Skocz do zawartości
_Vip_

czas na nowe graty :]

Rekomendowane odpowiedzi

jak sadzicie oplaca mi sie wymieniac 2.8C ktory idzie na 3,4 na 3,0E ? z jakiejs serii np takiej jak ma VIP... ?

ile moglbym na nim osiagnac na zalmanie 7000alcu i przedewszystkim ile bym musial kasy doplacic... za ile uda mi sie sprzedac tego 2,8C???

 

dzieki wszystkim, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja już mam stabilnie 3,75Ghz (dual prime) na napieciu 1,4375V. Dalej będę go ciągnął jak dostane thermalrighta bo teraz mam 56-57 w stress, nie mówiąc już o mosfetach :P Teraz mam problem z wytrzymaniem w windowsie 5 minut na 3,9ghz (niżej nie próbowałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem w sobotę Prescott'a 3.0 GHz z tej samej serii co _Vip_ tylko gdzie indziej wyprodukowanego. Na 3.6 GHz poszedł bez zająknięcia. Później pojawił się POST na 3.75 GHz, ale Windows wymiękł. Nie wiem ale wydaje mi się, że płyta ma jakieś problemy z przekroczeniem progu 3.6 GHz :(. Qrcze szkoda, że był u mnie tak króciutko :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh czarny weekend - mi padl Shappire 9800PRO (pojechalem srubokretem po sciezkach). Za to przyszedl do mnie OCZ PowerStream 520W - powiem jedno - monstrum - 5KG wagi i sycacy wyglad - podlaczylem na razie na probe - napiecia jak z bajki :D Jak skoncze owijac kable to jutro mam zamiar odpalic bydlaka.

Wskazania wahan linii sa na ledach z tylu zasilki.

Napiecia +3V, +5V, +12V regulowane recznie.

 

+12DCV: 10.8V~13.2V

+5VDC: 4.5V~5.5V

+3.3VDC: 2.8V~3.8V

 

@_Vip_

Huh - tos mu zapodal pradu 8O Uwazaj bo SDPS (Sudden Death Prescott Syndrom) ujawnia sie coraz czesciej na Xtremesystems forum - ludkom padaja Prescotty powyzej 1.55V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwayżyłem że tu konkretna wojna :D AMD vs. Intel :) wiem, że każdy będzie bronił swojej platformy ale tak szczerze i bez wojny, który byłby lepszy do GIER...A64 3000+ ? czy P4 3.0E ?

 

mam duży problem z wyborem..no tylko proszę bez wojny..nowy przybysz chciałby tylko prosić o małą pomoc w wyborze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałbym wiedzieć , bo mam podobny dylemat w sumie w tej samej cenie można nabyć już p4 3000 i amd 64 3000. Dziś w pcprojekcie trafiłem na gorącego zwolennika intela ale jak czytam o pojawieniu sie nowej windy pod 64 to sam sie zastanawiam , zresztą koledzy z działu amd gorąco przekonują ,że do gier nie ma nic lepszego nad nowego amdka64. W sumie mam taki mętlik ,że nie wiem co myślec.

Może jacyś znawcy p4 by sie wypowiedzieli jak sie mają prescoty do amd 64

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałbym wiedzieć , bo mam podobny dylemat w sumie w tej samej cenie można nabyć już p4 3000 i amd 64 3000. Dziś w pcprojekcie trafiłem na gorącego zwolennika intela ale jak czytam o pojawieniu sie nowej windy pod 64 to sam sie zastanawiam , zresztą koledzy z działu amd gorąco przekonują ,że do gier nie ma nic lepszego nad nowego amdka64. W sumie mam taki mętlik ,że nie wiem co myślec.

Może jacyś znawcy p4 by sie wypowiedzieli jak sie mają prescoty do amd 64

Pozdrawiam

Po pierwsze to powinienes sie pytac kogos kto ma dwa proce [P4 i A64]. Dochodza mnie słuchy ze A64 jest lepszy do gier itp. Np. pentium 4 tez jest dobry do gier [ale nie tak jak A64] i nie tylko. JKa bym na Twoim miejscu poczekał miesiac albo dwa na pojawienie sie tanich A64 na sockecie 939 i dobrych płyt głownych [DFI, ASUS]. A64 na 754 nie ma obsługi DUAL ramu wiec i to przemawia na korzysc 939. Juz wiadomo ze Nforce 4 nie bedzie miał kodeka z certyfikatem Dolby Digital tylko z Realtekiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senntag i ups

jakbyscie uwaznie poczytali ta "wojne" to byscie wyczytali ze obroncy P4 podpieraja sie tym ze A64 jest lepszy tylko do gier

jezeli nawet oni tak pisza to musi w tym cos byc pomijajac fakt ze A64 jest lepszy we wszystkim :P :P :P

 

turzol

czy cie wyobraznia nie omanila

5kg :wow: ,to z czego to ma radiatory ?? z olowiu?

takie pdeleczko trzeba by zalac w 1/4 olowiem zeby uzyskac 5kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turzol

czy cie wyobraznia nie omanila

5kg :wow: ,to z czego to ma radiatory ?? z olowiu?

takie pdeleczko trzeba by zalac w 1/4 olowiem zeby uzyskac 5kg

No moze troche...z wrazenia :lol: Faktycznie to jest duzo ciezszy od mojego Enermaxa, a ten wazyl sporo - nie wiem dokladnie ile. Z ciekawosci jutro zwaze i nie omieszkam Cie o tym poinformowac..

 

A tak w ogole to topic o Intelu wiec paszol won z Antkami :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie paszoł! :P

 

Ma ktoś linka na temat sudden death prescottów? Bo szukam na xtremesystems i coś nie widze.

 

PS. Apropo wagi zasiłki to tagan 380 jest cięższy od enermaxa 465 i chiefteca 420. Takie moje spostrzeżenia :wink: W ogole enermax to pusty w srodku jest w porówniu do tagana/chiefteca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko jedno,a moze i nie :?

oslona kabla,wtyczka i dodatkowe wentyle wymiataja - wyglada to jak komplecik do LanParty :D

Bo tam siedziało DFI LP na nforce 2 a teraz czeka na DFI na 939:)

A ja mam taki sam :P Tylko wentyl troszku inny - czarny, oldskulowy Panaflo z owijka UV-blue na kablu.

Johny_85 to twoje rupiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko jedno,a moze i nie :?

oslona kabla,wtyczka i dodatkowe wentyle wymiataja - wyglada to jak komplecik do LanParty :D

Bo tam siedziało DFI LP na nforce 2 a teraz czeka na DFI na 939:)

A ja mam taki sam :P Tylko wentyl troszku inny - czarny, oldskulowy Panaflo z owijka UV-blue na kablu.

Johny_85 to twoje rupiecie?

Zgadza sie moje rupiecie. Czeka mnie jeszcze zakupienie wyselekcjonowanej kosci Hynix. Bedzie ciezko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja plan mam taki zeby nie wychodzic z napieciem powyzej defaulta.Max stabilnie co sie udalo z takim Vcore to 15x255 czyli 3830MHz i na tyle procek bedzie smigal na codzien :]

1:1 z memkami ofkors :]

 

raz ze temperaturki niskie,dwa niechce zajechac nowej maszyny ( Sudden Death Prescott Syndrom )

 

BTW moj SP-94 bardziej syci niz Wasze aluminiowe XP-120 :]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...