Skocz do zawartości
Gość Confi_old

Warhammer 40.000: Dawn of War

Rekomendowane odpowiedzi

Chaossss issss ssssstrong. Weee muuuussst killlll. Oczywiście Chaos. Ten jego Krwiopijec. Oczywiście dobry jest też Rożgniatacz orków. Jednak szkoda że Krwiopijec nie walcząc traci życie. Ale jednak nie moge oprzeć się Terminatorom z Marines. Każda rasa oprócz Marines ma swojego herosa. Moją ulubioną jest Chaos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taką prosbę: czy moglby mi ktos przeslac ten pliczek spolszczajacy bo dostalem giere od brahola z Łueza, a jednak po ojczystemu preferuję.

 

z góry dzięki

 

a-dresik: psyhola@tlen.pl

 

 

//*** giera wymiata to fakt - sprawdzone na multiplay'u ***//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos wzuci ten plik na serwer albo dajcie go mi ja go udostepnie:))

 

i mam jeszcze pytanie czy gra ktos z was w warhammera przez net ale na modemie Thomson ST510 (ten od neostrady switch i router) bo ja sie na nim za chiny nie moge do nikogo polaczyc direct connect:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam juz sporo ta gre jest super ale....ostatnio mialem format niestety w40k polecial :( byl instalowany tylko 1 na mojm kompie tera proboje zainstalowac i blad 3 cd pod sam koniec instalacji blad jakiegos pliku poptostu niemoze odczyac CD ale ona jest jak lezka czysta bez skazy i rysy mam LITE- ON DVDRW SOHW-1633s niewiem ale nie wydaje mi sie ze to wina nagrywarki :( mial ktos podobny problem ? moze wie ktos co mam zrobic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to ta gra jest mierna..... w tej grze nie ma micro !! micro = 0 !! jedynie troche macro ale i tak na minimalnum poziomie, ten kto gra na przyzwoitym poziomie w W3 / SC wie co to mirco i macro, wiec napewno mnie poprze. Jezeli chodzi o rasy to 3 są zupelie identyczne, różnią się tylko wyglądem, przynajmniej takie sprawiaja na mnie wrazenie. Jak dla mnie to gra nie odniesie jakiegoś tam sukcesu... pozatym gra bez dobrego multi [ albo cos na wzór Battlenetu z w3/sc ] nie ma szans na dluższą mete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja mam.

Jestem już na 11 misji. Zajęło mi to koło tygodnia. Tak to jest jak gra się w wersji polskiej w trybie Zabójczy czyli najwyższym poziomei trudności. Teraz mam problem. Jako że pierwszy raz gre przechodze (hardcorowiec ze mnie... od razu najwyższy poziom) to mam problem z Księciem Demonów. Skurczybyk się regeneruje. I za każdym razem jak go atakuje ma 100% życia. Jak go rozwalić??

Aha. Rozwalił mi już trzy armie najsilniejszych jednostek i z najlepszymi ulepszeniami.

1120602[/snapback]

Też miałem z tym problem ale w sumie to proste:

musisz wybrać sobie punkt strategiczny, najlepiej żeby

byłu dwa obok siebie, obudowujesz go wieżyczkami, najlepiej nie

ulepszaj ich, potem weż armię lub cokolwiek wytrzymałego

i zwab go tam (tego obudowanego Punktu Str. ).

Mnie wystarczyło ok.5 sek. aby go zmiażdżyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś jak odblokowac limit jednostek?

 

Bardzo irytujące podczas rozgrywki. Jak sie ma dużo zasobów to można by je spożydkować :-)

 

Przejżałem różne cheaty na stronkach o grach ale nic. Tylko jakieś średnio przydatne [ciach!]ły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebałem tą gre ponieważ jutro dorwę ją w swoje łapska :D:D:D oczywiście odrazu multiplayer (kumple się zajawili to ja też :P)

 

Powiedzcie mi jaki trzeba mieć średni transfer żeby sobie pykać przez neta ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak a ja jestem w sieci osiedlowej

 

i mam 6 mb/s które rozkłada się na 200 komputerów co nie znaczy że każdy w jednej chwili kożysta z neta aleee zobacze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 2megabity na około 300-350 osób - przez ponad 2 lata prawie netu nie było, czasem ledwo działał, firma to Set-Com z Piekar Śląskich, banda partaczy złodzieji !

Gra jest super, ukończyłem singla i czekam na dodatek !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z teksturami :/ zresztą sami zobaczcie:

 

LINK

 

i nie mam pojęcia czego to jest wina :( dałem odświeżanie 60 Hz a resztę wszystko na max roz 1024x768 detale:hight i wszystko na full ...

 

pomocy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ( ale weźcie odpowiedzcie )

 

daje direct join , wpisuje IP kumpla i hasło , i pokazuje the game is full , a na tym servie jest tan kumpel i jeszcze 1 koleś , i to tak wygląda że można tylko w 2 osoby grać :/

 

co mam zrobić ???

 

 

 

może ktoś by mi odpowiedział ???? już kilka dni czekam a ten post jest świeży bo chciałem wyciągnąć topic na górę strony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc. mam wielka prosbe do kogos kto posiada polska wersje warhammera down of war, konkretnie chodzi o spolszczenie(plik). czy moglby mi go podeslac, mam wersje ang i gra mi sie...powiedzmy troche niewygodnie. bylbym bardzo wdzieczny. konkretnie chodzi o dwa pliki z katalogu \Dawn of War\Engine\Locale\English(lub jesli jest to Polish) pliki: Engine.ucs i EnginLoc.sga. z gory dziekuje. jesli bedzie ktos chetny to podam adres.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...