Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, piszecie ciągle że wam filmy nie działają na sterach 71.xx. Ja po raz kolejny powtarzam że takiego kłopotu nie ma na 71.24 DNA, wszystko jest dobrze wyświetlane, a wyniki w markach jak na niemodyfikowanych sterach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, piszecie ciągle że wam filmy nie działają na sterach 71.xx. Ja po raz kolejny powtarzam że takiego kłopotu nie ma na 71.24 DNA, wszystko jest dobrze wyświetlane, a wyniki w markach jak na niemodyfikowanych sterach.

1239144[/snapback]

A to dziwne:)

u mnie wszystko działa.. na V-Playerze, Windows Playerze i best playerze... nie wiem opd czego to zalezy:)

Ale u mnie działa wsio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam stałych bywalcow :)

 

wybaczcie ze tak wyskakuje jak Filip z konopi (indyjskich ;)) ale chcialem zapytac

w czym problem.. mianowicie kupilem LeadTeka A400 TDH i wszystko gra i buczy

jest swietnie zarowno w smarkach czy grach tak dlugo az nie zaczne krecic..

glupie 350 na rdzeniu sprawia ze Smark2003 czy AquaMark3 daja mniejsze rezultaty

niz przed kreceniem :blink: Smark 'mrozi' sie na kilka sekund w tescie ze samolotem

a Aqua generalnie jest wolniejszy.. proba krecenia rdzenia z pamiecia skonczyla sie

calkowita zwiecha 2003.. przyznaje sie bez bicia ze nie robilem reinstalki

XP SP1 po przejsciu na GF z Radka.. zmienialem stery stawalem na glowie.. potokami

sie nie bawilem i az strach testowac karte dalej.. aha.. zasilka to Szef 360 DF.. jakies

rady? reinstalacja systemu? karta nie podkrecalna? help.. tak czytam o oc na poziomie

400/900 i krew mnie zalewa :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konieczny reinstall!!!!! BARDZO konieczny.. poczytaj wczesniej co powodował nie-reinstall.. różne jazdy z przycinaniem.. polecam Rive tuner do krecenia i stery 71.20 XtremeG ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konieczny reinstall!!!!! BARDZO konieczny.. poczytaj wczesniej co powodował nie-reinstall.. różne jazdy z przycinaniem.. polecam Rive tuner do krecenia i stery 71.20 XtremeG

Mi sie cos wydaje ze niektore egzemplarze poprostu sie nie krecą, moj dla przykładu ma odblokowane potoki i vertex nie ma artów chodzi pieknie,rdzen moge troche podkręcić natomiast pamięc koszmar przekorcze 750 mhz i zwisy za kazdym razem jak jest jakas bardziej wymagająca animacja. System jest po reinstalce, robilem na sterach z serii 71.xx ale i tak to nic nie dało. Zasilke mam Huntkey 300W. Ja nie wiem co moge zrobic zeby podkrecic ja jeszcze bardziej. Co wy o tym myslicie ? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minimum to 300Watt zasilka...

rekomendowana jest 360 lub 420..

ja mam 360 i wykrecam rdzen na 430 i 1200.. (wartosc doobrej ultry) i bez artów, 3dmark2005 w petli 2 godziny i testowalem w HalfLife2.. temp na gpu dochodzi do 86*C :):::) mam piecyk:) ale na nie kreconej mam 74*C maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minimum to 300Watt zasilka...

rekomendowana jest 360 lub 420..

ja mam 360 i wykrecam rdzen na 430 i 1200.. (wartosc doobrej ultry) i bez artów, 3dmark2005 w petli 2 godziny i testowalem w HalfLife2.. temp na gpu dochodzi do 86*C :: mam piecyk:) ale na nie kreconej mam 74*C maks

Ja juz sie na forum pytalem czy to moze byc przez zasilke i otrzymalem odpowiedz ze ten huntkey 300w ciagnie mocne maszyny bez problemu. U kolegi sprawdzalem swoja karte, on ma chiefteca 420W fakt ze nie bylo reinstalki ale tak czy inaczej krecić się nie chciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde na tych 71.25 mam problemy na zrodlch swiatla w N4SU2. Z daleka migocza i syfia, z bliska jest OK.

