Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Maku, jak bym miał nawet jeszcze szybszy sprzęt niż Twój, to bym i tak na low grał ;) Tylko większe aa i af bym dał. Teraz mam Trilinear. Właśnie jestem po reinstalce, dałem 71.84whql i testuje co tam pozmieniali. Na razie smoki nie znikają na markach ;)

Podaje dla przypomnienia:

If you have any cheats for multiplayer games installed on your computer, now would be a good time to uninstall and stop using them. When a cheat infraction is detected, the offender will be permanently banned from playing on secure servers.

Bójcie się !

Podobno ma banować podkręcone grafy i procki ;)

Ps1:Uwaga uwaga ! 1szego mam urodziny ! Zacznijcie się składać na kostkę 512ddr dla mnie, już niewiele czasu wam zostało ;)

Ps2:Przyjęli mnie do roboty do ochrony, dziś idę na 1szą nockę, ehhh nie pogram już za wiele :(

Pozdro !

Pisak, dajesz rade !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps2:Przyjęli mnie do roboty do ochrony, dziś idę na 1szą nockę, ehhh nie pogram już za wiele :(

 

1360169[/snapback]

Ty się ciesz chłopie że masz robotę, a nie że nie pograsz! Na granie zawsze chwilę znajdziesz, a bez pracy i tak długo byś nie pociągnoł ;) A możesz tam używać broni? :D Poćwicz sobie HSy ;) Na żywo zawsze lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broni ? Nie wiem, czy ją przyjeli, jeżeli tak, to sobie poużywamy hehhe ;)

LUDZIE, POMOCY !

Zrobiłem backup HL2, CSS, Gordona i HL2:Deatchmatch. Skasowałem wsio i po reinstalce Wingrozy zainstalowałem Steama (600kilo instalka), zupgradował się, wyłączyłem go i uruchomiłem backupa. Jest podzielony na 5 plików - 4ry 639 i 1den 107mb. Ładnie się uruchamia, pisze decompressing, leci chwilę i PISZE WSADŹ 6 DYSK. NIE MA 6 DYSKU ! 5ty ma 107mb, więc skąd 6sty ! Pozostaje mi naciśnięcie cancel, i gry nie mam..... JA PIERDnicze, kuźwa nie mam zamiaru ściągać znów przez tydzień gry !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ;o Dopadlem instalke tylko teraz albo znajde program albo nagram to na CD(nie mam jak... :mur: )

Ktos sprytny nagral wszystko jako zipy zamiast iso itp... Teraz musze pookoombiiinoowac

 

UPDATE: Juz pewnie bym sie pokazal na serFku ale CD5 zwalone ;f Musicie czekac :-P

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI miałem to samo ;]

jak dawałem żeby dało CD, to miałem 4cd i jak instalowałem to chcaiło 5

a jak dałem DVD to była jedna płyta, a potem chciało drugą <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ;o Dopadlem instalke tylko teraz albo znajde program albo nagram to na CD(nie mam jak... :mur: )

Ktos sprytny nagral wszystko jako zipy zamiast iso itp... Teraz musze pookoombiiinoowac

 

UPDATE: Juz pewnie bym sie pokazal na serFku ale CD5 zwalone ;f Musicie czekac  :-P

1360281[/snapback]

Eee zip'y? Eee pirat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi na Frazie jeden odpisał:

"Powiem tak kiedys to działało ale ostatno tez to miałem dsłem bacup na DVD wyrobił sie w 1 pliku zadowolony przywracam a on do mnie na koniec prosi o dysk 2 ? widze ze nie jestem osamotniony z tym problemem .Kombinowałem na różna sposoby bez rezultatu cos skopali po ostatnim updacie bo wczesnij wszystko chodziło a i jeszcze nie moge sie zalogowac do friendsów ehh".

Pięknie ! Kto mieszka blisko Katowic ? Piekary, Bytom ? Chorzów ? Porzyczyłbym cd sobie ;) Na razie nie ściągam z netu. Mając 10-12kilobajtów/sek to ja podziękuje. Już raz tydzień ściągałem ;)

GregK mieszka niedaleko, podałem mu pw, ale pewnie jeszcze nie był na stronie....

Ochraniam MAN'a w Czeladzi koło M1. Nie, nie Wojciecha Man'a tylko serwis/sprzedaż ciężarówek. Fajnie będzie, ostatnio był tam jakiś napad z bronią (sejf) i sprzątacza tak pogonili, że wyskoczył przez okno i obie nogi złamał. Ehh fajna robota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi na Frazie jeden odpisał:

"Powiem tak kiedys to działało ale ostatno tez to miałem dsłem bacup na DVD wyrobił sie w 1 pliku zadowolony przywracam a on do mnie na koniec prosi o dysk 2 ? widze ze nie jestem osamotniony z tym problemem .Kombinowałem na różna sposoby bez rezultatu cos skopali po ostatnim updacie bo wczesnij wszystko chodziło a i jeszcze nie moge sie zalogowac do friendsów ehh".

