Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee a znamy sie wogole?? :P Tak tak, o Tobie mowa... ;]

Jutro tez mozna troche pograc, czemu nie :) Ja wciaz jakos po formacie i ponownej instalacji steama nie moge powrocic do w miare przyzwoitej gry. Caly czas cos zmieniam, kombinuje i na dobre to wcale nie wychodzi :) Jeszcze teraz czekam na QcK+ i miceskatez'y, wiec jak dotrze paczka to juz bede mega pr0 i zaden mak ze swoim mega wypasnym microphonem mi nie podskoczy, haha ;)

1553748[/snapback]

Kurcze mi się coś zrąbało z CSem po ostatnim updatcie... :/ Nie dość że niezależnie od rate'a mam choke koło 40 na każdym serwie... To jeszcze mam problemy z mikrofonem... Tzn. loop głosu się robi i piszczy... :/ W windowsie działa wszystko elegancko, w programach do nagrywania też, tylko w CSSie się jepie :/

 

 

EDIT

 

Jak coś to dzisiaj też dawajcie na tego serwa :D Ja właśnie wchodzę :D

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa trzy serwy:

* tweak.pl public

* tweak.pl cw

* severus cw

 

Osobiscie polecam publiczny serwer s0e 85.10.193.4:27085

Mozna tam spotkac kilka osob ktore potrafia grac. Jedyny minus choc mi to osobiscie nie przeszkadza to fakt ze serw posiada 28 slotow.

Edytowane przez fr3zer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa trzy serwy: 

* tweak.pl public

* tweak.pl cw

* severus cw

 

Osobiscie polecam publiczny serwer s0e 85.10.193.4:27085

Mozna tam spotkac kilka osob ktore potrafia grac. Jedyny minus choc mi to osobiscie nie przeszkadza to fakt ze serw posiada 28 slotow.

1555288[/snapback]

Frez, teach me master :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eEEEE ludzie nie moge za wami nadarzyc gdzie gracie :] Dzis obie wlaczam cs:s na 15 min na kuznie i ani jednej zwiechy i ping ok 70... byle tak było ciagle :]

 

A ja sie pytam czemu nie gramy an anszych serwerach:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu sie mylisz Sikorku. Gramy na naszych. Na Tweak CW gramy spary, prawie codziennie wieczorem, na SeS CW tez podobno chlopaki cos graja, a Tweak Public stoji i nieraz tam jakieds dzieci graja, a nieraz jest poprostu 'not resonding'.

Dzis nawet Mak zrobil krotka propagande aby wejsc na serwer Tweak'a CW, po czym szybko mu sie znudzilo (niby zle ustawienia, i inne bla bla bla :) ) i sie przenieslismy na serwer SeS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu sie mylisz Sikorku. Gramy na naszych. Na Tweak CW gramy spary, prawie codziennie wieczorem, na SeS CW tez podobno chlopaki cos graja, a Tweak Public stoji i nieraz tam jakieds dzieci graja, a nieraz jest poprostu 'not resonding'.

Dzis nawet Mak zrobil krotka propagande aby wejsc na serwer Tweak'a CW, po czym szybko mu sie znudzilo (niby zle ustawienia, i inne bla bla bla :) ) i sie przenieslismy na serwer SeS.

1555660[/snapback]

nei gadaj tyle tylko zbieraj ekipe na wieczór [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bym sobie pograł ale przez ten skandaliczny steam to potrwa troche zanim mi wszysko teraz pościąga żebym mugł z wami grać nie wiecie gdzie moge znaleźć stary login

Edytowane przez Robson309

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł ;] Email ?

Dzisiaj sobie nikczemnie urządziłem spara na servie tweaka :twisted: AbEE nam adminował i dzięki mu za wyrozumiałość. Team jakies BMW, dziecioki :mur:

po 4 rundach na d2, 4 wygranych przez "mafie" :lol: chopcy sobie poszli nagle :(

Gracie coś dziś wieczorkiem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dzis nawet Mak zrobil krotka propagande aby wejsc na serwer Tweak'a CW, po czym szybko mu sie znudzilo (niby zle ustawienia, i inne bla bla bla :) ) i sie przenieslismy na serwer SeS.

1555660[/snapback]

Te te, doktorku... Nie bla bla tylko macie tickrate na 33 ustawiony :( Przestawcie na 66!! Widzieliście filmik z HitBoxami? Jeśli tak to on właśnie był na tickrate 33... Przestawcie na 66 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem ze wpisujac g6.gamesnet.pl:27027 to nie dodaje mi zadnego serva niekiedy jak wpisze IP tez nie przyjmuje (tez tak macie ?)

 

I takie pytanko jak biore info o servie to okienko z infem mam prawie po za ekranem i musze za kazdym razem je centrowac mozna to jakos poprawic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te te, doktorku... Nie bla bla tylko macie tickrate na 33 ustawiony :( Przestawcie na 66!! Widzieliście filmik z HitBoxami? Jeśli tak to on właśnie był na tickrate 33... Przestawcie na 66 :)

1555936[/snapback]

Klóliczku... ten filmik widzialem, ale tick to my mamy 66. Nie chce mi sie instalwoac HLSW po formacie, ale jeszcze niedawno tak bylo, a Grisza twierdzi ze wciaz tak jest.

 

I takie pytanko jak biore info o servie to okienko z infem mam prawie po za ekranem i musze za kazdym razem je centrowac mozna to jakos poprawic ??

1555975[/snapback]

Tez to mam. Niewiem skad, ale nie przeszkadza mi to jakos specjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustaw 67 to bedzie 66 :> u nas tez czasem tak jest nie wiem dlaczego tak sie dzieje

 

wrzuccie tez parametr +fps_max 600 tam gdzie tickrate bo standardowo jest 300 ale jest taki bug i serw dziala max 250fps jak ustawisz 600 bedzie dzialal lepiej (u nas 330 fps)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem, ze ktos sie przyczepi o to :) Jest 66, a z niewiadomych przyczyn wyswietla 65. Ale dla Mak'a to i tak 33 :P

1557127[/snapback]

Wczoraj jak weszliśmy na Wasz serwer było 33... Frezer mi świadkiem... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, nie sciemniaj :P

A tak na powaznie, to ja dopiero pozniej sie spytalem Griszy. Ale mowil, ze od dawna jest 66 i nie zmianino nic. Zreszta czy to takie wazne ;] Juz sie wyswietla 66 i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AbEE dostanie browy [;

No ja też nie mam pojęcia gdzie...

1556074[/snapback]

Hehe. Wczoraj cos mi nie szło to adminowanie ;) ale juz wiem dokładnie co gdzie wpisać, takze jak co to będzie lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wibijajcie na nasz serwer :> chce przetestowac tickrate 100

gs6.gamesnet.pl:27027 pass gramy

albo jak ktos woli numerki :> 213.218.117.231:27027

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przezedłem na neostrade 512 po formacie wlączma csa i wyskakuje mi błąd że nie mam directa (:P) 7 hardware... Przedtem grałem bez problemu a teraz ... mam geforce 4200Ti

 

 

Dodam jeszcze ze przed chwila odpalilem strongholda 2 i wszystko ok

Edytowane przez HUD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...