Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam serwer do zagospodarowania... Może stać się tweakowym.

 

Adres IP: 82.160.130.133:27015

Max users: 16

Łącze: 4mbit/4mbit (Polska)

Sprzęt: Pentium IV 3.0Ghz HT, 1GB RAM

Tickrate: 100

VAC: ON

Dodatkowe pluginy: Mani-Admin, Wacky plugin

 

HeadAdmin: tOm (ja)

 

24h/7 :)

 

No to panoćki, może wytestujemy? :P Adminy też są do rozdania.

 

Aktualnie jak widac VAC jest wlaczony, mozna sprawę omowic i ewentualnie wylaczyc, to samo tyczy się Wacky-Plugina (włączone strefy dla Anty-rasza).

 

Serwer oczywiście bez hasła. Full public.

Edytowane przez TomQL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jeszcze z jakiego łącza. Kumple się łączyli mieli spokojnie na poziomie 40ms. Zero loss i choke - wsio stabilnie. A łącze na którym stoi serwer jest od Telekomu (PKP) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tickrate: 100

Ło jesu, tick 100 na publiku, uwielbiam cie [;

Tylko trzeba by jakos ludzikow zebrac zeby serwer pusty nie stal =\ i oczywisice adma dla mnie [;

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek stoi i tak ciągle idle, także nie będzie się nudził.

 

Co do VACa to pozbiera się jeszcze trochę opinii i w razie czego wyłączy sie go.

 

To może umówimy się na jakąś partyjkę? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie na moją myszkę :D

 

tickrate 100....w0w. poważnie się zaczyna ;] ciekawe czy słabsze procki (czyt.mój) da sobie rady ;]

 

tylko trzeba mieć jakąś lepszą relkamę do tego serwera, bo u nas ostatnio coś cienko z aktywnymi graczami ;) choć nieznajomych graczy z 0 kulturą to też za bardzo...

 

admini będą przydzielani wg?? :>

 

ps. wackiego wywalaj odrazu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście to nie jest mój osobisty PC :) Admini będą z czasem przybywać. Na razie jaki widać nie potrzeba ich, skoro nikt nie gra. Jak się będzie grało, to wybiorę adminów według uznania, chociaż będę brał pod uwagę wiele czynników (np. bardzo cenię kulturę osobistą ). Dobra, koniec pierdół. Wszystko okaże się w praniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak miło. Kultura osobista? To przecież moje drugie ja. Prosiłbym serdecznie o wyłączenie Vacka oraz o admina, a napewno z rozkoszą pogram na Pańskim serwie.

Dowidzenia. Życzę miłego dnia! o_O :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie juz prosilem 2 razy, zeby zazalenia co do serwetra pisac w innym miescu (poszukaj sobie linka), a skoro ignorujesz moje prosby, tak wiec my bedziemy ignorowac Ciebie i Twoje posty. Przeciez to proste 

Zreszta nie pamietam aby na tamtym serwerze gral "exec".

chcesz to ignoruj. Ja tylko pisze co mysle. Pamietasz czy nie - nie gralem tam bardzo duzo bo mialem pingi 120 i wyzej.

 

przesadza  brzydko imputuje - to ze wyleciales kiedys tam przed treningiem/mnie nie bylo przy tym zatem koncze watek/ nie czyni reguly serwer stoi non stop treningi odbywaja sie o godzinie 21.00 21.30 - exec mile zapraszam w innych godzinach.