Pięknie ! Kto mieszka blisko Katowic ? Piekary, Bytom ? Chorzów ? Porzyczyłbym cd sobie ;) Na razie nie ściągam z netu. Mając 10-12kilobajtów/sek to ja podziękuje. Już raz tydzień ściągałem ;)

GregK mieszka niedaleko, podałem mu pw, ale pewnie jeszcze nie był na stronie....

Ochraniam MAN'a w Czeladzi koło M1. Nie, nie Wojciecha Man'a tylko serwis/sprzedaż ciężarówek. Fajnie będzie, ostatnio był tam jakiś napad z bronią (sejf) i sprzątacza tak pogonili, że wyskoczył przez okno i obie nogi złamał. Ehh fajna robota :)

1360622[/snapback]

 

tak OT, GregK też ma podobną fuchę ;]

 

jak chcesz backupa to poca ma u siebie na serwie chyba backupa całego cs'a...

 

ma ktoś psosoby na tego backupa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmazałem to co tu było wcześniej.

Dla ludzi którym nie działa backup, np prosi o płytę której nie ma.

 

Instalujemy Steama z 600kilowego pliku. Uruchamiamy, upgradujemy, logujemy, upgradujemy. Gdy skończy - wyłączamy go.

Uruchamiamy BACKUPA. Niech sobie leci, gdy poprosi o cd (dvd) którego nie mamy - bo nie było - otwieramy (np) C:ProgramFiles/Valve/Steam/Steamapps i zmieniamy nazwy plików. Kasujemu im (z przodu) ~ a z tylca .tmp. Teraz możemy dać spokojnie cancel - backup zniknie a pliki pozostaną. Uruchamiamy Steama (ewentualny upgrade) i cieszymy się grami oraz tym, że Valve nie umie porządnie nic zrobić, a my tak :) U mnie działa !

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee zip'y? Eee pirat?

1360612[/snapback]

Nie ma czegos takiego jak pirat Sourca...

 

Wiec jak mozesz tak mowic? Mam gre - znaczy sie cd-keya tylko piszczal o plyty. Teraz wam powiem... Od poczatku 1.6 i steama ani razu mnei nie wkurzyl...

 

DZIS BYLO APOGEUM:

 

Oto cudowny komunikat ktory dostalem po pseudo rejestracji keya...

 

 

Your subscription to Half-Life 2 Retail Standard has not been completed, because Steam servers are currently unable to process the transaction. You won't be able to play Half-Life 2 Retail Standard until the subscription process is complete. We are sorry for any inconvenience this may cause. The Steam team is working to rectify this situation, and will notify you as soon as the transaction is complete.

 

Jestem ciekaw w jakiej postaci mnie powiadomia :mur:

Powiem tyle - jak mi wetnie keya to po prostu bojcie sie panowie z valve :mur: :mur: :mur:

Mam nadzieje ze niedlugo zarejestruje mi w pelni keya...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest pirat..... przecież go ściągnąłeś, skoro to było w rarach to musiał być piracik ;) Uważaj, jeżeli pliki będą się niezgadzać a wyjdzie VACuś, to masz po koncie P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie.

 

Keya mam oryginalnego a to ze glupi steam kazal mi zainstalowac go z wersji retail to nie moja wina ze musialem sobie zalatwic instalke.

 

Rozumiem ze jak ktos gra na hl2 non-steam to jest pirat. W moim przypadku jest to oryginalna wersja ;]

 

Zreszta nie mozna grac w sourca bez steama na oficjalnych nie scrakowanych serFach a ja musze miec taka mozliwosc :)

 

@VAC

 

AHahahahaha wy wierzycie w te bzdury?

Ze za podmieniony plik beda bany? Ahahahaha.

To sa wielebne bzdury zeby przestraszyc dzieci.

Ludzie beda mieli taka brechte z VAC2 jak ludzie czytajacy cs.pl czy board.cs.pl.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem, ale..

masz keya z oryginała (jak ja) i nie możesz ściągnąć z valve (jak ja ściągnąłem) to ściągasz pirata (rary nie heheheh) i logujesz keya i nagrywasz z pirata i grasz - źle myślę?

Upraszam o nie dawanie bana za instrukcję, jeżeli to tu nie pasuje, to skasować proszę ;)

Aurora, ja nie mam pretensji czy masz to czy to - mnie to wisi, mnie tym nie okradasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm kogo okradam jak zaplacilem za keya :blink:

 

Jakos nie oplaca mi sie wysylac keya do stanow i jeszcze im placic 10$ za fatyge :blink:

 

Od jakis 2 lat nie gralem praktycznie w zadne inne gry. Przedtym okresem kupilem okolo 20 oryginalnych gier. Fakt ze jeszcze wczesniej jechalem na piratach ale w pewnym momencie cos pyknelo :)

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ty dokładnie chcesz robić <_<

 

jak bez keya odpalałem steama i chciałem odpalić cs:s, to wyskakiwało mi okienko zachęcające do zakupu wersji bronze, silver itp, a na rogu było coś o keyu wchodziłeś i się pojawiało okieko do wprowadzenia keya...

