Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Dyski były zformatowane i system został na nowo postawiony. Stery najnowsze jakie mogłem ściągnąć (ale nie bety tylko sprawdzone stery).

Nie wiem gdzie sprawdzić odnoście AA i Anizo, jak już mówiłem ustawienia ATI i NV dla kart się różnią i jakoś znaleść tego nie mogę,...

Dobra to już jest przesada ,..... :/

Dołączona grafika

Edytowane przez 64BitInside-User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

Dyski były zformatowane i system został na nowo postawiony. Stery najnowsze jakie mogłem ściągnąć (ale nie bety tylko sprawdzone stery).

Nie wiem gdzie sprawdzić odnoście AA i Anizo, jak już mówiłem ustawienia ATI i NV dla kart się różnią i jakoś znaleść tego nie mogę,...

Dobra to już jest przesada ,..... :/

1457727[/snapback]

AA i AF widze za masz wylaczone...hmmm..a powiedz czy ustawiasz te same wartosci dla 2D i 3D?? albo czy po zmianie choc 1MHz na gpu/mem restarujesz kompa?? ja mam np tak ze:

 

mam podkreconego jak w podpisie..i wystarczy ze teraz bym podkrecil go o 1MHz wiecej i NIE ZRESTARTOWAL kompa to gpu automatycznie mi sie ustawia na 325MHz..musze za kazdym razem zrestartowac kompa i dopiero robic testy...

 

jescze jedno mi przychodzi do glowy ale to bardziej a propos 3dmarka 2001 (ale moze 2005 tez ma akurat takiego focha??)..wymuszasz w sterach odswiezanie?? czy zmieniasz gdzies wogole odswiezania na wyzsze??

 

dobra jeszcze jedno..a stery do plyty zainstalowales?? pobierz najnowsze nforce 5.10 (chyba te)

 

jeszce jeden pomysl..zainstaluj windowsa i TYLKO stery do plyty, directa x 9.0 i stery do grafy i podkrec..jesli bedzie wynik na poziomie 6000 to ok...potem instaluj po koei progsy i patzr co ci "brudzi"..wiem ze meczace ale trudno

 

tak btw. AA to jest wygladzanie krawedzi a AF filtrowanie anizotropowe (widzisz nawet na twoich screenie to widac w opcjach w sterach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyski były zformatowane i system został na nowo postawiony. Stery najnowsze jakie mogłem ściągnąć (ale nie bety tylko sprawdzone stery).

Nie wiem gdzie sprawdzić odnoście AA i Anizo, jak już mówiłem ustawienia ATI i NV dla kart się różnią i jakoś znaleść tego nie mogę,...

Dobra to już jest przesada ,..... :/

1457727[/snapback]

Sprawdź jaki masz wynik bez o/c - może poprostu przesadziłeś z zegarami i karta "trotlinguje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do AA i AF to wiem co to :D ale nie wiedziałem początkowo gdzie to włączyć/wyłączyć (karte mam od piątku).

Śmieszna sprawa bo w 3D 2k3 mam 13k+ http://service.futuremark.com/compare?2k3=3988419

A w 3D Mark 2k1SE mam 27k+ http://service.futuremark.com/compare?2k1=8584423

Czyli wydawałoby się w normie natomiast te 5300+ to żenada,..

Kompa restartuje po każdej zmianie zegarów, zegary amieniam riva tunerem i tym toolem od sterów.

Nie mam już pomysłów co z tym zrobić,....

Wyniki bez O/C w 3D Mark 2k5 5100+,....

Wszędzie po O/C rosną

Edytowane przez 64BitInside-User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na to wyglada, nies do serwisu... mialem tak w ti4200 kiedys, coraz czesciej sie to robilo ... i wymienilem karte

1457505[/snapback]

hmm ale co ja im powiem karta mi siada ale nie wiem jak to wam udowodnić? nie ma to określonego terminu... w tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zainstalowałem nowe stery i ,...  1457918[/snapback]

Wg mnie jest wsjo ok - dramatyzujesz. Ja na tej samej grafie (std chłodzenie) osiągam 420/1150 - w 2K05 robię 5890pkt

 

Podkręć memki na grafie, ustaw wysoka wydajność w panelu sterownika i dobijesz do 5800-5900 a może i więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ale co ja im powiem karta mi siada ale nie wiem jak to wam udowodnić? nie ma to określonego terminu... w tym problem.

