Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w pewnym sensie przeszedłem z Kuejka :) Chyba większość kiedyś w niego grała ;)

Spec cygani lekko, różne rzeczy pokazuje (ludzie też cyganią, także masz podwójne kłamstwa) lol.

Właśnie zassałem update. Najważniejsze imo:

- Flashbang effect can't be reduced by hitting escape or turning off the HUD - czyli nie da się już zniwelować oślepienia wciskając klawisz esc lub wyłączając hud (cyferki z życiem, ammo etc).

Dzięki Valve ! Skończą się kolesie "odwróciłem głowę", "nie trafiłeś ślepakiem" czy "huraa trafiłem na ślepo" :)

- Added buy favorite system - hmm kupowanie ulubionej brini - 3eba sprawdzić w grze !

- Added location names to voice chat - dodali nazwy lokacji do gadki przez mika ?

- Equipping the silencer is canceled if the player switches weapons - penie trzeba będzie zaczekać aż postać założy tłumik - zmiana broni w trakcie zakładania przerwie czynność.

Tu macie całość po Engliszu:

 

Counter-Strike: Source

 

Added buy favorite system

 

Added location names to voice chat

 

Soundscape files will be loaded properly for custom maps

 

Fixed tinnitus effect for HE grenades playing twice

 

Fixed the Five-Seven's price not matching the value in the buy menu

 

Fixed case where money and chat HUD icons sometimes being the wrong color at round start

 

Target IDs will no longer show when mp_fadetoblack is active

 

When mp_humanteam is active human teams will be allowed to spectate

 

The "hostage" field of the "hostage_rescued" event is filled in correctly

 

Equipping the silencer is canceled if the player switches weapons

 

Fixed problems with the hostage shack door in cs_compound

 

Fixed "Hostage Rescue Zone" not showing up properly in chat and under the radar

 

Players can only change their names once every 10 seconds, with a max of 5 times every 10 minutes

 

"Enemy Spotted" hint text doesn't show for players behind smoke clouds

 

Flashbang effect can't be reduced by hitting escape or turning off the HUD

 

 

Source Engine

 

Fixed registry handle leak in VCR mode

 

Added explicit engine error when trying to render too many decals in a frame

 

Sound files will work properly when in a packfile now.

Edit:

Założyłem serwer i looknąłem na system kupowania. Pod klawiszem "B" (default) mamy kupowanie, teraz po zmianie doszedł system ulubionych broni z prawej. W końcu ! Auto i previous buy (doszły) były już na CS:CZero! Updetek dodał jeszcze ry okienka z kompletem ulubionych broni (snajpa+glocek np:) , albo autokampa + granat - aby się ze wstydu wysadzić ;) ), oraz wykaz posiadanych broni ! Fajno, coś robią :) Dla mnie, jako kupującego myszką, nie ze skryptów to brzmi jak muzyka ! :)

Pozdro lameria ! (Harlusie Ty lamusie PPPPP )

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie niedomowienia. beer-mode on :wink:

ja bylbym bardziej za delikatnym wywiadem na innych serwach PL na ktorych mozna spotkac spoko graczy i zagadal o dobrym :lol: serwie CMX'a na ktorym istnieje cos takiego jak kulturka i team play. bo jak widze  na de_cbble mega ts kampe czajaca sie na wiezy kiedy reszta lezy to mnie krew zalewa. a wyzywanie od cziterstwa olewam. smutna prawda jest taka ze wiekszosc n0000000bow uzywa aim i wh jako ich wrodzony skill :mur: i rozumiem podejscie innych graczy.