 

możesz mie powiedzieć co to za key w wersji "reteil" i skąd dorwałeś, A64 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ty dokładnie chcesz robić <_<

 

jak bez keya odpalałem steama i chciałem odpalić cs:s, to wyskakiwało mi okienko zachęcające do zakupu wersji bronze, silver itp, a na rogu było coś o keyu wchodziłeś i się pojawiało okieko do wprowadzenia keya...

 

możesz mie powiedzieć co to za key w wersji "reteil" i skąd dorwałeś, A64 ??

1360879[/snapback]

Proba wbicia keya wpisanie go do registry key nie powiodla sie. Piszczal o instalke... :mur:

Wiec musialem sobie ja zalatwic...

Wszystko wporzo tylko teraz serwy steama nie dzialaja i nie przyjmuja rejestracji.

 

Hmm co to A64 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ukradziony ;]

 

UPDATE:

 

Hl2 complete

Source 92%

 

Zarzuc ktos na gg # 6237437 ip i pw na serfa ;p

 

Hmm do ktorych wersji A64? Jakis konkretnych? Hmm to powiem bratu zeby bral :)

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

97%...

 

W nocy pewnie bede siedzial do rana robiac cfg... :wink:

 

UPDATE: 100% pyknelo. Sprawdzilbym czy moge na serwa wejsc ale zaraz bede miec wazna rozmowe ;/ Moze o 23 uda mi sie wejsc, jesli wszystko pojdzie ok :wink:

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie bylo juz miejsc na Lanparty ...

 

Pierwsze wrazenia z gry

 

-Serw laguje?

-Ludzie maja lossy przez wlasne lacza

-zwalony netcode --> patrz wyzej

-brak dynamiki

-za duzo [ciach!]lek na mapach

-zwalone odglosy

-fajne awp

-bieg = w miare celnosc --->bleh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toz to mak :lol:

;)

==

-za duzo [ciach!]lek na mapach

?? napisz to jakos zeby nie bylo cenzury (tutaj jest dosyc nie czytelna)

-zwalone odglosy

Tnz.

Rozwin te swoje spostrzerzenia :huh:

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Za duzo pier-do-lek na mapach.

Przy DX7.0 jest lepiej. Chodzi mi o textury. Za duzo jakis pojedynczych obiektow typu np na officie jakies czesci komp i bog wie co wiecej. Mialem wrazenie ze wszystko mi sie zlewa w niektorych miejscach.

 

-dzwieki

Ciezko sie polapac co skad, kto gdzie, dokad. Dzwieki nakladaja sie na siebie. Poza tym odglosy reszty osob na mapie rowniez sie nakladaja i nie wie kto skad wali do mnie i do przeciwnika.

 

Myslalem ze znajde czas na pobawienie sie mozliwosciami skryptow w nocy ale musze byc wypoczety. Jutro czeka mnie rajd rowerem po wawie w celu odebrania rzeczy z allegro oraz komisja do wojaka. Licze ze bedzie jakies 40Km do zrobienia :-P

 

Zaskoczyla mnie za to w miare pozytywnie liczba fpsow ;] Chociaz trzeba to dopracowac bo czasami mialem spadki ponizej 30fps. Jutro odpowiednie stery zapodam.

Slyszalem o Forceware'ach pod Hl2. Ktos mi poda numerek jesli zna?

 

BTW. Proponuje wylaczyc na serwie wszystkie te szmelcowate dodatki, soundy itp.

Zostawic czystego amx/admin moda czy co tam zainstalowaliscie na serwie.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne co do dzwiekow

Zawsze wiem z kad co jak (no chyba ze ogloszony jestem ;))

slysze czy tupie z prawej czy z lewej

moze masz slaby sluch ;)

Jakos kazdy slyszy ;]

to wada sluchu a nie cs;a

najlepiej na Valve zwalic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwieki sa zupelnie inne od poprzednikow poczynajac od 1.0 konczac na 1.6.

 

Tak jakby byly "gluche"

 

Hmm zailczylem twardego zwisa chyba grafy na trainie... Super. Na pewno nie z mojej winy/kompa.

 

-Train - AHAHAHAHAHAHHAA Tosz to jest profanacja w bialy dzien :mur: :mur: :mur:

 

-Mapy - juz nigdy nie zobacze fajnych meczy na hltv z fajnymi taktami...

Nasuwa mi sie 1 stwierdzenie. Pathetic.

 

-nie widac recoila... jedynie walac w metalowe przedmioty widac gdzie kule leca :mur:

 

-hmmm to jest moje subiektywne wrazenie grania po 15 minutach

heady wchodza wreszcie jak powinny a nie jak w 1.6.

Headziki ala 1.5 yeah...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...