Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy okazji ciekawe, bo SC CT trzyma cenę 99.90zł (w sklepach, nie liczę allegro itp.). Nara.

Ja kupiłem jakieś 2 miesiące temu w EMPIKu za ok 70zł. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ceną było i jest ciekawie :). Ja kupiłem w empiku za 99.90 w Łodzi podczas gdy w empiku innym też w Łodzi był po 79.90 :blink: Teraz też można natrafić na różnice w różnych sklepach.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam dosyc powazny problem i nie wiem jak sie go pozbyc. Na poczatku myslalem ze to wina sterownikow po czym zmienilem je na najnowsze, nastepnie wydawalo mi sie ze zle zrobilem ze wszystkie ustawienia dalem na max po czym zmienilem na domysle i nadal cos mi nie gra z Chaos Theory.

 

a wyglada to tak:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam dosyc powazny problem i nie wiem jak sie go pozbyc. Na poczatku myslalem ze to wina sterownikow po czym zmienilem je na najnowsze, nastepnie wydawalo mi sie ze zle zrobilem ze wszystkie ustawienia dalem na max po czym zmienilem na domysle i nadal cos mi nie gra z Chaos Theory.

 

a wyglada to tak:

 

<<tu obrazek>>

Pioorek miał to samo. On też ma gf 6600 (ale chyba nie GT...ale za to po oc ;) ). Nie wiem czy sobie z tym poradził. Jak coś to napisz do niego na priva i się zapytaj. Ja nigdy czegoś takiego nie miałem jak coś. SM3.0 1024x768 wszystko on/max (bez AA). Spatchuj grę do najwyższej możliwej wersji (1.05 chyba), może pomoże. Patche do polskiej wersji jeśli masz już zainstalowaną nakłądkę. Jak nie to chyba te "normalne" angielskie (nawet nie wiem czy jest podział na europa/ameryka). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswieze temat :D :

 

jestem w misji Displace ... i wiem ze mam dojsc do jakiegos servera, ide wentylacja do jakiegos kompa za dzwiami ktorych nie dalo sie otworzyc, zadnych informacji w nim nie bylo, pozniej dalej ide szybem wentylacyjnym i spuszczam sie po linie do pomieszczenia gdzie za szybami widze 2och straznikow , wiecie moze o co tam moze chodzic ???

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Szpakos - dokladnie jak mowia ;) mialem ten sam problem i nie dalem rayd go rozwiazac :/ - dokladnie w tym samym miejscu i w pozniejszych misjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam dosyc powazny problem i nie wiem jak sie go pozbyc. Na poczatku myslalem ze to wina sterownikow po czym zmienilem je na najnowsze, nastepnie wydawalo mi sie ze zle zrobilem ze wszystkie ustawienia dalem na max po czym zmienilem na domysle i nadal cos mi nie gra z Chaos Theory.

 

a wyglada to tak:

 

Dołączona grafika

Ja miałem identyczny problem.Występował on ze sterownikami Beta do karty graficznej i z pózniejszymi od 81.98.A na sterownikach 81.98 tego problemu nie ma więc zainstaluj te stery może pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Witam panowie

 

Mam mały problem z misją a mianowicie jestem w drugiej misji na statku: zeszłem na dół tam gdzie koles sobie spał na stołku, capnąłem go ładnie, zeszłem po drabinie, poskakałem po tych skrzyniach i doszłem do jakiejś skrzynki, otworzyłem ją i to był chyba jeden z celów misji, poszedłem dalej znów poskakałem po skrzyniach, wyszłem po drabince i weszłem do tego pomieszczenia gdzie taki koles ostrzył coś na maszynie, przesłuchałem go,ogłuszyłem noi wyszłem z tego pomieszczenia i obok drzwi są zamknięte, nastepne też, więc wogóle wszysłem z pokładu, pochodziłem po statku i wszytskie drzwi pozamykane, wesżłem między skrzynie ale dalej nie wiem co zrobić, wracałem sie nawet na poczatek gdzie zaczynałem misje, ale lipa, pomóżcie PLEASE!!