1345797[/snapback]

Ja zaczynam zabawe w CS'a i nie wiem nawet co to jest aim i wh,a poza tym po co stosować jakieś wpomagacze? To sie traci całą przyjemność z likwidacji przeciwnika jak się ma jakieś [ciach!]ły włączone.A tylko po to żeby zaszpanować? No sorry ale nie mam 15 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KIEEEDy wreszcie wprowadza udpate z dynamicznie generowanymi cieniami....sie odczekać nie moge... ( i tak tego nie zobacze na dx7 ale...kiedys przeciez kupie sobie komputer stacjonarny a laptop pójdzie w zapomnienie :)) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma takie podejście :) Ktoś, komu nigdy nie szło za dobrze, a chciałby ludziom "pokazać" może użyć czegos niezgodnego, aczkolwiek aby konkretnie używać czipsów 3eba umieć grać i tak i tak.....

Btw - fajny Merol, ale wolę Hondy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[jesli ktos poczuje sie obrazony to bardzo dobrze]

widzisz motofan niektorzy musza sie dowartosciowac tym ze z aimbotem rozwalaja innych. moze chca odreagowac na kompleksy? jedyne co mnie smuci jest to ze innym zabijaja przyjemnosc z grania. np wczoraj byl smutny koles na serwie z wh...

 

VorTeX[PL]

ja bardziej czekam na VAC2 :twisted: a co do dynamicznych cieni...hmm po pierwsze jak sie to odbije na wydajnosci? na razie mam na medium i gra mi sie dobrze. po drugie :arrow: nie bedzie juz cieni na absurdalnych elementach typu dzwi przy ts spawn na cbble?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm flashe...

 

Wprawny player zawsze sie odwroci ...

 

 

Z ciekawszych rzeczy moze byc tylko Voice location ale i tak to sie nie przyda na FFA co najwyzej 13 letnim dzieciom ktore krzycza na FFA ida tu $%@% a ludzi krew zalewa bo nic nie slychac :wink:

 

@ VAC2

 

Hahahahahah ludzie nie rozsmieszajcie mnie. VAca moga sobie w D.U.P.E wsadzic. Jest to zabieg czysto ekonomiczny zeby dac ludziom prace i dac dzieciom swiadomosc ze jesli uzywaja czitow to ich zbanuje (a gowno prawda bo nawet 13 latek wie czego szukac googlujac)

 

Vasz Vacek zostanie zlamany juz 1 dnia. W ciagu kilku godzin ukaza sie wspomagacze.

 

Zareczam was ze "al0th" nie bedzie proznowac :lol:

 

Target IDs will no longer show when mp_fadetoblack is active

 

Buahahahahahah jaki jest tego sens bo ja nie czaje AHAHAHAHA

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[jesli ktos poczuje sie obrazony to bardzo dobrze]

widzisz motofan niektorzy musza sie dowartosciowac tym ze z aimbotem rozwalaja innych. moze chca odreagowac na kompleksy? jedyne co mnie smuci jest to ze innym zabijaja przyjemnosc z grania. np wczoraj byl smutny koles na serwie z wh...

 

1346189[/snapback]

Zgadzam się w 100%,wydaje mi się że to podejście też zależy od wieku (oczywiście nie generalizuję), ja chyba za stary jestem na takie wspomagacze.

KZI-->SL 55 AMG to jest dopiero bryka :).Zjada każdą Hondę na śniadanko.Jeździłem takim. :D

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ot mode on]

KZI...avatarek

no kazde AMG jest fajne ale :twisted: zbieram na to

[ot mode off]

 

a wracajac do update. te fav mozna edytowac? bo dla mnie buy menu to tylko cyferki :wink: i szkoda troche ze polatali bug z tlumikiem... ale co tam. byle bylo lepiej.

Edytowane przez OrGiUsZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zassałem update. Najważniejsze imo:

- Flashbang effect can't be reduced by hitting escape or turning off the HUD - czyli nie da się już zniwelować oślepienia wciskając klawisz esc lub wyłączając hud (cyferki z życiem, ammo etc).

