Skocz do zawartości
sebx

Barton 2500+ jeszcze dostępny za 345 zł brutto !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem we wtorek, dziś odebrałem. Profesionalna obługa z ich strony. Procek z serii AQZEA0412MPMW i po małych poszukiwaniach na forum wyczytałem że ma odblokowany mnożnik, narazie nie potwierdzam bo go jeszcze nie testowałem, leży sobie spokojnie w kartoniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!

 

Te procesory to resztki i mają UKRUSZONE rdzenie w różnym stopniu !!!!

 

PROLINE odwalił chamówę i sprzedaje je jako normalne w pełni sprawne

 

Wczoraj kupiłem 0412 i rzeczywiście jest odblokowany mnożnik i powiedziano mi że wszystki mają ukruszone rdzenie !!!!!!!!

 

na moim jest minimalne ukruszenie na samym brzegu

 

Byłem dzisiaj sprawdzić i pooglądałem inne procesory to są one jeszcze gorsze strasznie pokiereszowane.

 

Do tej pory zawsze kupowałem w Proline, ale chyba będzie trzeba przenieść sie do Arestu lub Poplandu.

 

Bardzo się zawiodłem na firmie PROLINE !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to świadczy bardzo źle o waszej firmie że wpychacie ludziom uszkodzone rdzenie.

 

Zresztą dzisiaj byłem w sklepie w Lubinie i koleś miał pod ladą 0412 z wyraźnym ukruszeniem. A koleś do mnie że on nie ma żadnych ukruszeń. MEGA ROTFL.

 

Ale jakiemuś noobowi go wciśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!

 

Te procesory to resztki i mają UKRUSZONE rdzenie w różnym stopniu !!!!

 

PROLINE odwalił chamówę i sprzedaje je jako normalne w pełni sprawne

 

Wczoraj kupiłem 0412 i rzeczywiście jest odblokowany mnożnik i powiedziano mi że wszystki mają ukruszone rdzenie !!!!!!!!

 

na moim jest minimalne ukruszenie na samym brzegu

 

Byłem dzisiaj sprawdzić i pooglądałem inne procesory to są one jeszcze gorsze strasznie pokiereszowane.

 

Do tej pory zawsze kupowałem w Proline, ale chyba będzie trzeba przenieść sie do Arestu lub Poplandu.

 

Bardzo się zawiodłem na firmie PROLINE !!

Jak niedawno pytałem w arescie o te procki to sytułacja byłą tak sama.

Z tym ze o ukruszeniu tych procesorów dowiedziałem sie dopiero przy kontrolnym telefonie pracownika firmy.

Oczywiście z miejsca zrezygnowałem.

 

A najlepsze jest to ze takie procki sprzedaje sie po normalnych cenach, oczywiście biorąc pod uwage ze sprzedawca wie co sprzedaje, tak jak było w przypadku Arest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa z tej serii AQZEA0412MPMW - zadnych ukruszen ale zastanawia mnie fakt dlaczego ten procek jest identyfikowany jako mobile?

http://v3t.a.cdi.pl/download/rozne/barton.jpg moze ten typ tak ma?

L5 (od prawej) przeciete 3 z 4mostkow, L12 (od lewej) pierwszy przeciety.

vcore na asusie kt880 pokazuje w bios'ie 1.612V

poki co na fsb200MHz nie chce isc (przy 1.75V - sys wypisuje rozne glupoty ;) ) chociaz mozna obwinic RAM bo sa stare pc2100 dzialajace w dualu na tej plytce lecz chyba jest blokoada zeby chodzily asynchronicznie? Poki co nie wglebiam sie temat i czekam na kaske ^^ na RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jest odrobinkę tylko draśnięty, z daleka nie widać :D. Sprawdziłem go i bez problemów ruszył 11x200. Więcej nie miałem czasu sprawdzić bo nie mam jeszcze kompa złożonego a "rozruch" to u kolegi zrobiłem :). A jeśli macie ktoś możliwość zróbcie foty swoich "ukruszonych rdzeni" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...