Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytajcie to: http://www.nzone.com/object/nzone_hdcontent_home.html

Zainstalujcie co potrzeba.

Sciągnijcie z tąd film "Step Into Liquid" wersja 1080p <<koniecznie ta wersja

http://www.microsoft.com/windows/windowsme...ntshowcase.aspx

 

I teraz napiszcie jakie macie zuzycie procesora... bo u mnie 100% i gubi klatki, coprawda tylko w tym filmie bo jest bardzo wymagający jednak dziwna sprawa bo miało być sprzętowe dekodowanie wmv na gf6800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spider2000: Ja tez mam tego leadteka i obecnym RivaTunerem nie odblokowywuje sie karta jednak nie trace glowy i czekam do konca grudnia az wyjdzie nowy RT :) Wtedy mam nadzieje odblokuje dziada :mrgreen:

Mi sie odblokowywuje ale potoki ani jendostki vertex shader nie są sprawne.

 

spider sprobuj podzialac z chlodzeniem, moj rdzen spokojnie poszedl na 410 na standardzie

To raczej nie chłodzenie... po ponad godzinie 3dmarka mam 57 stopni (jak go wyłacze). Zresztą Test w coolbitsie i rivaturnerze nie przepuszcza mnie powyżej 349MHz na core... czyżby jakaś blokada w BIOSie co by nie osiagnąc taktowania rdzenia GT?

 

Spróbuje jeszcze pobawic się sterami które są "kompatybilne" z Riva Turnerem bo przy obecnych (66.93) wyskoczył mi komunikat w rivaturnerze, ze sterowniki nie przesły testów zgodności z RT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie to jest, bo znalezc nie moge 8O

zakladka main; target adapter -> customize -> hardware monitoring

lepiej powiedz co ze mna nie tak jest :D

bo dalej nie widze :evil:

www.mesior.republika.pl/riva.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej powiedz co ze mna nie tak jest :D

bo dalej nie widze :evil:

:D to ciekawostka...

u mnie sa dwie temp. - core i ambient, dlaczego u Ciebie ich nie ma...nie mam pojecia. moze gigabyte wprowadzil jakies zmiany w biosie, moze vtuner cos blokuje(widze, ze ten programik pokazuje tylko temp. rdzenia), moze stery (sa juz nowsze...zdecydowanie nowsze :twisted: ), moze cos z RT, a moze - w co b.watpie, jakies zmiany konstrukcyjne na pcb...a wskazania temp. z poziomu sterow masz?

moze odpal np. nalu w okienku i bedziesz tez widzial zmiany temp. na biezaco z pozimu VT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej powiedz co ze mna nie tak jest :D

bo dalej nie widze :evil:

:D to ciekawostka...

u mnie sa dwie temp. - core i ambient, dlaczego u Ciebie ich nie ma...nie mam pojecia. moze gigabyte wprowadzil jakies zmiany w biosie, moze vtuner cos blokuje(widze, ze ten programik pokazuje tylko temp. rdzenia), moze stery (sa juz nowsze...zdecydowanie nowsze :twisted: ), moze cos z RT, a moze - w co b.watpie, jakies zmiany konstrukcyjne na pcb...a wskazania temp. z poziomu sterow masz?

moze odpal np. nalu w okienku i bedziesz tez widzial zmiany temp. na biezaco z pozimu VT...

w sterach rowniez nie ma temp.

 

btw, skad sciagnac nalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sterach rowniez nie ma temp.

yhmmm...no to cos namieszali, ze tez ich lapy swierzbily...

ciekawe czy moze po flash biosu bedzie wszystko ok...osobiscie stawiam na ichszy bios...

no ale zeby temp. nawet w sterach nie bylo....przeginka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puscilem nalu na 30min, obserwujac co jakis czas temp. po 15min doszla do 66C i przez nastepne 15min wahala sie miedzy 65-66C.