Dzięki Valve ! Skończą się kolesie "odwróciłem głowę", "nie trafiłeś ślepakiem" czy "huraa trafiłem na ślepo" :)

 

1346108[/snapback]

 

Oj KZI KZI, czyżby to było do mojej wczorajszej gry? Na Aztecu? Więc już Ci tłumaczę, (dla niewtajemniczonych, biegłem przez bramę w lewo na BSa, a z bramy tam na końcu z lewej od strony CT wynurzyło się dwóch CT, tuż koło respa z zza drzwi), poszedł pierwszy flash w moją stronę, byłem na wysokości tych bloków z kamienia, kucnołem i miałem zasłonięte murkiem i blokami 4/5 ekranu, flash tylko lekko białbym błysnoł ale nic nie zrobił, poszedł moment po tym head z mp5-Angelowi, w tym samym momencie zobaczyłem lecącego drugiego flasha, zrobiłem 360* i zabiłem drugiego, KZIego :) A potem chłopaki zaczeli dopinać teorie do mnie :) KZI zdradzić Ci sekret? Sensitive 20 i MX510, chyba to wystarczy? Mi wystarczy leciutko ruszyć myszką i już jestem tyłem, wiec nie mów że się nie da, przez tyle lat ile gram rzadko mnie flash trafia, jak się szybko odwracasz to jest minimalny lub wręcz zerowy efekt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Equipping the silencer is canceled if the player switches weapons

Jaka lipa, tyle lat sie z tym gralo i fajnie bylo... Moim zdaniem bylo to fajne i ciezko mi bedzie sie teraz od tego odzwyczaic. :(

 

Ja tam lubie obecne cienie, przynajmniej czesto widac czy ktos kampi za skrzynka albo czy CT na de_tides siedza w rogu pomieszczenia:)

 

A czy zostaly poprawione flashe to sie okaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensitive 20 i w windowsie pewnie 10/10 + mx510? Serio? Bo jakos nie wierzeee czlowieku. CZYZBY AB?

Al0th ostatnio jest dosc aktywny na scenie wiec wiesz... Spytam sie go czy planuje podboj CS:S :huh:

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mak777

sens 20?! jak ty mozesz grac na sensie 20? jestem moim idolem! ;D

 

co do "zabilem na flashu" - czesto ludzie rzucaja flashe za gleboko (wybucha za plecami), albo nie zawsze tam gdzie powinni i przeciwnik zamiast mleka na oczach, ma mgielke, rzucajacy ginie i tu sie zaczyna "nie oslepilo cie?!?!"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mak bez jaj 20 ;] ?? :huh:

Nio z Tłuczkiem to troche zwalili ale cuz w koncu sie przyzwyczaimy ;]

==

Ulubione Bronie hmm jak dla mnie to nie potrzebne

Podstawa Kalach i m4 i do boju :lol: B+A i masz to co trzeba

ja tam mam i tak Bindy na awp i inne p.i.e.r.d.o.ł.y ;]

Zeby nie tracic czasu na zakupach ;]

==

Z tym tłuczkiem to moga byc jaja jak ktos przypadkiem nacisnie prawy mychy.Przedttem to mozna bylo to szybko naprawic a teraz ;]

Nio teraz tess mozna Tylko ze jush nie nalozysz Kondona ;]

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensitive 20 i w windowsie pewnie 10/10 + mx510? Serio? Bo jakos nie wierzeee czlowieku. CZYZBY AB?

1346217[/snapback]

Dokładnie tak jak piszesz :) W zasadzie grałem tak do tej pory na Logitechy BT58 Black Optic, teoretycznie 800Dpi miał :) Gram tak od zawsze, w większości gier ustawiałem zawsze maxa :) Pozatym oczywista mod na usb rate-1000mhz :) A od wczoraj popołudnia pykam tak na MXie 510 :) Wierz lub nie :) Jak ktoś chce może przyjechać do mnie do domu i zobaczyć :) BTW, co to jest AB?? Bo nie wiem o co chodzi :) Skrótami proszę do mnie nie pisać :)

 

 

@mak777

sens 20?! jak ty mozesz grac na sensie 20? jestem moim idolem! ;D

1346242[/snapback]

 

