Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1sze, pisałęm już kiedyś jak poradzić sobie z backupem.

Streszczenie: gdy poprosi o następną płytę, a jej nie ma, wchodzimy do katalogu STEAMA i zmieniamy nazwy rozpakowanym plikom, nie pamiętam już, coś z przodu i z końca się ucina :) i normalnie przerywamy "instalkę" backupa. Jeżeli zmienicie nazwy plików, insztalka ich nie skasuje. Błędy w backupie to oczywiście wina Valve, nihil novi. Pisali ostatnio, że zostało to naprawione, także chyba można już bez obaw backupa robić :)

Druga rzecz - emilooos, jak Ty chcesz grać w szybką multiplayerówkę mając 30fps ? To maluuutkooo, a po co Ci taka grafa w strzelance ? Zmniejsz detale, ja mam praktycznie wszystko na minimalne, cienie załączone i aax2 bo inaczej kwadraty straszne. Nie jestem zadowolony z płynności gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim Update mam straszny loss i choke

Jakie sa najlepsze ustawienia dla łacza 128kb

cl_rate

rate

cl_updaterate

bo do tej pory grałem na standardowych ustawieniach i nigdy nie bylo problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1sze, pisałęm już kiedyś jak poradzić sobie z backupem.

Streszczenie: gdy poprosi o następną płytę, a jej nie ma, wchodzimy do katalogu STEAMA i zmieniamy nazwy rozpakowanym plikom, nie pamiętam już, coś z przodu i z końca się ucina :) i normalnie przerywamy "instalkę" backupa. Jeżeli zmienicie nazwy plików, insztalka ich nie skasuje. Błędy w backupie to oczywiście wina Valve, nihil novi. Pisali ostatnio, że zostało to naprawione, także chyba można już bez obaw backupa robić :)

Druga rzecz - emilooos, jak Ty chcesz grać w szybką multiplayerówkę mając 30fps ? To maluuutkooo, a po co Ci taka grafa w strzelance ? Zmniejsz detale, ja mam praktycznie wszystko na minimalne, cienie załączone i aax2 bo inaczej kwadraty straszne. Nie jestem zadowolony z płynności gry :)

1455756[/snapback]

:blink:

 

30fps przy zwykłej akcji to szczyt moich marzeń ;)

zobaczymy jak dzisiaj po formacie będzie i super poradniku "2 x więcej fpsów" B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos, ja jedyne co zmieniłem to rate 25000 dałem. Nie mam pojęcia co to daje, co zmieniłem, ale działa lepiej. Chyba.

Poradnik jak zwiększyć fps:

Przytulać się do rodziców, jakiś kredycik, sprzedać coś (się) itp, z kasą pędzieć do sklepu, wymienić grafę i proca i to na 100% da wam więcej fps. No, chyba, że wymienicie na słabsze niż macie ;)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie dzisiaj z Oniem spotkałem [; forma nieziemska dzisiaj ;>

co do fps'ow to jakos sobie poradziłem, gram "tylko przy aax2 i afx8 - 60 fps :]]]

na swiezym konfigu, zero zmian, miałem pingi powyzej 100 :blink:, Choke ~100, Loss 2-3 :lol: Grac sie nie dało, wpisałem rate'a 25000 i jak ręką odjął ;] A ten poradnik, ktoś go uzywał jeszcze, jakie efeqty? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie dzisiaj z Oniem spotkałem [; forma nieziemska dzisiaj ;>

co do fps'ow to jakos sobie poradziłem, gram "tylko przy aax2 i afx8 - 60 fps :]]]

na swiezym konfigu, zero zmian, miałem pingi powyzej 100  :blink:, Choke ~100, Loss 2-3  :lol: Grac sie nie dało, wpisałem rate'a 25000 i jak ręką odjął ;] A ten poradnik, ktoś go uzywał jeszcze, jakie efeqty? pozdrawiam

1456527[/snapback]

 

Heh, nie no nie przesadzaj- nawet niezle grales :)

A co do pingow to dziwi mnie to, ze gdy sie przylaczam do serva mam około 900 ms i mi stopniowo spada do normalnego (czyt. 50-60 ms) pingu. W innych Multiplayerach tak nie mam :( Aha i jeszcze jedno.... kiedys byly podawane jakies komendy na wyprzedzenia\opoznienia? ruchow ( juz nie pamietam o co chodzilo.... ale jakies poradniki z komendami na optymalizacje cs:s ) Ma ktos jakies ciekawe linki ?? :oops:

 

Chcesz mieć 2x więcej fps-ów w css ? nie ma sprawy postępuj zgodnie ze skazuwkami i po sprawie. 

Tia...

Edytowane przez Onio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorki za nie wiedze ale mialem spora przerwe :(

Czy mod Zombi musze z kads pobrac czy zaciagnie mi sie sam z serwerka w czasie gry ??

 

P.s.

Czy macie namiary na jakies fajne mody do HL2 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ;) chyba na tablicy wynikow ;]

1456870[/snapback]

Na net graphie mam od 5 do 30 [;

 

A Zombie Mod fajny z poczatku i tylko na nie ktorych mapach. Jak to mak powiedzial - na dluzsza mete nudzi ;]

 

Ja jestem wierny dustowi [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombie działa z poziomu serwera. Nie musisz nic ściągać ;)

Mody - załącz STEAM'a, poniżej PLAY GAMES masz BROWSE GAMES, naciskasz, później z prawej u góry zmieniasz na THIRD PARTY GAMES i masz co chcesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombie działa z poziomu serwera. Nie musisz nic ściągać ;)

Mody - załącz STEAM'a, poniżej PLAY GAMES masz BROWSE GAMES, naciskasz, później z prawej u góry zmieniasz na THIRD PARTY GAMES i masz co chcesz ;)

1457247[/snapback]

KZI dzieki nawt nie wiedzialem ze to tam jest :)))

tylko ze mi chodzilo bardziej o mody konkretnie do HL2 a tam wiekszosc to na HL1

Sciagam Tranche i BG ciekawe jak to bedzie wygladac :)

Lapie tez Alien Swarm (ogladal to juz ktos ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to zombie mod jest jakis problemowy chyba. Czesto sie zdaza ze kogos wywala.

1457627[/snapback]

No jakies dziwne...

 

Ej panowie co sie stalo z moim najwiekszym idolem AoD ?? :D Zbanowany skad sie tylko da?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie raz zawiesiło HL2 przy Zombich :) W trakcie gry, gdy zmieniana była mapa.

Xpector - ssijjjj ;)

Quarek - mam tego Aliena, ale jeszcze nie sprawdzałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie co sie stalo z moim najwiekszym idolem AoD ?? :D Zbanowany skad sie tylko da??  :lol:

1457661[/snapback]

Gra, tylko nawet nie wiesz pod jakimi nickami. W sumie to dobrze, bo bys zaraz zaczynal.

Poza tym najwiekszym idolem coniekotrych oosb, ktory zawsze robi z siebie posmiewisko to jestes Ty :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...