Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Używam 2 Skinów Awp I M4A1

I wszedzie Wchodze i Wogle No Problemo ;]  :D

=================================

a tak Wogle to polecam 1327206[/snapback]

dobrze Roger a teraz naiwne pytanie gdzie to wpakowac gdyz zaczalem juz sciagac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze Roger a teraz naiwne pytanie gdzie to wpakowac gdyz zaczalem juz sciagac??

1330185[/snapback]

Wlasnie tez mam ten problem.Sciagnelem i nie wiem gdzie to zainstalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie tam jest instalator

==========

==========

Jak by kogos interesowaly konkretne bronie to

D:\gry\Valve\Steam\SteamApps\rogerrozekwhite\counter-strike source\cstrike\materials\models\weapons tam bedą foldery

v_models i w_models

W tych folderach co kto chce to moze wywalic dodac ;]

tam sa nazwy przynajmniej zblizone wiec mozna sie domyslic co czym jest B)

I tak np w folderze v_models M4 to rif_m4a1

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry ze troche oftopne. Jestem graczem 1.6 i teraz mam do wyboru pare rzeczy do upgradu i nie wiem od czego zaczac.

 

Jak ktos ma mozliwosc niech zrobi dla mnie dokladne testy demem Sourca jesli chodzi o roznice minimalnych FPS przy 512/768 i 1024MB ramu.

Ustawienia do Detale MID, vsync off, AF 2x, AA 0x, 800*600, bez cfg dajacego wiecej fps. Grafy z przedzialy GF 4Ti-6600GT. Nic slabszego i mocniejszego. Chce zobaczcy wplyw ilosci ramu na MINIMALNE FPS'y. thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wink:

Przecie tam jest instalator

==========

==========

Jak by kogos interesowaly konkretne bronie to

D:\gry\Valve\Steam\SteamApps\rogerrozekwhite\counter-strike source\cstrike\materials\models\weapons tam bedą foldery

v_models i w_models

W tych folderach co kto chce to moze wywalic dodac ;]

tam sa nazwy przynajmniej zblizone wiec mozna sie domyslic co czym jest  B)

I tak np w folderze v_models M4 to rif_m4a1

1330322[/snapback]

Nie wiem jak u innych, ale u mnie ten skin_pack namieszal troszki w steamie (chyba on), a mianowicie woda stala sie czarna po jego zainstalowaniu, zakladam ze to z jego winy, bo kolor wody zmienil sie w CSS tylko a w HL2 nie. Skonczylo sie na reinstalce calego CSSa <_< No ale nie moglem sobie darowac, zeby nie sprobowac jeszcze raz :wink: No wiec zainstalowalem go do innego katalogu i recznie przerzucilem tylko katalogi z modami broni, postaci i dzwiekow - reszte, ktora wydawala mi sie podejrzana wywalilem w diably :wink:

Ale mod jest bardzo przyjemny, szczegolnie dzwieki fajnie zrobili po nowemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz testy od mojego przyjaciela :

Antek TB@2,2GHz, 200MHzFSB, jakosc w sterach max:

CSS Stress Test 1024x768, wszystko na max (wyniki spadly po jakims apdejcie steama chyba o ok 10fps):

 

Trilinear Filtering, bez AA - 84,27 (550/1100)

AFx8, bez AA - 83,99 (550/1100)

AFx8, AAx4 - 80,39 (550/1100)

AFx8, AAx2 - 83,39 (550/1100)

AFx8, AAx4 - 79,13 (500/1100)

To są wyniki z "nieświerzego" systemu (zzieleniał już hhyhyh).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aurora001

przesiadka z 512mb na 1gb ramu NIE WPLYNIE NA ZMIANE ilosci fps (min/max), natomiast znaczaco poprawi szybkosc ladowania oraz ogolna plynnosc gry - na 512mb zdarzaja sie przyciecia spowodowane doczytywaniem elementow gry.

 

co do kart graficznych to w source lepiej daja sobie rade radeony...

Edytowane przez harlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czemu was tak malo na serwerku? 4 osoby tylko, zwykle o tej porze bylo z 10 osob. czyzby nasz anticheat tyle banow zalozyl? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żebyś się narcyzek nie zdziwił kiedyś, jak Ci się zechce jakiś cheatów użyć...B)

 

Arnie coś ostatnio znalazł i dziś to testował - czy go wywali czy nie. Test chyba zakończony sukcesem, więc cheaterzy strzeżcie się.

Na szczęście szybko steamID Arniego zostało odbanowane i może on spokojnie grać... :wink: Prawda Arnoldzie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z brakiem ludzi na serwerze TW musiałem kroić wraże persony na serwie CDProjektu. Zainteresowane wraże persony przepraszam - gdyby tu ktoś był, grałoby wam się o wiele łatwiej :)

A poważnie, to w imieniu serwa TW i klanu GIGN zlałem na kilku mapach wszystkich równo :)

Chłopaki - wieje nudą :( Może jakieś rozgrywki skombinujemy co ? Walki na inne serwy ? Nudaaa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaziu rejestracja trwa. Odrzuca mi kolejno stonki www. Dzisiaj chyba przyjmie. Zreszta mam klopot zwiazany z tym rogerowym arrmor packiem. Po odinstalowaniu ciekawe zmiany dostrzegam. Najprawdopodobniej bede musial reinstalowac css.

A ze nuda :-P ... srodek tygodnia o i osob malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i o kant zada rozbic to ..... juz 3 raz mi wyrzuca prosbe o rejestracje. Zaraz zobacze jakie kryteria powinna spelniac strona klanowa.

 

Ja pitole ... dobrze to najpierw trzeba stworzyc strone klanu ....eh

Edytowane przez KNOW_HOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ... chodzi o strone klanu potrzebna przy rejestracji. Jak rejestrowalem dwa lata temu to przyjmowalo kazda strone bez problemu ...www.playboy.com , www.rzeczpospoilta.pl itp. A teraz wybrzydza ze musi byc strona na ktorej jest nazwa klanu lista graczy itp....

 

btw updating counter strike source 17minutes 9 sec left....

zaraz wpisze jakas francuska strone o GIGN i nie bede sie pierdzielil

a przez ten czas nasz kochany sikorek postara sie o stosowna strone /uklony dla sikorka/

Edytowane przez KNOW_HOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Clanbase - maja poroniony 24h system potwierdzenia- dowiadujesz sie po 24h ze cos im sie nie podoba - teraz powinno byc dobrze. Nazwa klanu pokrywa sie ze stronka. Jak cos znowu beda smucic ... no coz zlosliwe automaty sa wszedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...