Dokładnie tak :) Zawsze grałem :) Myślałem że to już wszyscy wiedzą na tweaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mamy kolejny update, po ktorym nie bedziemy juz tracic czasu na ogladanie demek... teraz mozemy spokojnie usiasc i podlubac w nosie. :/

 

kzi - umyj cycki! ;]

1346206[/snapback]

 

można po "polsku" prosić, bo nie skumałem o co chodzi :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee =\

1346282[/snapback]

No cóż, przyzwyczajenia są po to by je zmieniać :P Choć kurcze od pierwszych części CSa, tzn. bodajże od 1.3, ale już nie pamiętam można było tak tłumiki zakładać, no cóż, mówi się trudno i pije się dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz :) W zasadzie grałem tak do tej pory na Logitechy BT58 Black Optic, teoretycznie 800Dpi miał :) Gram tak od zawsze, w większości gier ustawiałem zawsze maxa :) Pozatym oczywista mod na usb rate-1000mhz :) A od wczoraj popołudnia pykam tak na MXie 510 :) Wierz lub nie :) Jak ktoś chce może przyjechać do mnie do domu i zobaczyć :) BTW, co to jest AB?? Bo nie wiem o co chodzi :) Skrótami proszę do mnie nie pisać :)

Dokładnie tak :) Zawsze grałem :) Myślałem że to już wszyscy wiedzą na tweaku :)

1346277[/snapback]

Sry ale jak mi jeszcze napiszesz ze masz profesjonalnego pada to j.e.b.n.e nie wierzac ze cos zabijasz i trafiasz. Chetnie bym obejrzal demo.

 

BTW. Nie zdziw sie jak kiedys dodadza Cie do BL bo nikt w to nie uwierzy. Jeszcze powiedz ze masz akceleracje wlaczona.

 

Mam pytanie - przesuwasz myusz o 1cm i robisz 360*?

 

 

Mod na 1000hz nic Ci nie daje jak nie masz 1000fps... gl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora - no wez z ddeczka przesadzasz :/ - czulosc jak czulosc - ja swego czasu w 1.5 gralem na sensie 16 wiec nie jest totakie nie mozliwe (co prawda teraz gram na 1,7 no ale to nie istotne :P) tak wiec wrzuc na looz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry ale jak mi jeszcze napiszesz ze masz profesjonalnego pada to j.e.b.n.e nie wierzac ze cos zabijasz i trafiasz. Chetnie bym obejrzal demo.

 

BTW. Nie zdziw sie jak kiedys dodadza Cie do BL bo nikt w to nie uwierzy. Jeszcze powiedz ze masz akceleracje wlaczona.

 

Mam pytanie - przesuwasz myusz o 1cm i robisz 360*?

Mod na 1000hz nic Ci nie daje jak nie masz 1000fps... gl...

1346299[/snapback]

Aurora nie cfaniakuj tylko przyjdź i zobacz... :/ Pozatym nie wyjaśniłeś co to AB... Profesjonalny pad? Nie nie mam, mam lakierowany blat :) Ale na dniach będzie steelpad... No to j.ebn.ij :) Gram tak od małego więc nie pitol głupot że się nie da :/ Powiem Ci tak ~1-1.5m w windowsie - połowa ekranu, w CSie muszę sprawdzić bo nigdy w to nie wnikałem :) Pozatym tak jak mówię, jak masz jakieś problemy emocjonalne w związku z tym że gram na takich ustawieniach to zapraszam do Wrocławia :) Zresztą w wakacje będzie u mnie na działce mały zjazd CSowiczów więc zapraszam i Ciebie :) Wtedy zobaczysz :) Mam kamerę w domu, mógłbym nagrać od ustawień w windowsie poprzez ustawienia gry aż do samej gry, ale po co jak zaraz powiesz że fotomontaż :)

 

BTW Ty narazie tylko cfaniakujesz... Może załatwisz sobie wreszcie sourca i z nami zagrasz? Bo już troszkę nudne są Twoje dogryzania... A nikt jeszcze nie widział co nasz pr0 gamer potrafi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eCH pan Jaskuła na Suzuki ?