Jeszcze jedno. FPS w tej grze jest zablokowany. Nie wazne jakie jest natezenie grafiki (i ustawienia cukierkow w driverach) na GF mam zawsze 28FPS. Na X800 mam 41FPS. Ktos cos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde na tych 71.25 mam problemy na zrodlch swiatla w N4SU2. Z daleka migocza i syfia, z bliska jest OK.

Jeszcze jedno. FPS w tej grze jest zablokowany. Nie wazne jakie jest natezenie grafiki (i ustawienia cukierkow w driverach) na GF mam zawsze 28FPS. Na X800 mam 41FPS. Ktos cos wie?

1239922[/snapback]

to dziwne, ja u siebie mam jakby limit 45fps w nfs:u2. teraz zainstalowalem 71.40, gry nie sprawdzalem na nich, ale zaraz to zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainstalowanie najnowszych poprawek do Markow 03 i 05. Wyniki podniosly mi sie o ok. ~150 pkt :D

1240314[/snapback]

 

heh..a ja caly czas sie wierze...13000 na LE@16p??? ponad 5200 w marku 05?? no dobra niech bedzie..ale JESLI MOZESZ to zrob tescik dooma 3 (timedemo demo1)..1024x768 AAx4 AFx8...jestem bardzo ciekaw wynikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainstalowanie najnowszych poprawek do Markow 03 i 05. Wyniki podniosly mi sie o ok. ~150 pkt :D

1240314[/snapback]

 

Takie wyniki marków na Twoim sprzęcie to chyba zasługa tych Gaili.

Czytałem opinię informatyka w jednym z numerów Chipa i gość mówił, że kompy budowane na platformach AMD XP i wstecz wykorzystują jedynie do 70% możliwości 6800 !!! Wąskim gardłem jest właśnie Ram (cl, możliwości oc). Mafia a może zrobisz testy marków na słabszych pamięciach np.cl3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon XP Barton 2500+@~2,3GHz, Arctic Pro Silent & CooperShim,

AOpen Aeolus 6800LE@16x1, 6vertexow 300/700@415/920MHz & modbios cooled by NVSilencer5;

EPOX 8RDA3+,

512 DDR RAM Geil 6/2/2/2 cooling by Thermaltake;

Barracuda ATA IV 60GB,

Tagan 380W

 

3DMark2003 v.3,60: 13007pkt (XG 71,20b)

3DMark2005 v.1,2,0: 5235 pkt (XG 71,20b)

Daj jakieś zrzuty ekranu z Marków, bo coś mi się nie chce wierzyć... :-|

Jakie masz FSB? Jaki "modbios" karty? Jakie masz pamięci na karcie i z jakim "ns"?

 

Takie wyniki marków na Twoim sprzęcie to chyba zasługa tych Gaili.

Czytałem opinię informatyka w jednym z numerów Chipa i gość mówił, że kompy budowane na platformach AMD XP i wstecz wykorzystują jedynie do 70% możliwości 6800 !!! Wąskim gardłem jest właśnie Ram (cl, możliwości oc). Mafia a może zrobisz testy marków na słabszych pamięciach np.cl3 ?

1240624[/snapback]

Dobra rada, Chipa czytaj jak nie mam nic innego i chcesz się troszke pośmiać, a jak chcesz się naprawde czegoś dowiedzieć to wpadaj cześciej na forum. Wiedza zawarta w Chipe jest mizerna, a to nie tylko moje zdanie...