1457861[/snapback]

nie boj sie, oni ja sprawdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cienko? heh.. ja mam taki wynik jaki mam.. i gry mi smigają! ale teraz moze mam 200pkt mniej ze wzgledu na zmiane sterów na najnowsze oficjalne.. nie przejmuje sie bo przeciez gry mi smigają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do posiadaczy 6800GT na Abicie NF7 , czy ktos moglby wykonac fotke , jak ta karta daleko "zachodzi" na tej plycie ? Lub ewentualnie niech mi ktos opisze tak w miare lopatologicznie do ktorego dimma dochodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mam wielką proźbę do posiadaczy GF6800le. Piszcie ile potoków udało się wam odblokować i czy są wszystkie sprawne! Jak się dużo osób wypowie się można by zrobić podsumowanie icon_biggrin3.gif Napewno osoby, które są zainteresowane kupnem GF6800le ( w tym ja) i są ciekawe wyniów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Asusa 6800LE, grafike mam odblokowaną 16/6 375Mhz procek 875Mhz pamięć. Kupiłem w sklepie z gwarancją odblokowania (wyselekcjonowany model).ps: szanse odblokowania na pełnego GT, to według sprzedawcy 20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się.Zdjąłem chłodzenie, przesmarowałem pastą, złożyłem i niezła kiszka.Po pewnym czasie w windows pojawiają się "krzaki", wyglądające jak fale, rzędy kropek lub kresek a ekran robi się czerwony lub fioletowy.Zaznaczam, że zkładałem ją 3 razy na różne sposoby.Dokręcając lekko i mocno.Cały czas to samo, po kilku minutach "krzaki" w windows.Uprzedzając pytanie, nic się nie urwało, wszystko jest na swoim miejscu.

Po tych zabiegach temp. na procesorze spadła i to dość znacznie.Z 61 na 53 ale reszta to już masakra.

Użyłem normalnej pasty cooler master'a nie przewodzącej prądu.

 

Proszę o wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Asusa 6800LE, grafike mam odblokowaną 16/6 375Mhz procek 875Mhz pamięć. Kupiłem w sklepie z gwarancją odblokowania (wyselekcjonowany model).ps: szanse odblokowania na pełnego GT, to według sprzedawcy 20%.

1461635[/snapback]

Możesz powiedzieć gdzie takową gwarancję można dostać? I czy płaciłeś coś ekstra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mam wielką proźbę do posiadaczy GF6800le. Piszcie ile potoków udało się wam odblokować i czy są wszystkie sprawne! Jak się dużo osób wypowie się można by zrobić podsumowanie icon_biggrin3.gif Napewno osoby, które są zainteresowane kupnem GF6800le ( w tym ja) i są ciekawe wyniów!

1461361[/snapback]

ja mam 6800le odblokowane potoki 16 i vertexy 6 - czyli wszystko .. hm narazie podkrecone na :lol: (ale podkrecenie) 350mhz rdzen i pamiatki 720 :wink:

czekam na arctic cooling nv5 rev 2 ..zamowienie zlozone w piatek .. dzisiaj ma byc

a co do 6800le - jest firmy ASUS ma na pokładzie 128 mb i 256 bit .. qpilem go za 780 zeta na allegro ... to tyle ... jak bedzie arctic to go ostro pokrece :)

 

niestety .. asus umiera :( pomocy moja grafa .... :sad:

Edytowane przez OC_CZAP3LO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyka!

Mam trochę głupi problem... Przeszukałem sporo artów i stron, ale nie znalazłem odpowiedzi...

 

Czy jest dostępna wersja na pci-e 6800le?? Nie długo chcę zakupić nowego blaszaka i nie wiem jaką kartę wybrać do tego...

 

Jak nie ma, to czy Waszym zdaniem dobrym wyjsciem byłoby 6600gt od msi?

 

Proszę o odpowiedź...

 

Pozdro, Angelo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800LE chyba nie ma, jest tylko 6800 12potoków na pci-e.

6600GT warto kupić, jest od około 750zł a za 6800 trzeba wydać z 1250zł.

Ale 6600GT to nito samo co 6800 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z twojego avarta wynika, że masz kaskadę robiącą -122*C :-P

Następnym razem nie podkradaj avartów z XS bo to głupio wygląda. :mur:

1464359[/snapback]

he he :D .. wyglada to profesjonalnie :) -- ale co z tego :( asus dead Edytowane przez OC_CZAP3LO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co z tego :( asus dead

Chłopie weź się w garśc i przestań biadolić nad tym ASUSem! Dead to dead trudno stało się, przeszłości nie zmienisz!

 

ps. Ja teraz pracuję na Gf2mx i jakoś nie narzekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co z tego :( asus dead

Chłopie weź się w garśc i przestań biadolić nad tym ASUSem! Dead to dead trudno stało się, przeszłości nie zmienisz!

 

ps. Ja teraz pracuję na Gf2mx i jakoś nie narzekam :D

1464756[/snapback]

he he gf2 - ATI 9500@PRO 64mb 3.0ns (400/660) ?? :D

hm a karte mialem 4 dni wiec .. :( szkoda ze ju sie spalila :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...