Ok dzieki i juz tego tematu nie bede ruszal :)

 

tego newsa czytalem pijac 1 kawe dzisiejszego dnia. dla niektorych to byla wczorajsza noc jeszcze

wiecie co? jak tak wam wszystko sie niepodoba to wroccie do starej wersji i przestanie sie co chwila czytac "OMG CO ONI ZROBILI Z wstaw nazwe?!!!" podoba sie? grac! nie? przestac. a wy ciagle w kolo to samo. zmuszani jestescie do tego?

gdyby te remake byly z innymi nazwami+kilka zmian w rozkladzie architektonicznym zaraz byscie pisal "wow to mi pachnie starym, dobrym wstaw nazwe"

A mnie to troche dziwi ze wam sie nie podoba. Bo stary assault pomijajac to czy byl grywalny czy nie - graficznie byl strasznie prymitywny. Wiecie - ziemia - jedna fioletowawa tekstura. Budynki - boxy z teksturami a la cegla. Hangar - wielkie pudlo z jednolita tekstura na boku i jednotlita tekstura na dachu. Ale tego typu lokacje w realu nie wystepuja! Wyjdzcie na ulicy i zobaczcie czy w realu mogloby cos takiego istniec? Chlopaki z valve staraja sie po prostu zrobic mapy z dokladnoscia prawie ze fotorealistyczna. (jak im wychodzi tak wychodzi) Chyba chodzi o to zeby grafa byla realistyczna "prawdziwa", zeby stworzyc lokacje ktora wyglada jakby byla przeniesiona wprost z reala.

 

Jeszcze sa pozostalosci starego kantera w nowym css - np mapy aztec i dust. Aztek - nie wiem czy to w zalozeniu nawet mialo cokolwiek realnego przypominac. Przeciez nie isnieja tego typu "azteckie swiatynie"

Tak samo dust - ze niby co to jest? Arabskie miasto?? Oaza na pustyni? W prawdziwym swiecie tak wygladajacej lokacji tez raczej nie znajdziemy.

 

Od razu mowie ze nie napadam na starego csa - po prostu wtedy nie bylo mozliwosci tworzyc tak dobrej grafiki a mapy robilo sie w miare prosto i nikt nie wymagal tego zeby wygladaly prawdziwie, "jak zywe". Teraz juz mozna zrobic mapy prawie fotorealistyczne wiec valve je robi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:: Acer Aspire 5021WLMi ::

| 15.4" CrystalBrite WXGA TFT LCD

| AMD Turion ML-28 (1.6GHz)

| ATI RS480 (Express 200 mainboard)

| ATI Mobility x700

| 512MB RAM DDR

| GBit LAN + WLAN

| 80GB HDD

| Pioneer DVD-DL

| Card reader 6in1

 

1528327[/snapback]

o jak milo dopiero teraz spostrzeglem podpis

powiedz mi Szefie jak spisuje sie ta maszyna? - zamierzam zaopatrzyc sie w Acer Aspire 512 WLMi - AMD® 64 3000+, Microsoft® Windows® XP Home Edition, 15,4" WXGA CrystalBrite , 2 x 256MB, 80GB, DVD-Dual DL, 64MB ATI Mobility X700

 

edit:

 

szczegolnie zalezy mi na informacji odnosnie dvd , grafiki i dysku twardego ktory masz zamontowany u siebie

jak to sie sprawuje - czy grywasz czasem na tym w css - szukam namiastki PCta w laptopie i nie ukrywam ze bede na tym czesto gral

 

maszyna jest porownywalna a nie znam zadnego uzytkownika

Edytowane przez KNOW_HOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

No chłopaki, mam 3 dni wolne, dzień roboty i znów 3dni wolne ;) Zamierzam opanować P12 na jakiś czas (Mak już wiesz gdzie mnie szukać, Bania ma rację ;) ) Gram zawsze jako KZI, nigdy nie zmianiam. Zresztą, ten co wyzywa od czitów to zwykle ja ;)

Bez Emperio ludki też grali, chodzi o serwa....

Assault będzie fajny, przyzwyczaimy się, przecież od kilku lat nie można (?) grać na tym samym :)

Elemel, przecież już masz laptoka ?

Edit: dres serwa P12: 213.218.117.232:27025

fajny przede wszystkim dlatego, że można klnąć :) Dobrzy ludzie (cziterzy hehehe) grają...

