Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjemność właśnie grać w tę grę. Cóż... jest klasą samą dla siebie a graficznie prezentuje się rewelacyjnie choć nie zawsze sceny wyglądają realistycznie. Myślę tu o odblaskach, które walą po oczach niemalże mnie oślepiając. Ogólnie rzecz biorąc jest pięknie "skrojoną" gierą, która leży mi jak ulał.

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Tak na marginesie, mam tego gf od roku i zawsze znajdzie się coś, co pozwoli wykorzystać jego możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przyjemność właśnie grać w tę grę. Cóż... jest klasą samą dla siebie a graficznie prezentuje się rewelacyjnie choć nie zawsze sceny wyglądają realistycznie. Myślę tu o odblaskach, które walą po oczach niemalże mnie oślepiając. Ogólnie rzecz biorąc jest pięknie "skrojoną" gierą, która leży mi jak ulał.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Tak na marginesie, mam tego gf od roku i zawsze znajdzie się coś, co pozwoli wykorzystać jego możliwości.

uzywales kiedys noktowizora ? pewnie nie , jesli bedziesz mial przyjemnosc , popatrz sie przez niego na swiatla samochodu albo inne zrodlo swiatla

;) , nie tylko cie oslepi ale mozesz jeszcze uszkodzic noktowizor jesli swiatlo bedzie zbyt bystre

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywales kiedys noktowizora ? pewnie nie , jesli bedziesz mial przyjemnosc , popatrz sie przez niego na swiatla samochodu albo inne zrodlo swiatla

;) , nie tylko cie oslepi ale mozesz jeszcze uszkodzic noktowizor jesli swiatlo bedzie zbyt bystre

Jesteś bystry jak to światło co noktowizor uszkodzi. Nie myślałem o odblaskach widzianych przez te magiczne okulary. Źle skojarzyłeś.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz tylu odblaskow zmien shardery :) screeny mnie w blad wprowadzily :P

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że ten OEM jest bezużyteczny jako MP? Koleś mi odpisał, że jest jakiś kod przyklejony na tyłach koperty i zaczyna się na SC3-... Jeszcze poproszę o zdjęcie i zobaczymy czy mówi prawdę :)

jeszcze zależy jak wersja OEMowa, czasami producęt karty graf. daje jako pokazanie możliwości karty ale tylko singla... może być też inna wersja OEM, ale nie jestem pewien. Faktycznie serial zaczyna sie od tych liter, wydaje mi się że możesz brać :) można wiedzieć za ile..? ja dałem za swojego boxa 89zł w dniu premiery :D razem z kumplem poszybowaliśmy do MM i 2h później cieszyliśmy się jak małe dzieci... na prawdę gra syci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro chodzą po 40zł,- Nikt na razie zdjęcia mi nie przysłał tyłu koperty więc wnioskuje, że nie można grać w MP. Może być tak jak piszesz. Tylko demonstracyjna wersja, a na aukcjach piszą, obwieszczają, że nie było nić używane do MP. Najpierw niech użyją a potem niech napiszą czy nie użyli bo nie można czy bo nie chcieli. Teraz widzę, że BOXy po 83zł,- chodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde miał ktoś taki problem jak ja? Tj. wyskakiwał komus błąd splintercell3.exe przy starcie? Domyślam się zę to wina starforce'a. Co można z tym fantem zrobić? Winę sprzętu czy sterów wyeliminowałem. Słyszałem że emulatory typu deamon tools czasem cos sie gryzą... Wywaliłem je i dalej to samo. Proszę pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś paseq napisać mi krótką instrukcję jak to zrobic? Thx.

nie paseq tylko peseq:)

ja zrobiłem to tak: START-URUCHOM "regedit"

:)

ALT+F i wpisywałem nazwy tych programów i kasowałem wpisy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem niedawno nowa karte dzwiekowa i chcialem ja przetestowac na chaos theory, ale w opcjach EAX jest tak jakby "niepodswietlone" wiecie jak to wlaczyc? Prosze o odpowiedz. Pzdr.

Ja mam dźwiękówkę jak w podpisie i choć nie jest to Audigy a Eax robiony jest programowo to też mam opcję EAX na szaro w grze. Jednak wiem że EAX działa. Zanim kupiłem tą kartę grałem dużo w demko i po odpaleniu go już z nową kartą momentalnie usłyszałem różnicę. Echa, pogłosy itp. Naprawdę ta gra super wykorzystuje EAX'a. Niekiedy gdy słyszałem rozmowy strażników to po prostu przez moje ustawienie i odbijanie się dźwięku od ścian wydawało mi się że strażnicy stoją w zupełnie innym miejscu niż w rzeczywistości. SUPER! Gdy zainstalowałem Fulla też logo EAX'a miałem na szaro ale i tak to działało. Pewnie masz tak samo. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy patch 1.4 PL dodaje SM2.0 tylko w radkach? Bo zainstalowalem tego patcha i nie mam tej opcji :mur:

to chyab nei dla siebei bo masz GF z SM3.0 :P

btw jak robiono testy to 2.0 działał strasznie wolno, porównywano na tej samej karcie GF powiedzmy 6800 i była taka sytuacja że nieco słabsza grafika na 2.0 chodziłą dużo wolniej niż full na 3.0 widać ewidentnie oszczędność czy nei wiem zoptymalizowanie kodu pod 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie paseq tylko peseq:)

ja zrobiłem to tak: START-URUCHOM "regedit"

:)

ALT+F i wpisywałem nazwy tych programów i kasowałem wpisy:)

Oj sorka stary za pomyłkę. ;]

 

Dzięki za radę ale jush się uporałem z tym. Jeśli zgadnie ktoś co było przyczyną to jest niezły...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Window Blinds :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - utknalem w Displace.Gdzie tam znajde glowny serwer ?? Bylem juz chyba wszedzie.Znalazlem nawet 3 komputery dzieki ktorym Anna ma dostep do bazy danych Displace.Znalazlem rowniez szyb wentylacyjny,dzieki ktoremu omijam lasery.Tylko gdzie tam isc?? Swoja droga pojawily sie 2 zajebiste texty :P :

1) Anna - Daj mi dostep do 3 komputerow a uczynisz ze mnie najszczesliwsza dziewczyne na swiecie

Sam - Bardzo łatwo Cie uszczesliwic

Anna - Pamietaj; dostep - najlepszy przyjaciel kazdej dziewczyny :P

2) Co bedziesz robil w wolnym czasie? A pogralbym sobie w jakas gre.Widziales ta nowa? Prince of Persia.Staaary,ta gra jest zajebista.Bedzie hitem roku (I sie nie pomylili - Hydro).Ozesz w morde.Nie moge sie doczekac kiedy w nia zagram

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...