 

wydaje mi sie wiec, ze moj model nie ma tego problemu z chlodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknołem obudowe i przez dziure na wentylator dotkonołem górnej częsci radiatora w A400TDH GT, tam gdzie nie ma wiatraka i prawie się oparzyłem. Było to tuż po wyłączeniu NFSU2 na Wszystkim Full. Też tak macie? Troche mocno to się grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknołem obudowe i przez dziure na wentylator dotkonołem górnej częsci radiatora w A400TDH GT, tam gdzie nie ma wiatraka i prawie się oparzyłem. Było to tuż po wyłączeniu NFSU2 na Wszystkim Full. Też tak macie? Troche mocno to się grzeje.

karta NA PEWNO grzeje ci sie do ok 66-70C...wiec sie nie dziw ze sie oparzyles...wsadz "lape" do wody o takiej temp. to sie ugryziesz w dupsko z bolu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym posiadaczem karty WINFAST A400GT, karta śmiga jak marzenie (u mnie w 93dmark2001 ~2100pkt. bez podkręcania), tylko mam mały problem , a mianowicie gdy odpalę któregokolwiek 3dmarka, szczególnie gdy komputer juz pochodzi z 2godz. następuje nagłe wyłączenie kompa, tak jakbym wyciągnoł wtyczkę , kompurer jest nowy na atlonie 64 3200,pamięć tvinmos 512 2,5,Asus K8NE-deluxe, temperatura w sterownikach karty na procesorze graficznym nie przekracza 60 stopni. Mam w domu zestaw Zelmana ZM80C +opt1 do chłodzenia karty graficznej(miałem go na poprzedniej karcie graficznej FX 5600ULTRA).Chłodzenie na tej grafice wydaje mi sie dość potężne , dlatego zastanawiam sie czy instalować na nie ten zestaw i czy to da się zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie nalu, to podaje link do plików które umożliwiają podziwianie jej w negliżu.

 

http://home.cfl.rr.com/egbtmagus/nalutweak.zip

 

Należy zastosować się do wskazówek zawartych w pliku "readme".

 

A tu link na stronę guru3d gdzie techdemo nalu ciągnie się jak szalone (europe),znacznie szybciej niż ze strony nv.

 

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=831

 

Może to już było, lecz ja dopiero teraz tego doświadczyłem. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym posiadaczem karty WINFAST A400GT, karta śmiga jak marzenie (...) tylko mam mały problem , a mianowicie gdy odpalę któregokolwiek 3dmarka, szczególnie gdy komputer juz pochodzi z 2godz. następuje nagłe wyłączenie kompa, tak jakbym wyciągnoł wtyczkę (...)

Ludzie kochani pamietajcie, ze najwazniejszym elementem komputera (zwlaszcza overclockera) jest porzadny zasilacz, ktory trzyma bardzo stabilne napiecia.

Sprawdz dokladnie miernikiem jakie masz napiecia i napisz nam jaki posiadasz zasilacz.

Pozdr.

PS. Czy to demo Nalu, odpale na swoim Radku? ..bo chcialbym sobie obejrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma jakies recki 6800GT(ktorych nie ma w pierwszym poscie) to slac na pm, lub wpisywac tutaj, dodam

 

PS. Czy to demo Nalu, odpale na swoim Radku? ..bo chcialbym sobie obejrzec.

nie mam pojecia, pewnie jest jakis sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem sie na forum ze zestawienie płyty asusa z pamięciami twinmosa może powodować restarty kompa,i to chyba jest moim problemem, mam mozliwość wymienić pamięć w sklepie na jaką najlepiej ją zamienić (myślę o 2x512, najlepiej aby były podobne cenowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem sie na forum ze zestawienie płyty asusa z pamięciami twinmosa...

zdrob najpierw update biosu plyty, ale ogolnie sprawdz kompa z innym zasilaczem - chieftec 360-302 jest mocniejszy od tego "czegos" co masz teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...