Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

W demie będzie ciężko przetestować framerate bo brakuje pliku lighthouse.dem - ale można by go skopiować i odpalić na demku. Dlatego pytam - ile zajmuje ten pliczek i czy ktoś mógłby go podesłać na turzol@o2.pl??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zagralem:) 2 pierwsze misje ukonczone:)

Gra ma klimat!! Klimacik z jedynki chyba wrócił, albo już sobie wkrecam!

Jestem w misji gdzie na bank robimy akcje:) porobilem pare screenów z misji 2 i 3:)

Gram na 1024x768 SM3, bez HDR'a tylko z AAx4 (HDR spoko jest, ale nie mozna aa włączyc a jednak wole aaX4). Anizo mam na 8x (miedzy 8 a 16 nie widze roznicy) reszta na maks.. Mam pada od PS2 (dualshocka) a jednak wole na klawierce i myszce, moze dlatego, iż w jedynke i dwojke ukonczylem wlasnie na wymienionych kontlorelach:) Nie gram z frapsem, ale domniewam ze gra chodzi przy takich ustawieniach w okolicach 60 fps.. w korytarzach moze wiecej.. ale JEST baaaardzo płynnie.

Screeny:

screen1

screen2

screen3

screen4

screen5

screen6

screen7

screen8

screen9

screen10

screen11

screen12

 

Troche ich pyklem:)

A wlasnie.. rozwalil mnie patent z wlamywaniem sie do kompa poprzez tą niby lornetke :):):) na maksa:D fajny bajer. Jeszcze powracając do Polskiego tłumaczenia.. Fajne niektóre teksty są!:D Ogólnie moja ocena gry po tych 2 misjach to 9,7/10 !! Moze i za wysoko, ale ja tak to odczuwam.. ok, ide grac.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turzol, poszło. Miłego testowania ;]

1429008[/snapback]

Wrzuć to na serwer jak możesz, a jak nie za bardzo możesz to zapodaj mi na maila: daro200@wp.pl to ja to wrzuce i dam linka :D

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie da się jednak timedemo wykonać na demku.

 

Zrobiłem pliczek timedemo.bat o takiej zawartości:

 

@SplinterCell3.exe 01_lighthouse -playtimedemo=01_lighthouse.dem
- wrzuciłem go do folderu System.

Demko, które dostałem od draak-a wrzuciłem do folderu Maps

 

Po wywołaniu bat-a odpala się SC i wchodzi do menu - czyli nic ciekawego się nie dzieje...

 

Może ktoś napisać gdzie dokładnie znajduje się plik 01_lighthouse.dem ??

Edytowane przez turzol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mucisz na Geforce FX-5600? Jak Ci gra śmiga i na jakich ustawieniach grasz?

1428760[/snapback]

No tutaj to nie ma absolutnie czym się chwalić :). 640x480, AA i AF wyłączone a cała reszta na maksa/włączone. Trudno powiedzieć ile mam FPSów (mówię tak na oko) ale jest średnio coś koło kilkunastu FPSów tylko :( . Wszystko zależy od miejsca i od planszy (w zamkniętych pomieszczeniech jest ponad 30 FPS choć też nie zawsze). Gdyby to była strzelenak FPP to pewnie by mi to dużo przeszkadzało ale że to skradanka to można się przyzwyczaić (nawet 25 FPSów jest "płynne" dla takiej gry). Oczywiście mój sprzęt NIE jest kręcony, to tak dodatkowo mówię ;).

 

EDIT: 21:00 6 maj 2005

 

Skończyłem właśnie! :). Kurczę, naprawdę wypas gierka! Ostatnia misja była IMO taka sobie (wcześniejsza jest lepsza) ale ogółem jest naprawdę nieźle. Moja skromna ocena trybu single to 9,3/10 (technicznie dobra ale nie doskonała no i mogłaby być dłuższa tak o 5 misji...czyli o połowę ;) i wtedy to już by było coś koło 9,8, może nawt 9,9 a tak gra szybko się kończy a szkoda). Zwracam honor, jest tylko 10 misji (ale jak mówiłem w Seulu są dwie...tyle że...."plansze"(?) i daltego wychodziło na 11).

 

Następna część TYLKO dla tych co przeszli grę!!!!

 

SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY

SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY

SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY

W ostatniej misji jest pod koniec taki moment że kolesie mogą cię złapać i jak cię złapią to musisz się uwolnić (rozpiąć kajdanki). Patent zajefajny ale ja nie wiem czemu nie widziałem obrazka "rozbrajania" tak jak przy otwieraniu zamka w zamkniętych drzwiach....w sumie to tylko słyszałem że "rozbrajam" ten zamek ale tego nie widziałem....czy wy też tak mieliście? Może tak powinno być i tyle(w końcu ręce masz z tyłu i g**no widzisz nie :) ).

