Skocz do zawartości
Gość hydro2

Gry wykorzystujace DX9

Rekomendowane odpowiedzi

Na 100%

 

FarCry

Doom3

NFS Unederground

PrinceOfPersia SOT (tutaj nie jestem pewien. Na pewno 8.0 wymagane. Bez niego nie ruszy)

te 2 wymagają tylko dx 8

 

max payne 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się rozpędziłem: Doom3 używa przecież OpenGL! 8O Ale wymaga zainstalowania DirectX 9! 8O Niech ktoś mi to wytłumaczy :evil:

Okay, co tam jeszcze: S.T.A.L.K.E.R., Half Life 2.

Podobno i The Angel of Darkness używa funkcji DirectX 9.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się rozpędziłem: Doom3 używa przecież OpenGL!  8O Ale wymaga zainstalowania DirectX 9!  8O  Niech ktoś mi to wytłumaczy  :evil:  

Okay, co tam jeszcze: S.T.A.L.K.E.R., Half Life 2.

Podobno i The Angel of Darkness używa funkcji DirectX 9.0.

jesli chodzi o dooma to moze potrzebne mu sa jakies biblioteki do dzwieku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe,z tego co widze,to tylko Wojs dobrze mowi,reszta wymaga 8.1.Angel of Darkness jako 2ga gra wykorzystywala mozliwosci DX9,pierwsza byl Gun Metal,ale jeszcze jakies tytuly,panowie,pannie dawac dawac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się rozpędziłem: Doom3 używa przecież OpenGL!  8O Ale wymaga zainstalowania DirectX 9!  8O  Niech ktoś mi to wytłumaczy  :evil:  

.

Dzwięk leci przez DX. Jedyna biblioteka dll directX do jakiej się odwołuje doom3.exe(chyba się tak nazywa) to plik od dzwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro mowimy o grach wykorzystujacych dx 9 to NFS Underground mozna zaliczyc... Nie wymaga ale wykorzuystuje jesli karta obsluguje...

nieprawda nie obsługuje dx9

jeżeli chodzi o efekt monszyn blura :wink: to jest dx 8

cała reszta w nfs u wymaga dx 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro mowimy o grach wykorzystujacych dx 9 to NFS Underground mozna zaliczyc... Nie wymaga ale wykorzuystuje jesli karta obsluguje...

nieprawda nie obsługuje dx9

jeżeli chodzi o efekt monszyn blura :wink: to jest dx 8

cała reszta w nfs u wymaga dx 7

I tu sie mylisz bratq,na DX 8 w pelnych detalach ulica nie jest taka jasna i cyfrowa czyli bardziej realistyczna,roznice widac golym okiem.Odpal sobie chociazby na Radq 8500 i 9500 a oprocz plynnosci zobaczysz takze wyrazne roznice w grafice czyli innymi slowy - korzysta z DX 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba autorowi nie chodzi o kto ktore gry wymagaja, ale ktore wykorzystuja jego efekty grficzne (a to 2 zypewlnie inne sprawy - bibliotek wymaga prawie kazda wydawana teraz gra, a efekty dx9 (ps2.0 itp)to nadal zadkosc w grach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba autorowi nie chodzi o kto ktore gry wymagaja, ale ktore wykorzystuja jego efekty grficzne (a to 2 zypewlnie inne sprawy - bibliotek wymaga prawie kazda wydawana teraz gra, a efekty dx9 (ps2.0 itp)to nadal zadkosc w grach)

Wlasnie to mial na mysli autor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...