1345929[/snapback]

Ktoś coś o mnie wspominał? :) Chciałem tylko zobaczyć jak to jest być kampiszonem... Zwykle nie robię tego, bo lepszy klimat jest idąc prosto w ogień B) Na statach mi nie zależy, dla mnie ma to być po prostu dobra zabawa i tyle. A dobrej zabawy chity mi nie zagwarantują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sens 20 respekta. dla mnie starego alkoholika oznacza to latanie celownikiem po wszyskim. Micro 1.7?latasz po calym biurku gryzoniem?? jejku czy ja tylko jestem tak powalony ze gram na 3.7?

btw. wlasnie zostalem wyzwany od cheaterow... :wacko: moja wina ze hs czasem mi wejdzie 4 razy pod rzad? :lol: kiedy gameservers robi update?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzis gram na 20 ;]

Przynajmniej przez kilka dni :D

chociaz teraz 2.5

Ale myśle ze roznica bedzie niewielka ;)

Pewnie wieczorem jush bedziemy pykac ;D

Bo to Update Silniczka to dlugo zazwyczaj nie trwało ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja wina ze hs czasem mi wejdzie 4 razy pod rzad? :lol:

1346331[/snapback]

to pewnie wina chlopakow z SeS... ;P

 

Od dzis gram na 20 ;]

Przynajmniej przez kilka dni :D

chociaz teraz 2.5

Ale myśle ze roznica bedzie niewielka ;)

1346350[/snapback]

tak, tak, a swistak siedzi i zawija w te sreberka... ;D

grajac kiedys na sensie 4 zaladowalem cfg kolegi z sensem 16 (chyba) i nie potrafilem na bs'a dojsc... ciagle baczki krecilem! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na defaultowych zazwyczaj ustawieniach chyab 3.0, czasami jak mam brudną kulkę to daje 4.0 :D, za czasów nielegalnej wersji grałem na 5.0, ale 20 :D, przecież jak lekko drgniesz ręką to ci myszka pojedzie przez 1/4 ekranu :P, nie wiem jak jest to możliwe ale jak tak grasz to fajnie ;;]

 

no to Aurora patrzę że inni się już o ciebie dopytują abyś znami pograł :P, zobaczymy czy baty będą

 

@harlus : narazie cs mi się updatuje bo instalkę dopiero robiłem ;], czy znaczy że demka nie działają

 

ps. co do oczekiwań na kolejnych updatach to ja mam nadzieję że HLTV postawią takiego jak jest w 1.6 bo bardzo lubie ogldac takie meczyki, a co do VACka to se valve w ciula leci, zapowiadali pewnie z 2 moesiące temu że zaraz będzie i co ... nic, ale jak juz ktos wspomnial nie trzeba miec pilkow dodatkowych w folderze zeby miec czity, nie wiem jak to bedzie dzialalo, hehe moze za te 5 hsow pod rzad ci bana na rok bedzie dawalo :lol:, albo za gluppi jestem na wymyslenie dzialania takiego czegos, ale to beczitowie bedzie trwalo krotko, tak jak empo**** (nie mozna tego slowa tu uzywac :P) robi updaty po kilku dniach tak i cziterzy beda mieli nowsza wersje ...

ale zobaczymy, mam nadzieje ze w krotce co sie bedzie dzialo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze juz zalatwilem sobie keya ale potrzebuje plytek :F

 

Dlatego sie pytam czy jest ktos z wawy okolice bemowa :-P

 

Btw. wydaje mi sie to dziwne bo...

 

Jak ustawie sobie sensa w windowsie na 10/10, akceleracja off, sens 20 to na 1cm przesuniecia IE3.0 to jest jakies 720* obrotu...

 

@MAK a moze nie 20 a 2.0 ... :huh:

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...