PO SPOILERACH PO SPOILERACH PO SPOILERACH PO SPOILERACH

PO SPOILERACH PO SPOILERACH PO SPOILERACH PO SPOILERACH

PO SPOILERACH PO SPOILERACH PO SPOILERACH PO SPOILERACH

 

Jutro polecie polska nakładka i zaczyna się od nowa :). Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrej nocki (oby z SCkiem ;) ).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam ofkors spoilerów:):)) OMINELEM:)

dla tych co ukonczyli pierwsze 3misje:)

SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS

SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS

SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS

Czy w misji 3, czyli w napadzie na bank, mozna wyjsc z sejfu bez wlaczenia alarmu?

SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS

SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS

SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS SPOILERS

 

jak ktos wie to poprosilbym o odp jak :) Jezeli sie nie da, to tez czekam na odp;)

btw. pamietam jak ukonczylem jedna misje i tylko ogluszalem, uzywalem gumowych kulek, i tych porazaczy pradem no i chwytalem kolesi lapkami swoimi i cios z bani czy z kolanka:) to po misji pokazalo mi ze zabilem 6osobnikow:/// Ale zadnego przez misje nie uzylem naboi ostrych.. bug? czy ja moze cos zle robie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueVanDal- tak, też tak miałem ;)

 

@peseq- ten cios z kolanka jak to nazwałeś to mi wygląda na typową technikę np. Mosadu. Jest ona śmiertelna w skutkach. Jeśli nie chcesz zabijać to PPM- poddusisz do utraty świadomości tylko.

 

@Ogół: gracie w multi? Mnie jakoś nie przekonuje tryb vs. (czerstwy cholernie), a w coop nie potrafię znaleźć pustych pokoi do gry. Słowem konina, jak na razie, dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam ofkors spoilerów:):)) OMINELEM:)

dla tych co ukonczyli pierwsze 3misje:)

SPOILERS SPOILERS SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS

SPOILERS SPOILERS SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS

SPOILERS SPOILERS SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS

Czy w misji 3, czyli w napadzie na bank, mozna wyjsc z sejfu bez wlaczenia alarmu?

SPOILERS SPOILERS SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS

SPOILERS SPOILERS SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS

SPOILERS SPOILERS SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS

 

jak ktos wie to poprosilbym o odp jak :) Jezeli sie nie da, to tez czekam na odp;)

btw. pamietam jak ukonczylem jedna misje i tylko ogluszalem, uzywalem gumowych kulek, i tych porazaczy pradem no i chwytalem kolesi lapkami swoimi i cios z bani czy z kolanka:) to po misji pokazalo mi ze zabilem 6osobnikow:/// Ale zadnego przez misje nie uzylem naboi ostrych.. bug? czy ja moze cos zle robie.

1430515[/snapback]

jak wchodzisz do sejfu to na drzwiach uaktywnia się jeden czujnik, wychodząc zachaczasz o niego najprawdopodobniej B)

ja miałem w tej misji 93% B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam ofkors spoilerów:):)) OMINELEM:)

dla tych co ukonczyli pierwsze 3misje:)

SPOILERS SPOILERS SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS

SPOILERS SPOILERS SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS

SPOILERS SPOILERS SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS

Czy w misji 3, czyli w napadzie na bank, mozna wyjsc z sejfu bez wlaczenia alarmu?

SPOILERS SPOILERS SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS

SPOILERS SPOILERS SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS

SPOILERS SPOILERS SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS  SPOILERS

 

jak ktos wie to poprosilbym o odp jak :) Jezeli sie nie da, to tez czekam na odp;)

btw. pamietam jak ukonczylem jedna misje i tylko ogluszalem, uzywalem gumowych kulek, i tych porazaczy pradem no i chwytalem kolesi lapkami swoimi i cios z bani czy z kolanka:) to po misji pokazalo mi ze zabilem 6osobnikow:/// Ale zadnego przez misje nie uzylem naboi ostrych.. bug? czy ja moze cos zle robie.

1430515[/snapback]

 

Odpowiedź na twój spoiler:

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

Tak można wyjśc nie zachaczając o czujnik (użyj alternatywnego strzału z pistoletu w czujnik a zagłuszysz go na trochę)

 

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest polskie demo do zasania

1431277[/snapback]

Jesteś na oriencie :)