Swoja droga rozbawil mnie tekst tego pseudoinformatyka! :lol:

Nie czytaj takich bzdur, bo zaczniesz się uwsteczniać tak jak ci co to pisali! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie taki wynik sa mozliwe znajomy na 6800@ 16pot 6vs i oc 350/850, ma ok 11000, a jesli on pozmienia ł timingi w biosie.... to kto wie? a pamieci np geil czy itp, to nie daje duzego wzrostu wydajnosci, nie ma nic do rzeczy, a ten informatyk to chyba z mozambku był. :-P aha tamtel qpel ma 1024ddr, p4 2.4 i agpx4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie taki wynik sa mozliwe znajomy na 6800@ 16pot 6vs i oc 350/850, ma ok 11000, a jesli on pozmienia ł timingi w biosie.... to kto wie? a pamieci np geil czy itp, to nie daje duzego wzrostu wydajnosci, nie ma nic do rzeczy, a ten informatyk to chyba z mozambku był. :-P aha tamtel qpel ma 1024ddr, p4 2.4 i agpx4

1240770[/snapback]

 

tak jasne wierz w to :mur: :mur: ...rdzen na 350 i 11000??? jasne...patrz w moj podpis...rdzen na 360...i jaki wynik??? no widzisz....chyba ze kolega jedzie na super hiper modowanych sterach na ktorych woda jest w HL2, wnfsie nie ma samochodow widocznych, doom 3 nie ma plowy grafiki itd..

 

kurcze zawsze sobie mowie.."e tam nie przejmuj sie"...ludzie sciamniaja i tyle i ich brocha...ale gdy takie cos widze i slysze to jednak nie moge sie powstrzymac przed komentarzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male lamerskie pytanko sprzet mam jak w podpisie ..

 

zainstalowalem Riva Tunera i tam jesli chodzi o podkrecanie sa 3 odzielne ustawienia zegarow dla: 2D, LOW 3D i 3D PERFORMANCE-cytuje nazwy z pamieci wiec moglem cos pomylic... i dla kazdego z tych ustwien mozna nastawiac zegary..moze mi to ktos rozwinac o co w tym naprawde chodzi , czym sie rozni low 3d od 3d performance , i czy jesli mowicie o podkrecaniu rivatunerem to ustawiacie w tych 3 trybach takie same wartosci czy podnosicie tylko w jednym , niech ktos sie zlituje i mi to rozwinie albo da jakiegos linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk niewiesz to nie gadajj:mur: a mnie wkurzaja ludzie, którzy sami to maja i jak im tak nei działa tzn ze tak nei moze byc.... widziałem u qmpla ten wynik i tyle i mnie to wali czy ty masz taki, czy wierzysz w to, nie wiem jakie qmpek ma stery i mnie to wali, bo nie bede sie kłócił o cos co nie jest moje i mnie to nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz ustawnia gry?

1240178[/snapback]

1024/full/full anizo/full fsaa/vsync off

 

a i na 71.40 wszystko w porzadku z lampami :wink:

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jasne wierz w to :mur:  :mur: ...rdzen na 350 i 11000??? jasne...patrz w moj podpis...rdzen na 360...i jaki wynik??? no widzisz....chyba ze kolega jedzie na super hiper modowanych sterach na ktorych woda jest w HL2, wnfsie nie ma samochodow widocznych, doom 3 nie ma plowy grafiki itd..

 

kurcze zawsze sobie mowie.."e tam nie przejmuj sie"...ludzie sciamniaja i tyle i ich brocha...ale gdy takie cos widze i slysze to jednak nie moge sie powstrzymac przed komentarzem

1240837[/snapback]

Ja mam tak,

sprzet w podpisie geforceGT

na standardowych ustawieniach mam 10875pkt

a na kreconym ponad 12,5k

nie wiem, moje no-name są na cl3 wiec moze dlatego tak.. a w timedemo w doom3 (1024/ultrahigh/aa4x anizo8x) mam 74fps (351rdzen i 1102pamiec - standardowe taktowania)

w stres tescie w HalfLife2 (bez patchy) full wszystkiego (4xaa i 8xanizo) 1024x768 - 94fps, 1152x864 - 92fps, 1280x1024 - 88fps

w FarCry z HDR 7, woda Ultra High, reszta Very High (aax4 i anizo x8) minimum jakie odnotowałem to 26fps (fakt, tylko przy zadymie itp.)

