Skocz do zawartości
Nessay

jakich kodeków uzywacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli film był kodowany w divx 3.11(4.11) i z dźwiękiem w formacie wma, to niezbędny jest kodek divxaudio. Najelepiej sprawdzić GSpotem, jakich kodeków użyto do kodowania filmu (program ten poda,czy te kodeki są zainstalowane w systemie) i uzupełnić brakujące kodeki.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade na k-lite codecs pack i nie mam praktycznie zadnych problemow

Ja tak samo :) Chociaż zauważyłem, że k-lite'a nie da się zainstalować na W'98 :( Wyskakuje na koniec instalacji kilka błędów i żaden film nie chce się odtworzyć. Słychać tylko sam dźwięk. Spotkał się ktoś jeszcze z tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade na k-lite codecs pack i nie mam praktycznie zadnych problemow

Ja tak samo :) Chociaż zauważyłem, że k-lite'a nie da się zainstalować na W'98 :( Wyskakuje na koniec instalacji kilka błędów i żaden film nie chce się odtworzyć. Słychać tylko sam dźwięk. Spotkał się ktoś jeszcze z tym ?

Da sie. Przynajmniej u mnie :P

Chociaz teraz mam xp (swieze, jeszcze nawet nie mam kodekow wgranych ;) ), no ale wczesniej w98 i zero problemow (zarowno z instalacja jak uzywaniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze instalowalem divx,jakies 2 najnowsze ffdshow,nimo.xvid..i wszytsko chodzilo...pryznam ze bylo to troche zagmatwane, ale smigalo bez zarzutow...a teraz po formacie probuje wszytkich kombinacji i nie chodza filmy..wyskakuje blad jak w rysunku, a nigdy to sie nie dzialo.. instalowanie czegokolwiek nie daje skutku :/ jakis pomysl?

post-103109-1107215813_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz:

Wg mnie najlepszy i najbardziej schludny pakiet kodekow

1249397[/snapback]

a następnie:

Sama esencja bez [ciach!] i tysiaca kodekow, ktore robia balagan.

1249397[/snapback]

Czy nie widzisz czegoś dziwnego? Pakiet kodeków = kilka/kilkanaście codeców, które robią bałagan. A wystarczy korzystać z ffdshow i ac3 filters...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...