A tak swoją drogą szkoda że to to samo demo tylko że PL :/

Choć można wtedy odczuć różnice i porównać sobie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..już sam nie wiem czy przed zainstalowaniem patchaPL gra była w wersji 1.02. Zdaje się że widziałem tą cyferkę w menu głównym gry....mimo wszystko przy instalowaniu polskiej nakładki zdecydowałem się na UPGRADE do wersji 1.02 (zupgradeowało się więc powinno być oki wsio). Zaraz też wszedłem do trybu Versus i co ciekawe liczba serwerów zwiększyła się i to znacznie. Nie widziałem ani jednego serwera na który nie mógłbym wejść z powodu różnicy wersji (co najwyżej pełne albo na hasło) i dlatego zaczynam się zastanawiać czy wersja "surowa" trybu versus była w 1.02...hmmm...A może po prostu inni postanowili doinstalowć patche u siebie i tyle (w końcu tydzień minął od mojej ostatniej wizyty). Za to tryb Coop to padka! Nawet jak widzę serwer i chcę się do niego podłączyć to widzę tylko napis że się łączę.....teraz ani do gry nie wejdę ani z niej wyjśc nie mozna :( i pomaga tylko Alt+Ctrl+Del i end process na splinterku bo zwiecha totalna gry....albo to wina mojego łącza (nie mogę wykluczyć wręcz nawet na to stawiam) albo ta gra jest chora jakaś. Kurna czemu mój kumpel z LANu jedzie na GF2 MX :mur:.

 

Co do lokalizacji to narazie jestem mile zaskoczony. Naprawdę Cenaga zrobiła coś ekstra! Mnie osobiście średnio podpada głos Lamberta ale jak na razie reszta spoko (głos Shetlanda brzmi praktycznie tak samo jak w oryginale...tyle że po Polsku!). Jestem narazie po 1 misji POL. Jak pogram więcej to i moja ocena lokalizacji będzie pełniejsza. Czołgiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wymiata ! Spodziewałem się że Chaos będzie genialny i taki dokładnie jest moim zdaniem. Podoba mi się tu wszystko. Fabuła jest dokładnie taka jak lubię, sensacyjna, prosta i ciekawa. Oprawa graficzna to mistrzostwo świata, wszystko się świeci, błyszczy, tekstury są ostre jak żyleta, animacja płynna jak na konsoli. Po prostu cód, miód i orzeszki :) Do tego misje są różnorodne, długie (przy normalnym graniu, nie na czas) i ciekawe. Muzyka idealnie pasuje do gry, chociaż samym OSTem (słuchałem go na długo przed premierą gry) nie byłem zachwycony do momentu jak odpaliłem demko. Na koniec zostawiłem jeszcze polonizację, a ta jest też doskonała. Może z początku drażnił mnie lekko Lambert ale się przyzwyczaiłem. Granie w taką grę z polskimi dialogami to czysta przyjemność. Wiadomo jak ciężko jest teraz u ludzi z kaską, sam miałem problem żeby uzbierać te 79zł na grę. Ale do diabła ! Warto było ! Nie żałuję ani grosza na tak genialną grę.

 

A screenów nie robię bo to troszkę bez sensu, trzeba by co chwilę się zatrzymywać i trzaskać foty :)

 

Grę oceniam na 9,9/10

Więcej nie mogę dać bo 10 ma u mnie jedynka. A właśnie, w sprzedaży pojawiła się nowa edycja jedynki, wydana przez Nicolas Games za 19,90 zł. Jak ktoś jeszcze nie grał to polecam gorąco.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi raz gierce przeszedłem na "speak'u" orginalnym i co by nie mówic jest niestety duzo lepiej niz na pl ,choc Baka jest w porzo, to tych pseudo koreańsko-japońskich "czkawek" w wykonaniu rodaków słuchac sie nie dało

 

ps.szkoda ze gierca tak krótka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

orientuje sie ktos ile splinter kosztuje w Empiku w Katowicach? bo mam zamiar jutro kupic ;]

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w MM w Zabrzu zobaczyć ile Splinter kosztuje i co ? wcale nie było śladu żeby ta gra tam była :angry: trzeba będzie jechać do Katowic <_<

Edytowane przez MaRo2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Hoop-less

No pierwszy post ale co tam...

 

Ja obecnie jestem na etapie przechodzenia gry na poziomie EXPERT... Jestem w 7 msji a pozostałe 6 ukończyłem z oceną 100%... Oto moje wskazówki co należy zrobić aby takową uzyskać:

 

1) Nie wolnie nikogo zabić - tylko ogłuszanie

2) 0 Alarmów

3) 0 znalezionych ciał

4) Wypełnione wszystkie cele misji (główne, poboczne i dodatkowe czyl nie ominie nas szukanie mikrofonów, skanowanie skrzyń czy podłączanie sie pod kamery)

 

Z tego co zauważyłem czas nie odgyrywa tutaj żadnej roli tak samo ilość ogłuszonych przeciwników - moim zdaniem im mniej ich załatwimy tym lepiej ( mniejsze ryzyko wykrycia ciał) Np: misję w Biurowcu Shetlanda przeszedłem załatwiając tylko 2 strażników na początku przy wiatraku... A swoją drogą jest tam siłownia i koles biega sobie tam na taśmie - spróbujcie zaburzyć działanie tej taśmy pistoletem hehe Gleba jak nic:-)

Edytowane przez Hoop-less

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...