Dla mnie spoko wyniki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk niewiesz to nie gadajj:mur:  a mnie wkurzaja ludzie, którzy sami to maja i jak im tak nei działa tzn ze tak nei moze byc.... widziałem u qmpla ten wynik i tyle i mnie to wali czy ty masz taki, czy wierzysz w to, nie wiem jakie qmpek ma stery i mnie to wali, bo nie bede sie kłócił o cos co nie jest moje i mnie to nie interesuje.

1240934[/snapback]

wlasnie MI (i innym "normalnym" rowniez) dzialaja karty TAK JAK POWINNY.....a znajduje sie kilku kolesi ktorzy PONOC wykrecaja zwyklage "gownianego" LE do wartosci powyzej ULTRY...i to na 128 DDR...wierzysz w to?? bo ja nie ale ...wszedzie (testy w sieci, pismach, orby) sa normalne wyniki jak przystalo na te karty...tylko paru zapalencow jest ktorzy tworza wrecz CUDA ze swoich kart

 

Ja mam tak,

sprzet w podpisie geforceGT

na standardowych ustawieniach mam 10875pkt

a na kreconym ponad 12,5k

nie wiem, moje no-name są na cl3 wiec moze dlatego tak.. a w timedemo w doom3 (1024/ultrahigh/aa4x anizo8x) mam 74fps (351rdzen i 1102pamiec - standardowe taktowania)

w stres tescie w HalfLife2 (bez patchy) full wszystkiego (4xaa i 8xanizo) 1024x768 - 94fps, 1152x864 - 92fps, 1280x1024 - 88fps

w FarCry z HDR 7, woda Ultra High, reszta Very High (aax4 i anizo x8) minimum jakie odnotowałem to 26fps (fakt, tylko przy zadymie itp.)

Dla mnie spoko wyniki..

1241034[/snapback]

no i Ty masz wyniki bardzo ok w 3dmarkach...masz 256DDR3 i 10800 w standardzie...12,5k po podkreceniu...a niektorzy maja 13k na LE@GT (i przypominam 128DDR)....NIE WIERZE W TO I KROPKA!

 

 

I PONAWIAM! ci wszyscy ktorzy mowia ze maja 13k w 03 i ponad 5000 w 05 (na LE lub "zwyklych" @ niby GT) niech odpala dooma 3 i tam zrobia tescik....okaze sie zapewne ze maja duzo slabsza wydajnosc niz zwykly GT (bez krecenia)...a 3dmark wskazywalby odwrotnie...no ale przeciez 3dmark wazniejszy niz gry!!! lepiej miec zolta wode i inne "cuda na ekranie" ale chwalic sie wynikiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk ja nie kwestionuje czy on ma 13tys czy nie tylko mówie ci ile mój qmpel ma i o to mi chodzi bo 13tys to ejst troszke za duzo jak na 400/900 takotwanie, aha własnie sie dowiedziałem koles na nvision ma program, któy moze podwyzszac wyniki w 2003, miał chyab 20000tys :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk ja nie kwestionuje czy on ma 13tys czy nie tylko mówie ci ile mój qmpel ma i o to mi chodzi bo 13tys to ejst troszke za duzo jak na 400/900 takotwanie, aha własnie sie dowiedziałem koles na nvision ma program, któy moze podwyzszac wyniki w 2003, miał chyab 20000tys :-P

1241116[/snapback]

no dobra luz...jestem w stanie w to jescze uwierzyc (ale oczywiscie pod warunkiem ze stery jakies z serii 71.** z efektami typu zolta woda itp. ale podwyzszaja 3dmarka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...