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezła. Przesiadłem się na nią z PC. Troszkę ponad 14k w 3dmarku2001SE, prawie 5k w 3dmarku2003 :) Gram na tym lapie w CS'a i jest przyjemnie :) Dysk ladnie sie spisuje, ale nie mam pojecia jakiej jest firmy. W zadnym programie nie mogę się doczytać. DVD natomiast jest na slot-in Pioneera - na razie nie ma problemów ani z odtwarzaniem płytek ani z nagrywaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no kurde... dzis moj 1st dluzszy raz po długiej przerwie :P

I nie jest tak źle. Na serwku ping spoko, nie tnie mi tak (chyba ze sie odzwyczailem), i ogolnie spoko jest.

Niektore dzieci denerwujace z leksza ale lepsze to niz nic :]

 

 

Jedyne co mnie wkurza to przerwania polaczenia na kilka sekund. Wszystko przez dialog z biela. Odemnie do intertela spoko. Od intertela do dialogu tez spoko. Od dialogu w świat do pupy :| Co chwile przerwie polaczenie, a mile to naprawde nie jest. Czekam az przelacza lacze na Tepse. Mam nadzieje ze bedzie lepiej...

 

Thx tOm za spox serwa <cmok>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze dlaczego zadnego bota nie moge dodac? Ciagle failed :( obojetnie jaki botpack wgrywam.

1529573[/snapback]

W oryginialnej wersji boty już są, więc żadne botpacki nie są potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze dlaczego zadnego bota nie moge dodac? Ciagle failed :( obojetnie jaki botpack wgrywam.

1529573[/snapback]

Kup oryginał ;)

 

KZI fajnie się dzisiaj wspólnie grało :) Przynajmniej mi :) Nie mogłem się na początku rokzrkęcić ale potem już szło ;) Najlepszy był gość który zaczoł mnie wyzywać bo dopóki grałem z mp5 dostawałem, jak kupiłem AWM to byłem pierwszy w swoim teami i powiedział że on to wogóle wszystkich kamp by zabronił i że one tylko psują grę ;) A drugi że w normalnym życiu jednym strzałem z AWM nie zabijesz... (tia... pozatym ze zostawia dziury wielkości pięści w ciele ;))... No ale cóż ;) Gdyby jeszcze nie to że czekałem na moją kobietę i się denerwowałem że się spóźnia to bym grał jeszcze lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pecha TomQl do serwera ktory podales wszedlem tam pogralme sobie chwile i chyba ktos zaczal cos sciagac z tego lacza freezy i pingi powyzej 500.

 

Zobacze jeszcze jutro.

 

Krzysztof napisz na gg kiedy bedziesz gral albo wlacz xfire, chetnie dolacze. Musze popracowac nad opanowaniem reki a na Tobie mi to zawse wychodzi doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był gość który zaczoł mnie wyzywać bo dopóki grałem z mp5 dostawałem, jak kupiłem AWM to byłem pierwszy w swoim teami i powiedział że on to wogóle wszystkich kamp by zabronił i że one tylko psują grę ;) A drugi że w normalnym życiu jednym strzałem z AWM nie zabijesz...

1529749[/snapback]

 

Zazdrosc ich zjada ze sami tak nie umieja. Gdy sie staraja to idzie im w piety i sie jeszcze bardziej pienia. Jak ktos nie umie strzelac na zoomie to niech nie wyzywa zoomujacych od lam, i innych czterokopytnych. Pogralem wczoraj na serwerze TomQLa i nawet nawet - wprawa z awp pozostaje na zawsze nawet gdy reka niepewna jeszcze - pozostaja odruchy. Po wpadce z Sikorem na dust 2 /nie moglem go trafic MATRIX/ wstyd mi bylo brac awp w grze ale sentyment silniejszy od obaw. Gram na 720 na ... nie jak wczesneij 800/600 ekran troche wiekszy, wiekszy celownik co utradnia bardzo ale kwestia kilku....dziesieciu godzin przy css i ujdzie w tlumie.....................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jak widac VAC jest wlaczony, mozna sprawę omowic i ewentualnie wylaczyc, to samo tyczy się Wacky-Plugina (włączone strefy dla Anty-rasza).

Witam!

To co jest szansa by wyłączyć Vacka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...