  Zobaczcie posty o grach, które mają cracki a jeszcze ich oficjalnie nie ma. Aż wrzy od odpowiedzi, każdy dzieli się spostrzeżeniami, pyta o porady itp. a tam gdzie nie ma cracka to niestety każdy siedzi cichutko i czeka na cud i zbytnio się nie wychyla.  :?

Więc nie okłamujmy się. Większość oszukuje, żeby był jako taki ład na forum no i żeby nie zostać zjechanym!  :razz:

Peace  :wink:

1403628[/snapback]

Nie będę udawał świętego bo na "buckupach" też gram co nie znaczy że nie mam też oryginałów...i nie chodzi mi o jakieś "goofno" z jakiejśtam gazety. Tak się skałada że SC:CT CHCĘ mieć oryginalnego. Masz rację że wszyscy kombinują. Ale regulamin jest jaki jest i tyle.

 

Zapomniałeś podać linka do patcha i chłopaki nie mają skąd ściągać i dlatego taka cisza o grze :lol:

Dobre :). Ale chyba ludzie umieją "googlować" nie :google: ;).

 

5 days remaining.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie sobie u tego goscia zamowilem sztuke:):):)

odliczanie normalnie mam w glowie:)

1403712[/snapback]

No ja też sobie zamówiłem. Cena jest super, a do markieta jeździć nie będę przez całe miasto :D A tak dostaniemy gierkę do rączek.

 

--------------------------------------------------------------

 

Oto jakiego dostałem dzisiaj mejla, trzymajcie się mocno poręczy fotela...

 

Mam pytanie czy była by możliwość przegrania na normalne płytki i odsprzedania gierki :

Splinter Cell: Chaos Theory, która kupiłeś na allegro?

Jeśli tak to ile byś chciał za nią.

 

Pozdrawiam

 

Normalnie leżę i kwiczę ze śmiechu...

Napiszę temu panu, że chcę za nią 30 bilionów dolarów, w używanych 7 złotówkach.

 

:lol: :lol: :lol:

 

--------------------------------------------------------------

 

Najnowsze wiadomości o polskiej wersji gry !

 

Cytat ze strony Cenegi:

 

Mamy przyjemność poinformować, że patch 1.02 do gry Splinter Cell: Chaos Theory, który w dniu wczorajszym został udostępniony przez firmę Ubisoft, zostanie automatycznie zawarty w polskiej wersji gry. Tym samym posiadacze Splinter Cell: Chaos Theory PL nie będą musieli instalować dodatkowych łatek.

 

Brawo dla dystrybutora, mam tylko nadzieję że zdążą na 27 kwietnia...

 

 

:gitarzysta: :gitarzysta: :gitarzysta: :gitarzysta2: :gitarzysta2: :gitarzysta2:

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to nawet konta na Allegro nie mam więc nie zamówiłem. Ale już 27 kwietnia około 10 rano będę w jednym z Łódzkich Empików i mam nadzieję że już będą mieli :) :) (oby). A jak nie to powtórka z rozrywki w dzień następny (aż do skutku ?...jak nie będzie do weekendu to wtedy do jakiegoś MediaMarktu się kopsnę aż będzie :twisted2: ....przy okazji się przewietrzę :lol: ). Pozdro.

 

4 days remaining.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...