 

UPDATE: Problem już rozwiązany, nie było pytania B)

 

+10%. Jesteś świadom, że istnieje taki znak interpunkcyjny jak "."? // Crosis

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie przyzwyczailem :D czesto slysze "zeszlem, przyszlem" itp :) koniec OT

 

musisz wejsc do szybu wentylacyjnego w pomieszczeniu gdzie jest ten "pokladowy zlota-raczka". idziesz przez szyb i wychodzisz w pomieszczeniu gdzie jest pompa ktora musisz wlaczyc. spostrzegawczosc to bardzo przydatna cecha ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

musisz wejsc do szybu wentylacyjnego w pomieszczeniu gdzie jest ten "pokladowy zlota-raczka". idziesz przez szyb i wychodzisz w pomieszczeniu gdzie jest pompa ktora musisz wlaczyc. spostrzegawczosc to bardzo przydatna cecha

Wiem wiem, zobaczyłem że jest tam ten szyb wentylacyjny i wszystko gra

Pozdro

 

CROSIS WIELKIE THX!! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje jakiegos kodu na przeskakiwanie poziomów lub kogoś kto podratowałby mnie sejwem z misji w chinach w jakieś fabryce jak dobrze pamiętam, kiedyś grałem i byłem dość daleko po czym awaria zmusiła mnie do usunięcia sejwów a odświeżyłbym sobie tą zacną szpile niekoniecznie grając od początku . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

ktos mi poradzi dlaczego HDR jest niedostępny? gra ma patch 1.5

Pewnie tu tkwi sekret:

 

[XP 1.8GHZ@2.4GHZ SPI 1M][NF-7 2.0][2x 512 KiNGMAX][HIS R9550][LIVE 5.1][WD 80GB][TOPOWER 558P6 EZ]

[[sE w800i]]

 

BTW: Ile masz FPS jak dasz wszystko na full i rozsadna rozdzialke? 5? 10? I chcesz jeszcze wlaczyc HDR? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież HDR dostępny jest na kartach GF 6xxx i 7xxx oraz Radeon x1xxx.

przeczytaj 35 strone tematu

Pewnie tu tkwi sekret:

 

[XP 1.8GHZ@2.4GHZ SPI 1M][NF-7 2.0][2x 512 KiNGMAX][HIS R9550][LIVE 5.1][WD 80GB][TOPOWER 558P6 EZ]

[[sE w800i]]

 

BTW: Ile masz FPS jak dasz wszystko na full i rozsadna rozdzialke? 5? 10? I chcesz jeszcze wlaczyc HDR? :blink:

a co ma FPS do tego ze nie moge tego właczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

a co ma FPS do tego ze nie moge tego właczyć?

To, ze nie rozumiem wlaczania na sile wszystkich detali kosztem plynnego grania. W zwiazku z powyzszym - nie widze sensu wlaczania opcji, ktora zapewne bardzo mocno obciazy (dodatkowo) GPU, tylko po to, zeby ja wlaczyc. Po prostu nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze nie rozumiem wlaczania na sile wszystkich detali kosztem plynnego grania. W zwiazku z powyzszym - nie widze sensu wlaczania opcji, ktora zapewne bardzo mocno obciazy (dodatkowo) GPU, tylko po to, zeby ja wlaczyc. Po prostu nie rozumiem.

Ja wiem jedno, ze napewno nie przez twoje niezrozumienie ta opcja jest niedostępna.

Problem jest rzeczowy, nie wiem po co tu sobie prawić morały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z patchem 1.4 (chyba) można HDR włączyć na kartach ATI z PS2.0. Robiony inną metodą i dlatego można. A czemu jest ta opcja zablokowana? Może gra z góry zakłada że choć to by poszło na R9550 to pewnie z mizernym frameratem i może dlatego ucina...Jeszcze jedno mi teraz przyszło do głowy i nie wiem czy to ma wpływ. Może masz AA włączone?? Niby tyczy się to tylko GF ale co szkodzi sprawdzić (choć i tak zakładam że masz to wyłączone ale może przez nieuwagę np. w sterach ustawione i się kłóci). Wiem, bełkot z tego posta ale piszę tak spontanicznie ;). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...